GÜLSUYU ASIM KARA STADI
 
GÜLSUYU ASIM KARA STADI
İSTANBUL
MALTEPE

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     14.GRUP
2. Hafta8.10.2017 14:00 ESENKENT - KARTAL YUVASI21
3. Hafta14.10.2017 16:00 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - TUZLA ŞİFA02
4. Hafta22.10.2017 13:30 ESENKENT - ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI)22
5. Hafta28.10.2017 12:00 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - KANLICA12
6. Hafta5.11.2017 13:30 ESENKENT - TUZLA ŞİFA12
7. Hafta11.11.2017 12:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - KOŞUYOLU10
9. Hafta25.11.2017 13:00 ESENKENT - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR32
10. Hafta3.12.2017 12:30 ESENKENT - KOŞUYOLU21
11. Hafta9.12.2017 12:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - ÜSKÜDAR ANADOLU32
12. Hafta17.12.2017 10:30 ESENKENT - ORTADAĞSPOR40
13. Hafta23.12.2017 15:00 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - ESENKENT22
14. Hafta31.12.2017 12:30 ESENKENT - ÜSKÜDAR ANADOLU12
15. Hafta6.1.2018 10:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR50
17. Hafta20.1.2018 14:30 ESENKENT - KANLICA12
     15.GRUP
2. Hafta7.10.2017 16:00 1923 ESENKENT - ONAYSPOR21
5. Hafta29.10.2017 16:00 1923 ESENKENT - KARTAL ELÇİ10
7. Hafta12.11.2017 15:00 1923 ESENKENT - GÜMÜŞSUYU12
9. Hafta26.11.2017 15:00 1923 ESENKENT - HEYBELİADA12
10. Hafta2.12.2017 14:30 1923 ESENKENT - TAŞDELEN41
11. Hafta10.12.2017 15:00 HEYBELİADA - KARTAL ELÇİ04
13. Hafta24.12.2017 14:00 1923 ESENKENT - PENDİK KAYNARCA22
15. Hafta7.1.2018 12:30 1923 ESENKENT - SARIGAZİ21
16. Hafta15.1.2018 15:00 HEYBELİADA - TAŞDELEN10
     16.GRUP
2. Hafta8.10.2017 16:00 GÜLSUYU - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI30
4. Hafta22.10.2017 15:30 GÜLSUYU - KARTAL ÇAVUŞOĞLU01
6. Hafta5.11.2017 15:30 GÜLSUYU - ATAŞEHİR DOĞUŞ30
8. Hafta19.11.2017 14:30 GÜLSUYU - İSTANBUL AĞRI SPOR11
10. Hafta3.12.2017 14:30 GÜLSUYU - SELİMİYE10
12. Hafta17.12.2017 14:30 GÜLSUYU - YAMANSPOR11
     17.GRUP
1. Hafta1.10.2017 15:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - AYDINLISPOR40
     18.GRUP
2. Hafta8.10.2017 12:00 GÜLENSU SPOR - İSTANBUL ALTINORDU50
4. Hafta22.10.2017 11:30 GÜLENSU SPOR - MALTEPE YILDIZ22
8. Hafta25.11.2017 15:00 GÜLENSU SPOR - İSTANBUL ESNAF SPOR11
10. Hafta17.12.2017 12:30 GÜLENSU SPOR - ÇAMLICASPOR20
12. Hafta31.12.2017 14:30 GÜLENSU SPOR - DNZ. İŞLETMELERİ30
13. Hafta6.1.2018 14:30 MALTEPE YILDIZ - İSTANBUL ALTINORDU42
14. Hafta16.1.2018 15:00 GÜLENSU SPOR - PENDİKGÜCÜ51
2. Amatör Lig
     14.GRUP
4. Hafta25.2.2018 15:00 MALTEPE FINDIKLI - ANADOLU ÜSKÜDAR02
7. Hafta17.3.2018 15:00 MALTEPE FINDIKLI - ŞİLE32
9. Hafta31.3.2018 14:30 MALTEPE FINDIKLI - KÜÇÜKBAKKALKÖY52
10. Hafta8.4.2018 15:00 MALTEPE FINDIKLI - KÜÇÜKSU YENİ MAH.32
15. Hafta9.5.2018 15:00 MALTEPE FINDIKLI - ERENKÖY GENÇLİK30
     15.GRUP
2. Hafta10.2.2018 14:30 ATALAR - TAÇSPOR14
4. Hafta24.2.2018 15:00 ATALAR - FK 186421
     17.GRUP
1. Hafta4.2.2018 13:00 HASANPAŞA - TUZLA MİMARSİNAN04
3. Hafta18.2.2018 12:30 HASANPAŞA - BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ22
7. Hafta18.3.2018 12:30 HASANPAŞA - HAYDARPAŞA DEMİR17
8. Hafta24.3.2018 12:30 HASANPAŞA - KİRAZLITEPE71
11. Hafta15.4.2018 12:00 HASANPAŞA - FETİH KELKİT43
15. Hafta8.5.2018 15:00 HASANPAŞA - ÜSKÜDAR ÇINARSPOR17
     18.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 HARB-İŞ - ÜSKÜDAR İCADİYE01
3. Hafta17.2.2018 14:30 HARB-İŞ - ÇİĞDEMSPOR26
6. Hafta11.3.2018 15:00 HARB-İŞ - RÜZGARLIBAHÇE30
8. Hafta25.3.2018 14:30 HARB-İŞ - TUNUSBAĞI04
11. Hafta14.4.2018 16:00 HARB-İŞ - ÜSKÜDAR SALACAK23
13. Hafta28.4.2018 15:30 HARB-İŞ - PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ16
14. Hafta6.5.2018 14:30 HARB-İŞ - FENERYOLU30
16. Hafta12.5.2018 16:00 HARB-İŞ - PENDİK DOĞAN32
18. Hafta26.5.2018 16:00 HARB-İŞ - SULTAN MEHMED HAN  
     19.GRUP
3. Hafta18.2.2018 14:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - ACIBADEM ÜSKÜDAR22
5. Hafta4.3.2018 13:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - FERAHSPOR44
8. Hafta24.3.2018 14:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - ERENKÖY ACAR21
11. Hafta15.4.2018 16:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - ÖZ KARACAAHMET42
13. Hafta29.4.2018 14:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - KOZYATAĞI21
16. Hafta13.5.2018 16:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - SOĞANLIK52
18. Hafta27.5.2018 16:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - ADALAR  
Süper Amatör Lig
     8.GRUP
11. Hafta11.11.2017 14:30 CEVİZLİ ANADOLU - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.60
15. Hafta9.12.2017 14:30 CEVİZLİ ANADOLU - ÇAYIRBAŞI42
20. Hafta6.1.2018 12:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - CEVİZLİ ANADOLU10
U13 Ligi
     24.GRUP
2. Hafta1.4.2018 10:30 1905 MALTEPE GENÇLİK - SOĞANLIK40
2. Hafta1.4.2018 12:00 CEVİZLİ KÜLTÜR - GİRNE GENÇLİK11
4. Hafta15.4.2018 14:00 CEVİZLİ KÜLTÜR - KARTAL ÇAVUŞOĞLU10
8. Hafta29.4.2018 10:45 1905 MALTEPE GENÇLİK - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI90
8. Hafta29.4.2018 12:00 CEVİZLİ KÜLTÜR - TUZLA GENÇLERGÜCÜ05
10. Hafta5.5.2018 12:15 1905 MALTEPE GENÇLİK - CEVİZLİ KÜLTÜR50
11. Hafta6.5.2018 11:00 CEVİZLİ KÜLTÜR - KAYNARCA13
12. Hafta12.5.2018 14:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - KAYNARCA21
14. Hafta19.5.2018 14:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - GİRNE GENÇLİK60
14. Hafta19.5.2018 12:30 CEVİZLİ KÜLTÜR - İSTANBUL SAHİL SPOR02
16. Hafta26.5.2018 13:15 1905 MALTEPE GENÇLİK - KARTAL ÇAVUŞOĞLU  
16. Hafta26.5.2018 12:00 CEVİZLİ KÜLTÜR - İSTANBUL ALTINORDU  
     25.GRUP
1. Hafta31.3.2018 11:45 1923 ESENKENT - MALTEPE BELEDİYE06
4. Hafta15.4.2018 15:15 1923 ESENKENT - İDEALTEPESPOR09
8. Hafta29.4.2018 13:15 1923 ESENKENT - PENDİK KAVAKPINAR016
10. Hafta5.5.2018 13:30 1923 ESENKENT - DOLAYOBA013
14. Hafta19.5.2018 16:00 1923 ESENKENT - ATALAR15
     26.GRUP
1. Hafta31.3.2018 13:00 ESENKENT - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR06
1. Hafta31.3.2018 10:30 GÜLSUYU - BAŞIBÜYÜKSPOR15
4. Hafta15.4.2018 10:30 GÜLSUYU - CEVİZLİ ANADOLU15
7. Hafta28.4.2018 14:00 ESENKENT - KÜÇÜKYALI YELKEN23
8. Hafta29.4.2018 16:30 GÜLSUYU - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR15
13. Hafta13.5.2018 12:30 ESENKENT - PENDİKGÜCÜ22
14. Hafta19.5.2018 11:00 GÜLSUYU - KÜÇÜKYALI YELKEN12
15. Hafta20.5.2018 12:30 ESENKENT - İSTANBUL KARTALLARI23
16. Hafta26.5.2018 14:30 GÜLSUYU - KARTAL YUVASI  
17. Hafta27.5.2018 14:00 ESENKENT - GÜLSUYU  
     29.GRUP
2. Hafta1.4.2018 13:15 HİLALSPOR - BAĞLARBAŞI08
10. Hafta5.5.2018 15:00 HİLALSPOR - SELİMİYE07
13. Hafta13.5.2018 11:00 İÇERENKÖY İ.Y. - ÜSKÜDAR İCADİYE22
17. Hafta27.5.2018 12:30 İÇERENKÖY İ.Y. - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
     30.GRUP
3. Hafta14.4.2018 10:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÖZESATPAŞA02
7. Hafta28.4.2018 11:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - KOŞUYOLU12
7. Hafta28.4.2018 12:30 ÖRNEK GENÇLİK - İSTANBUL DSİ 11
10. Hafta5.5.2018 11:00 KOŞUYOLU - ÖZESATPAŞA50
16. Hafta26.5.2018 10:45 LİBADE - ATAŞEHİR YONCASPOR  
U14/A
     13.GRUP
5. Hafta15.10.2017 12:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - BULVARSPOR04
8. Hafta4.11.2017 13:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - SANCAKTEPE ZİGANA14
     15.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - KURTKÖYSPOR23
5. Hafta15.10.2017 11:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - İSTANBUL SAHİL SPOR16
7. Hafta29.10.2017 13:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - PENDİK ESENYALI20
8. Hafta4.11.2017 12:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - KARTALSPOR05
10. Hafta18.11.2017 11:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - DUDULLU24
13. Hafta10.12.2017 13:30 1905 MALTEPE GENÇLİK - ÇUBUKLU01
     16.GRUP
7. Hafta28.10.2017 10:30 SOĞANLIK - ACIBADEM ÜSKÜDAR51
U14/B
     18.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:00 GÜLSUYU - KARTAL YUVASI34
3. Hafta30.9.2017 11:00 CEVİZLİ ANADOLU - ATAŞEHİRGÜCÜ32
3. Hafta30.9.2017 15:30 KARTAL YUVASI - ANADOLU KARTALLARI10
4. Hafta8.10.2017 10:30 GÜLSUYU - CEVİZLİ ANADOLU25
5. Hafta14.10.2017 11:30 CEVİZLİ ANADOLU - ANADOLU KARTALLARI30
6. Hafta22.10.2017 10:00 GÜLSUYU - ATAŞEHİRGÜCÜ41
7. Hafta28.10.2017 14:00 CEVİZLİ ANADOLU - YAMANSPOR20
8. Hafta5.11.2017 12:00 GÜLSUYU - ANADOLU KARTALLARI00
10. Hafta19.11.2017 12:00 GÜLSUYU - YAMANSPOR12
12. Hafta3.12.2017 11:00 GÜLSUYU - YENİSAHRA13
13. Hafta9.12.2017 11:00 CEVİZLİ ANADOLU - KARTAL YUVASI30
14. Hafta17.12.2017 16:30 GÜLSUYU - ÇEKMEKÖY ÇARŞI81
     19.GRUP
3. Hafta1.10.2017 11:00 İSTANBUL KARTAL BLD - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ01
     20.GRUP
2. Hafta24.9.2017 12:30 ÖZESATPAŞA - SULTANBEYLİ16
10. Hafta19.11.2017 10:30 ÖZESATPAŞA - ATAŞEHİR ARENA SPOR40
     21.GRUP
10. Hafta18.11.2017 12:30 KARTAL ELÇİ - MODAFEN011
     22.GRUP
2. Hafta24.9.2017 11:00 CEVİZLİ KÜLTÜR - KÜÇÜKYALI YELKEN11
U15/A
     15.GRUP
7. Hafta3.2.2018 11:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - SOĞANLIK42
8. Hafta11.2.2018 10:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - MALTEPE BELEDİYE23
     16.GRUP
6. Hafta31.1.2018 13:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - PAŞABAHÇE01
U15/B
     20.GRUP
2. Hafta14.1.2018 14:30 GÜLENSU SPOR - CEVİZLİ ANADOLU11
2. Hafta14.1.2018 11:00 ÖZESATPAŞA - KAVAKPINAR30
3. Hafta20.1.2018 11:00 GÜLENSU SPOR - ÖZESATPAŞA33
4. Hafta25.1.2018 15:00 GÜLSUYU - GÜLENSU SPOR21
5. Hafta28.1.2018 12:30 GÜLENSU SPOR - KİRAZLITEPE40
7. Hafta4.2.2018 15:00 GÜLENSU SPOR - ŞİLE YILDIZ91
8. Hafta10.2.2018 13:00 GÜLSUYU - ŞİLE YILDIZ20
10. Hafta24.2.2018 11:00 GÜLSUYU - CEVİZLİ ANADOLU41
11. Hafta4.3.2018 11:30 GÜLENSU SPOR - GÜLSUYU30
12. Hafta10.3.2018 14:00 GÜLSUYU - ÖZESATPAŞA50
13. Hafta18.3.2018 14:30 GÜLSUYU - KİRAZLITEPE70
     21.GRUP
11. Hafta3.3.2018 10:30 İSTANBUL SİTESPOR - SARIGAZİ01
     22.GRUP
1. Hafta6.1.2018 16:30 ESENKENT - TUZLA ŞİFA01
3. Hafta20.1.2018 12:30 ESENKENT - KÜÇÜKSU YENİ MAH.24
5. Hafta28.1.2018 11:00 ESENKENT - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI11
6. Hafta31.1.2018 15:00 ESENKENT - İSTANBUL ALTINORDU21
9. Hafta17.2.2018 12:30 ESENKENT - ATAŞEHİR ARENA SPOR50
11. Hafta4.3.2018 10:00 ESENKENT - KÜÇÜKYALI YELKEN13
14. Hafta24.3.2018 11:00 ESENKENT - ÖZATAŞEHİR13
     23.GRUP
11. Hafta3.3.2018 13:30 ERENKÖY ACAR - KAVACIK06
     25.GRUP
7. Hafta3.2.2018 09:30 İÇERENKÖY İ.Y. - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR013
9. Hafta17.2.2018 10:30 ATALAR - KARTAL ELÇİ71
11. Hafta3.3.2018 12:00 İÇERENKÖY İ.Y. - KARTAL ELÇİ35
13. Hafta17.3.2018 10:30 İÇERENKÖY İ.Y. - ATALAR212
U16/A
     13.GRUP
2. Hafta30.9.2017 12:30 BULVARSPOR - ÇUBUKLU26
4. Hafta14.10.2017 14:30 BULVARSPOR - BAĞLARBAŞI01
     14.GRUP
4. Hafta15.10.2017 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - MALTEPE90
     15.GRUP
2. Hafta30.9.2017 14:00 GİRNE GENÇLİK - İDEALTEPESPOR21
8. Hafta11.11.2017 10:30 GİRNE GENÇLİK - DOLAYOBA44
U16/B
     18.GRUP
2. Hafta1.10.2017 14:00 GÜLSUYU - KARABEKİRSPOR10
3. Hafta7.10.2017 11:00 GÜLSUYU - PENDİK KAVAKPINAR71
7. Hafta4.11.2017 15:00 GÜLSUYU - ÖRNEK GENÇLİK71
8. Hafta12.11.2017 11:00 GÜLSUYU - KARTAL ÇAVUŞOĞLU15
11. Hafta2.12.2017 11:00 GÜLSUYU - ORHANLISPOR25
13. Hafta16.12.2017 14:00 GÜLSUYU - TUZLA ŞİFA01
     19.GRUP
4. Hafta14.10.2017 13:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - BOSTANCI71
7. Hafta5.11.2017 10:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - KAYNARCA13
     20.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 GÜLENSU SPOR - ORTADAĞSPOR24
3. Hafta7.10.2017 14:00 GÜLENSU SPOR - ŞİLE03
6. Hafta29.10.2017 14:30 GÜLENSU SPOR - KİRAZLITEPE13
9. Hafta18.11.2017 14:30 GÜLENSU SPOR - ÖZATAŞEHİR22
11. Hafta2.12.2017 12:30 GÜLENSU SPOR - FETİH KELKİT01
14. Hafta23.12.2017 13:00 GÜLENSU SPOR - KARTAL YUVASI02
     21.GRUP
1. Hafta24.9.2017 15:30 1923 ESENKENT - FERAHSPOR15
     22.GRUP
2. Hafta1.10.2017 12:30 ADALAR - SULTANBEYLİ41
3. Hafta7.10.2017 12:30 ADALAR - İSTANBUL ALTINORDU01
8. Hafta12.11.2017 13:00 ATALAR - YELDEĞİRMENİ04
10. Hafta26.11.2017 13:00 ATALAR - ANADOLU KARTALLARI22
12. Hafta10.12.2017 12:00 ATALAR - ADALAR05
13. Hafta16.12.2017 12:00 ADALAR - YELDEĞİRMENİ12
     23.GRUP
10. Hafta25.11.2017 11:00 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - PENDİK DOĞAN02
U17/A
     14.GRUP
2. Hafta11.2.2018 15:30 GÜLSUYU - İSTANBUL DSİ 00
4. Hafta25.2.2018 13:00 GÜLSUYU - SULTANBEYLİ21
6. Hafta11.3.2018 11:00 GÜLSUYU - BULVARSPOR30
8. Hafta25.3.2018 12:30 GÜLSUYU - CEVİZLİ ANADOLU11
10. Hafta7.4.2018 15:00 GÜLSUYU - SANCAKTEPE ZİGANA70
14. Hafta5.5.2018 16:30 GÜLSUYU - SELİMİYE32
U17/B
     23.GRUP
6. Hafta14.4.2018 14:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - ÜSKÜDAR ANADOLU30
9. Hafta6.5.2018 12:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - İSTANBUL SİTESPOR24
11. Hafta20.5.2018 14:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - SULTANBEYLİ UZUNDERE02
     24.GRUP
2. Hafta17.3.2018 12:30 MALTEPE FINDIKLI - BATI ATAŞEHİR SPOR34
4. Hafta1.4.2018 14:30 MALTEPE FINDIKLI - ÜSKÜDAR SALACAK213
10. Hafta13.5.2018 14:00 MALTEPE FINDIKLI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ03
     25.GRUP
1. Hafta10.3.2018 12:00 1923 ESENKENT - İÇERENKÖY İ.Y.31
3. Hafta25.3.2018 10:30 1923 ESENKENT - ÖZ KARACAAHMET62
6. Hafta14.4.2018 12:00 1923 ESENKENT - ERENKÖY ACAR20
9. Hafta6.5.2018 16:30 1923 ESENKENT - ORHANLISPOR11
11. Hafta20.5.2018 16:00 1923 ESENKENT - ÇEKMEKÖY ÇARŞI31
11. Hafta20.5.2018 10:30 ERENKÖY ACAR - ORHANLISPOR110
     27.GRUP
2. Hafta18.3.2018 10:30 TAÇSPOR - BEYLERBEYİ44
U19/1.Ligi
     18.GRUP
1. Hafta24.12.2017 12:00 GÜLSUYU - CEVİZLİ ANADOLU15
2. Hafta30.12.2017 14:30 CEVİZLİ ANADOLU - KARTAL ÇAVUŞOĞLU40
6. Hafta21.1.2018 14:30 GÜLSUYU - KARABEKİRSPOR02
9. Hafta4.2.2018 09:00 GÜLSUYU - KARTALSPOR08
10. Hafta10.2.2018 11:00 GÜLSUYU - KARTAL ÇAVUŞOĞLU21
12. Hafta18.2.2018 10:30 GÜLSUYU - PAŞABAHÇE11
14. Hafta4.3.2018 15:00 GÜLSUYU - ÇAMLICASPOR55
U19/2.Ligi
     19.GRUP
9. Hafta11.2.2018 12:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - GÜMÜŞSUYU32
11. Hafta25.2.2018 11:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - SULTANBEYLİ UZUNDERE16
12. Hafta3.3.2018 15:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - ONAYSPOR11
     20.GRUP
1. Hafta30.12.2017 12:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - BALKAN YEŞİLBAĞLAR37
2. Hafta7.1.2018 14:30 ESENKENT - 1877 ALEMDAĞ50
5. Hafta21.1.2018 10:30 ESENKENT - KARTAL YUVASI71
6. Hafta27.1.2018 14:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - 1877 ALEMDAĞ03
7. Hafta1.2.2018 15:00 ESENKENT - ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI)122
11. Hafta24.2.2018 13:00 ESENKENT - BALKAN YEŞİLBAĞLAR50
13. Hafta10.3.2018 15:30 ESENKENT - SANCAKTEPE ZİGANA22
     21.GRUP
1. Hafta31.12.2017 10:30 1923 ESENKENT - TUZLA MİMARSİNAN52
3. Hafta11.1.2018 15:00 1923 ESENKENT - ATAŞEHİRGÜCÜ40
8. Hafta3.2.2018 12:30 HASANPAŞA - İSTANBUL SİTESPOR52
     23.GRUP
4. Hafta14.1.2018 12:30 BOSTANCI - ANADOLU KARTALLARI50
6. Hafta28.1.2018 09:00 ATALAR - KOZYATAĞI11
6. Hafta28.1.2018 14:00 BOSTANCI - PENDİK VELİBABA32
13. Hafta11.3.2018 13:00 ANADOLU KARTALLARI - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR21
     24.GRUP
2. Hafta7.1.2018 10:30 GÜLENSU SPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ00
5. Hafta21.1.2018 12:30 GÜLENSU SPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE50
8. Hafta4.2.2018 11:00 GÜLENSU SPOR - RÜZGARLIBAHÇE30
13. Hafta10.3.2018 10:00 GÜLENSU SPOR - KAVAKPINAR110
     26.GRUP
7. Hafta1.2.2018 13:00 KARTALGÜCÜ - ATAŞEHİR YONCASPOR91