BAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI
 
BAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI
İSTANBUL
BAYRAMPAŞA

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     12.GRUP
4. Hafta23.10.2016 15:00 ŞEHZADEBAŞI - SEYRANTEPE YEŞİLCE34
     4.GRUP
2. Hafta9.10.2016 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - KAĞITHANE03
     5.GRUP
3. Hafta16.10.2016 13:00 CEVATPAŞA - ZEYTİNBURNU33
5. Hafta30.10.2016 15:00 CEVATPAŞA - YEDİKULE11
11. Hafta3.12.2016 15:00 CEVATPAŞA - GÜNGÖRENSPOR33
13. Hafta14.12.2016 15:00 CEVATPAŞA - HAVATAŞ SPOR43
16. Hafta31.12.2016 15:00 GÜNGÖRENSPOR - ŞİRİNEVLER20
17. Hafta22.1.2017 11:00 GÜNGÖRENSPOR - ZEYTİNBURNU  
     8.GRUP
13. Hafta15.12.2016 15:30 ESENLER - KİLYOS22
Süper Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta17.9.2016 16:00 SEKBANLAR SPOR - GÜRPINAR30
4. Hafta1.10.2016 15:00 SEKBANLAR SPOR - ARNAVUTKÖY BLD.30
6. Hafta15.10.2016 15:00 SEKBANLAR SPOR - YEŞİLKÖY01
9. Hafta6.11.2016 15:00 SEKBANLAR SPOR - İSTANBUL SİNOP21
12. Hafta4.12.2016 13:00 SEKBANLAR SPOR - YENİKÖY31
16. Hafta1.1.2017 13:00 SEKBANLAR SPOR - BEYOĞLU YENİÇARŞI43
17. Hafta21.1.2017 15:00 SEKBANLAR SPOR - ALİBEYKÖYSPOR  
     7.GRUP
2. Hafta18.9.2016 16:00 YILDIRIMBOSNA - YELDEĞİRMENİ50
6. Hafta16.10.2016 15:00 YILDIRIMBOSNA - Ç.İHSANİYE11
     8.GRUP
4. Hafta1.10.2016 13:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - SİİRT İST.Y.SELİM21
12. Hafta4.12.2016 15:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF30
16. Hafta1.1.2017 15:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - FERİKÖY33
U14/A
     11.GRUP
3. Hafta22.1.2017 09:30 ÖZ Y.SELİM - YILDIZTABYA  
     12.GRUP
3. Hafta21.1.2017 11:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - SULTANGAZİ İSMETPAŞA  
     6.GRUP
2. Hafta26.1.2017 15:00 SEKBANLAR SPOR - KÜÇÜKKÖY  
U14/B
     10.GRUP
2. Hafta26.1.2017 11:00 GÜRZAFER - İSTANBUL KONYA  
2. Hafta26.1.2017 11:00 GÜRZAFER - İSTANBUL KONYA  
     11.GRUP
3. Hafta22.1.2017 13:00 ALTINASLAR - SARIYER F.S.M.  
     19.GRUP
3. Hafta21.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA - TUZLASPOR  
     4.GRUP
2. Hafta26.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - TARABYA  
2. Hafta26.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - TARABYA  
     8.GRUP
3. Hafta21.1.2017 09:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - GENÇOSMAN  
U15/A
     10.GRUP
1. Hafta25.9.2016 14:00 KARTALTEPE - ŞEHZADEBAŞI02
6. Hafta23.10.2016 09:30 TUNASPOR - ŞEHZADEBAŞI11
     14.GRUP
1. Hafta25.9.2016 12:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - MERTER70
     3.GRUP
1. Hafta24.9.2016 16:00 ÖZ Y.SELİM - GÖKTÜRK SARAYSPOR13
6. Hafta22.10.2016 09:30 ÖZ Y.SELİM - GAZİ MAHALLESİ14
     4.GRUP
1. Hafta25.9.2016 16:00 TERAZİDERE - ÖZALİBEYKÖY23
U15/B
     10.GRUP
1. Hafta25.9.2016 10:00 MURATPAŞA - BAHÇELİEVLER30
4. Hafta15.10.2016 13:00 MURATPAŞA - İSTANBUL ATAKENT34
12. Hafta4.12.2016 09:00 İSTANBUL BAFRA - İSTANBUL ATAKENT13
12. Hafta4.12.2016 10:30 MURATPAŞA - ÇIKSALIN06
     11.GRUP
7. Hafta30.10.2016 09:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - GEDİKPAŞA32
8. Hafta5.11.2016 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ŞİRİNTEPE12
     12.GRUP
7. Hafta29.10.2016 15:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - BEZİRGANBAHÇE10
     18.GRUP
1. Hafta24.9.2016 14:00 BAYRAMPAŞA - TUZLASPOR20
3. Hafta8.10.2016 15:00 BAYRAMPAŞA - SULTANBEYLİ BLD.21
7. Hafta5.11.2016 15:00 BAYRAMPAŞA - ÇATALCA42
     6.GRUP
2. Hafta1.10.2016 11:00 SEKBANLAR SPOR - ÖRNEKTEPE40
4. Hafta15.10.2016 11:00 SEKBANLAR SPOR - S.KARTAL80
5. Hafta20.10.2016 16:00 SEKBANLAR SPOR - SELVİSPOR30
7. Hafta29.10.2016 13:00 SEKBANLAR SPOR - TELSİZ120
8. Hafta6.11.2016 17:00 SEKBANLAR SPOR - ZEYTİNBURNU 195731
     7.GRUP
4. Hafta16.10.2016 09:30 CEVATPAŞA - YEŞİLILGAZ04
6. Hafta22.10.2016 15:00 CEVATPAŞA - HÜR.GÜCÜ42
12. Hafta3.12.2016 10:30 CEVATPAŞA - IRMAKSPOR60
     9.GRUP
12. Hafta3.12.2016 09:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - NURTEPE GÜNEYYILDIZI31
U16/A
     4.GRUP
1. Hafta22.1.2017 15:00 İSTANBUL BAFRA - ŞAFAKSPOR  
1. Hafta22.1.2017 15:00 İSTANBUL BAFRA - ŞAFAKSPOR  
U16/B
     16.GRUP
2. Hafta25.1.2017 11:00 SEKBANLAR SPOR - ASLANORDU GENÇLİK  
     6.GRUP
2. Hafta25.1.2017 15:00 KARTALTEPE - İSTANBUL ATAKENT  
     8.GRUP
2. Hafta25.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - G.O.PAŞA BARBAROS  
U17/A
     14.GRUP
1. Hafta8.10.2016 09:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - İKİNCİ NESİL70
     3.GRUP
7. Hafta6.11.2016 09:00 ÖZ Y.SELİM - ALBAYRAK14
     9.GRUP
4. Hafta29.10.2016 09:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - İST. ESENLER TOKAT20
U17/B
     10.GRUP
1. Hafta8.10.2016 11:00 ALTINASLAR - R.HİSARI22
3. Hafta22.10.2016 11:00 ALTINASLAR - ŞİŞLİ YAYLA30
     11.GRUP
1. Hafta9.10.2016 15:00 YILDIRIMBOSNA - FİLİZSPOR160
4. Hafta29.10.2016 11:00 YILDIRIMBOSNA - OKSPOR50
     18.GRUP
1. Hafta9.10.2016 17:00 BAYRAMPAŞA - A.ÜSKÜDAR 190830
3. Hafta23.10.2016 13:00 BAYRAMPAŞA - ÇATALCA10
6. Hafta6.11.2016 13:00 BAYRAMPAŞA - SİLİVRİSPOR12
     4.GRUP
2. Hafta16.10.2016 11:00 MURATPAŞA - MURADİYE75
4. Hafta30.10.2016 13:00 İSTANBUL BAFRA - TERAZİDERE21
4. Hafta30.10.2016 11:00 MURATPAŞA - GÖKTÜRKSPOR40
5. Hafta2.11.2016 15:00 MURATPAŞA - İSTANBUL BAFRA12
10. Hafta3.12.2016 13:30 MURATPAŞA - TERAZİDERE31
     5.GRUP
1. Hafta9.10.2016 13:00 CEVATPAŞA - EMİRGAN60
3. Hafta23.10.2016 11:00 CEVATPAŞA - HÜR.GÜCÜ10
6. Hafta6.11.2016 11:00 CEVATPAŞA - SULTANGÜCÜ21
14. Hafta1.1.2017 11:00 CEVATPAŞA - Y.S.SELİM03
     6.GRUP
1. Hafta8.10.2016 13:00 SEKBANLAR SPOR - Z.YILDIZ10
3. Hafta22.10.2016 13:00 SEKBANLAR SPOR - MİMARSİNAN70
5. Hafta2.11.2016 13:00 SEKBANLAR SPOR - ALTINAY20
     9.GRUP
1. Hafta9.10.2016 09:00 GÜRZAFER - TOPÇULAR30