B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ
 
B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ
2126138020
İSTANBUL
BAYRAMPAŞA
TERAZİDERE METRO İSTASYONU YANI.

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     20.GRUP
2. Hafta4.11.2017 14:00 BAYRAMPAŞA - EROKSPOR  
4. Hafta18.11.2017 14:00 BAYRAMPAŞA - B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR   
6. Hafta2.12.2017 14:00 BAYRAMPAŞA - SARIYER  
8. Hafta16.12.2017 14:00 BAYRAMPAŞA - EYÜPSPOR  
10. Hafta30.12.2017 14:00 BAYRAMPAŞA - GALATASARAY A.Ş.  
     7.GRUP
1. Hafta28.10.2017 12:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ  
1. Hafta28.10.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ES.KULÜP ATLETİK  
1. Hafta28.10.2017 11:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BEŞYÜZEVLER  
1. Hafta28.10.2017 14:00 İSTANBUL BAFRA - G.O.PAŞA BARBAROS  
1. Hafta29.10.2017 10:00 SEKBANLAR SPOR - TUNASPOR  
1. Hafta28.10.2017 15:00 TERAZİDERE - BAKIRKÖY ASLAN  
2. Hafta5.11.2017 10:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAYRAMPAŞA DEMİR  
2. Hafta5.11.2017 14:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
2. Hafta5.11.2017 09:00 BEŞYÜZEVLER - İSTANBUL BAFRA  
2. Hafta5.11.2017 13:00 ES.KULÜP ATLETİK - BAYRAMPAŞA TEKNİK  
2. Hafta5.11.2017 11:00 G.O.PAŞA BARBAROS - SEKBANLAR SPOR  
2. Hafta5.11.2017 15:00 TUNASPOR - TERAZİDERE  
3. Hafta11.11.2017 10:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - BAYRAMPAŞA DEMİR  
3. Hafta11.11.2017 09:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ  
3. Hafta11.11.2017 13:00 İSTANBUL BAFRA - ES.KULÜP ATLETİK  
3. Hafta12.11.2017 10:00 SEKBANLAR SPOR - BEŞYÜZEVLER  
3. Hafta11.11.2017 12:00 TERAZİDERE - G.O.PAŞA BARBAROS  
3. Hafta11.11.2017 11:00 TUNASPOR - BAKIRKÖY ASLAN  
4. Hafta19.11.2017 10:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
4. Hafta19.11.2017 11:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - İSTANBUL BAFRA  
4. Hafta19.11.2017 09:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - BAYRAMPAŞA TEKNİK  
4. Hafta19.11.2017 12:00 BEŞYÜZEVLER - TERAZİDERE  
4. Hafta18.11.2017 16:00 ES.KULÜP ATLETİK - SEKBANLAR SPOR  
4. Hafta18.11.2017 15:00 G.O.PAŞA BARBAROS - TUNASPOR  
5. Hafta25.11.2017 11:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
5. Hafta25.11.2017 12:00 G.O.PAŞA BARBAROS - BAKIRKÖY ASLAN  
5. Hafta25.11.2017 13:00 İSTANBUL BAFRA - BAYRAMPAŞA DEMİR  
5. Hafta25.11.2017 14:00 SEKBANLAR SPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ  
5. Hafta25.11.2017 10:00 TERAZİDERE - ES.KULÜP ATLETİK  
5. Hafta25.11.2017 09:00 TUNASPOR - BEŞYÜZEVLER  
6. Hafta3.12.2017 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAYRAMPAŞA TEKNİK  
6. Hafta3.12.2017 12:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - TERAZİDERE  
6. Hafta3.12.2017 10:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - SEKBANLAR SPOR  
6. Hafta3.12.2017 14:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - İSTANBUL BAFRA  
6. Hafta3.12.2017 13:00 BEŞYÜZEVLER - G.O.PAŞA BARBAROS  
6. Hafta3.12.2017 15:00 ES.KULÜP ATLETİK - TUNASPOR  
7. Hafta9.12.2017 13:00 BEŞYÜZEVLER - BAKIRKÖY ASLAN  
7. Hafta9.12.2017 11:00 G.O.PAŞA BARBAROS - ES.KULÜP ATLETİK  
7. Hafta9.12.2017 12:00 İSTANBUL BAFRA - BAYRAMPAŞA TEKNİK  
7. Hafta10.12.2017 10:00 SEKBANLAR SPOR - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
7. Hafta9.12.2017 14:00 TERAZİDERE - BAYRAMPAŞA DEMİR  
7. Hafta9.12.2017 10:00 TUNASPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ  
8. Hafta17.12.2017 10:00 BAKIRKÖY ASLAN - İSTANBUL BAFRA  
8. Hafta17.12.2017 11:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - G.O.PAŞA BARBAROS  
8. Hafta17.12.2017 09:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - TUNASPOR  
8. Hafta17.12.2017 12:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - TERAZİDERE  
8. Hafta17.12.2017 14:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - SEKBANLAR SPOR  
8. Hafta17.12.2017 13:00 ES.KULÜP ATLETİK - BEŞYÜZEVLER  
9. Hafta23.12.2017 11:00 BEŞYÜZEVLER - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ  
9. Hafta23.12.2017 10:00 ES.KULÜP ATLETİK - BAKIRKÖY ASLAN  
9. Hafta23.12.2017 12:00 G.O.PAŞA BARBAROS - BAYRAMPAŞA DEMİR  
9. Hafta23.12.2017 13:00 SEKBANLAR SPOR - İSTANBUL BAFRA  
9. Hafta23.12.2017 14:00 TERAZİDERE - BAYRAMPAŞA TEKNİK  
9. Hafta24.12.2017 13:00 TUNASPOR - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
10. Hafta31.12.2017 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - SEKBANLAR SPOR  
10. Hafta31.12.2017 13:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ES.KULÜP ATLETİK  
10. Hafta31.12.2017 10:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - BEŞYÜZEVLER  
10. Hafta31.12.2017 12:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - G.O.PAŞA BARBAROS  
10. Hafta31.12.2017 09:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - TUNASPOR  
10. Hafta31.12.2017 14:00 İSTANBUL BAFRA - TERAZİDERE  
11. Hafta6.1.2018 10:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ  
11. Hafta6.1.2018 12:00 BEŞYÜZEVLER - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
11. Hafta6.1.2018 11:00 ES.KULÜP ATLETİK - BAYRAMPAŞA DEMİR  
11. Hafta6.1.2018 14:00 G.O.PAŞA BARBAROS - BAYRAMPAŞA TEKNİK  
11. Hafta6.1.2018 13:00 TERAZİDERE - SEKBANLAR SPOR  
11. Hafta6.1.2018 09:00 TUNASPOR - İSTANBUL BAFRA  
     8.GRUP
1. Hafta29.10.2017 11:00 ASLANORDU GENÇLİK - ALBAYRAK  
1. Hafta29.10.2017 15:00 ATIŞALANI - KÜÇÜKKÖY  
1. Hafta29.10.2017 14:00 ESENLER - KARADENİZ  
1. Hafta29.10.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - İST.GENÇLERBİRLİĞİ  
1. Hafta29.10.2017 09:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - ÖZ Y.SELİM  
2. Hafta5.11.2017 12:00 ALBAYRAK - ATIŞALANI  
2. Hafta4.11.2017 12:00 GÜRZAFER - ASLANORDU GENÇLİK  
2. Hafta4.11.2017 09:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - ESENLER  
2. Hafta4.11.2017 13:00 KARADENİZ - HASİP DİNÇSOY İÖO  
2. Hafta4.11.2017 11:00 KÜÇÜKKÖY - ESENLER KENTYILDIZ  
3. Hafta12.11.2017 09:00 ATIŞALANI - ASLANORDU GENÇLİK  
3. Hafta12.11.2017 12:00 ESENLER - KÜÇÜKKÖY  
3. Hafta11.11.2017 14:00 ESENLER KENTYILDIZ - ALBAYRAK  
3. Hafta12.11.2017 13:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - İST.GENÇLERBİRLİĞİ  
3. Hafta12.11.2017 11:00 ÖZ Y.SELİM - GÜRZAFER  
4. Hafta18.11.2017 11:00 ALBAYRAK - ESENLER  
4. Hafta18.11.2017 12:00 ASLANORDU GENÇLİK - ESENLER KENTYILDIZ  
4. Hafta18.11.2017 13:00 GÜRZAFER - ATIŞALANI  
4. Hafta18.11.2017 10:00 KARADENİZ - ÖZ Y.SELİM  
4. Hafta18.11.2017 09:00 KÜÇÜKKÖY - HASİP DİNÇSOY İÖO  
5. Hafta26.11.2017 13:00 ESENLER - ASLANORDU GENÇLİK  
5. Hafta26.11.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - ATIŞALANI  
5. Hafta26.11.2017 11:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - ALBAYRAK  
5. Hafta26.11.2017 10:00 KARADENİZ - GÜRZAFER  
5. Hafta26.11.2017 09:00 ÖZ Y.SELİM - İST.GENÇLERBİRLİĞİ  
6. Hafta2.12.2017 11:00 ASLANORDU GENÇLİK - HASİP DİNÇSOY İÖO  
6. Hafta2.12.2017 13:00 ATIŞALANI - ESENLER  
6. Hafta2.12.2017 10:00 GÜRZAFER - ESENLER KENTYILDIZ  
6. Hafta2.12.2017 12:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - KARADENİZ  
6. Hafta2.12.2017 09:00 KÜÇÜKKÖY - ÖZ Y.SELİM  
7. Hafta10.12.2017 12:00 ESENLER - ESENLER KENTYILDIZ  
7. Hafta10.12.2017 13:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - ATIŞALANI  
7. Hafta10.12.2017 14:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - GÜRZAFER  
7. Hafta10.12.2017 11:00 KARADENİZ - KÜÇÜKKÖY  
7. Hafta9.12.2017 15:00 ÖZ Y.SELİM - ALBAYRAK  
8. Hafta16.12.2017 09:00 ALBAYRAK - KARADENİZ  
8. Hafta16.12.2017 11:00 ASLANORDU GENÇLİK - ÖZ Y.SELİM  
8. Hafta16.12.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - HASİP DİNÇSOY İÖO  
8. Hafta16.12.2017 13:00 GÜRZAFER - ESENLER  
8. Hafta16.12.2017 10:00 KÜÇÜKKÖY - İST.GENÇLERBİRLİĞİ  
9. Hafta24.12.2017 12:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - ESENLER  
9. Hafta24.12.2017 15:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - ALBAYRAK  
9. Hafta23.12.2017 15:00 KARADENİZ - ASLANORDU GENÇLİK  
9. Hafta24.12.2017 11:00 KÜÇÜKKÖY - GÜRZAFER  
9. Hafta24.12.2017 14:00 ÖZ Y.SELİM - ATIŞALANI  
10. Hafta30.12.2017 11:00 ALBAYRAK - KÜÇÜKKÖY  
10. Hafta30.12.2017 12:00 ASLANORDU GENÇLİK - İST.GENÇLERBİRLİĞİ  
10. Hafta30.12.2017 10:00 ATIŞALANI - KARADENİZ  
10. Hafta30.12.2017 09:00 ESENLER KENTYILDIZ - ÖZ Y.SELİM  
10. Hafta30.12.2017 13:00 GÜRZAFER - HASİP DİNÇSOY İÖO  
11. Hafta6.1.2018 15:00 GÜRZAFER - ALBAYRAK  
11. Hafta7.1.2018 12:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - ATIŞALANI  
11. Hafta7.1.2018 10:00 KARADENİZ - ESENLER KENTYILDIZ  
11. Hafta7.1.2018 13:00 KÜÇÜKKÖY - ASLANORDU GENÇLİK  
11. Hafta7.1.2018 11:00 ÖZ Y.SELİM - ESENLER  
U14/A
     5.GRUP
5. Hafta15.10.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - HAZNEDAR04
U14/B
     10.GRUP
4. Hafta8.10.2017 13:30 ASLANORDU GENÇLİK - YENİ ORTABAYIR35
5. Hafta14.10.2017 12:30 ASLANORDU GENÇLİK - TAKSİM70
     11.GRUP
5. Hafta15.10.2017 11:30 YILDIRIMBOSNA - SULTANGAZİ İSMETPAŞA06
     15.GRUP
4. Hafta7.10.2017 12:00 İSTANBUL BAFRA - VEFASPOR06
     16.GRUP
5. Hafta14.10.2017 14:00 İSTANBUL KASTAMONU - ÖZ YARIMBURGAZ30
     4.GRUP
4. Hafta8.10.2017 10:30 TUNASPOR - HAVATAŞ SPOR20
     5.GRUP
4. Hafta7.10.2017 10:30 TERAZİDERE - SEYRANTEPE YEŞİLCE60
5. Hafta15.10.2017 10:00 TERAZİDERE - BAĞCILAR ASİL KARTAL23
     8.GRUP
4. Hafta8.10.2017 12:00 KARTALTEPE - İSTANBUL DEMİR67
5. Hafta14.10.2017 11:00 KARTALTEPE - GÜNGÖREN DOĞUŞ34
U15/A
     11.GRUP
3. Hafta21.1.2018 10:30 TERAZİDERE - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ22
5. Hafta27.1.2018 13:30 TERAZİDERE - YILDIZ12
7. Hafta3.2.2018 10:30 TERAZİDERE - GÜNGÖRENSPOR13
7. Hafta3.2.2018 13:30 YILDIRIMBOSNA - İKİTELLİ12
8. Hafta11.2.2018 12:30 TERAZİDERE - İFA24
     13.GRUP
7. Hafta3.2.2018 12:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAYRAMPAŞA DEMİR22
8. Hafta11.2.2018 14:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - GÜNEŞTEPE22
10. Hafta25.2.2018 12:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - FATİH SULTAN MEHMET  
10. Hafta25.2.2018 13:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAĞCILAR ASİL KARTAL  
     4.GRUP
9. Hafta18.2.2018 11:00 ES.KULÜP ATLETİK - İSTANBUL BARIŞSPOR10
     6.GRUP
7. Hafta4.2.2018 12:00 TUNASPOR - REŞİTPAŞA32
     8.GRUP
9. Hafta18.2.2018 12:30 İST. ESENLER TOKAT - İSTANBUL TRABZON20
     9.GRUP
5. Hafta27.1.2018 10:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ALBAYRAK14
9. Hafta17.2.2018 09:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BATI TRAKYA00
U15/B
     15.GRUP
9. Hafta17.2.2018 11:00 DAVUTPAŞA - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR30
     17.GRUP
5. Hafta27.1.2018 12:00 KADİM SPOR - ASLAN YUVASI05
     19.GRUP
3. Hafta21.1.2018 12:00 GÜRZAFER - SARIGÖL BİRLİK30
3. Hafta21.1.2018 13:30 İSTANBUL BAFRA - MERTER20
9. Hafta17.2.2018 12:30 GÜRZAFER - MERTER22
     26.GRUP
3. Hafta21.1.2018 15:00 BAYRAMPAŞA - ÇATALCA41