KOCASİNAN SAHASI
 
KOCASİNAN SAHASI
2125523180
İSTANBUL
MAHMUTBEY CAD. BAĞCILAR MEVKİİ 15. SOKAK SONU

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta8.10.2017 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - A.PARSELLER11
4. Hafta22.10.2017 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İZZETPAŞA11
6. Hafta5.11.2017 15:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ŞAFAK 76 42
8. Hafta19.11.2017 15:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İSTANBUL TRABZON20
10. Hafta3.12.2017 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İST. ESENLER TOKAT21
12. Hafta17.12.2017 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - REŞİTPAŞA30
14. Hafta31.12.2017 14:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - YÜCESPOR10
16. Hafta16.1.2018 13:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - T.TAYFUN22
18. Hafta28.1.2018 14:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KOCAMUSTAFAPAŞA50
     12.GRUP
1. Hafta30.9.2017 15:30 İSTANBUL ÜNYE - SAKARYA İMÇ.22
3. Hafta14.10.2017 14:30 İSTANBUL ÜNYE - R.KAVAĞI31
6. Hafta5.11.2017 13:30 İSTANBUL ÜNYE - ÖZALİBEYKÖY40
8. Hafta19.11.2017 13:30 İSTANBUL ÜNYE - İSTANBUL KASTAMONU32
11. Hafta9.12.2017 15:00 İSTANBUL ÜNYE - ÖZ YARIMBURGAZ40
13. Hafta23.12.2017 12:30 İSTANBUL ÜNYE - KURUÇEŞME22
14. Hafta31.12.2017 12:30 İSTANBUL ÜNYE - SAĞMALCILAR SPOR21
16. Hafta16.1.2018 15:00 İSTANBUL ÜNYE - ŞEHZADEBAŞI31
18. Hafta28.1.2018 12:30 İSTANBUL ÜNYE - ŞİRİNTEPE02
     13.GRUP
1. Hafta1.10.2017 15:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - Z.YILDIZ13
3. Hafta15.10.2017 12:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ25
5. Hafta29.10.2017 10:45 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - MURADİYE00
8. Hafta18.11.2017 15:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - PINARSPOR12
11. Hafta10.12.2017 12:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - İKİTELLİ05
13. Hafta24.12.2017 12:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - SÜTLÜCE05
15. Hafta7.1.2018 10:45 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA41
16. Hafta15.1.2018 13:00 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - AKSARAY11
18. Hafta27.1.2018 14:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - GÜNYAMAÇ31
     5.GRUP
2. Hafta7.10.2017 13:00 ŞİRİNEVLER - FATİH HİLAL10
3. Hafta15.10.2017 14:30 ŞİRİNEVLER - ÇAYIRBAŞI ÖZKAN22
5. Hafta29.10.2017 12:30 ŞİRİNEVLER - SULTANMURAT23
7. Hafta12.11.2017 15:00 ŞİRİNEVLER - BATI TRAKYA24
9. Hafta26.11.2017 13:00 ŞİRİNEVLER - BAYRAMPAŞA TEKNİK21
10. Hafta2.12.2017 14:30 ŞİRİNEVLER - İST.BAYBURT03
13. Hafta24.12.2017 14:30 ŞİRİNEVLER - CEVAT KÖPRÜBAŞI32
15. Hafta7.1.2018 14:30 ŞİRİNEVLER - GİRESUN EMEKSAN10
17. Hafta21.1.2018 12:30 ŞİRİNEVLER - İSTANBUL BULANCAK16
     7.GRUP
2. Hafta7.10.2017 11:00 BAHÇELİEVLER - KÜÇÜKÇEKMECE03
4. Hafta21.10.2017 15:00 BAHÇELİEVLER - 1453 FATİH GENÇLİK05
6. Hafta4.11.2017 15:00 BAHÇELİEVLER - K.K.BEKİR MEVLANA11
8. Hafta18.11.2017 13:30 BAHÇELİEVLER - VARDAR21
10. Hafta2.12.2017 12:30 BAHÇELİEVLER - TÜRK TELEKOMSPOR03
12. Hafta16.12.2017 12:30 BAHÇELİEVLER - GELİŞİMSPOR11
14. Hafta30.12.2017 12:30 BAHÇELİEVLER - RUMELİ İDMANYURDU31
18. Hafta27.1.2018 10:45 BAHÇELİEVLER - YILDIZ KANARYALAR22
2. Amatör Lig
     13.GRUP
4. Hafta24.2.2018 13:00 MERTER - NURTEPE GÜNEYYILDIZI60
     6.GRUP
1. Hafta3.2.2018 15:00 İSTANBUL ARTVİN - ÖZ Y.SELİM14
     7.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 BAHÇELİEVLER İ.Y. - BAĞCILAR EVREN 21
3. Hafta18.2.2018 15:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - GOP.ŞEMSİPAŞA10
Süper Amatör Lig
     5.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 KOCASİNAN - MAHMUTBEY31
3. Hafta23.9.2017 16:00 KOCASİNAN - TERAZİDERE30
5. Hafta7.10.2017 15:00 KOCASİNAN - KANARYA11
7. Hafta18.10.2017 14:30 KOCASİNAN - KAVACIK21
9. Hafta29.10.2017 14:30 KOCASİNAN - KİLYOS61
13. Hafta26.11.2017 15:00 KOCASİNAN - MERKEZEFENDİ21
15. Hafta10.12.2017 14:30 KOCASİNAN - SİİRT İST.Y.SELİM21
19. Hafta30.12.2017 14:30 KOCASİNAN - BOSTANCI10
22. Hafta27.1.2018 12:30 KOCASİNAN - SULTANBEYLİ UZUNDERE00
U14/A
     10.GRUP
1. Hafta16.9.2017 16:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ASLANTEPE 03
6. Hafta22.10.2017 09:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - HALKALI TAŞTEPE02
9. Hafta11.11.2017 12:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - SEKBANLAR SPOR41
9. Hafta11.11.2017 09:30 KADIRGA - ASLANTEPE 05
     11.GRUP
2. Hafta23.9.2017 09:00 KOCASİNAN - GÜNGÖRENSPOR50
4. Hafta7.10.2017 09:30 KOCASİNAN - ZARA EKİNLİ42
6. Hafta21.10.2017 10:30 KOCASİNAN - BAKIRKÖYSPOR20
10. Hafta18.11.2017 09:00 KOCASİNAN - İKİTELLİ51
12. Hafta2.12.2017 09:30 KOCASİNAN - BEŞYÜZEVLER50
14. Hafta16.12.2017 11:00 KOCASİNAN - GÜNYAMAÇ50
     12.GRUP
2. Hafta24.9.2017 11:00 SİYAVUŞPAŞA - HALİÇ22
4. Hafta8.10.2017 09:00 SİYAVUŞPAŞA - İSTANBUL GÜNGÖREN34
6. Hafta22.10.2017 12:00 SİYAVUŞPAŞA - ES.KULÜP ATLETİK40
10. Hafta19.11.2017 09:00 SİYAVUŞPAŞA - ÖZ Y.SELİM22
12. Hafta3.12.2017 13:30 SİYAVUŞPAŞA - FERİKÖY13
14. Hafta17.12.2017 09:00 SİYAVUŞPAŞA - A.PARSELLER14
     3.GRUP
1. Hafta17.9.2017 16:30 ŞİRİNEVLER - YENİKÖY20
3. Hafta1.10.2017 10:30 ŞİRİNEVLER - ALTINOVA30
6. Hafta21.10.2017 09:00 ŞİRİNEVLER - GAZİ MAHALLESİ40
9. Hafta12.11.2017 10:30 ŞİRİNEVLER - İST.GENÇLERBİRLİĞİ00
11. Hafta26.11.2017 10:00 ŞİRİNEVLER - CENNET BARBAROS11
14. Hafta16.12.2017 09:30 ŞİRİNEVLER - SİMURG SPOR40
     4.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - KOCAMUSTAFAPAŞA24
3. Hafta30.9.2017 10:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.03
5. Hafta14.10.2017 13:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ESEN BAYBURT02
5. Hafta14.10.2017 10:00 DAMLASPOR - RAMİ90
7. Hafta28.10.2017 10:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - RAMİ21
8. Hafta5.11.2017 09:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - DAMLASPOR02
13. Hafta9.12.2017 12:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ESENLER KENTYILDIZ33
U14/B
     14.GRUP
2. Hafta24.9.2017 09:00 İSTANBUL ARTVİN - ZEYTİNBURNU ZAFER30
3. Hafta30.9.2017 09:00 İSTANBUL ARTVİN - T.TAYFUN01
5. Hafta14.10.2017 11:30 İSTANBUL ARTVİN - FERAHEVLER10
7. Hafta28.10.2017 12:00 İSTANBUL ARTVİN - TRABZON 1453 SPOR04
8. Hafta5.11.2017 12:00 İSTANBUL ARTVİN - GÖKTÜRKSPOR40
11. Hafta25.11.2017 14:00 İSTANBUL ARTVİN - KUŞTEPE24
13. Hafta9.12.2017 13:30 İSTANBUL ARTVİN - KOSOVA GÜÇSPOR23
     7.GRUP
3. Hafta1.10.2017 12:00 YENİBOSNA - SELVİSPOR00
8. Hafta4.11.2017 10:30 YENİBOSNA - AVCILAR 1903 SPOR20
U15/A
     10.GRUP
3. Hafta20.1.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - HAZNEDAR11
     12.GRUP
2. Hafta14.1.2018 09:30 SİYAVUŞPAŞA - ÖZ Y.SELİM10
8. Hafta10.2.2018 13:00 SİYAVUŞPAŞA - GÖKTÜRK SARAYSPOR30
10. Hafta24.2.2018 09:30 SİYAVUŞPAŞA - İSTANBUL GÜNGÖREN03
     2.GRUP
1. Hafta6.1.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ŞEHZADEBAŞI21
1. Hafta6.1.2018 11:30 KOCAMUSTAFAPAŞA - İSTANBUL KASTAMONU50
4. Hafta25.1.2018 11:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ESENLER01
6. Hafta31.1.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ÖZALİBEYKÖY11
     5.GRUP
2. Hafta13.1.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - EYÜP ÇIRÇIR İMAR40
4. Hafta24.1.2018 13:30 ŞİRİNEVLER - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK60
7. Hafta3.2.2018 10:30 ŞİRİNEVLER - BAKIRKÖYSPOR23
10. Hafta25.2.2018 10:30 ŞİRİNEVLER - BEŞYÜZEVLER05
U15/B
     10.GRUP
2. Hafta14.1.2018 11:00 İSTANBUL ARTVİN - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR00
3. Hafta20.1.2018 12:00 İSTANBUL ARTVİN - IRMAKSPOR81
     11.GRUP
4. Hafta24.1.2018 10:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - AKYEL SPOR 14
7. Hafta3.2.2018 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - MURADİYE20
     14.GRUP
3. Hafta20.1.2018 10:30 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - YENİ ÖZKARTAL14
     15.GRUP
1. Hafta7.1.2018 09:00 KOCASİNAN - GÜNYAMAÇ31
3. Hafta21.1.2018 09:00 KOCASİNAN - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR70
5. Hafta27.1.2018 09:00 KOCASİNAN - İSTANBUL FETİH 1453100
     26.GRUP
5. Hafta3.2.2018 12:00 ANADOLU BAĞCILAR - BAYRAMPAŞA04
     5.GRUP
2. Hafta13.1.2018 09:30 YENİBOSNA - SÜTLÜCE61
4. Hafta24.1.2018 12:00 YENİBOSNA - Z.YILDIZ32
6. Hafta1.2.2018 11:30 YENİBOSNA - KANARYA AZİM190
10. Hafta25.2.2018 09:00 YENİBOSNA - FİLİZSPOR50
U16/A
     10.GRUP
5. Hafta21.10.2017 13:30 MERTER - ÇELİKTEPE05
7. Hafta4.11.2017 13:30 MERTER - REŞİTPAŞA04
8. Hafta12.11.2017 12:00 MERTER - SULTANGAZİ05
     2.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İSTANBUL GÜNGÖREN02
4. Hafta15.10.2017 11:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - TUNASPOR06
7. Hafta4.11.2017 12:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - RAMİ25
8. Hafta12.11.2017 13:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - OKMEYDANI FETİH05
10. Hafta26.11.2017 11:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN23
12. Hafta10.12.2017 09:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KARLITEPE33
     5.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 YENİBOSNA - YILDIZ21
3. Hafta8.10.2017 13:30 YENİBOSNA - GÜNGÖRENSPOR21
5. Hafta22.10.2017 13:30 YENİBOSNA - ALTINOVA11
7. Hafta5.11.2017 10:30 YENİBOSNA - SEYRANTEPE YEŞİLCE10
8. Hafta11.11.2017 15:00 YENİBOSNA - YENİKÖY10
11. Hafta3.12.2017 10:30 YENİBOSNA - ALBAYRAK15
13. Hafta17.12.2017 13:30 YENİBOSNA - GAZİOSMANPAŞA30
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 KOCASİNAN - İST.BAYBURT11
9. Hafta19.11.2017 12:00 KOCASİNAN - KANARYA00
11. Hafta3.12.2017 12:00 KOCASİNAN - KARADENİZ41
13. Hafta17.12.2017 12:00 KOCASİNAN - GÜNEŞTEPE30
     8.GRUP
1. Hafta23.9.2017 10:30 SİYAVUŞPAŞA - GÖKTÜRK SARAYSPOR50
4. Hafta15.10.2017 09:30 SİYAVUŞPAŞA - 1907 A.Ç.ÇEŞME25
6. Hafta29.10.2017 09:00 SİYAVUŞPAŞA - DAMLASPOR03
9. Hafta18.11.2017 10:30 SİYAVUŞPAŞA - ŞİRİNTEPE11
12. Hafta10.12.2017 11:00 SİYAVUŞPAŞA - İSTANBUL SOMA 41
14. Hafta23.12.2017 09:30 SİYAVUŞPAŞA - KOCAMUSTAFAPAŞA30
U16/B
     11.GRUP
1. Hafta24.9.2017 12:30 ŞİRİNEVLER - AKŞEMSETTİN12
3. Hafta8.10.2017 10:30 ŞİRİNEVLER - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ15
5. Hafta22.10.2017 10:30 ŞİRİNEVLER - YEŞİLPINAR14
6. Hafta28.10.2017 15:00 ŞİRİNEVLER - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT32
9. Hafta19.11.2017 10:30 ŞİRİNEVLER - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK42
10. Hafta25.11.2017 12:00 KADİM SPOR - YEŞİLPINAR14
11. Hafta3.12.2017 09:00 ŞİRİNEVLER - KADİM SPOR12
14. Hafta24.12.2017 11:00 ŞİRİNEVLER - CFS BAĞCILAR03
     14.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - İSTANBUL KASTAMONU50
14. Hafta23.12.2017 11:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI10
     7.GRUP
2. Hafta30.9.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ÖRNEKTEPE25
3. Hafta8.10.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - GOP.ŞEMSİPAŞA24
8. Hafta11.11.2017 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - GÜNEŞLİ12
13. Hafta17.12.2017 10:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - CEVAT KÖPRÜBAŞI21
     8.GRUP
1. Hafta23.9.2017 12:00 İSTANBUL ARTVİN - FERİKÖY18
5. Hafta21.10.2017 12:00 İSTANBUL ARTVİN - S.KARTAL31
7. Hafta4.11.2017 09:00 İSTANBUL ARTVİN - BEŞTELSİZ65
9. Hafta18.11.2017 12:00 İSTANBUL ARTVİN - İSTANBUL GÜMÜŞHANE31
11. Hafta2.12.2017 11:00 İSTANBUL ARTVİN - ZEYTİNBURNU 195734
U17/A
     4.GRUP
2. Hafta11.2.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İSTANBUL GÜNGÖREN10
4. Hafta25.2.2018 14:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - AYAZAĞA12
     5.GRUP
1. Hafta4.2.2018 09:00 YENİBOSNA - K.K.BEKİR MEVLANA20
3. Hafta18.2.2018 11:00 YENİBOSNA - İSTANBUL SOMA 42
     9.GRUP
2. Hafta10.2.2018 09:00 KOCASİNAN - VEFASPOR42
U19/1.Ligi
     11.GRUP
2. Hafta31.12.2017 09:00 KOCASİNAN - SÖĞÜTLÜÇEŞME32
2. Hafta31.12.2017 10:45 ŞİRİNEVLER - K.K.BEKİR MEVLANA20
3. Hafta6.1.2018 13:00 KOCASİNAN - ALTINOVA21
4. Hafta11.1.2018 13:00 ŞİRİNEVLER - SÖĞÜTLÜÇEŞME52
5. Hafta14.1.2018 14:30 KOCASİNAN - ŞİRİNEVLER21
6. Hafta20.1.2018 15:00 ŞİRİNEVLER - SÜTLÜCE41
7. Hafta25.1.2018 15:00 KOCASİNAN - K.K.BEKİR MEVLANA60
8. Hafta28.1.2018 10:45 KOCASİNAN - GÜNYAMAÇ31
8. Hafta28.1.2018 09:00 ŞİRİNEVLER - TÜRK TELEKOMSPOR10
10. Hafta11.2.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - GÜNYAMAÇ30
11. Hafta14.2.2018 15:00 KOCASİNAN - SÜTLÜCE60
12. Hafta17.2.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - KOCASİNAN04
13. Hafta25.2.2018 12:00 KOCASİNAN - TÜRK TELEKOMSPOR70
     12.GRUP
1. Hafta24.12.2017 09:00 İSTANBUL ARTVİN - HALKALI TAŞTEPE03
6. Hafta21.1.2018 14:30 İSTANBUL ARTVİN - IRMAKSPOR14
9. Hafta4.2.2018 10:45 İSTANBUL ARTVİN - ÇIKSALIN15
12. Hafta18.2.2018 13:00 İSTANBUL ARTVİN - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK32
     13.GRUP
5. Hafta14.1.2018 12:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - BEYOĞLU YENİÇARŞI03
7. Hafta25.1.2018 13:00 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - İKİTELLİ03
     3.GRUP
4. Hafta11.1.2018 15:00 YENİBOSNA - YENİKÖY02
10. Hafta11.2.2018 09:00 YENİBOSNA - İFA10
12. Hafta17.2.2018 15:00 YENİBOSNA - KÜÇÜKÇEKMECE11
     6.GRUP
2. Hafta30.12.2017 10:45 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - S.KARTAL00
4. Hafta10.1.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ÇELİKTEPE12
5. Hafta13.1.2018 14:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İSTANBULSPOR KULÜBÜ45
7. Hafta24.1.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - EROĞLU15
10. Hafta10.2.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İST.GENÇLERBİRLİĞİ30
13. Hafta24.2.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN50
     9.GRUP
11. Hafta14.2.2018 13:00 GÜNGÖRENSPOR - ZARA EKİNLİ11
12. Hafta17.2.2018 13:00 GÜNEŞTEPE - BEŞYÜZEVLER04
U19/2.Ligi
     10.GRUP
1. Hafta30.12.2017 09:00 SİYAVUŞPAŞA - BAYRAMPAŞA DOĞAN30
3. Hafta10.1.2018 11:00 SİYAVUŞPAŞA - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF11
5. Hafta21.1.2018 10:45 SİYAVUŞPAŞA - PİYALEPAŞA10
7. Hafta1.2.2018 13:00 SİYAVUŞPAŞA - BEZİRGANBAHÇE13
9. Hafta10.2.2018 11:00 SİYAVUŞPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET10
11. Hafta24.2.2018 11:00 SİYAVUŞPAŞA - MALKOÇOĞLU SPOR42
     7.GRUP
9. Hafta11.2.2018 13:00 MERTER - NURTEPE GÜNEYYILDIZI20
     8.GRUP
2. Hafta7.1.2018 12:30 İSTANBUL ÜNYE - ALTINYILDIZ38
4. Hafta13.1.2018 12:30 İSTANBUL ÜNYE - SARIYER F.S.M.24
7. Hafta1.2.2018 15:00 İSTANBUL ÜNYE - ASLANTEPE 27
10. Hafta18.2.2018 09:00 İSTANBUL ÜNYE - İSTANBUL BARIŞSPOR07