BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA
 
BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA
İSTANBUL
BAKIRKÖY
OSMANİYE BAKIRKÖY SPOR TESİSLERİ

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     13.GRUP
2. Hafta26.2.2017 10:45 EMLAKBANK - BÜYÜK ÜMİTLER10
5. Hafta18.3.2017 11:00 EMLAKBANK - İSTANBUL ARTVİN30
7. Hafta29.3.2017 16:00 EMLAKBANK - KISIRKAYA04
9. Hafta9.4.2017 11:00 EMLAKBANK - İSTANBUL GİRESUN61
10. Hafta15.4.2017 10:45 EMLAKBANK - GÖKTÜRK SARAYSPOR51
15. Hafta10.5.2017 16:00 EMLAKBANK - HALİLRIFATPAŞA50
17. Hafta21.5.2017 16:00 EMLAKBANK - FERAHEVLER02
     6.GRUP
2. Hafta25.2.2017 15:30 İNCİRLİSPOR - GENÇOSMAN51
2. Hafta25.2.2017 13:30 THY - SAMATYA21
4. Hafta11.3.2017 16:00 İNCİRLİSPOR - G.O.PAŞA BARBAROS11
4. Hafta11.3.2017 14:00 THY - ÇINARALTI SPOR23
6. Hafta25.3.2017 17:00 İNCİRLİSPOR - ESENLER KENTYILDIZ50
6. Hafta25.3.2017 13:00 THY - YENİUFUK11
8. Hafta2.4.2017 10:45 THY - İNCİRLİSPOR05
9. Hafta8.4.2017 16:00 İNCİRLİSPOR - YENİGAYRET13
10. Hafta15.4.2017 16:30 İNCİRLİSPOR - SAMATYA50
10. Hafta15.4.2017 09:00 THY - YENİGAYRET13
12. Hafta22.4.2017 14:00 İNCİRLİSPOR - ÇINARALTI SPOR03
14. Hafta6.5.2017 12:30 İNCİRLİSPOR - YENİUFUK10
14. Hafta6.5.2017 16:00 THY - G.O.PAŞA BARBAROS23
16. Hafta14.5.2017 16:00 İNCİRLİSPOR - R.HİSARI40
16. Hafta14.5.2017 14:00 THY - ESENLER KENTYILDIZ64
17. Hafta20.5.2017 16:00 İNCİRLİSPOR - THY92
18. Hafta28.5.2017 16:00 THY - R.HİSARI43
     7.GRUP
18. Hafta27.5.2017 16:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ÖZŞİŞLİ SPOR20
SAL KLASMAN GRUBU
     A GRUBU
2. Hafta19.2.2017 15:30 KOCASİNAN - DAVUTPAŞA01
     B GRUBU
4. Hafta4.3.2017 15:30 ORTAKÖY - ÇIKSALIN01
5. Hafta12.3.2017 16:00 IRMAKSPOR - İSTANBULSPOR KULÜBÜ10
6. Hafta18.3.2017 16:00 HASKÖY - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ01
8. Hafta1.4.2017 16:00 YEŞİLKÖY - BAKIRKÖY31
9. Hafta9.4.2017 16:00 BAKIRKÖY - İSTANBULSPOR KULÜBÜ13
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
2. Hafta18.9.2016 14:00 YÜCESPOR - İSTANBUL KARTAL BLD04
4. Hafta2.10.2016 15:00 YÜCESPOR - TOPÇULAR22
6. Hafta16.10.2016 15:00 YÜCESPOR - OKSPOR00
8. Hafta30.10.2016 15:00 YÜCESPOR - IRMAKSPOR01
10. Hafta5.11.2016 15:00 YÜCESPOR - KANLICA12
14. Hafta3.12.2016 12:30 YÜCESPOR - NİŞANTAŞI01
16. Hafta11.12.2016 15:00 YÜCESPOR - ESENTEPE ADIYAMAN13
18. Hafta25.12.2016 13:00 YÜCESPOR - M.KEMALPAŞA21
20. Hafta31.12.2016 15:00 YÜCESPOR - DAVUTPAŞA13
     10.GRUP
2. Hafta17.9.2016 16:00 YEŞİLKÖY - YENİKÖY50
4. Hafta1.10.2016 15:00 YEŞİLKÖY - İSTANBUL MESUDİYE01
5. Hafta9.10.2016 13:00 YEŞİLKÖY - BEYOĞLU YENİÇARŞI10
7. Hafta23.10.2016 15:00 YEŞİLKÖY - ALİBEYKÖYSPOR20
9. Hafta6.11.2016 15:00 YEŞİLKÖY - LEVENT21
12. Hafta4.12.2016 15:00 YEŞİLKÖY - ARNAVUTKÖY BLD.10
17. Hafta21.1.2017 15:00 YEŞİLKÖY - İSTANBUL SİNOP10
     2.GRUP
1. Hafta10.9.2016 17:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE51
3. Hafta25.9.2016 16:00 BAKIRKÖY - MAHMUTBEY40
5. Hafta9.10.2016 15:00 BAKIRKÖY - BOSTANCI20
7. Hafta23.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - SULTANBEYLİ22
10. Hafta6.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - ÖMERLİ KÖYÜ11
15. Hafta7.12.2016 15:00 BAKIRKÖY - ORTAÇEŞME11
20. Hafta1.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - VARDAR10
22. Hafta29.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKKÖY02
     5.GRUP
2. Hafta18.9.2016 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL - YAHYA KEMAL 40
3. Hafta24.9.2016 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL - TUZLA ŞİFA31
5. Hafta8.10.2016 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL - ÇAYIRBAŞI31
7. Hafta22.10.2016 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAĞCILAR GÜNEŞLİ12
9. Hafta5.11.2016 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - KAYNARCA31
13. Hafta11.12.2016 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - MECİDİYEKÖY30
15. Hafta25.12.2016 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL - KOCASİNAN01
17. Hafta22.1.2017 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - A.PARSELLER50
U13 Ligi
     10.GRUP
2. Hafta26.3.2017 10:00 BAKIRKÖY 1903 - KANARYA90
8. Hafta26.4.2017 14:00 BAKIRKÖY 1903 - ŞİRİNEVLER01
10. Hafta6.5.2017 14:30 BAKIRKÖY 1903 - KISIRKAYA31
12. Hafta13.5.2017 13:00 BAKIRKÖY 1903 - KOSOVA GÜÇSPOR120
12. Hafta13.5.2017 11:00 KISIRKAYA - KANARYA20
14. Hafta21.5.2017 18:00 BAKIRKÖY 1903 - SULTANGÜCÜ30
     11.GRUP
5. Hafta9.4.2017 09:30 OSMANİYE İSTİKLAL - İFA06
9. Hafta29.4.2017 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - İSTANBUL BALKAN SPOR40
10. Hafta6.5.2017 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - FİLİZSPOR14
11. Hafta7.5.2017 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL - YILDIRIMBOSNA24
14. Hafta21.5.2017 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL - CEVATPAŞA21
     13.GRUP
7. Hafta22.4.2017 12:00 THY - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR30
8. Hafta26.4.2017 15:30 THY - İKİTELLİ30
10. Hafta6.5.2017 09:30 THY - BAĞCILAR ASİL KARTAL22
13. Hafta19.5.2017 13:00 THY - G.O.PAŞA BARBAROS91
     16.GRUP
5. Hafta8.4.2017 10:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - ALBAYRAK11
7. Hafta22.4.2017 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - ESENLER41
8. Hafta26.4.2017 17:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK11
11. Hafta7.5.2017 13:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAHÇELİEVLER30
13. Hafta19.5.2017 11:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL BULANCAK61
     43.GRUP
3. Hafta1.4.2017 18:00 YEŞİLKÖY - KADİM SPOR03
5. Hafta8.4.2017 18:00 YEŞİLKÖY - KANARYA AZİM04
8. Hafta27.4.2017 14:00 KADİM SPOR - BAHÇELİEVLER ÇINAR03
8. Hafta27.4.2017 17:00 YEŞİLKÖY - Z.YILDIZ09
10. Hafta6.5.2017 18:00 KADİM SPOR - YEŞİLKÖY24
13. Hafta19.5.2017 17:30 KADİM SPOR - KANARYA AZİM26
13. Hafta19.5.2017 10:00 YEŞİLKÖY - GÜNEŞTEPE07
     7.GRUP
1. Hafta29.3.2017 12:30 BAKIRKÖY ASLAN - İSTANBUL BARIŞSPOR24
2. Hafta26.3.2017 14:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - CFS BAĞCILAR32
3. Hafta1.4.2017 11:30 BAKIRKÖY ASLAN - GÜNGÖREN ATLETİK20
3. Hafta1.4.2017 10:15 İSTANBUL BARIŞSPOR - DAMLASPOR04
5. Hafta9.4.2017 18:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - GÜNGÖREN ATLETİK10
7. Hafta22.4.2017 10:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - HALKALI123
8. Hafta27.4.2017 15:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - BAKIRKÖY ASLAN22
9. Hafta29.4.2017 16:00 BAKIRKÖY ASLAN - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.12
11. Hafta7.5.2017 12:00 BAKIRKÖY ASLAN - BEZİRGANBAHÇE10
11. Hafta7.5.2017 10:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.12
13. Hafta19.5.2017 16:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - BEZİRGANBAHÇE22
14. Hafta21.5.2017 12:30 BAKIRKÖY ASLAN - CFS BAĞCILAR11
     9.GRUP
3. Hafta1.4.2017 09:00 BAKIRKÖY - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF21
5. Hafta8.4.2017 09:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE11
9. Hafta29.4.2017 14:30 BAKIRKÖY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ30
11. Hafta7.5.2017 09:00 BAKIRKÖY - CENNET BARBAROS11
13. Hafta19.5.2017 14:30 BAKIRKÖY - ÇAĞRIM MARMARA 190771
14. Hafta21.5.2017 11:00 BAKIRKÖY - EROĞLU31
U14/A
     12.GRUP
1. Hafta24.12.2016 09:30 THY - YEŞİLILGAZ33
3. Hafta21.1.2017 09:30 THY - SELVİSPOR15
5. Hafta31.1.2017 13:00 THY - SULTANGAZİ İSMETPAŞA30
7. Hafta9.2.2017 13:30 THY - HALKALI TAŞTEPE04
9. Hafta18.2.2017 11:00 THY - SİYAVUŞPAŞA04
11. Hafta1.3.2017 13:00 THY - SEYRANTEPE YEŞİLCE20
13. Hafta9.3.2017 13:00 THY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ13
     13.GRUP
2. Hafta25.1.2017 13:00 BAKIRKÖY 1903 - 1907 A.Ç.ÇEŞME30
4. Hafta28.1.2017 15:00 BAKIRKÖY 1903 - BAĞCILAR GÜNEŞLİ60
5. Hafta2.2.2017 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - B.EVLER FUTBOL ATLETİK04
6. Hafta5.2.2017 15:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - TÜRK TELEKOMSPOR12
7. Hafta8.2.2017 15:00 BAKIRKÖY 1903 - AYAZAĞA54
9. Hafta19.2.2017 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY 190305
11. Hafta2.3.2017 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - AYAZAĞA23
13. Hafta8.3.2017 13:00 BAKIRKÖY 1903 - HAZNEDAR11
14. Hafta11.3.2017 12:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - TUNASPOR32
     14.GRUP
3. Hafta21.1.2017 11:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - Z.YILDIZ100
6. Hafta4.2.2017 11:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA22
8. Hafta12.2.2017 10:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - GÜNEŞTEPE30
9. Hafta18.2.2017 09:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - SULTANMURAT60
11. Hafta1.3.2017 11:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - ŞEHZADEBAŞI20
12. Hafta4.3.2017 12:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - KEMER FK42
14. Hafta12.3.2017 10:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - AVCILAR 1903 SPOR41
     16.GRUP
2. Hafta26.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL TRABZON50
5. Hafta31.1.2017 11:00 BAKIRKÖY - EROKSPOR01
7. Hafta9.2.2017 15:00 BAKIRKÖY - FATİH SULTAN MEHMET20
13. Hafta9.3.2017 11:00 BAKIRKÖY - KANARYA AZİM30
     7.GRUP
2. Hafta25.1.2017 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - SARIYER BLD.03
4. Hafta28.1.2017 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - İSTANBUL ARTVİN50
6. Hafta5.2.2017 13:00 BAKIRKÖY ASLAN - SULTANGAZİ12
U14/B
     10.GRUP
6. Hafta4.2.2017 15:00 AKYEL SPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR30
11. Hafta1.3.2017 14:30 AKYEL SPOR - S.KARTAL50
     5.GRUP
4. Hafta28.1.2017 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - HARMANTEPE13
6. Hafta5.2.2017 09:30 OSMANİYE İSTİKLAL - YEŞİLPINAR15
9. Hafta19.2.2017 17:30 OSMANİYE İSTİKLAL - AVCILAR CİHANGİR21
14. Hafta11.3.2017 09:00 OSMANİYE İSTİKLAL - TOPÇULAR22
U15/A
     14.GRUP
1. Hafta25.9.2016 14:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - GÜZELHİSAR50
4. Hafta15.10.2016 11:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - KÜÇÜKKÖY11
6. Hafta23.10.2016 09:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - MERTER40
     5.GRUP
1. Hafta24.9.2016 14:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - CFS BAĞCILAR70
3. Hafta8.10.2016 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - EROKSPOR11
6. Hafta22.10.2016 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN20
12. Hafta3.12.2016 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - EROĞLU10
     6.GRUP
2. Hafta1.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE22
2. Hafta1.10.2016 11:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - İSTANBUL GÜNGÖREN22
3. Hafta9.10.2016 09:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY GENÇLİK30
4. Hafta15.10.2016 09:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - ESENLER03
5. Hafta20.10.2016 16:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.22
5. Hafta20.10.2016 14:30 BAKIRKÖY GENÇLİK - FATİH YAYLA15
8. Hafta6.11.2016 09:30 BAKIRKÖY - GAZİOSMANPAŞA23
8. Hafta6.11.2016 11:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - KÜÇÜKÇEKMECE04
13. Hafta10.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL GÜNGÖREN12
13. Hafta10.12.2016 13:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - GAZİOSMANPAŞA22
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2016 12:00 BAKIRKÖY ASLAN - KARADENİZ12
3. Hafta8.10.2016 09:00 BAKIRKÖY ASLAN - GÜNGÖRENSPOR04
5. Hafta19.10.2016 16:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAĞCILAR EĞİTİM01
6. Hafta22.10.2016 09:30 BAKIRKÖY ASLAN - BAHÇELİEVLER SOĞANLI01
U15/B
     13.GRUP
2. Hafta2.10.2016 13:00 THY - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK40
4. Hafta16.10.2016 13:00 THY - HALKALI ÇAMLIKALTI11
5. Hafta19.10.2016 14:30 THY - ULUSSPOR30
8. Hafta5.11.2016 11:00 THY - YAHYA KEMAL 50
13. Hafta11.12.2016 09:30 THY - PİYALEPAŞA21
U16/A
     10.GRUP
4. Hafta2.2.2017 15:00 THY - HÜR.EĞİTİM40
10. Hafta5.3.2017 10:30 THY - KÜÇÜKÇEKMECE08
U16/B
     15.GRUP
3. Hafta29.1.2017 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - ÇELİKTEPE ÜMİT80
5. Hafta4.2.2017 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ60
7. Hafta18.2.2017 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - MAHMUTŞEVKETPAŞA12
8. Hafta23.2.2017 15:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - TOPÇULAR110
11. Hafta12.3.2017 11:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - OKSPOR41
13. Hafta23.3.2017 16:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - GOP.ŞEMSİPAŞA40
     3.GRUP
1. Hafta21.1.2017 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - MERTER00
3. Hafta29.1.2017 10:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BEŞTELSİZ10
6. Hafta12.2.2017 09:00 OSMANİYE İSTİKLAL - KISIRKAYA90
9. Hafta26.2.2017 12:30 OSMANİYE İSTİKLAL - SAKARYA İMÇ.100
11. Hafta12.3.2017 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - ZEYTİNBURNU 195770
12. Hafta18.3.2017 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - İSTANBUL DEMİR32
14. Hafta26.3.2017 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL - KEMERBURGAZ21
     5.GRUP
4. Hafta31.1.2017 15:00 BAKIRKÖY ASLAN - ŞİRİNEVLER42
9. Hafta26.2.2017 16:00 BAKIRKÖY ASLAN - ATIŞALANI40
10. Hafta4.3.2017 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - SARIYER BLD.23
12. Hafta18.3.2017 09:30 BAKIRKÖY ASLAN - CEVİZLİSPOR31
14. Hafta26.3.2017 11:30 BAKIRKÖY ASLAN - BAĞCILAR ORDU30
     6.GRUP
1. Hafta22.1.2017 09:00 BAKIRKÖY - GÜRZAFER81
4. Hafta2.2.2017 13:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL ATAKENT40
6. Hafta11.2.2017 11:00 BAKIRKÖY - AVCILAR 1903 SPOR60
9. Hafta25.2.2017 09:30 BAKIRKÖY - BAHÇEŞEHİR SPOR60
10. Hafta5.3.2017 09:00 BAKIRKÖY - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF31
12. Hafta29.3.2017 14:00 BAKIRKÖY - K.K.BEKİR MEVLANA01
     8.GRUP
3. Hafta28.1.2017 09:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - SULTANMURAT62
5. Hafta5.2.2017 11:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - GENÇOSMAN51
6. Hafta11.2.2017 09:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - ATAKENT 201560
11. Hafta11.3.2017 11:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - SİİRT İST.Y.SELİM110
14. Hafta26.3.2017 13:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - G.O.PAŞA BARBAROS70
U17/A
     11.GRUP
2. Hafta15.10.2016 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - RAMİ30
4. Hafta29.10.2016 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL - HALİÇ12
5. Hafta3.11.2016 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - GÖKTÜRK SARAYSPOR11
10. Hafta4.12.2016 10:30 OSMANİYE İSTİKLAL - KARADENİZ20
13. Hafta24.12.2016 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BEŞYÜZEVLER11
     13.GRUP
2. Hafta15.10.2016 15:00 YÜCESPOR - KUŞTEPE00
3. Hafta23.10.2016 11:00 YÜCESPOR - SEFAKÖY53
5. Hafta3.11.2016 15:00 YÜCESPOR - GAZİ MAHALLESİ05
11. Hafta10.12.2016 15:00 YÜCESPOR - ŞİRİNEVLER11
13. Hafta24.12.2016 13:00 YÜCESPOR - BAĞCILAR ASİL KARTAL41
     14.GRUP
1. Hafta8.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - FERİKÖY03
3. Hafta22.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ11
5. Hafta2.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ07
11. Hafta11.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - İKİNCİ NESİL51
13. Hafta25.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - ALİBEYKÖYSPOR20
     15.GRUP
4. Hafta29.10.2016 14:00 BAKIRKÖY ASLAN - SİMURG SPOR42
5. Hafta3.11.2016 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - MAHMUTŞEVKETPAŞA23
10. Hafta4.12.2016 09:00 BAKIRKÖY ASLAN - KANARYA52
13. Hafta24.12.2016 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - DAMLASPOR20
     3.GRUP
1. Hafta9.10.2016 11:00 İNCİRLİSPOR - YENİBOSNA03
U17/B
     10.GRUP
4. Hafta30.10.2016 13:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - KARADOLAPSPOR30
5. Hafta2.11.2016 15:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - GÜMÜŞDERE51
10. Hafta3.12.2016 10:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - R.HİSARI21
13. Hafta25.12.2016 09:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - ALTINASLAR72
U19/1.Ligi
     11.GRUP
1. Hafta1.2.2017 09:00 BAKIRKÖY ASLAN - ALTINOVA09
3. Hafta11.2.2017 13:00 BAKIRKÖY ASLAN - HÜR.GÜCÜ41
9. Hafta16.3.2017 16:00 BAKIRKÖY ASLAN - ESENTEPE ADIYAMAN45
11. Hafta25.3.2017 15:00 BAKIRKÖY ASLAN - SÜTLÜCE02
12. Hafta2.4.2017 09:00 BAKIRKÖY ASLAN - RAMİ32
14. Hafta8.4.2017 12:00 BAKIRKÖY ASLAN - YEŞİLPINAR21
     13.GRUP
1. Hafta1.2.2017 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - HAZNEDAR12
3. Hafta11.2.2017 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ70
5. Hafta19.2.2017 10:45 OSMANİYE İSTİKLAL - YENİBOSNA00
7. Hafta5.3.2017 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL - HAZNEDAR ÇETİNKAYA01
9. Hafta16.3.2017 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAYRAMPAŞA TEKNİK12
11. Hafta25.3.2017 09:00 OSMANİYE İSTİKLAL - Y.GÜNEŞ12
13. Hafta5.4.2017 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL - GAZİOSMANPAŞA12
     14.GRUP
1. Hafta1.2.2017 13:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL GÜMÜŞHANE30
3. Hafta12.2.2017 12:00 BAKIRKÖY - HALKALI TAŞTEPE22
5. Hafta18.2.2017 15:00 BAKIRKÖY - SELVİSPOR21
6. Hafta26.2.2017 09:00 BAKIRKÖY - DİKİLİTAŞ24
7. Hafta4.3.2017 09:00 BAKIRKÖY - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI43
9. Hafta15.3.2017 16:00 BAKIRKÖY - İSTANBULSPOR KULÜBÜ02
11. Hafta25.3.2017 11:00 BAKIRKÖY - S.KARTAL02
     16.GRUP
4. Hafta15.2.2017 15:00 THY - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN34
9. Hafta15.3.2017 14:00 THY - SULTANMURAT01
12. Hafta1.4.2017 13:00 THY - VEFASPOR11
14. Hafta9.4.2017 13:00 THY - YEŞİLILGAZ15
     9.GRUP
1. Hafta1.2.2017 15:00 YÜCESPOR - BAŞAKŞEHİR12
4. Hafta16.2.2017 15:00 YÜCESPOR - GÜNYAMAÇ15
6. Hafta25.2.2017 11:30 YÜCESPOR - CEVATPAŞA70
9. Hafta30.3.2017 15:00 YÜCESPOR - KANARYA43
10. Hafta19.3.2017 16:00 YÜCESPOR - GAZİ MAHALLESİ15
12. Hafta2.4.2017 16:30 YÜCESPOR - ÇELİKTEPE ÜMİT00
14. Hafta8.4.2017 14:00 YÜCESPOR - ŞİRİNEVLER02
U19/2.Ligi
     10.GRUP
5. Hafta7.5.2017 15:00 YEŞİLDİREK - İSTANBUL BAFRA010
     11.GRUP
9. Hafta3.6.2017 16:00 MECİDİYEKÖY TAYFUN - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.08
     12.GRUP
8. Hafta27.5.2017 14:00 SAMATYA - ABİDEİ HÜRRİYET013
9. Hafta3.6.2017 14:00 ESENYURT İNCİRTEPE - REŞİTPAŞA28
     2.GRUP
7. Hafta21.5.2017 09:00 TOPKAPI - SEKBANLAR SPOR13
     7.GRUP
8. Hafta28.5.2017 14:00 MİMARSİNAN - İSTANBUL SİNOP44
     9.GRUP
4. Hafta30.4.2017 16:30 BEZİRGANBAHÇE - KUMKAPI SARIÇUBUK22