MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ
 
MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ
5079273133
İSTANBUL
ŞİŞLİ
ESENTEPE MAHALLESİ ŞENLİK SOKAK NO: 1 ŞİŞLİ

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     19.GRUP
1. Hafta14.4.2018 14:30 KURUÇEŞME - GERÇEK KUZEY  
1. Hafta14.4.2018 15:30 MURADİYE - CEVAT KÖPRÜBAŞI  
1. Hafta14.4.2018 16:30 SİMURG SPOR - YILDIZ  
1. Hafta14.4.2018 17:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - SARIYER F.S.M.  
     20.GRUP
1. Hafta15.4.2018 18:30 HALİLRIFATPAŞA - ALUCRA DOLUDERE  
1. Hafta15.4.2018 18:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - PİYALEPAŞA  
3. Hafta28.4.2018 16:00 HALİLRIFATPAŞA - ÇIKSALIN  
3. Hafta28.4.2018 17:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ALUCRA DOLUDERE  
4. Hafta5.5.2018 18:00 FERİKÖY - MAHMUTŞEVKETPAŞA  
4. Hafta5.5.2018 19:00 MECİDİYEKÖY - PİYALEPAŞA  
5. Hafta13.5.2018 17:30 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ÇIKSALIN  
5. Hafta13.5.2018 16:30 MECİDİYEKÖY - ŞİŞLİ YAYLA  
7. Hafta26.5.2018 18:30 MAHMUTŞEVKETPAŞA - EMİREFENDİ  
7. Hafta26.5.2018 16:30 MECİDİYEKÖY - FERİKÖY  
7. Hafta26.5.2018 17:30 ŞİŞLİ YAYLA - ALUCRA DOLUDERE  
U12 Ligi
     14.GRUP
1. Hafta29.10.2017 14:00 HÜR.EĞİTİM - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT  
1. Hafta29.10.2017 15:00 SİMURG SPOR - ÇELİKTEPE  
3. Hafta11.11.2017 16:00 SİMURG SPOR - ARENA OLİMPİK GSK  
5. Hafta26.11.2017 12:00 SİMURG SPOR - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT  
7. Hafta9.12.2017 16:00 SİMURG SPOR - HAMİDİYESPOR  
9. Hafta24.12.2017 12:00 SİMURG SPOR - NURTEPE  
11. Hafta6.1.2018 14:00 SİMURG SPOR - ÖRNEKTEPE  
13. Hafta21.1.2018 15:00 SİMURG SPOR - KAĞITHANE SADABAD  
     15.GRUP
1. Hafta28.10.2017 15:00 LEVENT - FATİH SULTAN MEHMET  
1. Hafta28.10.2017 14:00 ŞİRİNTEPE - İST.BAYBURT  
1. Hafta28.10.2017 16:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - SEYRANTEPE OF  
1. Hafta28.10.2017 13:00 YENİ ORTABAYIR - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
3. Hafta11.11.2017 12:00 LEVENT - İST.BAYBURT  
3. Hafta12.11.2017 12:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - HARMANTEPE  
5. Hafta25.11.2017 14:00 LEVENT - KAĞITHANE  
5. Hafta25.11.2017 13:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
7. Hafta9.12.2017 13:00 LEVENT - YENİ ORTABAYIR  
7. Hafta9.12.2017 12:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN  
9. Hafta23.12.2017 15:00 LEVENT - YAHYA KEMAL   
9. Hafta24.12.2017 13:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - ŞİRİNTEPE  
11. Hafta6.1.2018 13:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - LEVENT  
12. Hafta14.1.2018 13:00 LEVENT - HÜR.GÜCÜ  
12. Hafta14.1.2018 12:00 YENİ ORTABAYIR - HARMANTEPE  
13. Hafta21.1.2018 13:00 LEVENT - SEYRANTEPE OF  
13. Hafta21.1.2018 14:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - HÜR.GÜCÜ  
     18.GRUP
1. Hafta4.11.2017 13:00 YILDIZ - AYAZAĞA  
7. Hafta10.12.2017 16:00 YILDIZ - AÇI GENÇLİK  
9. Hafta23.12.2017 16:00 YILDIZ - YENİKÖY  
13. Hafta21.1.2018 16:00 YILDIZ - SARIYER F.S.M.  
     19.GRUP
1. Hafta29.10.2017 12:00 ESENTEPE ŞAHİN - PİYALEPAŞA  
1. Hafta28.10.2017 12:00 MECİDİYEKÖY - OKMEYDANI FETİH  
1. Hafta29.10.2017 13:00 TAKSİM - EMİREFENDİ  
2. Hafta5.11.2017 14:00 EMİREFENDİ - ÇIKSALIN  
2. Hafta5.11.2017 15:00 FERİKÖY - MAHMUTŞEVKETPAŞA  
2. Hafta4.11.2017 15:00 OKMEYDANI FETİH - ESENTEPE ŞAHİN  
2. Hafta4.11.2017 14:00 PİYALEPAŞA - TAKSİM  
3. Hafta12.11.2017 14:00 ÇIKSALIN - PİYALEPAŞA  
3. Hafta12.11.2017 13:00 EMİREFENDİ - GERÇEK KUZEY  
3. Hafta11.11.2017 15:00 ESENTEPE ŞAHİN - DİKİLİTAŞ  
3. Hafta11.11.2017 14:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - HALİLRIFATPAŞA  
3. Hafta11.11.2017 13:00 MECİDİYEKÖY - FERİKÖY  
3. Hafta12.11.2017 15:00 TAKSİM - OKMEYDANI FETİH  
4. Hafta19.11.2017 15:00 FERİKÖY - ESENTEPE ŞAHİN  
4. Hafta19.11.2017 14:00 HALİLRIFATPAŞA - MECİDİYEKÖY  
4. Hafta19.11.2017 13:00 OKMEYDANI FETİH - ÇIKSALIN  
4. Hafta19.11.2017 16:00 PİYALEPAŞA - EMİREFENDİ  
5. Hafta25.11.2017 15:00 ÇIKSALIN - DİKİLİTAŞ  
5. Hafta25.11.2017 12:00 EMİREFENDİ - OKMEYDANI FETİH  
5. Hafta25.11.2017 16:00 ESENTEPE ŞAHİN - HALİLRIFATPAŞA  
5. Hafta25.11.2017 17:00 MECİDİYEKÖY - MAHMUTŞEVKETPAŞA  
5. Hafta26.11.2017 14:00 PİYALEPAŞA - GERÇEK KUZEY  
5. Hafta26.11.2017 13:00 TAKSİM - FERİKÖY  
6. Hafta3.12.2017 15:00 FERİKÖY - ÇIKSALIN  
6. Hafta2.12.2017 14:00 GERÇEK KUZEY - MECİDİYEKÖY  
6. Hafta3.12.2017 16:00 HALİLRIFATPAŞA - TAKSİM  
6. Hafta3.12.2017 14:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ESENTEPE ŞAHİN  
6. Hafta2.12.2017 15:00 OKMEYDANI FETİH - PİYALEPAŞA  
7. Hafta9.12.2017 15:00 ÇIKSALIN - HALİLRIFATPAŞA  
7. Hafta10.12.2017 14:00 EMİREFENDİ - FERİKÖY  
7. Hafta10.12.2017 15:00 ESENTEPE ŞAHİN - MECİDİYEKÖY  
7. Hafta9.12.2017 14:00 OKMEYDANI FETİH - GERÇEK KUZEY  
7. Hafta10.12.2017 12:00 PİYALEPAŞA - DİKİLİTAŞ  
7. Hafta10.12.2017 13:00 TAKSİM - MAHMUTŞEVKETPAŞA  
8. Hafta16.12.2017 13:00 FERİKÖY - PİYALEPAŞA  
8. Hafta16.12.2017 16:00 HALİLRIFATPAŞA - EMİREFENDİ  
8. Hafta16.12.2017 14:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ÇIKSALIN  
8. Hafta16.12.2017 15:00 MECİDİYEKÖY - TAKSİM  
9. Hafta24.12.2017 16:00 ÇIKSALIN - MECİDİYEKÖY  
9. Hafta23.12.2017 14:00 EMİREFENDİ - MAHMUTŞEVKETPAŞA  
9. Hafta23.12.2017 13:00 ESENTEPE ŞAHİN - TAKSİM  
9. Hafta24.12.2017 15:00 OKMEYDANI FETİH - FERİKÖY  
9. Hafta24.12.2017 14:00 PİYALEPAŞA - HALİLRIFATPAŞA  
10. Hafta31.12.2017 17:00 ESENTEPE ŞAHİN - ÇIKSALIN  
10. Hafta31.12.2017 15:00 FERİKÖY - DİKİLİTAŞ  
10. Hafta30.12.2017 17:00 GERÇEK KUZEY - TAKSİM  
10. Hafta30.12.2017 15:00 HALİLRIFATPAŞA - OKMEYDANI FETİH  
10. Hafta31.12.2017 16:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - PİYALEPAŞA  
10. Hafta30.12.2017 16:00 MECİDİYEKÖY - EMİREFENDİ  
11. Hafta6.1.2018 15:00 ÇIKSALIN - TAKSİM  
11. Hafta7.1.2018 14:00 EMİREFENDİ - ESENTEPE ŞAHİN  
11. Hafta7.1.2018 15:00 GERÇEK KUZEY - FERİKÖY  
11. Hafta7.1.2018 13:00 OKMEYDANI FETİH - MAHMUTŞEVKETPAŞA  
11. Hafta7.1.2018 16:00 PİYALEPAŞA - MECİDİYEKÖY  
U13 Ligi
     11.GRUP
1. Hafta31.3.2018 12:30 HALİDE EDİP ADIVAR - YENİGAYRET24
7. Hafta28.4.2018 13:00 HALİDE EDİP ADIVAR - ÇELİKSPOR19
9. Hafta1.5.2018 12:00 HALİDE EDİP ADIVAR - GÜZELHİSAR64
11. Hafta6.5.2018 13:00 HALİDE EDİP ADIVAR - SAMATYA32
13. Hafta13.5.2018 14:30 HALİDE EDİP ADIVAR - İSTANBUL KASTAMONU110
15. Hafta20.5.2018 13:00 HALİDE EDİP ADIVAR - SİİRT İST.Y.SELİM37
17. Hafta27.5.2018 14:30 HALİDE EDİP ADIVAR - ÇAPA  
     18.GRUP
1. Hafta31.3.2018 14:30 HALİLRIFATPAŞA - VEFASPOR51
2. Hafta1.4.2018 13:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - AÇI GENÇLİK82
3. Hafta14.4.2018 13:00 HALİLRIFATPAŞA - BEYOĞLU YENİÇARŞI04
4. Hafta15.4.2018 16:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - İSTANBUL MALATYASPOR30
7. Hafta28.4.2018 14:15 MAHMUTŞEVKETPAŞA - KADIRGA21
8. Hafta29.4.2018 15:45 HALİLRIFATPAŞA - AÇI GENÇLİK70
9. Hafta1.5.2018 13:30 MAHMUTŞEVKETPAŞA - FERİKÖY11
10. Hafta5.5.2018 14:30 HALİLRIFATPAŞA - İSTANBUL MALATYASPOR21
11. Hafta6.5.2018 14:30 MAHMUTŞEVKETPAŞA - HALİLRIFATPAŞA30
12. Hafta12.5.2018 13:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ÇIKSALIN11
13. Hafta13.5.2018 13:00 HALİLRIFATPAŞA - KADIRGA33
14. Hafta19.5.2018 14:30 MAHMUTŞEVKETPAŞA - T.TAYFUN12
15. Hafta20.5.2018 14:30 HALİLRIFATPAŞA - FERİKÖY19
17. Hafta27.5.2018 13:00 HALİLRIFATPAŞA - HALİÇ  
17. Hafta27.5.2018 16:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - VEFASPOR  
     19.GRUP
2. Hafta1.4.2018 17:30 TAKSİM - ASLANTEPE 03
8. Hafta29.4.2018 14:30 TAKSİM - HAMİDİYESPOR11
12. Hafta12.5.2018 14:15 TAKSİM - İST.BAYBURT05
14. Hafta19.5.2018 13:00 TAKSİM - KAĞITHANE22
16. Hafta26.5.2018 13:00 TAKSİM - NURTEPE GÜNEYYILDIZI  
     22.GRUP
2. Hafta1.4.2018 19:00 MECİDİYEKÖY - DİKİLİTAŞ10
4. Hafta15.4.2018 14:45 MECİDİYEKÖY - GERÇEK KUZEY20
8. Hafta29.4.2018 18:30 MECİDİYEKÖY - MURADİYE100
10. Hafta5.5.2018 16:00 MECİDİYEKÖY - ORTAKÖY51
11. Hafta6.5.2018 16:00 MECİDİYEKÖY - YILDIZ21
12. Hafta12.5.2018 16:00 MECİDİYEKÖY - SİMURG SPOR11
14. Hafta19.5.2018 16:00 MECİDİYEKÖY - YENİ LEVENT KONAKLAR72
16. Hafta26.5.2018 14:30 MECİDİYEKÖY - SARIYER F.S.M.  
U14/A
     3.GRUP
5. Hafta15.10.2017 13:30 SİMURG SPOR - CENNET BARBAROS33
U14/B
     10.GRUP
3. Hafta30.9.2017 13:30 YENİ ORTABAYIR - KEMER FK23
     12.GRUP
3. Hafta30.9.2017 15:00 ŞİRİNTEPE - YILDIZTABYA31
     13.GRUP
5. Hafta15.10.2017 12:00 ORTAKÖY - AMBARLI30
     4.GRUP
3. Hafta30.9.2017 12:00 MECİDİYEKÖY TAYFUN - TUNASPOR08
     5.GRUP
3. Hafta1.10.2017 16:00 YILDIZ - TERAZİDERE13
U15/B
     12.GRUP
2. Hafta14.1.2018 14:30 ULUTEPE - ÇELİKSPOR15
10. Hafta24.2.2018 16:00 ULUTEPE - MURATPAŞA17
U17/B
     10.GRUP
1. Hafta11.3.2018 15:00 MECİDİYEKÖY - YILDIZTABYA MİMARSİNAN30
4. Hafta1.4.2018 14:30 MECİDİYEKÖY - GÖKTÜRK SARAYSPOR22
6. Hafta15.4.2018 13:00 MECİDİYEKÖY - ÜÇYÜZLÜ11
9. Hafta5.5.2018 13:00 MECİDİYEKÖY - KARADENİZ43
12. Hafta27.5.2018 17:30 MECİDİYEKÖY - MURATPAŞA  
     11.GRUP
4. Hafta31.3.2018 16:00 ŞİŞLİ YAYLA - BALAT YEŞİLOVA41
     22.GRUP
2. Hafta17.3.2018 12:00 TAKSİM - GENÇOSMAN32
8. Hafta29.4.2018 13:00 TAKSİM - ESENLER TURGUTREİS41
     6.GRUP
4. Hafta1.4.2018 16:00 YENİ ORTABAYIR - ALEMDAR12
     7.GRUP
2. Hafta18.3.2018 15:00 ŞİŞLİ GENÇLİK - MAHMUTBEY08
3. Hafta24.3.2018 13:00 ŞİŞLİ GENÇLİK - MİMARSİNAN111
U19/2.Ligi
     3.GRUP
1. Hafta31.12.2017 12:30 HALİLRIFATPAŞA - MİMARSİNAN50
     4.GRUP
9. Hafta10.2.2018 12:30 MECİDİYEKÖY TAYFUN - YENİ ORTABAYIR02
10. Hafta18.2.2018 15:00 MECİDİYEKÖY TAYFUN - CEYLANSPOR50
12. Hafta4.3.2018 13:00 MECİDİYEKÖY TAYFUN - BEŞTELSİZ60
14. Hafta18.3.2018 13:00 ULUTEPE - YENİ ORTABAYIR14
     6.GRUP
1. Hafta30.12.2017 12:30 MECİDİYEKÖY - SARIYER BLD.11
3. Hafta10.1.2018 15:00 MECİDİYEKÖY - GEDİKPAŞA43
9. Hafta10.2.2018 10:30 MECİDİYEKÖY - KAĞITHANE23
11. Hafta24.2.2018 14:00 MECİDİYEKÖY - TELSİZ40
12. Hafta4.3.2018 15:00 MECİDİYEKÖY - FERAHEVLER32
14. Hafta18.3.2018 11:00 MECİDİYEKÖY - İSTANBUL SİNOP44