HALKALI ETAP STADI
 
HALKALI ETAP STADI
İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta8.10.2017 18:30 İSTANBUL TRABZON - REŞİTPAŞA02
6. Hafta5.11.2017 15:00 İSTANBUL TRABZON - T.TAYFUN21
9. Hafta25.11.2017 12:30 İSTANBUL TRABZON - İST. ESENLER TOKAT23
10. Hafta3.12.2017 15:00 İSTANBUL TRABZON - A.PARSELLER21
14. Hafta31.12.2017 10:45 İSTANBUL TRABZON - ŞAFAK 76 51
16. Hafta16.1.2018 13:00 İSTANBUL TRABZON - KOCAMUSTAFAPAŞA43
17. Hafta20.1.2018 14:30 İSTANBUL TRABZON - BAHÇELİEVLER SOĞANLI02
     12.GRUP
2. Hafta8.10.2017 10:00 ÖZ YARIMBURGAZ - İSTANBUL ÜNYE16
4. Hafta22.10.2017 10:00 ÖZ YARIMBURGAZ - ÖZALİBEYKÖY32
8. Hafta19.11.2017 15:00 ÖZ YARIMBURGAZ - SAKARYA İMÇ.11
14. Hafta31.12.2017 12:30 ÖZ YARIMBURGAZ - ŞEHZADEBAŞI13
16. Hafta16.1.2018 15:00 ÖZ YARIMBURGAZ - ŞİRİNTEPE18
18. Hafta28.1.2018 12:30 ÖZ YARIMBURGAZ - KURUÇEŞME210
     13.GRUP
2. Hafta7.10.2017 16:30 İKİTELLİ - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE40
9. Hafta26.11.2017 15:00 İKİTELLİ - SÜTLÜCE33
     4.GRUP
1. Hafta30.9.2017 14:30 İSTANBUL SİNOP - TELSİZ30
     7.GRUP
6. Hafta4.11.2017 14:30 TÜRK TELEKOMSPOR - RUMELİ İDMANYURDU12
2. Amatör Lig
     10.GRUP
7. Hafta17.3.2018 19:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - GÖKTÜRK SARAYSPOR22
     5.GRUP
10. Hafta7.4.2018 14:30 ESENTEPE ŞAHİN - MOLLA AŞKI52
14. Hafta5.5.2018 16:00 ESENTEPE ŞAHİN - GÜZELHİSAR41
16. Hafta13.5.2018 16:00 ESENTEPE ŞAHİN - YENİŞEHİR31
17. Hafta19.5.2018 16:00 ESENTEPE ŞAHİN - BÜYÜKDERE30
     8.GRUP
2. Hafta11.2.2018 15:00 GEDİKPAŞA - ESENLER TURGUTREİS41
3. Hafta17.2.2018 15:00 GEDİKPAŞA - CANKURTARAN20
5. Hafta3.3.2018 14:30 GEDİKPAŞA - YEŞİLDİREK13
7. Hafta17.3.2018 15:00 GEDİKPAŞA - CFS BAĞCILAR25
9. Hafta31.3.2018 15:00 GEDİKPAŞA - KEMERBURGAZ02
10. Hafta8.4.2018 15:00 GEDİKPAŞA - İSTANBUL SİVAS42
13. Hafta28.4.2018 16:00 GEDİKPAŞA - TEPEBAĞ KÜLTÜR15
15. Hafta9.5.2018 16:00 GEDİKPAŞA - ASLANTEPE 63
17. Hafta20.5.2018 16:00 GEDİKPAŞA - ALTINOK22
     9.GRUP
2. Hafta10.2.2018 10:45 HALKALI - İ.T.Ü.73
4. Hafta24.2.2018 15:00 HALKALI - EMİRGAN13
10. Hafta7.4.2018 12:30 HALKALI - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ13
Süper Amatör Lig
     8.GRUP
3. Hafta24.9.2017 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ÇAYIRBAŞI32
5. Hafta8.10.2017 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ÖMERLİ KÖYÜ41
7. Hafta19.10.2017 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - IRMAKSPOR12
9. Hafta28.10.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KARTALTEPE21
13. Hafta25.11.2017 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - YEDİKULE20
17. Hafta17.12.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KESTANELİK01
19. Hafta31.12.2017 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ATAŞEHİR ÇAMOLUK02
22. Hafta28.1.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - CEVİZLİ ANADOLU50
U13 Ligi
     17.GRUP
3. Hafta14.4.2018 10:45 TÜRK TELEKOMSPOR - EMİREFENDİ11
     3.GRUP
16. Hafta26.5.2018 14:30 AVCILAR GÜMÜŞPALA - AVCILAR BELEDİYE  
     32.GRUP
2. Hafta1.4.2018 13:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - KARTALSPOR22
3. Hafta14.4.2018 17:30 İSTANBULSPOR A.Ş. - ANADOLU BAĞCILAR71
7. Hafta28.4.2018 13:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - ÜMRANİYESPOR07
9. Hafta1.5.2018 14:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR14
11. Hafta6.5.2018 13:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BLD.16
12. Hafta12.5.2018 14:30 İSTANBULSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BLD.31
17. Hafta27.5.2018 13:30 İSTANBULSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE  
     5.GRUP
1. Hafta31.3.2018 10:15 ATAKENT 2015 - SEFAKÖY11
1. Hafta31.3.2018 09:00 BEZİRGANBAHÇE - KANARYA AZİM52
1. Hafta31.3.2018 17:00 İSTANBUL TRABZON - SÖĞÜTLÜÇEŞME06
1. Hafta31.3.2018 11:30 ÖZ YARIMBURGAZ - KÜÇÜKÇEKMECE06
2. Hafta1.4.2018 09:30 HALKALI TAŞTEPE - İSTANBUL TRABZON63
3. Hafta14.4.2018 16:00 BEZİRGANBAHÇE - SÖĞÜTLÜÇEŞME21
3. Hafta14.4.2018 14:30 İSTANBUL TRABZON - İSTANBUL SİNOP51
4. Hafta15.4.2018 10:30 HALKALI TAŞTEPE - BEZİRGANBAHÇE60
7. Hafta28.4.2018 10:15 BEZİRGANBAHÇE - ATAKENT 201522
7. Hafta28.4.2018 09:00 ÖZ YARIMBURGAZ - İSTANBUL TRABZON18
8. Hafta29.4.2018 10:15 ATAKENT 2015 - ÖZ YARIMBURGAZ50
8. Hafta29.4.2018 11:30 HALKALI TAŞTEPE - KANARYA AZİM91
8. Hafta29.4.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - İSTANBUL BALKAN SPOR06
8. Hafta29.4.2018 14:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SEFAKÖY20
9. Hafta1.5.2018 15:30 ÖZ YARIMBURGAZ - BEZİRGANBAHÇE03
10. Hafta5.5.2018 10:30 HALKALI TAŞTEPE - SÖĞÜTLÜÇEŞME31
10. Hafta5.5.2018 18:00 İSTANBUL TRABZON - KANARYA AZİM50
12. Hafta12.5.2018 16:00 HALKALI TAŞTEPE - İSTANBUL SİNOP52
13. Hafta13.5.2018 12:45 ATAKENT 2015 - SÖĞÜTLÜÇEŞME15
13. Hafta13.5.2018 11:30 BEZİRGANBAHÇE - SEFAKÖY12
13. Hafta13.5.2018 09:00 İSTANBUL TRABZON - HALKALI TAŞTEPE19
13. Hafta13.5.2018 18:00 ÖZ YARIMBURGAZ - KANARYA AZİM14
14. Hafta19.5.2018 11:45 HALKALI TAŞTEPE - ATAKENT 201530
14. Hafta19.5.2018 13:00 ÖZ YARIMBURGAZ - SEFAKÖY010
15. Hafta20.5.2018 13:00 ATAKENT 2015 - İSTANBUL SİNOP51
15. Hafta20.5.2018 11:30 BEZİRGANBAHÇE - HALKALI TAŞTEPE07
15. Hafta20.5.2018 18:00 İSTANBUL TRABZON - SULTANMURAT11
15. Hafta20.5.2018 10:15 ÖZ YARIMBURGAZ - SÖĞÜTLÜÇEŞME010
16. Hafta26.5.2018 13:00 HALKALI TAŞTEPE - ÖZ YARIMBURGAZ  
16. Hafta26.5.2018 16:00 İSTANBUL TRABZON - ATAKENT 2015  
17. Hafta27.5.2018 10:30 BEZİRGANBAHÇE - İSTANBUL TRABZON  
17. Hafta27.5.2018 12:00 ÖZ YARIMBURGAZ - İSTANBUL SİNOP  
     6.GRUP
1. Hafta31.3.2018 18:30 ATAKENT GELİŞİM - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.51
2. Hafta1.4.2018 18:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - CENNET BARBAROS14
3. Hafta14.4.2018 13:15 ATAKENT GELİŞİM - İFA05
4. Hafta15.4.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İSTANBUL DEMİR23
7. Hafta28.4.2018 11:30 GEDİKPAŞA - KANARYA12
7. Hafta28.4.2018 18:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK43
8. Hafta29.4.2018 09:00 ATAKENT GELİŞİM - GEDİKPAŞA32
8. Hafta29.4.2018 12:45 İKİTELLİ - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF50
8. Hafta29.4.2018 18:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.30
9. Hafta1.5.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İFA08
11. Hafta6.5.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KANARYA03
12. Hafta12.5.2018 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ATAKENT GELİŞİM42
13. Hafta13.5.2018 10:15 İSTANBUL DEMİR - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF100
14. Hafta19.5.2018 18:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - GEDİKPAŞA31
16. Hafta26.5.2018 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF  
17. Hafta27.5.2018 09:00 İSTANBUL DEMİR - İFA  
     7.GRUP
3. Hafta14.4.2018 09:30 İSTANBUL ATAKENT - YENİBOSNA21
9. Hafta1.5.2018 12:30 İSTANBUL ATAKENT - BAĞCILAR EĞİTİM31
     8.GRUP
8. Hafta29.4.2018 16:30 YENİYÜZYIL GENÇLİK - MAHMUTBEY22
U14/A
     10.GRUP
3. Hafta30.9.2017 11:00 HALKALI TAŞTEPE - SEYRANTEPE OF11
     11.GRUP
3. Hafta1.10.2017 12:00 İKİTELLİ - KOCASİNAN12
11. Hafta26.11.2017 09:00 İKİTELLİ - GÜNGÖRENSPOR22
     4.GRUP
2. Hafta24.9.2017 19:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ESENLER KENTYILDIZ31
7. Hafta28.10.2017 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ESEN BAYBURT11
8. Hafta5.11.2017 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KOCAMUSTAFAPAŞA41
10. Hafta19.11.2017 09:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - B.EVLER FUTBOL ATLETİK13
13. Hafta9.12.2017 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - DAMLASPOR13
     5.GRUP
7. Hafta29.10.2017 14:30 BEZİRGANBAHÇE - HAMİDİYESPOR91
10. Hafta18.11.2017 09:00 BEZİRGANBAHÇE - BAYRAMPAŞA DEMİR32
U14/B
     16.GRUP
1. Hafta16.9.2017 15:00 ÖZ YARIMBURGAZ - SARIYER F.S.M.03
3. Hafta30.9.2017 09:30 ÖZ YARIMBURGAZ - BAĞCILAR EĞİTİM03
     5.GRUP
4. Hafta7.10.2017 09:30 GÜNEŞLİ - HAZNEDAR ÇETİNKAYA21
9. Hafta12.11.2017 10:30 MAHMUTBEY - YILDIZ311
     6.GRUP
2. Hafta24.9.2017 18:00 İSTANBUL TRABZON - KAĞITHANE SADABAD30
5. Hafta14.10.2017 09:30 İSTANBUL TRABZON - GÜNGÖREN ATLETİK21
7. Hafta28.10.2017 09:00 İSTANBUL TRABZON - ŞEHZADEBAŞI15
     8.GRUP
1. Hafta16.9.2017 16:30 İSTANBUL DEMİR - GÜNGÖREN DOĞUŞ72
9. Hafta11.11.2017 11:00 İSTANBUL DEMİR - KANARYA AZİM110
14. Hafta17.12.2017 09:30 İSTANBUL DEMİR - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE111
     9.GRUP
10. Hafta18.11.2017 15:00 ATAKENT 2015 - SEFAKÖY20
12. Hafta2.12.2017 09:30 ATAKENT 2015 - BAĞCILAR ORDU11
U15/A
     11.GRUP
14. Hafta28.3.2018 15:00 İKİTELLİ - YILDIRIMBOSNA11
     3.GRUP
5. Hafta27.1.2018 13:00 ATAKENT 2015 - KEMER FK21
7. Hafta3.2.2018 11:30 ATAKENT 2015 - İSTANBUL SOMA 21
13. Hafta17.3.2018 13:30 ATAKENT 2015 - ZEYTİNBURNU ZAFER11
     4.GRUP
5. Hafta28.1.2018 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - HÜR.EĞİTİM50
7. Hafta4.2.2018 10:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İSTANBUL BARIŞSPOR42
8. Hafta10.2.2018 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ÇELİKTEPE13
10. Hafta24.2.2018 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - TEPEBAĞ KÜLTÜR52
13. Hafta18.3.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - HÜR.GÜCÜ62
     8.GRUP
1. Hafta6.1.2018 11:00 BEZİRGANBAHÇE - İSTANBUL DEMİR16
2. Hafta14.1.2018 09:00 İSTANBUL TRABZON - İST. ESENLER TOKAT10
3. Hafta20.1.2018 09:30 HALKALI TAŞTEPE - BEZİRGANBAHÇE32
3. Hafta20.1.2018 11:00 İSTANBUL TRABZON - YEŞİLILGAZ30
5. Hafta28.1.2018 09:30 İSTANBUL TRABZON - İSTANBUL DEMİR12
6. Hafta31.1.2018 13:30 BEZİRGANBAHÇE - İSTANBUL TRABZON22
7. Hafta4.2.2018 12:30 İSTANBUL TRABZON - HALKALI TAŞTEPE16
9. Hafta18.2.2018 10:00 BEZİRGANBAHÇE - YEŞİLILGAZ00
10. Hafta24.2.2018 18:30 BEZİRGANBAHÇE - HALKALI TAŞTEPE05
11. Hafta4.3.2018 09:30 HALKALI TAŞTEPE - YEŞİLILGAZ30
11. Hafta4.3.2018 17:00 İSTANBUL TRABZON - ULUSSPOR80
12. Hafta10.3.2018 09:00 BEZİRGANBAHÇE - İST. ESENLER TOKAT32
12. Hafta10.3.2018 10:30 HALKALI TAŞTEPE - YILDIZTABYA81
13. Hafta18.3.2018 13:30 İSTANBUL TRABZON - BEZİRGANBAHÇE43
14. Hafta24.3.2018 15:00 BEZİRGANBAHÇE - ULUSSPOR13
     9.GRUP
13. Hafta17.3.2018 10:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - YEŞİLPINAR11
U15/B
     11.GRUP
1. Hafta7.1.2018 10:00 AKYEL SPOR - ASLANORDU GENÇLİK50
     13.GRUP
1. Hafta7.1.2018 11:30 YEŞİLKÖY - YILDIZ KANARYALAR03
     14.GRUP
1. Hafta6.1.2018 15:00 GEDİKPAŞA - T.TAYFUN53
6. Hafta31.1.2018 12:00 GEDİKPAŞA - İSTANBULSPOR KULÜBÜ61
9. Hafta18.2.2018 15:30 GEDİKPAŞA - YENİ ÖZKARTAL33
10. Hafta24.2.2018 17:00 GEDİKPAŞA - OKSPOR10
12. Hafta10.3.2018 14:00 GEDİKPAŞA - ÇAYIRBAŞI22
14. Hafta24.3.2018 13:30 GEDİKPAŞA - ESENLER KENTYILDIZ00
     17.GRUP
6. Hafta1.2.2018 13:30 İSTANBUL ATAKENT - G.O.PAŞA BARBAROS31
9. Hafta17.2.2018 12:00 İSTANBUL ATAKENT - İSTANBUL MALATYASPOR30
11. Hafta3.3.2018 09:00 İSTANBUL ATAKENT - SULTANGAZİ İSMETPAŞA21
14. Hafta25.3.2018 09:30 İSTANBUL ATAKENT - KADİM SPOR30
     26.GRUP
9. Hafta3.3.2018 16:30 ANADOLU BAĞCILAR - SİLİVRİSPOR03
     3.GRUP
3. Hafta21.1.2018 11:00 İSTANBUL BALKAN SPOR - CEVİZLİSPOR63
     5.GRUP
1. Hafta7.1.2018 13:00 HALKALI - YENİBOSNA12
3. Hafta21.1.2018 09:30 FİLİZSPOR - YENİBOSNA24
6. Hafta1.2.2018 15:00 HALKALI - THY22
9. Hafta17.2.2018 13:30 HALKALI - BAKIRKÖY ASLAN21
10. Hafta25.2.2018 09:30 HALKALI - SÜTLÜCE51
12. Hafta11.3.2018 15:00 HALKALI - Z.YILDIZ41
14. Hafta25.3.2018 15:00 HALKALI - KANARYA AZİM50
U16/A
     10.GRUP
12. Hafta10.12.2017 13:00 İSTANBUL SİNOP - SULTANGAZİ06
     12.GRUP
2. Hafta1.10.2017 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KEMER FK21
4. Hafta15.10.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - PİYALEPAŞA22
7. Hafta4.11.2017 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İST. ESENLER TOKAT50
8. Hafta12.11.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - FATİH SULTAN MEHMET42
10. Hafta26.11.2017 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - SEKBANLAR SPOR42
12. Hafta10.12.2017 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - TEPEBAĞ KÜLTÜR03
     4.GRUP
1. Hafta23.9.2017 10:30 HALKALI TAŞTEPE - SEYRANTEPE OF06
9. Hafta18.11.2017 12:00 HALKALI TAŞTEPE - A.PARSELLER52
11. Hafta2.12.2017 14:30 HALKALI TAŞTEPE - GÜNGÖREN DOĞUŞ70
13. Hafta16.12.2017 11:00 HALKALI TAŞTEPE - ESENLER22
     6.GRUP
1. Hafta23.9.2017 17:00 İSTANBUL DEMİR - ÖZALİBEYKÖY22
2. Hafta1.10.2017 15:30 HALKALI - ŞEHZADEBAŞI43
4. Hafta15.10.2017 12:00 HALKALI - ES.KULÜP ATLETİK32
4. Hafta15.10.2017 10:30 İSTANBUL DEMİR - ŞEHZADEBAŞI13
6. Hafta29.10.2017 13:00 İSTANBUL DEMİR - ES.KULÜP ATLETİK32
7. Hafta4.11.2017 09:30 HALKALI - İSTANBUL DEMİR63
8. Hafta12.11.2017 13:30 HALKALI - ESEN BAYBURT14
9. Hafta18.11.2017 10:30 İSTANBUL DEMİR - İSTANBUL BARIŞSPOR34
10. Hafta26.11.2017 12:00 İSTANBUL DEMİR - ESEN BAYBURT04
13. Hafta16.12.2017 14:30 HALKALI - ÖZALİBEYKÖY33
14. Hafta23.12.2017 09:30 İSTANBUL DEMİR - HALKALI24
U16/B
     12.GRUP
5. Hafta21.10.2017 09:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - KOSOVA GÜÇSPOR03
     13.GRUP
1. Hafta24.9.2017 10:00 GEDİKPAŞA - HÜR.EĞİTİM27
6. Hafta28.10.2017 12:00 GEDİKPAŞA - KEMERBURGAZ23
11. Hafta3.12.2017 09:30 GEDİKPAŞA - İSTİNYE30
14. Hafta24.12.2017 13:30 GEDİKPAŞA - FİLİZSPOR12
     14.GRUP
11. Hafta2.12.2017 11:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ÇELİKTEPE ÜMİT41
     15.GRUP
10. Hafta25.11.2017 09:30 ATAKENT 2015 - İSTANBUL ATAKENT11
12. Hafta9.12.2017 09:30 ATAKENT 2015 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR12
     3.GRUP
4. Hafta14.10.2017 11:00 BEZİRGANBAHÇE - HALKALI ÇAMLIKALTI32
6. Hafta28.10.2017 10:30 BEZİRGANBAHÇE - CEVATPAŞA31
10. Hafta25.11.2017 11:00 BEZİRGANBAHÇE - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR08
14. Hafta24.12.2017 15:00 BEZİRGANBAHÇE - İSTANBUL BULANCAK34
     4.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 ÖZ YARIMBURGAZ - ÇELİKSPOR43
3. Hafta7.10.2017 11:00 ÖZ YARIMBURGAZ - YENİ ÖZKARTAL41
5. Hafta21.10.2017 11:00 ÖZ YARIMBURGAZ - KAĞITHANE SADABAD44
8. Hafta12.11.2017 12:00 ÖZ YARIMBURGAZ - YEDİKULE70
13. Hafta16.12.2017 09:30 ÖZ YARIMBURGAZ - KAĞITHANE12
     6.GRUP
1. Hafta23.9.2017 09:00 İSTANBUL TRABZON - TRABZON 1453 SPOR14
4. Hafta15.10.2017 13:30 İSTANBUL TRABZON - FERAHEVLER70
6. Hafta29.10.2017 16:00 İSTANBUL TRABZON - ÖZ Y.SELİM25
10. Hafta26.11.2017 10:30 İSTANBUL TRABZON - TOPÇULAR52
12. Hafta10.12.2017 14:30 İSTANBUL TRABZON - KADIRGA42
14. Hafta23.12.2017 11:00 İSTANBUL TRABZON - SAĞMALCILAR SPOR33
U17/A
     10.GRUP
1. Hafta3.2.2018 09:30 İSTANBUL SİNOP - OSMANİYE İSTİKLAL35
1. Hafta3.2.2018 13:00 İSTANBUL TRABZON - A.PARSELLER14
4. Hafta25.2.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - ES.KULÜP ATLETİK03
6. Hafta11.3.2018 16:30 İSTANBUL TRABZON - SEYRANTEPE OF28
9. Hafta1.4.2018 17:00 İSTANBUL TRABZON - OSMANİYE İSTİKLAL01
10. Hafta7.4.2018 10:45 İSTANBUL TRABZON - HAZNEDAR12
14. Hafta9.5.2018 14:00 İSTANBUL TRABZON - GAZİOSMANPAŞA16
     11.GRUP
5. Hafta4.3.2018 13:00 İKİTELLİ - YILDIRIMBOSNA30
     12.GRUP
2. Hafta11.2.2018 09:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ŞEHZADEBAŞI31
4. Hafta25.2.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ASLANTEPE 43
5. Hafta3.3.2018 18:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KOSOVA GÜÇSPOR82
7. Hafta17.3.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - YILDIZTABYA40
8. Hafta25.3.2018 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İST.GENÇLERBİRLİĞİ82
10. Hafta7.4.2018 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - SELVİSPOR20
13. Hafta29.4.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - TUNASPOR41
     8.GRUP
6. Hafta11.3.2018 09:00 HALKALI TAŞTEPE - SEKBANLAR SPOR22
9. Hafta1.4.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - ÖZ Y.SELİM41
11. Hafta15.4.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET30
14. Hafta5.5.2018 14:00 HALKALI TAŞTEPE - SARIYER BLD.25
U17/B
     18.GRUP
2. Hafta17.3.2018 11:30 GEDİKPAŞA - SAĞMALCILAR SPOR11
3. Hafta25.3.2018 13:00 ÖZ YARIMBURGAZ - HÜR.GÜCÜ15
4. Hafta1.4.2018 11:00 GEDİKPAŞA - ÖZ YARIMBURGAZ54
6. Hafta15.4.2018 12:00 GEDİKPAŞA - S.KARTAL21
9. Hafta5.5.2018 12:00 ÖZ YARIMBURGAZ - S.KARTAL32
11. Hafta19.5.2018 14:30 ÖZ YARIMBURGAZ - GEDİKPAŞA43
12. Hafta27.5.2018 15:00 GEDİKPAŞA - GÜNGÖREN ATLETİK  
12. Hafta27.5.2018 17:00 ÖZ YARIMBURGAZ - SAĞMALCILAR SPOR  
     21.GRUP
1. Hafta10.3.2018 12:00 HALKALI - Z.YILDIZ31
2. Hafta18.3.2018 11:30 ATAKENT 2015 - HALKALI22
3. Hafta24.3.2018 16:30 ATAKENT 2015 - Z.YILDIZ61
3. Hafta24.3.2018 11:30 HALKALI - İSTANBUL ATAKENT31
4. Hafta31.3.2018 13:00 İSTANBUL ATAKENT - ATAKENT 201533
5. Hafta8.4.2018 17:00 HALKALI - BAKIRKÖY ASLAN62
8. Hafta28.4.2018 14:15 İSTANBUL ATAKENT - Y.GÜNEŞ01
11. Hafta20.5.2018 14:30 ATAKENT 2015 - İSTANBUL ATAKENT51
     4.GRUP
3. Hafta25.3.2018 11:00 BEZİRGANBAHÇE - HALKALI ÇAMLIKALTI20
6. Hafta15.4.2018 13:30 BEZİRGANBAHÇE - OKSPOR41
10. Hafta13.5.2018 14:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - BEZİRGANBAHÇE05
U19/1.Ligi
     10.GRUP
4. Hafta10.1.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - MURATPAŞA42
5. Hafta13.1.2018 10:45 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - SEYRANTEPE OF34
8. Hafta27.1.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - YÜCESPOR60
10. Hafta10.2.2018 18:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - AYAZAĞA25
13. Hafta24.2.2018 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - POLİGON FETHİYE31
     12.GRUP
14. Hafta4.3.2018 11:00 HALKALI TAŞTEPE - ÇIKSALIN71
     2.GRUP
1. Hafta24.12.2017 11:30 İSTANBUL TRABZON - SEKBANLAR SPOR43
3. Hafta7.1.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - DAMLASPOR04
6. Hafta21.1.2018 14:30 İSTANBUL TRABZON - ŞİRİNTEPE62
9. Hafta4.2.2018 14:30 İSTANBUL TRABZON - KOCAMUSTAFAPAŞA42
12. Hafta18.2.2018 11:30 İSTANBUL TRABZON - A.PARSELLER21
14. Hafta4.3.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - GÖKTÜRK SARAYSPOR42
     4.GRUP
2. Hafta30.12.2017 09:00 İSTANBUL DEMİR - ESENLER01
U19/2.Ligi
     10.GRUP
3. Hafta10.1.2018 13:00 BEZİRGANBAHÇE - MALKOÇOĞLU SPOR72
5. Hafta21.1.2018 12:30 BEZİRGANBAHÇE - ESENLER TURGUTREİS41
6. Hafta27.1.2018 11:00 BEZİRGANBAHÇE - BAYRAMPAŞA DOĞAN62
11. Hafta24.2.2018 11:00 BEZİRGANBAHÇE - PİYALEPAŞA06
14. Hafta18.3.2018 15:00 BEZİRGANBAHÇE - SİYAVUŞPAŞA12
     17.GRUP
2. Hafta6.1.2018 13:00 HALKALI - SİMURG SPOR41
4. Hafta14.1.2018 15:00 HALKALI - ARENA OLİMPİK GSK43
7. Hafta31.1.2018 15:00 HALKALI - R.HİSARI53
8. Hafta3.2.2018 15:00 HALKALI - TERAZİDERE22
12. Hafta3.3.2018 10:45 HALKALI - Y.S.SELİM111
     6.GRUP
6. Hafta27.1.2018 09:00 GEDİKPAŞA - İSTANBUL SİNOP20
9. Hafta10.2.2018 09:00 GEDİKPAŞA - TELSİZ12
10. Hafta18.2.2018 13:30 GEDİKPAŞA - MECİDİYEKÖY30