BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI
 
BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI
İSTANBUL
BAĞCILAR

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     11.GRUP
1. Hafta2.10.2016 11:00 İSTANBUL BULANCAK - KANARYA22
3. Hafta18.10.2016 15:00 İSTANBUL BULANCAK - HALİÇ12
5. Hafta30.10.2016 13:00 İSTANBUL BULANCAK - GİRESUN EMEKSAN21
7. Hafta10.11.2016 14:00 İSTANBUL BULANCAK - POLİGON FETHİYE30
11. Hafta3.12.2016 17:00 İSTANBUL BULANCAK - YILDIZTABYA01
13. Hafta14.12.2016 13:00 İSTANBUL BULANCAK - ÇANKIRI MARUF SPOR21
15. Hafta25.12.2016 13:00 İSTANBUL BULANCAK - KÜÇÜKPAZAR10
     12.GRUP
2. Hafta9.10.2016 09:30 GÜNEŞLİ - SEYRANTEPE YEŞİLCE11
4. Hafta23.10.2016 17:00 GÜNEŞLİ - ÖZALİBEYKÖY12
7. Hafta9.11.2016 14:00 GÜNEŞLİ - ŞEHZADEBAŞI12
12. Hafta10.12.2016 11:00 GÜNEŞLİ - İST.BAYBURT25
15. Hafta24.12.2016 11:00 GÜNEŞLİ - KARTALTEPE24
     4.GRUP
2. Hafta9.10.2016 11:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KOCAMUSTAFAPAŞA11
4. Hafta23.10.2016 11:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA01
6. Hafta6.11.2016 16:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BAYRAMPAŞA DEMİR21
12. Hafta10.12.2016 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KAĞITHANE14
16. Hafta1.1.2017 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - YENİŞEHİR12
17. Hafta21.1.2017 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.  
     5.GRUP
1. Hafta2.10.2016 13:00 CFS BAĞCILAR - ŞİRİNEVLER13
5. Hafta30.10.2016 11:00 CFS BAĞCILAR - ZEYTİNBURNU15
7. Hafta10.11.2016 16:00 CFS BAĞCILAR - YEDİKULE23
11. Hafta3.12.2016 13:00 CFS BAĞCILAR - FATİH HİLAL04
13. Hafta14.12.2016 15:00 CFS BAĞCILAR - GÜNGÖRENSPOR24
15. Hafta25.12.2016 15:00 CFS BAĞCILAR - HAVATAŞ SPOR20
17. Hafta22.1.2017 11:00 CFS BAĞCILAR - CEVATPAŞA  
     6.GRUP
2. Hafta9.10.2016 17:00 ATEŞTUĞLA SPOR - TERAZİDERE41
3. Hafta15.10.2016 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - YENİ ÖZKARTAL01
5. Hafta29.10.2016 16:30 ATEŞTUĞLA SPOR - PINARSPOR35
7. Hafta9.11.2016 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - KÜÇÜK AYASOFYA32
13. Hafta15.12.2016 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - S.KARTAL11
15. Hafta24.12.2016 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - T.TAYFUN12
     9.GRUP
2. Hafta8.10.2016 15:00 ŞAFAK 76 - ÇAPA05
4. Hafta22.10.2016 15:00 ŞAFAK 76 - BAHÇEKÖY24
6. Hafta5.11.2016 15:00 ŞAFAK 76 - ŞEHREMİNİ61
12. Hafta11.12.2016 15:00 ŞAFAK 76 - GÜNYAMAÇ22
16. Hafta31.12.2016 13:00 ŞAFAK 76 - BAYRAMPAŞA TEKNİK37
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
2. Hafta17.9.2016 16:00 MAHMUTBEY - SULTANBEYLİ13
4. Hafta1.10.2016 15:00 MAHMUTBEY - VARDAR31
6. Hafta15.10.2016 13:00 MAHMUTBEY - KÜÇÜKKÖY12
8. Hafta29.10.2016 14:30 MAHMUTBEY - DOLAYOBA01
14. Hafta4.12.2016 10:30 MAHMUTBEY - BAKIRKÖY31
16. Hafta10.12.2016 15:00 MAHMUTBEY - ÖMERLİ KÖYÜ11
18. Hafta24.12.2016 15:00 MAHMUTBEY - KÜÇÜKÇEKMECE84
21. Hafta21.1.2017 15:00 MAHMUTBEY - ORTAÇEŞME  
     5.GRUP
1. Hafta10.9.2016 17:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - KOCASİNAN11
4. Hafta2.10.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - KAYNARCA41
6. Hafta16.10.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - YAHYA KEMAL 11
8. Hafta30.10.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - MECİDİYEKÖY11
12. Hafta3.12.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - A.PARSELLER41
16. Hafta31.12.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - OSMANİYE İSTİKLAL16
U14/A
     10.GRUP
2. Hafta24.1.2017 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - BALAT YEŞİLOVA  
     13.GRUP
1. Hafta24.12.2016 09:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - 1907 A.Ç.ÇEŞME06
2. Hafta25.1.2017 10:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TUNASPOR  
2. Hafta25.1.2017 10:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TUNASPOR  
3. Hafta22.1.2017 16:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TÜRK TELEKOMSPOR  
3. Hafta22.1.2017 16:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TÜRK TELEKOMSPOR  
     5.GRUP
2. Hafta24.1.2017 13:00 CFS BAĞCILAR - PİYALEPAŞA  
2. Hafta24.1.2017 13:00 CFS BAĞCILAR - PİYALEPAŞA  
     8.GRUP
2. Hafta26.1.2017 09:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - İFA  
U14/B
     10.GRUP
2. Hafta26.1.2017 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - S.KARTAL  
2. Hafta26.1.2017 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - S.KARTAL  
     14.GRUP
2. Hafta26.1.2017 17:00 GÜNEŞLİ - GOP.VENÜS  
2. Hafta26.1.2017 17:00 GÜNEŞLİ - GOP.VENÜS  
2. Hafta24.1.2017 17:00 RUMELİ İDMANYURDU - ÇELİKSPOR  
2. Hafta24.1.2017 17:00 RUMELİ İDMANYURDU - ÇELİKSPOR  
3. Hafta21.1.2017 09:30 GÜNEŞLİ - RUMELİ İDMANYURDU  
     3.GRUP
3. Hafta22.1.2017 17:30 İSTANBUL BULANCAK - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
U15/A
     11.GRUP
4. Hafta16.10.2016 11:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - SİMURG SPOR43
7. Hafta30.10.2016 17:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - YILDIZTABYA10
8. Hafta5.11.2016 17:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - YILDIZ22
     13.GRUP
1. Hafta24.9.2016 14:00 BAĞCILAR ORDU - HALKALI TAŞTEPE07
5. Hafta19.10.2016 16:00 BAĞCILAR ORDU - SİYAVUŞPAŞA06
     14.GRUP
2. Hafta1.10.2016 13:00 MAHMUTBEY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ15
5. Hafta20.10.2016 14:30 MAHMUTBEY - GÜZELHİSAR11
8. Hafta6.11.2016 10:00 MAHMUTBEY - KÜÇÜKKÖY04
13. Hafta10.12.2016 17:00 MAHMUTBEY - YENİ LEVENT KONAKLAR30
     5.GRUP
2. Hafta2.10.2016 09:00 CFS BAĞCILAR - EROĞLU26
7. Hafta30.10.2016 09:30 CFS BAĞCILAR - EROKSPOR05
12. Hafta3.12.2016 09:30 CFS BAĞCILAR - KANARYA16
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2016 16:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAHÇELİEVLER ÇINAR90
12. Hafta3.12.2016 11:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAKIRKÖY ASLAN30
     8.GRUP
2. Hafta1.10.2016 09:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ATAKENT 201512
4. Hafta15.10.2016 09:30 ATEŞTUĞLA SPOR - YENİKÖY23
5. Hafta20.10.2016 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BATI TRAKYA02
13. Hafta10.12.2016 09:30 ATEŞTUĞLA SPOR - KOCAMUSTAFAPAŞA10
U15/B
     10.GRUP
2. Hafta1.10.2016 11:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - MURATPAŞA60
4. Hafta15.10.2016 17:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - İSTANBUL BAFRA00
5. Hafta20.10.2016 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ01
     5.GRUP
1. Hafta24.9.2016 12:00 İSTANBUL BULANCAK - HAVATAŞ SPOR03
4. Hafta16.10.2016 17:00 İSTANBUL BULANCAK - SEFAKÖY18
U16/A
     10.GRUP
2. Hafta24.1.2017 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - HÜR.EĞİTİM  
     3.GRUP
1. Hafta21.1.2017 17:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ  
2. Hafta26.1.2017 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - YENİBOSNA  
     4.GRUP
1. Hafta22.1.2017 09:00 BAĞCILAR SPOR - VEFASPOR  
     6.GRUP
2. Hafta25.1.2017 16:00 MAHMUTBEY - İST.GENÇLERBİRLİĞİ  
     8.GRUP
2. Hafta25.1.2017 09:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK  
U16/B
     14.GRUP
2. Hafta24.1.2017 11:00 GÜNEŞLİ - KAĞITHANE  
     5.GRUP
2. Hafta26.1.2017 11:00 BAĞCILAR ORDU - ŞİRİNEVLER  
     9.GRUP
1. Hafta21.1.2017 11:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - GÜMÜŞDERE  
U17/A
     10.GRUP
1. Hafta8.10.2016 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ÖZALİBEYKÖY27
1. Hafta8.10.2016 17:00 BAĞCILAR SPOR - GÜNEŞLİ21
2. Hafta16.10.2016 09:00 GÜNEŞLİ - ATEŞTUĞLA SPOR41
3. Hafta22.10.2016 11:00 BAĞCILAR SPOR - KİREÇBURNU01
5. Hafta2.11.2016 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - HAMİDİYESPOR62
5. Hafta2.11.2016 11:00 BAĞCILAR SPOR - K.K.BEKİR MEVLANA23
5. Hafta2.11.2016 17:00 GÜNEŞLİ - KİREÇBURNU01
6. Hafta5.11.2016 13:00 BAĞCILAR SPOR - ÖZALİBEYKÖY24
11. Hafta11.12.2016 09:00 BAĞCILAR SPOR - HAMİDİYESPOR42
11. Hafta11.12.2016 13:00 GÜNEŞLİ - ÇIKSALIN12
13. Hafta25.12.2016 17:00 ATEŞTUĞLA SPOR - K.K.BEKİR MEVLANA40
13. Hafta25.12.2016 09:00 GÜNEŞLİ - HAMİDİYESPOR13
14. Hafta31.12.2016 17:00 BAĞCILAR SPOR - ATEŞTUĞLA SPOR32
     14.GRUP
2. Hafta16.10.2016 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BAKIRKÖY21
3. Hafta22.10.2016 09:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - FERİKÖY03
5. Hafta2.11.2016 15:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - İKİNCİ NESİL80
13. Hafta25.12.2016 11:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ02
     16.GRUP
1. Hafta8.10.2016 11:00 MAHMUTBEY - SULTANMURAT10
3. Hafta22.10.2016 17:00 MAHMUTBEY - SEYRANTEPE YEŞİLCE13
5. Hafta3.11.2016 15:00 MAHMUTBEY - OKMEYDANI FETİH31
6. Hafta5.11.2016 11:00 MAHMUTBEY - ZARA EKİNLİ01
11. Hafta11.12.2016 17:00 MAHMUTBEY - REŞİTPAŞA12
14. Hafta31.12.2016 11:00 MAHMUTBEY - Y.GÜNEŞ00
     17.GRUP
2. Hafta15.10.2016 11:00 CFS BAĞCILAR - AKŞEMSETTİN32
10. Hafta4.12.2016 16:00 CFS BAĞCILAR - PİYALEPAŞA12
10. Hafta4.12.2016 09:00 İSTANBUL BULANCAK - AKŞEMSETTİN14
14. Hafta1.1.2017 11:00 CFS BAĞCILAR - KOCASİNAN05
14. Hafta1.1.2017 15:00 İSTANBUL BULANCAK - GÜNGÖRENSPOR08
U17/B
     4.GRUP
1. Hafta8.10.2016 09:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - TERAZİDERE60
3. Hafta22.10.2016 13:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - İSTANBUL SOMA 31
5. Hafta3.11.2016 13:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - GÖKTÜRKSPOR30
6. Hafta5.11.2016 09:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - MURATPAŞA50
11. Hafta11.12.2016 11:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - MURADİYE24
14. Hafta31.12.2016 09:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - ÇELİKTEPE ÜMİT52