İFA SAHASI
 
İFA SAHASI
2126964775
İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE
FATİH CAD. HUZUR EVLER MEVKİİ 1. SOKAK NO:14

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
10. Hafta3.12.2017 15:00 ŞAFAK 76 - İZZETPAŞA33
     13.GRUP
4. Hafta21.10.2017 15:30 İKİTELLİ - PINARSPOR21
6. Hafta4.11.2017 10:45 İKİTELLİ - Z.YILDIZ10
10. Hafta2.12.2017 11:00 İKİTELLİ - MURADİYE32
12. Hafta16.12.2017 10:30 İKİTELLİ - AKSARAY12
14. Hafta30.12.2017 10:45 İKİTELLİ - GÜNYAMAÇ60
16. Hafta15.1.2018 13:00 İKİTELLİ - HAZNEDAR ÇETİNKAYA50
17. Hafta21.1.2018 12:30 İKİTELLİ - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ20
     4.GRUP
3. Hafta14.10.2017 14:00 İSTANBUL SİNOP - TAKSİM60
6. Hafta5.11.2017 14:30 İSTANBUL SİNOP - KARADOLAPSPOR20
8. Hafta19.11.2017 15:00 İSTANBUL SİNOP - KUMKAPI SARIÇUBUK20
11. Hafta9.12.2017 15:00 İSTANBUL SİNOP - ÇANKIRI MARUF SPOR70
13. Hafta23.12.2017 14:30 İSTANBUL SİNOP - NESLİŞAH30
14. Hafta31.12.2017 12:30 İSTANBUL SİNOP - HARMANTEPE30
16. Hafta16.1.2018 15:00 İSTANBUL SİNOP - CEYLANSPOR80
18. Hafta28.1.2018 14:30 İSTANBUL SİNOP - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR31
     7.GRUP
1. Hafta1.10.2017 11:30 RUMELİ İDMANYURDU - YILDIZ KANARYALAR02
11. Hafta10.12.2017 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - YILDIZ KANARYALAR40
     9.GRUP
1. Hafta1.10.2017 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - YEŞİLPINAR02
3. Hafta15.10.2017 12:30 ALTINOVA - G.O.PAŞA BARBAROS02
4. Hafta21.10.2017 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - MAHMUTŞEVKETPAŞA41
5. Hafta29.10.2017 15:00 ALTINOVA - YEŞİLPINAR02
6. Hafta4.11.2017 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ALTINOVA21
8. Hafta18.11.2017 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - G.O.PAŞA BARBAROS40
11. Hafta10.12.2017 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SEYRANTEPE YEŞİLCE41
12. Hafta16.12.2017 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - MİMARSİNAN20
14. Hafta30.12.2017 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - İSTİNYE20
16. Hafta15.1.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - GALATA12
17. Hafta21.1.2018 14:30 ALTINOVA - MAHMUTŞEVKETPAŞA30
2. Amatör Lig
     10.GRUP
5. Hafta3.3.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - BEŞTELSİZ53
9. Hafta31.3.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - SANAYİ MAHALLESİ 41
13. Hafta28.4.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ESENLER KENTYILDIZ23
15. Hafta9.5.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - SELVİSPOR010
17. Hafta20.5.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - GÖKTÜRKSPOR30
     11.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - R.HİSARI16
     7.GRUP
5. Hafta4.3.2018 15:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - NİŞANCA GENÇLİK 20
8. Hafta24.3.2018 15:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - ÇELİKSPOR00
11. Hafta15.4.2018 16:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - IHLAMURDERE SPOR22
15. Hafta8.5.2018 16:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - BAĞCILAR G.GÜCÜ10
16. Hafta13.5.2018 16:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - ESENYURT İNCİRTEPE40
18. Hafta27.5.2018 17:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - SARIGÖL BİRLİK  
     9.GRUP
6. Hafta10.3.2018 15:00 HALKALI - YENİUFUK53
17. Hafta19.5.2018 16:00 HALKALI - CERRAHPAŞA36
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
3. Hafta23.9.2017 16:00 GÜNGÖRENSPOR - DAVUTPAŞA01
     5.GRUP
5. Hafta7.10.2017 15:00 MAHMUTBEY - TERAZİDERE80
12. Hafta18.11.2017 11:00 MAHMUTBEY - KOCASİNAN11
     9.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 İFA - FİKİRTEPE DUMLUPINAR10
4. Hafta1.10.2017 15:30 İFA - İSTANBUL MALATYASPOR11
6. Hafta15.10.2017 14:30 İFA - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ10
9. Hafta4.11.2017 14:30 İFA - KEMAHSPOR30
10. Hafta18.11.2017 15:00 İFA - ZARA EKİNLİ30
12. Hafta2.12.2017 14:30 İFA - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ21
14. Hafta16.12.2017 15:00 İFA - BAKIRKÖYSPOR10
16. Hafta30.12.2017 14:30 İFA - ARAPHAN10
17. Hafta7.1.2018 14:30 İFA - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ62
U13 Ligi
     14.GRUP
10. Hafta5.5.2018 12:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - G.O.PAŞA BARBAROS31
     17.GRUP
15. Hafta20.5.2018 11:30 TÜRK TELEKOMSPOR - SÜTLÜCE41
17. Hafta27.5.2018 12:30 TÜRK TELEKOMSPOR - A.PARSELLER  
     3.GRUP
1. Hafta31.3.2018 17:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU103
     5.GRUP
2. Hafta1.4.2018 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ATAKENT 201530
4. Hafta15.4.2018 09:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ÖZ YARIMBURGAZ90
9. Hafta1.5.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SULTANMURAT30
10. Hafta5.5.2018 14:30 ATAKENT 2015 - KÜÇÜKÇEKMECE24
11. Hafta6.5.2018 14:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - İSTANBUL SİNOP42
12. Hafta12.5.2018 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - İSTANBUL TRABZON71
14. Hafta19.5.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BEZİRGANBAHÇE60
16. Hafta26.5.2018 17:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - İSTANBUL BALKAN SPOR  
     6.GRUP
1. Hafta31.3.2018 09:30 İKİTELLİ - İFA13
2. Hafta1.4.2018 12:00 İFA - KANARYA31
2. Hafta1.4.2018 10:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ATAKENT GELİŞİM22
4. Hafta15.4.2018 18:00 İFA - CENNET BARBAROS20
4. Hafta15.4.2018 10:15 İKİTELLİ - ATAKENT GELİŞİM21
4. Hafta15.4.2018 11:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - GEDİKPAŞA40
9. Hafta1.5.2018 14:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK50
10. Hafta5.5.2018 13:15 İFA - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK41
10. Hafta5.5.2018 17:30 İKİTELLİ - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.30
11. Hafta6.5.2018 10:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - İKİTELLİ21
12. Hafta12.5.2018 15:00 İFA - İKİTELLİ20
12. Hafta12.5.2018 11:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - KANARYA10
13. Hafta13.5.2018 13:00 İKİTELLİ - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK00
14. Hafta19.5.2018 18:00 İFA - ATAKENT GELİŞİM40
16. Hafta26.5.2018 14:00 İFA - GEDİKPAŞA  
16. Hafta26.5.2018 15:30 İKİTELLİ - CENNET BARBAROS  
16. Hafta26.5.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - İSTANBUL DEMİR  
     7.GRUP
2. Hafta1.4.2018 09:00 SİYAVUŞPAŞA - BAĞCILAR ORDU11
3. Hafta14.4.2018 12:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ATEŞTUĞLA SPOR22
3. Hafta14.4.2018 11:00 SİYAVUŞPAŞA - ÇAĞRIM MARMARA 190722
7. Hafta28.4.2018 11:45 SİYAVUŞPAŞA - ATEŞTUĞLA SPOR11
11. Hafta6.5.2018 11:45 SİYAVUŞPAŞA - BAĞCILAR EĞİTİM30
17. Hafta27.5.2018 15:30 İSTANBUL ATAKENT - B.EVLER FUTBOL ATLETİK  
     8.GRUP
3. Hafta14.4.2018 16:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - BAĞCILAR ASİL KARTAL32
3. Hafta14.4.2018 09:30 KOCASİNAN - RUMELİ İDMANYURDU71
7. Hafta28.4.2018 10:30 KOCASİNAN - BAĞCILAR G.GÜCÜ43
11. Hafta6.5.2018 13:00 ŞİRİNEVLER - MAHMUTBEY70
13. Hafta13.5.2018 11:00 BAHÇELİEVLER - YENİYÜZYIL GENÇLİK 16
13. Hafta13.5.2018 09:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - TRABZON 1453 SPOR00
17. Hafta27.5.2018 14:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - YENİYÜZYIL GENÇLİK   
U14/A
     10.GRUP
14. Hafta17.12.2017 09:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - SEYRANTEPE OF03
     11.GRUP
1. Hafta17.9.2017 11:30 İKİTELLİ - BAKIRKÖYSPOR15
6. Hafta21.10.2017 10:30 İKİTELLİ - ZARA EKİNLİ04
7. Hafta29.10.2017 12:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜNGÖRENSPOR10
     3.GRUP
5. Hafta15.10.2017 11:00 ŞİRİNEVLER - THY21
     5.GRUP
13. Hafta10.12.2017 11:30 BEZİRGANBAHÇE - HAZNEDAR10
     6.GRUP
2. Hafta24.9.2017 10:30 BAKIRKÖY 1903 - ULUSSPOR120
     7.GRUP
1. Hafta17.9.2017 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ŞAFAKSPOR11
2. Hafta23.9.2017 14:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - SÖĞÜTLÜÇEŞME02
3. Hafta1.10.2017 10:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ASLAN YUVASI23
     9.GRUP
1. Hafta17.9.2017 14:30 İFA - GAZİOSMANPAŞA91
6. Hafta21.10.2017 17:30 İFA - ALBAYRAK21
14. Hafta16.12.2017 09:00 İFA - TÜRK TELEKOMSPOR33
U14/B
     11.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - HÜR.EĞİTİM16
4. Hafta7.10.2017 10:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - YILDIRIMBOSNA56
6. Hafta21.10.2017 12:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - CFS BAĞCILAR70
     16.GRUP
9. Hafta11.11.2017 10:30 BAĞCILAR EĞİTİM - EROĞLU06
     3.GRUP
2. Hafta23.9.2017 09:30 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - BEYOĞLU YENİÇARŞI24
4. Hafta7.10.2017 09:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - İSTANBUL BALKAN SPOR05
6. Hafta21.10.2017 09:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - KÜÇÜKÇEKMECE06
8. Hafta4.11.2017 09:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - YENİ LEVENT KONAKLAR00
10. Hafta18.11.2017 09:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - KANARYA31
12. Hafta2.12.2017 09:30 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - FİLİZSPOR82
     6.GRUP
4. Hafta8.10.2017 12:00 İSTANBUL TRABZON - HARMANTEPE32
13. Hafta9.12.2017 13:30 İSTANBUL TRABZON - ÇELİKTEPE04
     7.GRUP
7. Hafta29.10.2017 10:30 YENİBOSNA - YEŞİLPINAR01
     9.GRUP
2. Hafta23.9.2017 11:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - DAVUTPAŞA15
5. Hafta15.10.2017 09:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - RUMELİ İDMANYURDU04
7. Hafta29.10.2017 09:00 RUMELİ İDMANYURDU - ATAKENT 201504
8. Hafta4.11.2017 16:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - SEFAKÖY02
U15/A
     10.GRUP
11. Hafta4.3.2018 09:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - EROĞLU10
13. Hafta18.3.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - DAMLASPOR15
     11.GRUP
1. Hafta7.1.2018 09:00 İFA - TERAZİDERE32
3. Hafta21.1.2018 11:00 İFA - YILDIZ31
4. Hafta24.1.2018 13:30 İKİTELLİ - İFA41
5. Hafta27.1.2018 10:30 İFA - GÜNGÖRENSPOR41
6. Hafta1.2.2018 15:00 İFA - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ20
6. Hafta1.2.2018 11:30 İKİTELLİ - TERAZİDERE70
9. Hafta17.2.2018 10:30 İFA - YILDIRIMBOSNA10
9. Hafta17.2.2018 14:00 İKİTELLİ - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ60
10. Hafta25.2.2018 13:30 İKİTELLİ - GÜNGÖRENSPOR60
11. Hafta3.3.2018 09:00 İFA - İKİTELLİ01
12. Hafta11.3.2018 15:00 İKİTELLİ - BAŞAKŞEHİR20
14. Hafta28.3.2018 15:00 İFA - BAŞAKŞEHİR02
     12.GRUP
2. Hafta14.1.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - FERİKÖY40
4. Hafta25.1.2018 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ÖZ Y.SELİM20
5. Hafta28.1.2018 11:00 SİYAVUŞPAŞA - ÇIKSALIN32
6. Hafta31.1.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - SİYAVUŞPAŞA11
12. Hafta10.3.2018 09:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - İSTANBUL GÜNGÖREN03
14. Hafta24.3.2018 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ÇIKSALIN30
     2.GRUP
9. Hafta18.2.2018 12:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İSTANBUL KASTAMONU21
10. Hafta24.2.2018 09:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İST.GENÇLERBİRLİĞİ03
     3.GRUP
8. Hafta11.2.2018 10:30 ATAKENT 2015 - CEVAT KÖPRÜBAŞI60
     5.GRUP
8. Hafta11.2.2018 13:30 ŞİRİNEVLER - K.K.BEKİR MEVLANA22
     8.GRUP
8. Hafta10.2.2018 09:30 İSTANBUL TRABZON - YILDIZTABYA01
     9.GRUP
2. Hafta13.1.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - TÜRK TELEKOMSPOR40
5. Hafta27.1.2018 12:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - HAMİDİYESPOR20
7. Hafta3.2.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ALBAYRAK03
8. Hafta11.2.2018 12:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ11
U15/B
     10.GRUP
5. Hafta28.1.2018 09:30 İSTANBUL ARTVİN - TELSİZ30
     13.GRUP
5. Hafta27.1.2018 09:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ÖRNEKTEPE14
9. Hafta17.2.2018 15:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA20
     17.GRUP
10. Hafta25.2.2018 12:00 İSTANBUL ATAKENT - ASLAN YUVASI20
     5.GRUP
4. Hafta24.1.2018 12:00 HALKALI - FİLİZSPOR14
11. Hafta3.3.2018 13:30 FİLİZSPOR - HALKALI12
12. Hafta11.3.2018 09:30 YENİBOSNA - THY41
     6.GRUP
3. Hafta20.1.2018 09:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - AYAZAĞA ESEN52
7. Hafta4.2.2018 12:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - ABİDEİ HÜRRİYET10
9. Hafta18.2.2018 09:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF20
11. Hafta4.3.2018 17:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - BAYRAMPAŞA DOĞAN41
13. Hafta18.3.2018 15:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - CFS BAĞCILAR21
     7.GRUP
11. Hafta3.3.2018 12:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR - ATIŞALANI61
     8.GRUP
9. Hafta18.2.2018 11:00 İSTANBUL SİNOP - RAMİ11
U16/A
     3.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 İFA - VEFASPOR21
3. Hafta8.10.2017 09:00 İFA - TERAZİDERE10
6. Hafta28.10.2017 15:00 İFA - YEŞİLILGAZ20
9. Hafta19.11.2017 13:30 İFA - K.K.BEKİR MEVLANA22
11. Hafta3.12.2017 13:30 İFA - CENNET BARBAROS20
14. Hafta24.12.2017 09:00 İFA - BAĞCILAR ASİL KARTAL10
     6.GRUP
12. Hafta10.12.2017 10:00 HALKALI - İSTANBUL BARIŞSPOR30
     8.GRUP
6. Hafta29.10.2017 13:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL SOMA 41
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2017 14:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - GAZİ MAHALLESİ16
3. Hafta8.10.2017 13:30 İKİTELLİ - GAZİ MAHALLESİ21
3. Hafta8.10.2017 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - İSTANBUL KAYAŞEHİR20
6. Hafta28.10.2017 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - HAZNEDAR02
7. Hafta5.11.2017 12:30 İKİTELLİ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK52
8. Hafta11.11.2017 15:00 İKİTELLİ - HAZNEDAR40
9. Hafta19.11.2017 12:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - BAYRAMPAŞA DEMİR32
11. Hafta3.12.2017 12:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - İST.GENÇLERBİRLİĞİ22
13. Hafta17.12.2017 12:00 İKİTELLİ - İST.GENÇLERBİRLİĞİ24
14. Hafta24.12.2017 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - İKİTELLİ53
U16/B
     13.GRUP
8. Hafta11.11.2017 12:00 DAVUTPAŞA - YILDIRIMBOSNA25
9. Hafta19.11.2017 10:30 GEDİKPAŞA - DAVUTPAŞA36
     14.GRUP
3. Hafta7.10.2017 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR51
     17.GRUP
3. Hafta8.10.2017 16:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - AVCILAR GENÇLİK (AFA)04
7. Hafta5.11.2017 09:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ATEŞTUĞLA SPOR20
8. Hafta11.11.2017 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - HAZNEDAR ÇETİNKAYA15
11. Hafta3.12.2017 10:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - MİMARSİNAN00
13. Hafta17.12.2017 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SULTANMURAT11
     3.GRUP
1. Hafta24.9.2017 12:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - CEVATPAŞA14
3. Hafta8.10.2017 10:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - NURTEPE GÜNEYYILDIZI81
6. Hafta28.10.2017 12:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - ÇAYIRGÜCÜ15
9. Hafta19.11.2017 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - İSTANBUL BULANCAK42
11. Hafta3.12.2017 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - BEZİRGANBAHÇE20
14. Hafta24.12.2017 11:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - BAYRAMPAŞA DOĞAN42
     5.GRUP
13. Hafta17.12.2017 10:30 TÜRK TELEKOMSPOR - Y.GÜNEŞ30
     8.GRUP
3. Hafta7.10.2017 12:00 İSTANBUL ARTVİN - GÖKTÜRKSPOR61
     9.GRUP
7. Hafta5.11.2017 11:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAYRAMPAŞA TEKNİK01
U17/A
     11.GRUP
2. Hafta10.2.2018 11:00 İFA - İKİTELLİ33
3. Hafta18.2.2018 14:00 İKİTELLİ - BATI TRAKYA21
5. Hafta4.3.2018 11:00 İFA - BATI TRAKYA20
7. Hafta18.3.2018 16:30 İFA - YILDIRIMBOSNA31
8. Hafta24.3.2018 17:00 İFA - BAYRAMPAŞA DEMİR30
8. Hafta24.3.2018 11:30 İKİTELLİ - TÜRK TELEKOMSPOR30
9. Hafta31.3.2018 11:00 İKİTELLİ - İFA21
10. Hafta8.4.2018 15:00 İFA - TÜRK TELEKOMSPOR80
11. Hafta14.4.2018 14:00 İKİTELLİ - İST.BAYBURT00
13. Hafta28.4.2018 18:00 İFA - İST.BAYBURT21
13. Hafta28.4.2018 14:30 İKİTELLİ - BAYRAMPAŞA DEMİR80
     5.GRUP
9. Hafta31.3.2018 13:00 YENİBOSNA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR50
     6.GRUP
8. Hafta25.3.2018 14:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - EROĞLU31
     7.GRUP
1. Hafta4.2.2018 10:45 SÖĞÜTLÜÇEŞME - GALATA53
4. Hafta24.2.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - GAZİ MAHALLESİ15
6. Hafta10.3.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - GÜNGÖRENSPOR13
14. Hafta6.5.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAŞAKŞEHİR25
     9.GRUP
5. Hafta4.3.2018 13:00 KOCASİNAN - AVCILAR BELEDİYE01
7. Hafta18.3.2018 11:30 KOCASİNAN - CEVAT KÖPRÜBAŞI41
8. Hafta29.3.2018 15:00 KOCASİNAN - ALBAYRAK22
U17/B
     12.GRUP
1. Hafta11.3.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - R.KAVAĞI60
3. Hafta25.3.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - KÜÇÜKKÖY40
6. Hafta15.4.2018 12:45 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - SARIYER F.S.M.30
9. Hafta5.5.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - HAVATAŞ SPOR22
11. Hafta19.5.2018 14:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ÇIKSALIN32
     17.GRUP
5. Hafta8.4.2018 13:00 FİLİZSPOR - G.O.PAŞA BARBAROS10
11. Hafta20.5.2018 14:30 FİLİZSPOR - AVCILAR CİHANGİR27
     21.GRUP
8. Hafta28.4.2018 13:00 ATAKENT 2015 - MERKEZEFENDİ15
9. Hafta6.5.2018 09:00 HALKALI - ATAKENT 201552
11. Hafta20.5.2018 13:00 HALKALI - SEYRANTEPE YEŞİLCE73
     4.GRUP
1. Hafta11.3.2018 13:00 BEZİRGANBAHÇE - ŞİRİNTEPE31
4. Hafta1.4.2018 15:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - CEYLANSPOR40
6. Hafta15.4.2018 14:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - GÜNEŞLİ03
     5.GRUP
1. Hafta10.3.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ70
U19/1.Ligi
     11.GRUP
2. Hafta31.12.2017 14:30 ALTINOVA - TÜRK TELEKOMSPOR41
4. Hafta11.1.2018 15:00 ALTINOVA - K.K.BEKİR MEVLANA11
5. Hafta14.1.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - TÜRK TELEKOMSPOR04
7. Hafta25.1.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - GÜNYAMAÇ72
9. Hafta3.2.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - KOCASİNAN13
11. Hafta14.2.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ŞİRİNEVLER15
13. Hafta25.2.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - K.K.BEKİR MEVLANA01
     12.GRUP
1. Hafta24.12.2017 14:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ÇIKSALIN20
3. Hafta7.1.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR19
5. Hafta13.1.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - İSTANBUL ARTVİN51
7. Hafta24.1.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ESENYURT ACAR13
9. Hafta4.2.2018 09:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - IRMAKSPOR14
11. Hafta15.2.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - HALKALI TAŞTEPE03
13. Hafta24.2.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - YEŞİLESENYURT15
     13.GRUP
1. Hafta23.12.2017 10:45 İKİTELLİ - BEYOĞLU YENİÇARŞI21
4. Hafta11.1.2018 13:00 İKİTELLİ - İSTANBUL BULANCAK41
6. Hafta20.1.2018 11:00 İKİTELLİ - DAVUTPAŞA20
9. Hafta3.2.2018 09:00 İKİTELLİ - İSTANBUL GÜMÜŞHANE03
12. Hafta17.2.2018 12:00 İKİTELLİ - ALBAYRAK51
     2.GRUP
11. Hafta15.2.2018 13:00 İSTANBUL TRABZON - GAZİOSMANPAŞA10
     3.GRUP
1. Hafta23.12.2017 12:30 İFA - KÜÇÜKÇEKMECE45
3. Hafta6.1.2018 12:30 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - KANARYA12
3. Hafta6.1.2018 14:30 İFA - YENİBOSNA31
5. Hafta14.1.2018 14:30 İFA - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK50
6. Hafta20.1.2018 13:00 İFA - BATI TRAKYA20
9. Hafta3.2.2018 14:30 İFA - AVCILAR BELEDİYE21
11. Hafta14.2.2018 15:00 İFA - KANARYA01
14. Hafta3.3.2018 10:30 İFA - YENİKÖY02
     6.GRUP
8. Hafta27.1.2018 13:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - HAVATAŞ SPOR04
     7.GRUP
8. Hafta28.1.2018 12:30 BAKIRKÖY ASLAN - ARNAVUTKÖY BLD.011
U19/2.Ligi
     10.GRUP
9. Hafta10.2.2018 15:00 BEZİRGANBAHÇE - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF12
     14.GRUP
1. Hafta30.12.2017 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - ES.KULÜP ATLETİK12
2. Hafta7.1.2018 10:45 HALKALI ÇAMLIKALTI - ATEŞTUĞLA SPOR19
3. Hafta10.1.2018 13:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - AYAZAĞA ESEN64
5. Hafta21.1.2018 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - ÜÇYÜZLÜ12
6. Hafta27.1.2018 15:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE22
11. Hafta24.2.2018 13:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - BOĞAZİÇİ25
     16.GRUP
9. Hafta10.2.2018 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - TOPÇULAR34
     6.GRUP
3. Hafta10.1.2018 15:00 İSTANBUL SİNOP - TELSİZ31
7. Hafta1.2.2018 13:00 İSTANBUL SİNOP - MECİDİYEKÖY00