KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI
 
KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI
05368265385
02122942058
İSTANBUL
KAĞITHANE
MEHMET AKİF ERSOY MAHLLESİ GÜLİBRİŞİM SOKOK NO 1

0
50x98
Suni Çim
Belirtilmemiş
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     5.GRUP
15. Hafta7.1.2018 14:30 CEVAT KÖPRÜBAŞI - SULTANMURAT20
     6.GRUP
12. Hafta17.12.2017 14:30 ULUTEPE - S.KARTAL15
17. Hafta20.1.2018 12:30 ULUTEPE - HAVATAŞ SPOR45
     9.GRUP
15. Hafta7.1.2018 12:30 MAHMUTŞEVKETPAŞA - SEYRANTEPE YEŞİLCE13
MİNİK KIZLAR
     A GRUBU
4. Hafta19.5.2018 15:30 KOCAELİ BAYAN FUTBOL - AKDENİZ NURÇELİK(BAYAN)52
4. Hafta19.5.2018 14:00 RÜZGARLIBAHÇE - BAKIRKÖY GENÇLİK52
U11 Ligi
     21.GRUP
5. Hafta12.5.2018 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - NURTEPE  
5. Hafta12.5.2018 12:00 ÖRNEKTEPE - KAĞITHANE SADABAD  
U12 Ligi
     14.GRUP
1. Hafta28.10.2017 16:00 HAMİDİYESPOR - GÜNYAMAÇ  
1. Hafta29.10.2017 14:00 NURTEPE - ASLANTEPE   
1. Hafta29.10.2017 15:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ARENA OLİMPİK GSK  
1. Hafta29.10.2017 13:00 ÖRNEKTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET  
2. Hafta4.11.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - SİMURG SPOR  
2. Hafta4.11.2017 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - ÖRNEKTEPE  
2. Hafta4.11.2017 13:00 ÇELİKTEPE - KAĞITHANE SADABAD  
3. Hafta12.11.2017 15:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - NURTEPE GÜNEYYILDIZI  
3. Hafta12.11.2017 14:30 ÖRNEKTEPE - ASLANTEPE   
4. Hafta18.11.2017 13:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ÖRNEKTEPE  
5. Hafta25.11.2017 15:00 ÖRNEKTEPE - GÜNYAMAÇ  
7. Hafta10.12.2017 14:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ÇELİKTEPE  
7. Hafta10.12.2017 13:00 ÖRNEKTEPE - HÜR.EĞİTİM  
9. Hafta24.12.2017 14:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ARENA OLİMPİK GSK  
9. Hafta24.12.2017 13:00 ÖRNEKTEPE - NURTEPE GÜNEYYILDIZI  
11. Hafta6.1.2018 12:00 ABİDEİ HÜRRİYET - HÜR.EĞİTİM  
11. Hafta6.1.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - HAMİDİYESPOR  
11. Hafta6.1.2018 13:00 ASLANTEPE - GÜNYAMAÇ  
11. Hafta6.1.2018 14:00 KAĞITHANE SADABAD - NURTEPE GÜNEYYILDIZI  
12. Hafta13.1.2018 14:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - GÜNYAMAÇ  
12. Hafta13.1.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - KAĞITHANE SADABAD  
13. Hafta21.1.2018 13:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - HAMİDİYESPOR  
13. Hafta21.1.2018 12:00 ÖRNEKTEPE - ÇELİKTEPE  
     15.GRUP
1. Hafta28.10.2017 12:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - KAĞITHANE  
1. Hafta28.10.2017 13:00 YAHYA KEMAL - HARMANTEPE  
2. Hafta5.11.2017 16:00 FATİH SULTAN MEHMET - YENİ LEVENT KONAKLAR  
2. Hafta5.11.2017 17:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ŞİRİNTEPE  
2. Hafta5.11.2017 15:00 SEYRANTEPE OF - HÜR.GÜCÜ  
13. Hafta20.1.2018 15:00 FATİH SULTAN MEHMET - YAHYA KEMAL   
13. Hafta20.1.2018 16:00 HARMANTEPE - ŞİRİNTEPE  
13. Hafta20.1.2018 17:00 İST.BAYBURT - YENİ ORTABAYIR  
     19.GRUP
1. Hafta28.10.2017 15:00 ÇIKSALIN - GERÇEK KUZEY  
1. Hafta28.10.2017 11:00 HALİLRIFATPAŞA - FERİKÖY  
1. Hafta28.10.2017 14:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - DİKİLİTAŞ  
U13 Ligi
     20.GRUP
1. Hafta31.3.2018 11:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ARENA OLİMPİK GSK14
2. Hafta1.4.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - SEYRANTEPE OF60
2. Hafta1.4.2018 12:30 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - HARMANTEPE20
2. Hafta1.4.2018 13:45 ÖRNEKTEPE - GÜNYAMAÇ30
4. Hafta15.4.2018 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ÇELİKTEPE ÜMİT11
4. Hafta15.4.2018 12:30 ÖRNEKTEPE - HÜR.GÜCÜ24
7. Hafta28.4.2018 11:00 ÖRNEKTEPE - YENİ ORTABAYIR40
9. Hafta1.5.2018 16:00 ÖRNEKTEPE - ARENA OLİMPİK GSK13
10. Hafta5.5.2018 16:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ÖRNEKTEPE04
11. Hafta6.5.2018 11:30 ÖRNEKTEPE - SEYRANTEPE OF72
14. Hafta19.5.2018 12:15 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - SEYRANTEPE OF43
14. Hafta19.5.2018 11:00 ÖRNEKTEPE - HARMANTEPE21
     22.GRUP
9. Hafta1.5.2018 14:30 FATİH SULTAN MEHMET - YILDIZ03
     23.GRUP
13. Hafta13.5.2018 15:00 EROKSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK10
U14/A
     3.GRUP
11. Hafta26.11.2017 12:00 SİMURG SPOR - ALTINOVA25
     8.GRUP
4. Hafta8.10.2017 15:00 PİYALEPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET30
     9.GRUP
2. Hafta23.9.2017 14:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ARENA OLİMPİK GSK03
U14/B
     10.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:00 TAKSİM - TEPEBAĞ KÜLTÜR17
     11.GRUP
5. Hafta15.10.2017 12:30 EMİREFENDİ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK17
11. Hafta26.11.2017 15:00 EMİREFENDİ - CFS BAĞCILAR31
     15.GRUP
1. Hafta17.9.2017 16:00 ÖRNEKTEPE - İST.BAYBURT41
3. Hafta1.10.2017 12:00 ÖRNEKTEPE - İSTANBUL BAFRA61
5. Hafta15.10.2017 11:00 ÖRNEKTEPE - YAHYA KEMAL 50
7. Hafta29.10.2017 11:00 ÖRNEKTEPE - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ61
9. Hafta12.11.2017 12:00 ÖRNEKTEPE - VEFASPOR13
11. Hafta26.11.2017 13:30 ÖRNEKTEPE - İSTANBUL BULANCAK42
13. Hafta10.12.2017 11:00 ÖRNEKTEPE - SULTANGÜCÜ10
     5.GRUP
2. Hafta23.9.2017 16:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - SEYRANTEPE YEŞİLCE41
4. Hafta7.10.2017 12:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - MAHMUTBEY90
6. Hafta21.10.2017 15:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - BAĞCILAR ASİL KARTAL35
8. Hafta4.11.2017 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - GÜNEŞLİ32
10. Hafta18.11.2017 14:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - HAZNEDAR ÇETİNKAYA21
12. Hafta2.12.2017 14:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - YILDIZ02
14. Hafta16.12.2017 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - TERAZİDERE20
U15/A
     12.GRUP
10. Hafta24.2.2018 11:00 ÇIKSALIN - ÖZ Y.SELİM11
     6.GRUP
7. Hafta4.2.2018 15:00 PİYALEPAŞA - AVCILAR 1903 SPOR81
8. Hafta10.2.2018 15:00 PİYALEPAŞA - KOSOVA GÜÇSPOR20
11. Hafta4.3.2018 12:00 PİYALEPAŞA - TUNASPOR21
13. Hafta18.3.2018 13:30 PİYALEPAŞA - REŞİTPAŞA41
     9.GRUP
11. Hafta3.3.2018 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - HAMİDİYESPOR36
U15/B
     10.GRUP
1. Hafta6.1.2018 15:30 ASLANTEPE - İSTANBUL ARTVİN32
     11.GRUP
5. Hafta27.1.2018 13:00 EMİREFENDİ - FATİH YAYLA53
10. Hafta25.2.2018 13:00 EMİREFENDİ - ASLANORDU GENÇLİK34
     12.GRUP
4. Hafta25.1.2018 15:00 ULUTEPE - OSMANİYE İSTİKLAL24
     13.GRUP
1. Hafta7.1.2018 16:30 ÖRNEKTEPE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA12
6. Hafta1.2.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - ŞİŞLİ YAYLA41
9. Hafta17.2.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - YILDIZ KANARYALAR03
11. Hafta3.3.2018 17:00 ÖRNEKTEPE - KARLITEPE31
12. Hafta11.3.2018 12:30 ÖRNEKTEPE - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR10
14. Hafta25.3.2018 12:00 ÖRNEKTEPE - KANARYA11
     3.GRUP
2. Hafta13.1.2018 12:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ARNAVUTKÖY BLD.15
4. Hafta24.1.2018 15:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - İSTANBUL BALKAN SPOR24
7. Hafta3.2.2018 14:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ÇAPA60
8. Hafta11.2.2018 13:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - SULTANMURAT11
10. Hafta25.2.2018 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ÇELİKTEPE ÜMİT30
12. Hafta11.3.2018 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - CEVİZLİSPOR101
     5.GRUP
1. Hafta7.1.2018 11:00 SÜTLÜCE - KANARYA AZİM62
3. Hafta21.1.2018 15:00 SÜTLÜCE - HALKALI21
     7.GRUP
12. Hafta11.3.2018 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - ATIŞALANI43
     8.GRUP
11. Hafta4.3.2018 13:30 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE20
12. Hafta10.3.2018 11:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - KAĞITHANE SADABAD23
U16/B
     11.GRUP
2. Hafta30.9.2017 15:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - KADİM SPOR40
4. Hafta14.10.2017 14:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - YEŞİLPINAR12
5. Hafta22.10.2017 14:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK20
7. Hafta5.11.2017 12:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ04
8. Hafta11.11.2017 15:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - CFS BAĞCILAR21
10. Hafta25.11.2017 12:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - AKŞEMSETTİN80
13. Hafta17.12.2017 12:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ŞİRİNEVLER41
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 ÖRNEKTEPE - GOP.ŞEMSİPAŞA43
3. Hafta8.10.2017 13:00 ÖRNEKTEPE - İSTANBUL BAFRA20
5. Hafta22.10.2017 15:30 ÖRNEKTEPE - CEVAT KÖPRÜBAŞI20
7. Hafta5.11.2017 11:00 ÖRNEKTEPE - GÜNEŞLİ71
9. Hafta19.11.2017 14:30 ÖRNEKTEPE - BAHÇELİEVLER ÇINAR41
11. Hafta3.12.2017 15:00 ÖRNEKTEPE - BAĞCILAR ORDU23
13. Hafta17.12.2017 11:00 ÖRNEKTEPE - Z.YILDIZ31
U17/A
     11.GRUP
1. Hafta4.2.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - İKİTELLİ03
U17/B
     9.GRUP
1. Hafta10.3.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ10
2. Hafta18.3.2018 11:30 CEVİZLİSPOR - GÜMÜŞDERE10
4. Hafta31.3.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - GÜMÜŞDERE21
6. Hafta14.4.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - DAVUTPAŞA41
9. Hafta6.5.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - SİİRT İST.Y.SELİM30
10. Hafta12.5.2018 13:30 ÖRNEKTEPE - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ50
U19/1.Ligi
     11.GRUP
14. Hafta3.3.2018 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - SÜTLÜCE60
U19/2.Ligi
1. Hafta31.12.2017 13:00 CEVİZLİSPOR - GİRESUN EMEKSAN41
6. Hafta28.1.2018 15:00 ŞİŞLİ YAYLA - BAYRAMPAŞA DEMİR15
9. Hafta11.2.2018 14:30 CEVİZLİSPOR - ALTINAY61
     17.GRUP
1. Hafta31.12.2017 11:00 GELİŞİMSPOR - ARENA OLİMPİK GSK12
     18.GRUP
12. Hafta4.3.2018 15:00 HÜR.EĞİTİM - GENÇOSMAN72
     4.GRUP
6. Hafta27.1.2018 14:30 ULUTEPE - YILDIZTABYA12
     9.GRUP
1. Hafta31.12.2017 15:00 ÖRNEKTEPE - ESEN BAYBURT32
3. Hafta11.1.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - BAĞCILAR G.GÜCÜ02
5. Hafta20.1.2018 10:30 ÖRNEKTEPE - TOZKOPARAN BİRLİK42
7. Hafta31.1.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - DENİZKÖŞKLER32
9. Hafta11.2.2018 11:00 ÖRNEKTEPE - ORTAKÖY12
11. Hafta25.2.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - RUMELİ İDMANYURDU102