BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)
 
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)
İSTANBUL
BAĞCILAR

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     12.GRUP
1. Hafta15.4.2018 10:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - İSTANBUL MALATYASPOR  
1. Hafta15.4.2018 11:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - NESLİŞAH  
4. Hafta5.5.2018 13:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - GÜNGÖREN ATLETİK  
4. Hafta5.5.2018 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - İSTANBUL KASTAMONU  
5. Hafta13.5.2018 10:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR  
6. Hafta20.5.2018 11:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - KADIRGA  
6. Hafta20.5.2018 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - İSTANBUL MALATYASPOR  
7. Hafta27.5.2018 09:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - DAVUTPAŞA  
7. Hafta26.5.2018 09:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KADIRGA  
     7.GRUP
1. Hafta14.4.2018 12:00 BAĞCILAR EVREN - BAĞCILAR EĞİTİM  
1. Hafta14.4.2018 09:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR  
1. Hafta14.4.2018 10:00 CFS BAĞCILAR - ŞAFAK 76   
1. Hafta14.4.2018 11:00 GÜNEŞLİ - RUMELİ İDMANYURDU  
1. Hafta14.4.2018 13:00 İSTANBUL BULANCAK - TRABZON 1453 SPOR  
3. Hafta28.4.2018 14:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR EVREN   
3. Hafta28.4.2018 11:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR EĞİTİM  
3. Hafta28.4.2018 13:00 GÜNEŞLİ - ATEŞTUĞLA SPOR  
3. Hafta28.4.2018 15:00 İSTANBUL BULANCAK - ŞAFAK 76   
3. Hafta28.4.2018 12:00 RUMELİ İDMANYURDU - TRABZON 1453 SPOR  
4. Hafta6.5.2018 10:00 ATEŞTUĞLA SPOR - İSTANBUL BULANCAK  
4. Hafta6.5.2018 11:00 BAĞCILAR EĞİTİM - GÜNEŞLİ  
4. Hafta6.5.2018 13:00 BAĞCILAR EVREN - CFS BAĞCILAR  
4. Hafta5.5.2018 11:00 ŞAFAK 76 - RUMELİ İDMANYURDU  
4. Hafta6.5.2018 12:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR ORDU  
5. Hafta13.5.2018 12:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR ORDU  
5. Hafta12.5.2018 10:00 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR EVREN   
5. Hafta13.5.2018 11:00 İSTANBUL BULANCAK - BAĞCILAR EĞİTİM  
5. Hafta13.5.2018 13:00 RUMELİ İDMANYURDU - ATEŞTUĞLA SPOR  
5. Hafta12.5.2018 11:00 ŞAFAK 76 - TRABZON 1453 SPOR  
6. Hafta19.5.2018 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ŞAFAK 76   
6. Hafta19.5.2018 12:00 BAĞCILAR EĞİTİM - RUMELİ İDMANYURDU  
6. Hafta19.5.2018 11:00 BAĞCILAR EVREN - İSTANBUL BULANCAK  
6. Hafta20.5.2018 10:00 BAĞCILAR ORDU - GÜNEŞLİ  
6. Hafta19.5.2018 10:00 TRABZON 1453 SPOR - CFS BAĞCILAR  
7. Hafta26.5.2018 10:30 GÜNEŞLİ - CFS BAĞCILAR  
7. Hafta27.5.2018 10:30 İSTANBUL BULANCAK - BAĞCILAR ORDU  
7. Hafta27.5.2018 11:30 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR EVREN   
7. Hafta27.5.2018 12:30 ŞAFAK 76 - BAĞCILAR EĞİTİM  
7. Hafta26.5.2018 11:30 TRABZON 1453 SPOR - ATEŞTUĞLA SPOR  
U12 Ligi
     4.GRUP
1. Hafta28.10.2017 15:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ATEŞTUĞLA SPOR  
1. Hafta28.10.2017 16:00 BAĞCILAR EĞİTİM - RUMELİ İDMANYURDU  
1. Hafta28.10.2017 14:00 BAĞCILAR EVREN - İSTANBUL BULANCAK  
1. Hafta29.10.2017 16:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - GÜNEŞLİ  
1. Hafta29.10.2017 15:00 BAĞCILAR ORDU - ÇAĞRIM MARMARA 1907  
1. Hafta29.10.2017 14:00 CFS BAĞCILAR - TRABZON 1453 SPOR  
2. Hafta5.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR EĞİTİM  
2. Hafta5.11.2017 16:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - CFS BAĞCILAR  
2. Hafta5.11.2017 15:00 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR ORDU  
2. Hafta4.11.2017 16:00 İSTANBUL BULANCAK - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
2. Hafta4.11.2017 15:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR EVREN   
2. Hafta4.11.2017 14:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR ASİL KARTAL  
3. Hafta12.11.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR ASİL KARTAL  
3. Hafta11.11.2017 15:00 BAĞCILAR EVREN - ATEŞTUĞLA SPOR  
3. Hafta11.11.2017 14:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - RUMELİ İDMANYURDU  
3. Hafta11.11.2017 16:00 BAĞCILAR ORDU - İSTANBUL BULANCAK  
3. Hafta12.11.2017 16:00 CFS BAĞCILAR - GÜNEŞLİ  
3. Hafta12.11.2017 15:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - TRABZON 1453 SPOR  
4. Hafta18.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
4. Hafta18.11.2017 16:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR EVREN   
4. Hafta19.11.2017 16:00 GÜNEŞLİ - ÇAĞRIM MARMARA 1907  
4. Hafta19.11.2017 15:00 İSTANBUL BULANCAK - CFS BAĞCILAR  
4. Hafta19.11.2017 14:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR ORDU  
4. Hafta18.11.2017 15:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR EĞİTİM  
5. Hafta26.11.2017 16:00 BAĞCILAR EVREN - BAĞCILAR EĞİTİM  
5. Hafta26.11.2017 15:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - BAĞCILAR ASİL KARTAL  
5. Hafta25.11.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR  
5. Hafta25.11.2017 15:00 CFS BAĞCILAR - RUMELİ İDMANYURDU  
5. Hafta25.11.2017 16:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - İSTANBUL BULANCAK  
5. Hafta26.11.2017 14:00 GÜNEŞLİ - TRABZON 1453 SPOR  
6. Hafta3.12.2017 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CFS BAĞCILAR  
6. Hafta3.12.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR ORDU  
6. Hafta2.12.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
6. Hafta3.12.2017 15:00 İSTANBUL BULANCAK - GÜNEŞLİ  
6. Hafta2.12.2017 15:00 RUMELİ İDMANYURDU - ÇAĞRIM MARMARA 1907  
6. Hafta2.12.2017 16:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR EVREN   
7. Hafta10.12.2017 14:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - BAĞCILAR EVREN   
7. Hafta10.12.2017 16:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR EĞİTİM  
7. Hafta9.12.2017 16:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR ASİL KARTAL  
7. Hafta9.12.2017 15:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - ATEŞTUĞLA SPOR  
7. Hafta10.12.2017 15:00 GÜNEŞLİ - RUMELİ İDMANYURDU  
7. Hafta9.12.2017 14:00 İSTANBUL BULANCAK - TRABZON 1453 SPOR03
8. Hafta16.12.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - GÜNEŞLİ  
8. Hafta17.12.2017 16:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ÇAĞRIM MARMARA 1907  
8. Hafta17.12.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - CFS BAĞCILAR  
8. Hafta16.12.2017 16:00 BAĞCILAR EVREN - BAĞCILAR ORDU  
8. Hafta17.12.2017 15:00 RUMELİ İDMANYURDU - İSTANBUL BULANCAK  
8. Hafta16.12.2017 15:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
9. Hafta24.12.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
9. Hafta23.12.2017 14:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR EVREN   
9. Hafta24.12.2017 15:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - BAĞCILAR EĞİTİM  
9. Hafta23.12.2017 15:00 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR ASİL KARTAL  
9. Hafta23.12.2017 13:00 İSTANBUL BULANCAK - ATEŞTUĞLA SPOR  
9. Hafta24.12.2017 13:00 RUMELİ İDMANYURDU - TRABZON 1453 SPOR  
10. Hafta31.12.2017 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - RUMELİ İDMANYURDU  
10. Hafta30.12.2017 15:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - İSTANBUL BULANCAK  
10. Hafta31.12.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - GÜNEŞLİ  
10. Hafta30.12.2017 14:00 BAĞCILAR EVREN - ÇAĞRIM MARMARA 1907  
10. Hafta30.12.2017 16:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - CFS BAĞCILAR  
10. Hafta31.12.2017 15:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR ORDU  
11. Hafta6.1.2018 15:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR ORDU  
11. Hafta7.1.2018 14:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
11. Hafta7.1.2018 15:00 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR EVREN   
11. Hafta6.1.2018 14:00 İSTANBUL BULANCAK - BAĞCILAR EĞİTİM  
11. Hafta6.1.2018 16:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR ASİL KARTAL  
11. Hafta7.1.2018 16:00 TRABZON 1453 SPOR - ATEŞTUĞLA SPOR