ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ
 
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ
İSTANBUL
ATAŞEHİR

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     26.GRUP
1. Hafta15.4.2018 16:45 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BOSTANCI  
1. Hafta14.4.2018 18:00 HİLALSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
1. Hafta15.4.2018 15:30 İSTANBUL SİTESPOR - LİBADE  
1. Hafta15.4.2018 14:15 YENİSAHRA - ATAŞEHİRGÜCÜ  
3. Hafta29.4.2018 16:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATAŞEHİRGÜCÜ  
3. Hafta29.4.2018 17:30 İSTANBUL SİTESPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
3. Hafta28.4.2018 17:30 YELDEĞİRMENİ - LİBADE  
3. Hafta28.4.2018 15:30 YENİSAHRA - HİLALSPOR  
4. Hafta6.5.2018 17:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR ÇAMOLUK  
4. Hafta6.5.2018 16:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - YELDEĞİRMENİ  
4. Hafta5.5.2018 12:00 HİLALSPOR - İSTANBUL SİTESPOR  
4. Hafta5.5.2018 16:00 LİBADE - BOSTANCI  
5. Hafta12.5.2018 17:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - HİLALSPOR  
5. Hafta13.5.2018 15:00 BOSTANCI - ATAŞEHİRGÜCÜ  
5. Hafta12.5.2018 16:00 İSTANBUL SİTESPOR - YENİSAHRA  
5. Hafta12.5.2018 18:00 YELDEĞİRMENİ - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
6. Hafta19.5.2018 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BOSTANCI  
6. Hafta19.5.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - LİBADE  
6. Hafta19.5.2018 15:00 HİLALSPOR - YELDEĞİRMENİ  
6. Hafta19.5.2018 18:00 YENİSAHRA - ATAŞEHİR ÇAMOLUK  
7. Hafta26.5.2018 17:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - İSTANBUL SİTESPOR  
7. Hafta26.5.2018 14:00 BOSTANCI - HİLALSPOR  
7. Hafta26.5.2018 16:00 LİBADE - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
7. Hafta26.5.2018 15:00 YELDEĞİRMENİ - YENİSAHRA  
     27.GRUP
1. Hafta14.4.2018 15:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR  
1. Hafta14.4.2018 16:45 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
1. Hafta14.4.2018 14:15 ÖRNEK GENÇLİK - ERENKÖY ACAR  
1. Hafta14.4.2018 13:00 ÖZESATPAŞA - KOŞUYOLU  
3. Hafta28.4.2018 16:30 ERENKÖY ACAR - KOŞUYOLU  
3. Hafta28.4.2018 14:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR  
3. Hafta28.4.2018 18:30 ÖRNEK GENÇLİK - ATAŞEHİR YONCASPOR  
3. Hafta29.4.2018 15:30 ÖZESATPAŞA - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
4. Hafta6.5.2018 15:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ERENKÖY ACAR  
4. Hafta5.5.2018 13:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÖZESATPAŞA  
4. Hafta5.5.2018 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÖRNEK GENÇLİK  
4. Hafta5.5.2018 15:00 KOŞUYOLU - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
5. Hafta12.5.2018 14:00 ERENKÖY ACAR - ATAŞEHİR YONCASPOR  
5. Hafta12.5.2018 13:00 KOŞUYOLU - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
5. Hafta13.5.2018 14:00 ÖRNEK GENÇLİK - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
5. Hafta12.5.2018 15:00 ÖZESATPAŞA - BATI ATAŞEHİR SPOR  
6. Hafta19.5.2018 16:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
6. Hafta19.5.2018 10:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ERENKÖY ACAR  
6. Hafta19.5.2018 11:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ÖZESATPAŞA  
6. Hafta19.5.2018 17:00 ÖRNEK GENÇLİK - KOŞUYOLU  
7. Hafta26.5.2018 18:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR  
7. Hafta27.5.2018 15:00 ERENKÖY ACAR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
7. Hafta27.5.2018 14:00 KOŞUYOLU - ATAŞEHİR YONCASPOR  
7. Hafta27.5.2018 16:00 ÖZESATPAŞA - ÖRNEK GENÇLİK  
U12 Ligi
     23.GRUP
6. Hafta3.12.2017 14:00 BARBAROS - TED İSTANBUL KOLEJİ  
     24.GRUP
2. Hafta4.11.2017 13:00 İSTANBUL DSİ - PAŞABAHÇE  
2. Hafta4.11.2017 16:00 KOŞUYOLU - BEYKOZ 1908  
4. Hafta18.11.2017 12:00 İSTANBUL DSİ - ÖRNEKKÖY SPOR  
4. Hafta18.11.2017 14:00 KOŞUYOLU - ÜSKÜDAR SALACAK  
6. Hafta2.12.2017 13:00 İSTANBUL DSİ - RİVASPOR  
6. Hafta3.12.2017 13:00 KOŞUYOLU - BAĞLARBAŞI  
8. Hafta16.12.2017 13:00 İSTANBUL DSİ - KOŞUYOLU  
9. Hafta24.12.2017 16:00 KOŞUYOLU - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI  
11. Hafta7.1.2018 16:00 İSTANBUL DSİ - ÇAMLICASPOR  
11. Hafta7.1.2018 15:00 KOŞUYOLU - KİRAZLITEPE  
     25.GRUP
1. Hafta29.10.2017 15:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
1. Hafta28.10.2017 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - FERAHSPOR  
1. Hafta29.10.2017 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÖRNEK GENÇLİK  
1. Hafta28.10.2017 13:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR  
1. Hafta28.10.2017 14:00 İSTANBUL SİTESPOR - LİBADE  
2. Hafta4.11.2017 17:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR ÇAMOLUK  
2. Hafta5.11.2017 16:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - İSTANBUL SİTESPOR  
2. Hafta5.11.2017 13:00 FERAHSPOR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
2. Hafta5.11.2017 14:00 LİBADE - BOSTANCI  
2. Hafta4.11.2017 12:00 ÖRNEK GENÇLİK - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
2. Hafta5.11.2017 15:00 ÖZESATPAŞA - BATI ATAŞEHİR SPOR  
3. Hafta12.11.2017 13:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ÖZESATPAŞA  
3. Hafta12.11.2017 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÖRNEK GENÇLİK  
3. Hafta12.11.2017 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - FERAHSPOR  
3. Hafta11.11.2017 15:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - LİBADE  
3. Hafta11.11.2017 14:00 BOSTANCI - ATAŞEHİR YONCASPOR  
3. Hafta11.11.2017 16:00 İSTANBUL SİTESPOR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
4. Hafta19.11.2017 14:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR  
4. Hafta19.11.2017 15:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - BOSTANCI  
4. Hafta19.11.2017 16:00 LİBADE - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
4. Hafta18.11.2017 16:00 ÖRNEK GENÇLİK - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
4. Hafta18.11.2017 15:00 ÖZESATPAŞA - ATAŞEHİR ÇAMOLUK  
5. Hafta26.11.2017 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR  
5. Hafta26.11.2017 13:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - LİBADE  
5. Hafta26.11.2017 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÖZESATPAŞA  
5. Hafta25.11.2017 15:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
5. Hafta25.11.2017 16:00 BOSTANCI - İSTANBUL SİTESPOR  
5. Hafta25.11.2017 14:00 ÖRNEK GENÇLİK - FERAHSPOR  
6. Hafta2.12.2017 16:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK  
6. Hafta3.12.2017 16:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
6. Hafta3.12.2017 15:00 İSTANBUL SİTESPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR  
6. Hafta2.12.2017 12:00 LİBADE - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
6. Hafta2.12.2017 14:00 ÖZESATPAŞA - ÖRNEK GENÇLİK  
7. Hafta9.12.2017 16:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - İSTANBUL SİTESPOR  
7. Hafta9.12.2017 13:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
7. Hafta10.12.2017 16:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR YONCASPOR  
7. Hafta9.12.2017 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - BOSTANCI  
7. Hafta10.12.2017 15:00 ÖRNEK GENÇLİK - LİBADE  
7. Hafta10.12.2017 14:00 ÖZESATPAŞA - FERAHSPOR  
8. Hafta16.12.2017 15:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÖRNEK GENÇLİK  
8. Hafta16.12.2017 14:00 BOSTANCI - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
8. Hafta17.12.2017 16:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
8. Hafta17.12.2017 15:00 İSTANBUL SİTESPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK  
8. Hafta16.12.2017 16:00 LİBADE - ÖZESATPAŞA  
9. Hafta23.12.2017 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR  
9. Hafta23.12.2017 13:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BOSTANCI  
9. Hafta23.12.2017 15:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - İSTANBUL SİTESPOR  
9. Hafta23.12.2017 16:00 LİBADE - FERAHSPOR  
9. Hafta24.12.2017 14:00 ÖRNEK GENÇLİK - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
9. Hafta24.12.2017 15:00 ÖZESATPAŞA - ATAŞEHİR YONCASPOR  
10. Hafta31.12.2017 14:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - LİBADE  
10. Hafta30.12.2017 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK  
10. Hafta31.12.2017 15:00 BOSTANCI - ATAŞEHİR DOĞUŞ  
10. Hafta30.12.2017 15:00 FERAHSPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
10. Hafta30.12.2017 13:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ÖZESATPAŞA  
10. Hafta31.12.2017 13:00 İSTANBUL SİTESPOR - ÖRNEK GENÇLİK  
11. Hafta7.1.2018 12:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATAŞEHİR ARENA SPOR  
11. Hafta7.1.2018 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BATI ATAŞEHİR SPOR  
11. Hafta7.1.2018 14:00 FERAHSPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR  
11. Hafta6.1.2018 14:00 LİBADE - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
11. Hafta6.1.2018 12:00 ÖRNEK GENÇLİK - BOSTANCI  
11. Hafta6.1.2018 13:00 ÖZESATPAŞA - İSTANBUL SİTESPOR  
     26.GRUP
2. Hafta4.11.2017 14:00 ERENKÖY GENÇLİK - KÜÇÜKYALI YELKEN  
4. Hafta18.11.2017 13:00 ERENKÖY GENÇLİK - SOĞANLIK  
6. Hafta2.12.2017 15:00 ERENKÖY GENÇLİK - KARTAL ÇAVUŞOĞLU  
7. Hafta10.12.2017 13:00 ERENKÖY GENÇLİK - BAŞIBÜYÜKSPOR  
9. Hafta24.12.2017 17:00 ERENKÖY GENÇLİK - GÜLSUYU