KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI
 
KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI
2125804112
İSTANBUL
FATİH MAH. İÇ KUMSAL MEVKİİ. METİN OKTAY TESİSLERİ

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
12. Hafta17.12.2017 15:00 İSTANBUL TRABZON - İZZETPAŞA33
     12.GRUP
10. Hafta3.12.2017 15:00 ÖZ YARIMBURGAZ - R.KAVAĞI06
     7.GRUP
1. Hafta1.10.2017 15:30 KÜÇÜKÇEKMECE - VARDAR21
3. Hafta15.10.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - TÜRK TELEKOMSPOR02
4. Hafta21.10.2017 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - GELİŞİMSPOR30
6. Hafta4.11.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - 1453 FATİH GENÇLİK02
8. Hafta18.11.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - K.K.BEKİR MEVLANA12
11. Hafta10.12.2017 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - BAHÇELİEVLER42
13. Hafta24.12.2017 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - YILDIZ KANARYALAR20
14. Hafta30.12.2017 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - GELİŞİMSPOR50
     8.GRUP
1. Hafta30.9.2017 15:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - 1863 BOĞAZİÇİ32
3. Hafta14.10.2017 12:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - YENİ ÖZKARTAL22
5. Hafta28.10.2017 12:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - BOĞAZİÇİ45
7. Hafta11.11.2017 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - HALİÇ12
9. Hafta25.11.2017 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ZEYTİNBURNU13
11. Hafta9.12.2017 13:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ESENLER22
13. Hafta23.12.2017 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ABİDEİ HÜRRİYET11
15. Hafta6.1.2018 10:45 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - MECİDİYEKÖY23
17. Hafta20.1.2018 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - OKMEYDANI FETİH02
2. Amatör Lig
     4.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ - EROĞLU16
4. Hafta25.2.2018 15:00 ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ - SARIYER F.S.M.15
     5.GRUP
2. Hafta10.2.2018 15:00 ESENTEPE ŞAHİN - ŞİŞLİ GENÇLİK22
9. Hafta1.4.2018 15:00 ESENTEPE ŞAHİN - İSTANBUL GÜMÜŞHANE03
Süper Amatör Lig
     3.GRUP
13. Hafta26.11.2017 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - ÇAPA08
17. Hafta16.12.2017 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - DOLAYOBA13
     4.GRUP
1. Hafta10.9.2017 15:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - KÜÇÜKYALI YELKEN11
3. Hafta24.9.2017 16:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE BLD.01
6. Hafta14.10.2017 14:30 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - KÜÇÜKKÖY23
20. Hafta6.1.2018 14:30 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - KARABEKİRSPOR21
     6.GRUP
2. Hafta16.9.2017 16:30 M.KEMALPAŞA - ÇELİKTEPE23
     8.GRUP
1. Hafta10.9.2017 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KAĞITHANE26
15. Hafta9.12.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - PAŞABAHÇE23
U13 Ligi
     17.GRUP
9. Hafta1.5.2018 16:00 TÜRK TELEKOMSPOR - GÖKTÜRK SARAYSPOR23
13. Hafta13.5.2018 12:15 TÜRK TELEKOMSPOR - KEMER FK00
     3.GRUP
2. Hafta1.4.2018 11:00 DENİZKÖŞKLER - BEYLİKGÜCÜSPOR011
3. Hafta14.4.2018 14:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - DENİZKÖŞKLER120
4. Hafta15.4.2018 12:15 AVCILAR GÜMÜŞPALA - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ13
4. Hafta15.4.2018 11:00 DENİZKÖŞKLER - AVCILAR 1903 SPOR08
11. Hafta6.5.2018 17:00 AVCILAR GÜMÜŞPALA - AMBARLI04
11. Hafta6.5.2018 14:00 DENİZKÖŞKLER - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ08
12. Hafta12.5.2018 14:00 AVCILAR GÜMÜŞPALA - AVCILAR 1903 SPOR04
12. Hafta12.5.2018 11:00 DENİZKÖŞKLER - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201104
14. Hafta19.5.2018 11:00 DENİZKÖŞKLER - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR03
     32.GRUP
15. Hafta20.5.2018 17:15 İSTANBULSPOR A.Ş. - BEYLERBEYİ04
     5.GRUP
2. Hafta1.4.2018 18:30 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL BALKAN SPOR53
3. Hafta14.4.2018 18:00 KÜÇÜKÇEKMECE - SULTANMURAT02
4. Hafta15.4.2018 14:45 İSTANBUL SİNOP - ATAKENT 201533
7. Hafta28.4.2018 15:30 KÜÇÜKÇEKMECE - HALKALI TAŞTEPE17
9. Hafta1.5.2018 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL TRABZON50
10. Hafta5.5.2018 16:30 İSTANBUL SİNOP - SEFAKÖY06
11. Hafta6.5.2018 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BEZİRGANBAHÇE44
12. Hafta12.5.2018 15:30 KÜÇÜKÇEKMECE - ÖZ YARIMBURGAZ100
13. Hafta13.5.2018 14:45 İSTANBUL SİNOP - SULTANMURAT04
14. Hafta19.5.2018 12:15 İSTANBUL SİNOP - İSTANBUL TRABZON07
     6.GRUP
2. Hafta1.4.2018 17:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - İSTANBUL DEMİR14
3. Hafta14.4.2018 13:00 CENNET BARBAROS - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK13
3. Hafta14.4.2018 11:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK02
7. Hafta28.4.2018 14:15 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - İFA010
9. Hafta1.5.2018 14:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - KANARYA17
11. Hafta6.5.2018 15:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - CENNET BARBAROS011
12. Hafta12.5.2018 12:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - GEDİKPAŞA01
13. Hafta13.5.2018 11:00 ATAKENT GELİŞİM - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK02
14. Hafta19.5.2018 16:30 İKİTELLİ - KANARYA10
15. Hafta20.5.2018 16:00 ATAKENT GELİŞİM - İKİTELLİ21
     7.GRUP
1. Hafta31.3.2018 12:15 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ATEŞTUĞLA SPOR11
1. Hafta31.3.2018 11:00 BAĞCILAR ORDU - ÇAĞRIM MARMARA 190723
1. Hafta31.3.2018 17:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - YENİBOSNA12
4. Hafta15.4.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR11
8. Hafta29.4.2018 15:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - İSTANBUL ATAKENT11
8. Hafta29.4.2018 14:00 YENİBOSNA - ŞAFAK 76 71
9. Hafta1.5.2018 13:00 YENİBOSNA - ATEŞTUĞLA SPOR34
10. Hafta5.5.2018 14:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - SİYAVUŞPAŞA11
11. Hafta6.5.2018 12:30 YENİBOSNA - BAĞCILAR EVREN 20
13. Hafta13.5.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ÇAĞRIM MARMARA 190711
14. Hafta19.5.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAĞCILAR EVREN 03
14. Hafta19.5.2018 15:00 YENİBOSNA - İSTANBUL ATAKENT21
15. Hafta20.5.2018 14:45 BAHÇELİEVLER ÇINAR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK05
15. Hafta20.5.2018 11:00 İSTANBUL ATAKENT - ŞAFAK 76 30
     8.GRUP
1. Hafta31.3.2018 13:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - RUMELİ İDMANYURDU61
7. Hafta28.4.2018 13:00 ŞİRİNEVLER - BAĞCILAR ASİL KARTAL31
8. Hafta29.4.2018 12:30 BAHÇELİEVLER - ŞİRİNEVLER010
8. Hafta29.4.2018 11:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KOCASİNAN01
9. Hafta1.5.2018 11:30 KOCASİNAN - MAHMUTBEY50
10. Hafta5.5.2018 12:30 BAHÇELİEVLER - RUMELİ İDMANYURDU22
10. Hafta5.5.2018 11:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ŞİRİNEVLER14
15. Hafta20.5.2018 12:15 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - BAHÇELİEVLER110
15. Hafta20.5.2018 13:30 KOCASİNAN - TRABZON 1453 SPOR31
U14/A
     10.GRUP
12. Hafta3.12.2017 12:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ÇELİKTEPE ÜMİT120
     11.GRUP
9. Hafta12.11.2017 13:30 İKİTELLİ - GÜNYAMAÇ11
14. Hafta16.12.2017 10:30 İKİTELLİ - BEŞYÜZEVLER55
     3.GRUP
4. Hafta7.10.2017 12:00 CENNET BARBAROS - ŞİRİNEVLER03
14. Hafta16.12.2017 12:00 CENNET BARBAROS - İST.GENÇLERBİRLİĞİ25
     4.GRUP
4. Hafta8.10.2017 12:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - RAMİ33
     6.GRUP
13. Hafta9.12.2017 11:30 BAKIRKÖY 1903 - ESENLER32
     7.GRUP
10. Hafta18.11.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - Y.GÜNEŞ12
12. Hafta2.12.2017 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - Z.YILDIZ14
     9.GRUP
3. Hafta1.10.2017 12:00 TÜRK TELEKOMSPOR - GAZİOSMANPAŞA21
7. Hafta29.10.2017 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - İFA14
11. Hafta26.11.2017 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - BATI TRAKYA22
13. Hafta20.12.2017 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - ARENA OLİMPİK GSK31
U14/B
     11.GRUP
7. Hafta29.10.2017 13:30 CFS BAĞCILAR - SULTANGAZİ İSMETPAŞA17
     12.GRUP
8. Hafta5.11.2017 12:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - İST. ESENLER TOKAT22
14. Hafta17.12.2017 13:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - YILDIZTABYA15
     13.GRUP
9. Hafta12.11.2017 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - AMBARLI60
     16.GRUP
4. Hafta8.10.2017 13:30 BAĞCILAR EĞİTİM - İSTANBUL KASTAMONU06
     3.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:00 KÜÇÜKÇEKMECE - KANARYA12
4. Hafta7.10.2017 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE - FİLİZSPOR50
7. Hafta29.10.2017 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE - YENİ LEVENT KONAKLAR60
8. Hafta4.11.2017 12:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BEYOĞLU YENİÇARŞI32
10. Hafta18.11.2017 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL BALKAN SPOR40
11. Hafta26.11.2017 10:00 FİLİZSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE07
12. Hafta2.12.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - EYÜP ÇIRÇIR İMAR30
13. Hafta10.12.2017 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE - ÇAĞRIM MARMARA 190761
     4.GRUP
1. Hafta16.9.2017 13:00 İSTANBUL SOMA - TUNASPOR80
     6.GRUP
10. Hafta19.11.2017 16:00 İSTANBUL TRABZON - GERÇEK KUZEY14
     7.GRUP
2. Hafta23.9.2017 13:30 YENİBOSNA - YEŞİLILGAZ00
U15/A
     3.GRUP
2. Hafta13.1.2018 12:00 ATAKENT 2015 - ALTINOVA13
3. Hafta21.1.2018 11:30 CENNET BARBAROS - ALTINOVA04
4. Hafta24.1.2018 12:00 ATAKENT 2015 - CENNET BARBAROS32
9. Hafta17.2.2018 13:30 CENNET BARBAROS - İSTANBUL SOMA 21
10. Hafta25.2.2018 13:00 ATAKENT 2015 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE10
     5.GRUP
7. Hafta3.2.2018 09:30 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - K.K.BEKİR MEVLANA05
8. Hafta11.2.2018 13:30 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - EYÜP ÇIRÇIR İMAR04
11. Hafta3.3.2018 17:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - ŞİRİNEVLER26
12. Hafta11.3.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - SULTANGAZİ12
13. Hafta17.3.2018 14:30 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - BAKIRKÖYSPOR17
     8.GRUP
14. Hafta24.3.2018 11:00 HALKALI TAŞTEPE - İSTANBUL TRABZON40
     9.GRUP
1. Hafta7.1.2018 11:30 TÜRK TELEKOMSPOR - SİMURG SPOR11
5. Hafta27.1.2018 12:00 TÜRK TELEKOMSPOR - YEŞİLPINAR15
7. Hafta3.2.2018 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ12
13. Hafta17.3.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - ALBAYRAK16
U15/B
     11.GRUP
2. Hafta13.1.2018 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - FATİH YAYLA30
5. Hafta27.1.2018 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ASLANORDU GENÇLİK10
     14.GRUP
2. Hafta14.1.2018 13:30 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - ÇAYIRBAŞI03
5. Hafta28.1.2018 11:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - T.TAYFUN16
7. Hafta4.2.2018 10:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - OKSPOR02
13. Hafta18.3.2018 15:30 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - GEDİKPAŞA04
     19.GRUP
1. Hafta7.1.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - MERTER20
4. Hafta24.1.2018 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE - GÜRZAFER121
6. Hafta1.2.2018 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL BULANCAK50
9. Hafta17.2.2018 12:00 KÜÇÜKÇEKMECE - SARIGÖL BİRLİK70
12. Hafta11.3.2018 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL BAFRA41
14. Hafta25.3.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - RUMELİ İDMANYURDU90
     4.GRUP
7. Hafta4.2.2018 11:30 TRABZON 1453 SPOR - KEMERBURGAZ31
     6.GRUP
2. Hafta14.1.2018 12:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - HALKALI ÇAMLIKALTI00
11. Hafta4.3.2018 17:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - AYAZAĞA ESEN30
     8.GRUP
13. Hafta18.3.2018 17:00 İSTANBUL SİNOP - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN21
     9.GRUP
8. Hafta11.2.2018 11:30 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ - BAĞCILAR ORDU03
U16/A
     10.GRUP
1. Hafta23.9.2017 15:00 İSTANBUL SİNOP - AYAZAĞA13
4. Hafta15.10.2017 13:30 İSTANBUL SİNOP - REŞİTPAŞA25
6. Hafta29.10.2017 12:00 İSTANBUL SİNOP - MERTER11
14. Hafta23.12.2017 11:30 İSTANBUL SİNOP - ASLANTEPE 03
     11.GRUP
3. Hafta8.10.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BAKIRKÖY ASLAN52
5. Hafta22.10.2017 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE - SEFAKÖY53
7. Hafta5.11.2017 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - GÜNYAMAÇ81
8. Hafta11.11.2017 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE - BATI TRAKYA41
11. Hafta3.12.2017 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE - HAMİDİYESPOR21
13. Hafta17.12.2017 12:00 KÜÇÜKÇEKMECE - SİMURG SPOR40
     3.GRUP
4. Hafta14.10.2017 11:00 CENNET BARBAROS - İFA02
U16/B
     12.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ZEYTİNBURNU ZAFER50
3. Hafta7.10.2017 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE40
8. Hafta12.11.2017 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - MALKOÇOĞLU SPOR30
10. Hafta26.11.2017 12:00 KOSOVA GÜÇSPOR - MALKOÇOĞLU SPOR21
11. Hafta2.12.2017 12:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - SARIYER F.S.M.80
13. Hafta16.12.2017 13:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - AKYEL SPOR 03
     15.GRUP
1. Hafta24.9.2017 11:30 ATAKENT 2015 - CEVİZLİSPOR50
9. Hafta19.11.2017 14:30 ATAKENT 2015 - GÜRZAFER52
     3.GRUP
1. Hafta24.9.2017 13:30 BEZİRGANBAHÇE - NURTEPE GÜNEYYILDIZI03
5. Hafta22.10.2017 15:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR06
     4.GRUP
7. Hafta4.11.2017 13:30 ÖZ YARIMBURGAZ - R.KAVAĞI33
     5.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - AVCILAR 1903 SPOR44
7. Hafta5.11.2017 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - BEŞYÜZEVLER00
8. Hafta11.11.2017 12:00 TÜRK TELEKOMSPOR - EYÜP ÇIRÇIR İMAR40
10. Hafta25.11.2017 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - AVCILAR GÜMÜŞPALA20
U17/A
     10.GRUP
3. Hafta17.2.2018 15:00 İSTANBUL SİNOP - GAZİOSMANPAŞA04
7. Hafta17.3.2018 11:00 İSTANBUL SİNOP - ES.KULÜP ATLETİK15
11. Hafta15.4.2018 16:00 İSTANBUL SİNOP - A.PARSELLER02
     11.GRUP
11. Hafta14.4.2018 16:00 TÜRK TELEKOMSPOR - BATI TRAKYA02
13. Hafta28.4.2018 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - YILDIRIMBOSNA20
     3.GRUP
2. Hafta10.2.2018 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE - KANARYA22
4. Hafta24.2.2018 10:30 KÜÇÜKÇEKMECE - ESEN BAYBURT10
5. Hafta4.3.2018 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE - GÜNEŞTEPE21
6. Hafta10.3.2018 16:00 ALTINOVA - GÜNEŞTEPE30
7. Hafta18.3.2018 13:30 KÜÇÜKÇEKMECE - ALTINOVA13
8. Hafta24.3.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL KAYAŞEHİR32
10. Hafta8.4.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BAYRAMPAŞA TEKNİK52
13. Hafta28.4.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE - SULTANGAZİ01
     4.GRUP
10. Hafta7.4.2018 11:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İST. ESENLER TOKAT04
     5.GRUP
6. Hafta10.3.2018 12:00 YENİBOSNA - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR30
     9.GRUP
3. Hafta18.2.2018 11:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - KOCASİNAN15
5. Hafta4.3.2018 11:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - YAHYA KEMAL 24
U17/B
     11.GRUP
4. Hafta31.3.2018 15:00 YENİUFUK - ŞAFAKSPOR18
     14.GRUP
1. Hafta11.3.2018 14:30 AVCILAR GÜMÜŞPALA - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF06
2. Hafta17.3.2018 16:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE70
3. Hafta25.3.2018 13:00 AVCILAR GÜMÜŞPALA - TELSİZ14
4. Hafta1.4.2018 13:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - KADIRGA30
5. Hafta7.4.2018 13:00 İSTANBUL ARTVİN - ALİBEYKÖYSPOR04
5. Hafta7.4.2018 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - TELSİZ50
8. Hafta29.4.2018 17:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - AVCILAR GÜMÜŞPALA61
10. Hafta13.5.2018 16:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - İSTANBUL ARTVİN80
     18.GRUP
3. Hafta25.3.2018 11:00 İSTANBUL ÜNYE - GEDİKPAŞA00
     21.GRUP
5. Hafta8.4.2018 13:00 ATAKENT 2015 - SEYRANTEPE YEŞİLCE11
     5.GRUP
3. Hafta24.3.2018 13:00 ŞİRİNEVLER - GÜNYAMAÇ21
5. Hafta8.4.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - İSTANBUL BAFRA11
U19/1.Ligi
     10.GRUP
2. Hafta30.12.2017 10:45 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KUŞTEPE42
     11.GRUP
14. Hafta3.3.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - ALTINOVA15
     16.GRUP
6. Hafta21.1.2018 15:00 KOSOVA GÜÇSPOR - REŞİTPAŞA31
     23.GRUP
13. Hafta3.3.2018 15:00 ÇATALCA - HALİDE EDİP ADIVAR90
     3.GRUP
1. Hafta23.12.2017 13:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - AVCILAR BELEDİYE22
2. Hafta31.12.2017 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - YENİKÖY22
3. Hafta6.1.2018 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE - BATI TRAKYA11
6. Hafta20.1.2018 11:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - YENİKÖY18
8. Hafta28.1.2018 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE - İFA21
9. Hafta3.2.2018 12:30 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - YENİBOSNA32
11. Hafta14.2.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - AVCILAR BELEDİYE01
13. Hafta25.2.2018 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE - KANARYA30
14. Hafta3.3.2018 13:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - KÜÇÜKÇEKMECE14
     6.GRUP
4. Hafta10.1.2018 15:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - İST.GENÇLERBİRLİĞİ04
7. Hafta24.1.2018 15:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - S.KARTAL42
8. Hafta27.1.2018 15:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - ÇELİKTEPE16
10. Hafta10.2.2018 13:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - HAVATAŞ SPOR01
12. Hafta18.2.2018 15:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - BAHÇELİEVLER SOĞANLI14
13. Hafta24.2.2018 15:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - EROĞLU31
U19/2.Ligi
     10.GRUP
2. Hafta7.1.2018 13:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - BEZİRGANBAHÇE52
7. Hafta1.2.2018 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - PİYALEPAŞA42
8. Hafta4.2.2018 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ESENLER TURGUTREİS90
10. Hafta18.2.2018 13:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - SİYAVUŞPAŞA10
12. Hafta4.3.2018 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - BAYRAMPAŞA DOĞAN40
13. Hafta10.3.2018 14:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - MALKOÇOĞLU SPOR40
     13.GRUP
5. Hafta20.1.2018 13:00 YENİUFUK - YEŞİLPINAR05
     6.GRUP
4. Hafta13.1.2018 15:00 GEDİKPAŞA - FERAHEVLER34
5. Hafta21.1.2018 13:00 İSTANBUL SİNOP - KAĞITHANE31
     8.GRUP
8. Hafta4.2.2018 13:00 İSTANBUL ÜNYE - İNCİRLİSPOR24
     9.GRUP
9. Hafta11.2.2018 15:00 DENİZKÖŞKLER - BAĞCILAR G.GÜCÜ04