BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI
 
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI
İSTANBUL
BAŞAKŞEHİR
ŞAMLAR MAHALLESİ İSTİKLAL CADDESİ NO:382

2500
90x47
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Var

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     2.GRUP
1. Hafta30.9.2017 13:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - SİLİVRİ ALİBEY01
14. Hafta31.12.2017 12:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - HADIMKÖY83
18. Hafta28.1.2018 14:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - MURATBEY29
2. Amatör Lig
     3.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 5 MEVSİM GENÇLİK - DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT12
3. Hafta18.2.2018 15:00 5 MEVSİM GENÇLİK - KABAKÇA36
5. Hafta4.3.2018 15:00 5 MEVSİM GENÇLİK - SİLİVRİ MİMARSİNAN21
8. Hafta24.3.2018 15:00 5 MEVSİM GENÇLİK - AKÖRENKÖY00
11. Hafta15.4.2018 16:00 5 MEVSİM GENÇLİK - KARACAKÖY BLD.22
13. Hafta29.4.2018 16:00 5 MEVSİM GENÇLİK - ALİPAŞA62
15. Hafta8.5.2018 16:00 5 MEVSİM GENÇLİK - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201103
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 BAŞAKŞEHİR - ALBAYRAK23
4. Hafta1.10.2017 15:30 BAŞAKŞEHİR - GÜLTEPE10
6. Hafta15.10.2017 12:30 BAŞAKŞEHİR - ÇUBUKLU22
19. Hafta30.12.2017 12:30 BAŞAKŞEHİR - ESENTEPE ADIYAMAN02
21. Hafta21.1.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR - YENİBOSNA41
     3.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ÇAPA01
5. Hafta7.10.2017 15:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - DOLAYOBA32
7. Hafta18.10.2017 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ORTAKÖY17
10. Hafta4.11.2017 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR40
13. Hafta26.11.2017 15:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - SOĞUKSUSPOR34
15. Hafta10.12.2017 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD.00
17. Hafta16.12.2017 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BEŞYÜZEVLER11
20. Hafta7.1.2018 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK61
22. Hafta27.1.2018 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BEYOĞLU YENİÇARŞI21
     4.GRUP
2. Hafta16.9.2017 16:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - KÜÇÜKKÖY51
4. Hafta30.9.2017 15:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - BEYKOZ 190833
6. Hafta14.10.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - NİŞANTAŞI11
9. Hafta28.10.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - RAMİ02
11. Hafta11.11.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - İSTANBULSPOR KULÜBÜ62
12. Hafta19.11.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - BARBAROS12
14. Hafta3.12.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - GOP.YENİKÖY102
16. Hafta14.12.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - KARABEKİRSPOR41
19. Hafta31.12.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - KÜÇÜKYALI YELKEN26
21. Hafta20.1.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - BÜYÜKÇEKMECE BLD.13
     9.GRUP
2. Hafta17.9.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ZARA EKİNLİ10
4. Hafta1.10.2017 13:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ12
6. Hafta15.10.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAKIRKÖYSPOR11
8. Hafta29.10.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - İFA13
10. Hafta18.11.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - KEMAHSPOR40
12. Hafta2.12.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - FİKİRTEPE DUMLUPINAR22
14. Hafta16.12.2017 12:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - İSTANBUL MALATYASPOR12
16. Hafta30.12.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ51
18. Hafta21.1.2018 12:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ARAPHAN08
U13 Ligi
     4.GRUP
1. Hafta31.3.2018 11:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - ARNAVUTKÖY BLD.24
1. Hafta31.3.2018 10:15 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL KAYAŞEHİR11
1. Hafta31.3.2018 09:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - 5 MEVSİM GENÇLİK12
1. Hafta31.3.2018 17:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.12
2. Hafta1.4.2018 13:30 5 MEVSİM GENÇLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR100
2. Hafta1.4.2018 10:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR27
2. Hafta1.4.2018 17:00 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. - BAHÇEŞEHİR SPOR21
2. Hafta1.4.2018 12:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BOLLUCA50
3. Hafta14.4.2018 09:30 5 MEVSİM GENÇLİK - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.54
3. Hafta14.4.2018 12:30 BAŞAKŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD.01
3. Hafta14.4.2018 18:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - İSTANBUL KAYAŞEHİR03
3. Hafta14.4.2018 11:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - MALKOÇOĞLU SPOR44
4. Hafta15.4.2018 10:15 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ18
4. Hafta15.4.2018 12:45 BAHÇEŞEHİR SPOR - BAŞAKŞEHİR04
4. Hafta15.4.2018 11:30 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. - ARNAVUTKÖY YAYLA34
4. Hafta15.4.2018 09:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - MERKEZ KAYAŞEHİR110
7. Hafta28.4.2018 11:30 5 MEVSİM GENÇLİK - ARNAVUTKÖY BLD.34
7. Hafta28.4.2018 17:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ARNAVUTKÖY YAYLA22
7. Hafta28.4.2018 10:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.52
7. Hafta28.4.2018 13:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - BAHÇEŞEHİR SPOR15
8. Hafta29.4.2018 10:45 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İSTANBUL KAYAŞEHİR114
8. Hafta29.4.2018 12:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - 5 MEVSİM GENÇLİK30
8. Hafta29.4.2018 13:15 BAŞAKŞEHİR - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ33
8. Hafta29.4.2018 09:30 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. - BOLLUCA21
9. Hafta1.5.2018 15:00 5 MEVSİM GENÇLİK - ARNAVUTKÖY YAYLA30
9. Hafta1.5.2018 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.02
9. Hafta1.5.2018 16:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BOLLUCA22
9. Hafta1.5.2018 13:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD.14
9. Hafta1.5.2018 18:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - BAŞAKŞEHİR05
11. Hafta6.5.2018 10:15 5 MEVSİM GENÇLİK - BOLLUCA50
11. Hafta6.5.2018 09:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR SPOR03
11. Hafta6.5.2018 11:30 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. - ARNAVUTKÖY BLD.25
11. Hafta6.5.2018 13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ARNAVUTKÖY YAYLA81
11. Hafta6.5.2018 14:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ17
12. Hafta12.5.2018 10:00 5 MEVSİM GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ30
12. Hafta12.5.2018 14:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ARNAVUTKÖY YAYLA34
12. Hafta12.5.2018 11:30 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. - MERKEZ KAYAŞEHİR31
12. Hafta12.5.2018 13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAŞAKŞEHİR30
13. Hafta13.5.2018 11:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.70
13. Hafta13.5.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK50
13. Hafta13.5.2018 14:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - 5 MEVSİM GENÇLİK17
14. Hafta19.5.2018 16:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BOLLUCA17
14. Hafta19.5.2018 13:00 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. - 5 MEVSİM GENÇLİK15
14. Hafta19.5.2018 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ40
15. Hafta20.5.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR - BAHÇEŞEHİR SPOR41
15. Hafta20.5.2018 11:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK101
15. Hafta20.5.2018 13:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - İSTANBUL KAYAŞEHİR17
16. Hafta26.5.2018 12:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR  
16. Hafta26.5.2018 11:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - BOLLUCA  
16. Hafta26.5.2018 14:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - 5 MEVSİM GENÇLİK  
17. Hafta27.5.2018 12:30 5 MEVSİM GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK  
17. Hafta27.5.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.  
17. Hafta27.5.2018 14:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAHÇEŞEHİR SPOR  
17. Hafta27.5.2018 15:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD.  
U14/A
     1.GRUP
2. Hafta23.9.2017 09:00 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL KAYAŞEHİR06
3. Hafta1.10.2017 10:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ESENYURT32
4. Hafta7.10.2017 12:00 BAŞAKŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD.00
6. Hafta21.10.2017 12:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - GÜZELCE70
7. Hafta29.10.2017 10:00 BAŞAKŞEHİR - ESENYURT03
8. Hafta4.11.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR - ESENYURT ACAR00
9. Hafta12.11.2017 12:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAŞAKŞEHİR31
10. Hafta19.11.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR - GÜZELCE11
11. Hafta26.11.2017 11:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ESENYURT ACAR40
12. Hafta2.12.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ03
14. Hafta16.12.2017 11:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD.30
     2.GRUP
5. Hafta14.10.2017 10:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.26
U14/B
     1.GRUP
2. Hafta23.9.2017 10:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ESENYURT GÜMÜŞHANE42
4. Hafta7.10.2017 10:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ARNAVUTKÖY YAYLA71
7. Hafta29.10.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - B.Ç.M.SİNAN53
8. Hafta4.11.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.12
10. Hafta18.11.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ANADOLU ESENYURT SPOR31
12. Hafta2.12.2017 10:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - GENÇOBA SPOR51
13. Hafta10.12.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BOLLUCA03
     2.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - 5 MEVSİM GENÇLİK25
4. Hafta8.10.2017 13:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201106
5. Hafta14.10.2017 16:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - BEYLİKDÜZÜ DEMİR14
7. Hafta28.10.2017 10:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - ÇANAKÇA30
8. Hafta5.11.2017 12:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - ESENKENT GENÇLİK011
9. Hafta11.11.2017 11:30 5 MEVSİM GENÇLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR103
10. Hafta19.11.2017 10:00 5 MEVSİM GENÇLİK - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201142
12. Hafta3.12.2017 11:30 5 MEVSİM GENÇLİK - ESENKENT GENÇLİK30
14. Hafta17.12.2017 13:30 5 MEVSİM GENÇLİK - BEYLİKDÜZÜ DEMİR33
U15/A
     1.GRUP
4. Hafta24.1.2018 10:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - ESENYURT04
6. Hafta1.2.2018 15:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - BEYLİKGÜCÜSPOR51
9. Hafta17.2.2018 12:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - B.Ç.M.SİNAN31
12. Hafta11.3.2018 15:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.14
     11.GRUP
1. Hafta7.1.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ30
2. Hafta13.1.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - İKİTELLİ16
3. Hafta21.1.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR - YILDIRIMBOSNA10
4. Hafta24.1.2018 12:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - GÜNGÖRENSPOR17
5. Hafta27.1.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - YILDIRIMBOSNA23
7. Hafta3.2.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR - İFA23
7. Hafta3.2.2018 11:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - YILDIZ08
8. Hafta11.2.2018 10:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAŞAKŞEHİR06
9. Hafta17.2.2018 10:30 BAŞAKŞEHİR - TERAZİDERE61
10. Hafta25.2.2018 09:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - TERAZİDERE21
11. Hafta3.3.2018 15:00 BAŞAKŞEHİR - YILDIZ30
13. Hafta17.3.2018 14:00 BAŞAKŞEHİR - GÜNGÖRENSPOR90
13. Hafta17.3.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - İFA33
     13.GRUP
2. Hafta13.1.2018 13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAĞCILAR ASİL KARTAL31
5. Hafta27.1.2018 09:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAYRAMPAŞA TEKNİK51
7. Hafta3.2.2018 10:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - GÜNEŞTEPE20
8. Hafta11.2.2018 11:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - FATİH SULTAN MEHMET80
10. Hafta25.2.2018 17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ40
13. Hafta17.3.2018 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAYRAMPAŞA DEMİR30
U15/B
     2.GRUP
2. Hafta14.1.2018 11:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - KESTANELİK24
4. Hafta24.1.2018 13:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - SİLİVRİ ALİBEY26
7. Hafta4.2.2018 11:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - HADIMKÖY24
8. Hafta11.2.2018 17:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - ESENYURT İNCİRTEPE30
10. Hafta24.2.2018 13:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - BEYCİLER09
13. Hafta18.3.2018 15:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.04
U16/A
     1.GRUP
2. Hafta1.10.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR - YEŞİLESENYURT33
4. Hafta14.10.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR - GÜRPINAR12
7. Hafta5.11.2017 11:00 BAŞAKŞEHİR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.11
8. Hafta11.11.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ20
12. Hafta9.12.2017 15:00 BAŞAKŞEHİR - B.Ç.M.SİNAN22
13. Hafta17.12.2017 10:30 BAŞAKŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD.21
     9.GRUP
2. Hafta30.9.2017 09:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - İST.GENÇLERBİRLİĞİ102
4. Hafta14.10.2017 11:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - HAZNEDAR20
6. Hafta28.10.2017 13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - GAZİ MAHALLESİ51
12. Hafta9.12.2017 13:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - İKİTELLİ31
14. Hafta24.12.2017 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAYRAMPAŞA DEMİR51
U16/B
     1.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BEYCİLER20
2. Hafta30.9.2017 11:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.05
3. Hafta8.10.2017 15:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - GÜZELCE40
6. Hafta28.10.2017 11:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.11
9. Hafta19.11.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ESENYURT ACAR11
11. Hafta3.12.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ANADOLU ESENYURT SPOR21
12. Hafta9.12.2017 12:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BOLLUCA22
13. Hafta17.12.2017 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - GÜZELCE011
14. Hafta24.12.2017 11:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK91
     2.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ 30
1. Hafta23.9.2017 12:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - BAHÇEŞEHİR SPOR30
3. Hafta7.10.2017 13:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - BAŞAKŞEHİR KARTAL23
4. Hafta15.10.2017 11:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - ESENYURT GÜMÜŞHANE41
6. Hafta29.10.2017 13:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201104
9. Hafta18.11.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU80
10. Hafta26.11.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - MERKEZ KAYAŞEHİR32
11. Hafta2.12.2017 13:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU90
12. Hafta10.12.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201152
12. Hafta10.12.2017 10:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - ESENYURT GÜMÜŞHANE21
14. Hafta23.12.2017 15:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - BAHÇEŞEHİR SPOR41
U17/A
     3.GRUP
1. Hafta4.2.2018 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - KÜÇÜKÇEKMECE34
3. Hafta18.2.2018 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - GÜNEŞTEPE62
5. Hafta4.3.2018 13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - KANARYA22
7. Hafta18.3.2018 09:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - SULTANGAZİ45
9. Hafta31.3.2018 15:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAYRAMPAŞA TEKNİK50
11. Hafta14.4.2018 16:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ALTINOVA03
13. Hafta28.4.2018 16:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ESEN BAYBURT06
     7.GRUP
2. Hafta10.2.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR - ZARA EKİNLİ10
5. Hafta4.3.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR - GALATA32
7. Hafta18.3.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR - SÖĞÜTLÜÇEŞME71
8. Hafta24.3.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR - GAZİ MAHALLESİ21
10. Hafta8.4.2018 15:30 BAŞAKŞEHİR - GÜNGÖRENSPOR23
U17/B
     1.GRUP
2. Hafta18.3.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201192
4. Hafta31.3.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY51
8. Hafta28.4.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL - BOLLUCA46
10. Hafta12.5.2018 16:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - TEPECİK ANADOLU140
12. Hafta26.5.2018 16:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - B.Ç.M.SİNAN  
     2.GRUP
2. Hafta17.3.2018 09:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - YEŞİLESENYURT13
4. Hafta1.4.2018 15:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - BEYCİLER20
6. Hafta15.4.2018 14:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - AVCILAR 1903 SPOR41
8. Hafta29.4.2018 14:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - ORTAKÖY SİLİVRİ70
12. Hafta27.5.2018 17:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - SAYALAR SPOR  
     9.GRUP
1. Hafta10.3.2018 15:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - CEVİZLİSPOR12
3. Hafta24.3.2018 17:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ÖRNEKTEPE47
6. Hafta14.4.2018 14:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - GÜRZAFER11
9. Hafta6.5.2018 16:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ12
11. Hafta20.5.2018 16:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - SİİRT İST.Y.SELİM22
U19/1.Ligi
     12.GRUP
2. Hafta30.12.2017 10:45 MERKEZ KAYAŞEHİR - ESENYURT ACAR50
4. Hafta10.1.2018 15:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - IRMAKSPOR52
7. Hafta24.1.2018 15:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - İSTANBUL ARTVİN80
8. Hafta27.1.2018 14:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - YEŞİLESENYURT22
10. Hafta10.2.2018 15:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK53
12. Hafta18.2.2018 10:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - ÇIKSALIN13
13. Hafta24.2.2018 15:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - HALKALI TAŞTEPE14
     5.GRUP
1. Hafta23.12.2017 13:30 BAŞAKŞEHİR - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR43
3. Hafta6.1.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR - GAZİ MAHALLESİ14
5. Hafta14.1.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR - ESENYURT60
7. Hafta25.1.2018 15:00 BAŞAKŞEHİR - SEYRANTEPE YEŞİLCE51
9. Hafta3.2.2018 14:30 BAŞAKŞEHİR - HAMİDİYESPOR53
11. Hafta14.2.2018 15:00 BAŞAKŞEHİR - MAHMUTBEY31
13. Hafta25.2.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ42
     9.GRUP
2. Hafta31.12.2017 09:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ZARA EKİNLİ02
4. Hafta11.1.2018 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - SEFAKÖY23
5. Hafta14.1.2018 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA70
7. Hafta25.1.2018 13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - GÜNEŞTEPE34
8. Hafta28.1.2018 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - YILDIRIMBOSNA02
10. Hafta11.2.2018 15:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BEŞYÜZEVLER21
13. Hafta25.2.2018 11:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - GÜNGÖRENSPOR13
U19/2.Ligi
     1.GRUP
1. Hafta31.12.2017 10:45 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - TEPECİK ANADOLU51
3. Hafta11.1.2018 12:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - TAŞOLUK20
6. Hafta28.1.2018 10:45 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BEYLİKGÜCÜSPOR64
9. Hafta11.2.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - KUMBURGAZ53
11. Hafta25.2.2018 15:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - YALIKÖY21