GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI
 
GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI
İSTANBUL

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U13 Ligi
     12.GRUP
1. Hafta31.3.2018 09:00 GÜNEŞTEPE - ALTINOVA11
1. Hafta31.3.2018 10:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI12
2. Hafta1.4.2018 14:00 ŞEHZADEBAŞI - GÜNGÖREN DOĞUŞ02
3. Hafta14.4.2018 10:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ALTINOVA13
3. Hafta14.4.2018 09:00 HAZNEDAR - ŞEHZADEBAŞI40
4. Hafta15.4.2018 09:00 GÜNEŞTEPE - GÜNGÖREN DOĞUŞ21
7. Hafta28.4.2018 09:00 GÜNGÖRENSPOR - GÜNGÖREN ATLETİK61
7. Hafta28.4.2018 14:00 HAZNEDAR - GÜNGÖREN DOĞUŞ60
7. Hafta28.4.2018 10:15 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ALTINOVA05
7. Hafta28.4.2018 12:45 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - GÜRZAFER23
7. Hafta28.4.2018 11:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - ŞEHZADEBAŞI70
8. Hafta29.4.2018 13:30 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA30
8. Hafta29.4.2018 12:00 GÜNGÖREN ATLETİK - TOZKOPARAN BİRLİK60
8. Hafta29.4.2018 09:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - GÜNGÖRENSPOR07
8. Hafta29.4.2018 10:30 ŞEHZADEBAŞI - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI12
9. Hafta1.5.2018 16:00 GÜNGÖRENSPOR - HAZNEDAR04
9. Hafta1.5.2018 14:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNGÖREN ATLETİK52
9. Hafta1.5.2018 11:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ALTINOVA23
9. Hafta1.5.2018 10:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - GÜNEŞTEPE50
9. Hafta1.5.2018 13:00 ŞEHZADEBAŞI - GÜRZAFER32
10. Hafta5.5.2018 09:00 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI11
10. Hafta5.5.2018 10:30 GÜNGÖREN ATLETİK - İSTANBUL GÜNGÖREN114
10. Hafta5.5.2018 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - HAZNEDAR ÇETİNKAYA12
10. Hafta5.5.2018 13:30 HAZNEDAR - TOZKOPARAN BİRLİK101
11. Hafta6.5.2018 09:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - HAZNEDAR29
11. Hafta6.5.2018 10:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - GÜNGÖREN ATLETİK30
11. Hafta6.5.2018 12:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - GÜNGÖREN DOĞUŞ70
11. Hafta6.5.2018 13:30 ŞEHZADEBAŞI - GÜNEŞTEPE02
12. Hafta12.5.2018 09:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNGÖRENSPOR22
12. Hafta12.5.2018 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - GÜNGÖREN DOĞUŞ30
12. Hafta12.5.2018 13:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - HAZNEDAR21
12. Hafta12.5.2018 10:30 ŞEHZADEBAŞI - GÜNGÖREN ATLETİK11
13. Hafta13.5.2018 10:15 GÜNEŞTEPE - GÜRZAFER11
13. Hafta13.5.2018 11:30 GÜNGÖREN ATLETİK - ALTINOVA19
13. Hafta13.5.2018 12:45 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ŞEHZADEBAŞI24
13. Hafta13.5.2018 09:00 GÜNGÖRENSPOR - İSTANBUL GÜNGÖREN01
13. Hafta13.5.2018 14:00 HAZNEDAR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI31
14. Hafta19.5.2018 10:30 GÜNEŞTEPE - GÜNGÖREN ATLETİK70
14. Hafta19.5.2018 09:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - GÜNGÖRENSPOR01
14. Hafta19.5.2018 13:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - TOZKOPARAN BİRLİK80
14. Hafta19.5.2018 12:00 ŞEHZADEBAŞI - HAZNEDAR24
15. Hafta20.5.2018 09:00 GÜNGÖREN ATLETİK - GÜRZAFER01
15. Hafta20.5.2018 14:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - GÜNEŞTEPE04
15. Hafta20.5.2018 11:30 GÜNGÖRENSPOR - ŞEHZADEBAŞI42
15. Hafta20.5.2018 12:45 HAZNEDAR - ALTINOVA22
15. Hafta20.5.2018 10:15 İSTANBUL GÜNGÖREN - HAZNEDAR ÇETİNKAYA61
16. Hafta26.5.2018 12:30 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR  
16. Hafta26.5.2018 14:00 GÜNGÖREN ATLETİK - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
16. Hafta26.5.2018 09:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
16. Hafta26.5.2018 11:00 ŞEHZADEBAŞI - TOZKOPARAN BİRLİK  
17. Hafta27.5.2018 09:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - GÜRZAFER  
17. Hafta27.5.2018 14:00 GÜNGÖRENSPOR - GÜNEŞTEPE  
17. Hafta27.5.2018 10:15 HAZNEDAR - GÜNGÖREN ATLETİK  
17. Hafta27.5.2018 12:45 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ŞEHZADEBAŞI  
17. Hafta27.5.2018 11:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
U14/A
     11.GRUP
1. Hafta17.9.2017 11:30 GÜNGÖRENSPOR - GÜNYAMAÇ63
6. Hafta21.10.2017 09:00 GÜNGÖRENSPOR - BEŞYÜZEVLER31
9. Hafta12.11.2017 12:00 GÜNGÖRENSPOR - KOCASİNAN06
12. Hafta2.12.2017 10:30 GÜNGÖRENSPOR - ZARA EKİNLİ21
14. Hafta16.12.2017 09:00 GÜNGÖRENSPOR - BAKIRKÖYSPOR32
     12.GRUP
1. Hafta16.9.2017 13:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - FERİKÖY41
3. Hafta30.9.2017 11:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - A.PARSELLER52
5. Hafta14.10.2017 09:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - HALİÇ60
9. Hafta11.11.2017 11:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - ES.KULÜP ATLETİK21
11. Hafta25.11.2017 09:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - SİYAVUŞPAŞA20
13. Hafta9.12.2017 10:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - ÖZ Y.SELİM52
     5.GRUP
1. Hafta17.9.2017 14:30 GÜNEŞTEPE - BAYRAMPAŞA DEMİR30
2. Hafta23.9.2017 13:00 HAZNEDAR - HAMİDİYESPOR71
3. Hafta1.10.2017 09:00 GÜNEŞTEPE - K.K.BEKİR MEVLANA22
4. Hafta7.10.2017 10:00 HAZNEDAR - GÜNEŞTEPE11
5. Hafta15.10.2017 09:00 GÜNEŞTEPE - HAMİDİYESPOR54
6. Hafta21.10.2017 10:30 HAZNEDAR - BEZİRGANBAHÇE61
9. Hafta12.11.2017 13:30 GÜNEŞTEPE - BEZİRGANBAHÇE100
10. Hafta18.11.2017 09:00 HAZNEDAR - GÜRZAFER10
11. Hafta26.11.2017 09:00 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR21
12. Hafta2.12.2017 09:00 HAZNEDAR - BAYRAMPAŞA DEMİR21
13. Hafta10.12.2017 10:30 GÜNEŞTEPE - GÜRZAFER31
14. Hafta16.12.2017 12:00 HAZNEDAR - K.K.BEKİR MEVLANA23
     6.GRUP
1. Hafta16.9.2017 14:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAKIRKÖY 190323
3. Hafta30.9.2017 13:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ALİBEYKÖYSPOR25
6. Hafta22.10.2017 10:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - AYAZAĞA07
9. Hafta11.11.2017 09:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ESENLER42
11. Hafta25.11.2017 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - HASİP DİNÇSOY İÖO41
12. Hafta3.12.2017 09:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ULUSSPOR62
14. Hafta17.12.2017 10:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ÇELİKSPOR00
U14/B
     5.GRUP
1. Hafta17.9.2017 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - YILDIZ12
3. Hafta1.10.2017 14:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT12
5. Hafta15.10.2017 13:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - SEYRANTEPE YEŞİLCE100
6. Hafta21.10.2017 12:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - TERAZİDERE20
9. Hafta12.11.2017 09:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - BAĞCILAR ASİL KARTAL06
11. Hafta26.11.2017 10:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNEŞLİ01
     6.GRUP
4. Hafta8.10.2017 10:00 GÜNGÖREN ATLETİK - GERÇEK KUZEY35
6. Hafta22.10.2017 09:00 ŞEHZADEBAŞI - GÜNGÖREN ATLETİK70
7. Hafta28.10.2017 11:30 GÜNGÖREN ATLETİK - KAĞITHANE SADABAD61
8. Hafta5.11.2017 12:00 GÜNGÖREN ATLETİK - HARMANTEPE02
8. Hafta5.11.2017 13:30 ŞEHZADEBAŞI - KAĞITHANE SADABAD60
10. Hafta19.11.2017 13:30 ŞEHZADEBAŞI - ÇELİKTEPE17
13. Hafta9.12.2017 13:30 GÜNGÖREN ATLETİK - ŞEHZADEBAŞI23
14. Hafta17.12.2017 09:00 ŞEHZADEBAŞI - İSTANBUL TRABZON90
     8.GRUP
2. Hafta24.9.2017 09:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - S.KARTAL31
8. Hafta5.11.2017 10:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - İSTANBUL DEMİR20
13. Hafta9.12.2017 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - KANARYA AZİM141
     9.GRUP
7. Hafta29.10.2017 11:00 BAĞCILAR ORDU - SEFAKÖY42
U15/A
     10.GRUP
2. Hafta14.1.2018 12:00 HAZNEDAR - DAMLASPOR42
4. Hafta25.1.2018 13:30 HAZNEDAR - SARIYER BLD.12
5. Hafta28.1.2018 10:30 HAZNEDAR - EROĞLU10
7. Hafta4.2.2018 10:30 HAZNEDAR - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.63
8. Hafta10.2.2018 10:30 HAZNEDAR - SEKBANLAR SPOR33
10. Hafta24.2.2018 10:30 HAZNEDAR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK32
13. Hafta18.3.2018 14:00 HAZNEDAR - AYAZAĞA31
     11.GRUP
1. Hafta7.1.2018 13:30 GÜNGÖRENSPOR - YILDIRIMBOSNA41
3. Hafta21.1.2018 10:30 GÜNGÖRENSPOR - İKİTELLİ20
6. Hafta1.2.2018 15:00 GÜNGÖRENSPOR - BAŞAKŞEHİR01
9. Hafta17.2.2018 10:30 GÜNGÖRENSPOR - YILDIZ23
14. Hafta25.3.2018 11:00 GÜNGÖRENSPOR - TERAZİDERE51
     12.GRUP
3. Hafta20.1.2018 13:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - SİYAVUŞPAŞA20
5. Hafta28.1.2018 12:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK00
7. Hafta4.2.2018 12:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - GÖKTÜRK SARAYSPOR30
8. Hafta10.2.2018 09:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - ÖZ Y.SELİM20
11. Hafta4.3.2018 10:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - ÇIKSALIN72
     13.GRUP
1. Hafta7.1.2018 10:30 GÜNEŞTEPE - BAYRAMPAŞA TEKNİK06
4. Hafta24.1.2018 15:00 GÜNEŞTEPE - FATİH SULTAN MEHMET23
6. Hafta1.2.2018 13:30 GÜNEŞTEPE - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ34
9. Hafta17.2.2018 09:00 GÜNEŞTEPE - BAYRAMPAŞA DEMİR72
     2.GRUP
2. Hafta14.1.2018 13:30 ŞEHZADEBAŞI - İST.GENÇLERBİRLİĞİ12
4. Hafta25.1.2018 15:00 ŞEHZADEBAŞI - KOCAMUSTAFAPAŞA33
6. Hafta31.1.2018 15:00 ŞEHZADEBAŞI - KÜÇÜKKÖY13
8. Hafta10.2.2018 12:00 ŞEHZADEBAŞI - BAHÇELİEVLER SOĞANLI12
10. Hafta24.2.2018 09:00 ŞEHZADEBAŞI - ESENLER30
12. Hafta10.3.2018 09:30 ŞEHZADEBAŞI - ÖZALİBEYKÖY00
U15/B
     10.GRUP
1. Hafta6.1.2018 10:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - TELSİZ130
4. Hafta25.1.2018 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ASLANTEPE 26
6. Hafta31.1.2018 13:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - İSTANBUL ARTVİN52
9. Hafta18.2.2018 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - IRMAKSPOR71
10. Hafta24.2.2018 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - KARADENİZ60
12. Hafta10.3.2018 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR21
14. Hafta24.3.2018 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - KAĞITHANE20
     11.GRUP
13. Hafta17.3.2018 12:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - VEFASPOR30
     13.GRUP
2. Hafta13.1.2018 13:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR21
4. Hafta24.1.2018 13:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - KANARYA23
8. Hafta11.2.2018 13:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ÖRNEKTEPE20
10. Hafta25.2.2018 10:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ŞİŞLİ YAYLA01
13. Hafta17.3.2018 14:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - YILDIZ KANARYALAR12
     17.GRUP
5. Hafta27.1.2018 13:30 BAĞCILAR EVREN - İSTANBUL MALATYASPOR41
     18.GRUP
1. Hafta6.1.2018 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - KUŞTEPE26
5. Hafta28.1.2018 13:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - SARIYER F.S.M.61
9. Hafta18.2.2018 14:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - R.KAVAĞI32
11. Hafta4.3.2018 09:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ALEMDAR50
     5.GRUP
5. Hafta27.1.2018 12:00 BAKIRKÖY ASLAN - KANARYA AZİM71
     9.GRUP
1. Hafta7.1.2018 12:00 BAĞCILAR ORDU - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ30
5. Hafta27.1.2018 10:30 TOZKOPARAN BİRLİK - İST.BAYBURT210
6. Hafta1.2.2018 12:00 TOZKOPARAN BİRLİK - ESENAY30
U16/A
     2.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - KARLITEPE40
3. Hafta7.10.2017 14:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - RAMİ20
6. Hafta29.10.2017 12:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN10
9. Hafta18.11.2017 13:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - BAHÇELİEVLER SOĞANLI40
11. Hafta2.12.2017 13:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - OKMEYDANI FETİH10
14. Hafta23.12.2017 10:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - TUNASPOR00
     4.GRUP
2. Hafta1.10.2017 10:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ESENLER22
4. Hafta15.10.2017 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - HALKALI TAŞTEPE33
6. Hafta29.10.2017 14:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ÇIKSALIN16
8. Hafta12.11.2017 10:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - EROĞLU28
10. Hafta26.11.2017 13:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - KÜÇÜKKÖY22
12. Hafta10.12.2017 13:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - A.PARSELLER04
14. Hafta23.12.2017 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - SEYRANTEPE OF26
     5.GRUP
2. Hafta30.9.2017 14:30 GÜNGÖRENSPOR - GAZİOSMANPAŞA20
4. Hafta14.10.2017 10:30 GÜNGÖRENSPOR - SEYRANTEPE YEŞİLCE34
5. Hafta22.10.2017 14:30 GÜNGÖRENSPOR - ALBAYRAK13
7. Hafta5.11.2017 09:00 GÜNGÖRENSPOR - ALTINOVA10
8. Hafta11.11.2017 12:30 GÜNGÖRENSPOR - YILDIZ52
10. Hafta25.11.2017 12:30 GÜNGÖRENSPOR - YENİBOSNA20
13. Hafta17.12.2017 13:30 GÜNGÖRENSPOR - YENİKÖY33
     6.GRUP
1. Hafta23.9.2017 09:00 ŞEHZADEBAŞI - ES.KULÜP ATLETİK35
3. Hafta7.10.2017 13:00 ŞEHZADEBAŞI - ÖZALİBEYKÖY33
5. Hafta21.10.2017 13:30 ŞEHZADEBAŞI - ESEN BAYBURT36
6. Hafta29.10.2017 09:30 ŞEHZADEBAŞI - İSTANBUL BARIŞSPOR25
9. Hafta18.11.2017 12:00 ŞEHZADEBAŞI - HALKALI33
11. Hafta2.12.2017 12:00 ŞEHZADEBAŞI - İSTANBUL DEMİR21
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2017 14:30 GÜNEŞTEPE - KANARYA51
3. Hafta8.10.2017 14:30 GÜNEŞTEPE - KARADENİZ34
6. Hafta28.10.2017 09:30 GÜNEŞTEPE - KOCASİNAN22
9. Hafta19.11.2017 09:00 GÜNEŞTEPE - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ42
11. Hafta3.12.2017 13:30 GÜNEŞTEPE - ZARA EKİNLİ17
14. Hafta24.12.2017 11:00 GÜNEŞTEPE - İST.BAYBURT25
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2017 12:30 HAZNEDAR - İKİTELLİ25
3. Hafta8.10.2017 13:00 HAZNEDAR - BAYRAMPAŞA DEMİR02
5. Hafta22.10.2017 11:45 HAZNEDAR - İST.GENÇLERBİRLİĞİ14
9. Hafta19.11.2017 12:00 HAZNEDAR - GAZİ MAHALLESİ10
11. Hafta3.12.2017 12:00 HAZNEDAR - İSTANBUL KAYAŞEHİR12
13. Hafta17.12.2017 12:00 HAZNEDAR - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK32
U16/B
     14.GRUP
1. Hafta23.9.2017 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - KUŞTEPE32
3. Hafta7.10.2017 11:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ60
4. Hafta15.10.2017 10:30 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - İSTANBUL KASTAMONU03
7. Hafta4.11.2017 09:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - B.EVLER FUTBOL ATLETİK30
7. Hafta4.11.2017 12:30 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - ÇELİKTEPE ÜMİT02
9. Hafta18.11.2017 10:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - İSTANBUL KASTAMONU100
10. Hafta26.11.2017 12:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI08
11. Hafta2.12.2017 15:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR22
12. Hafta10.12.2017 12:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - KUŞTEPE16
13. Hafta16.12.2017 10:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - YENİ ORTABAYIR40
13. Hafta16.12.2017 13:30 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR11
     16.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:00 GÜNGÖREN ATLETİK - KARTALTEPE45
7. Hafta4.11.2017 11:00 GÜNGÖREN ATLETİK - ALİBEYKÖYSPOR16
     17.GRUP
1. Hafta24.9.2017 10:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - SÖĞÜTLÜÇEŞME61
3. Hafta8.10.2017 11:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - YAHYA KEMAL 42
5. Hafta22.10.2017 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ATEŞTUĞLA SPOR42
6. Hafta28.10.2017 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - AVCILAR GENÇLİK (AFA)35
9. Hafta19.11.2017 10:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - MİMARSİNAN41
11. Hafta3.12.2017 10:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - SULTANMURAT71
14. Hafta24.12.2017 09:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - SELVİSPOR41
U17/A
     10.GRUP
1. Hafta3.2.2018 09:30 HAZNEDAR - GAZİOSMANPAŞA32
3. Hafta17.2.2018 12:00 HAZNEDAR - İSTANBUL TRABZON42
6. Hafta11.3.2018 10:30 HAZNEDAR - İSTANBUL SİNOP43
9. Hafta1.4.2018 10:30 HAZNEDAR - A.PARSELLER15
11. Hafta15.4.2018 12:30 HAZNEDAR - OSMANİYE İSTİKLAL60
     12.GRUP
4. Hafta25.2.2018 12:00 ŞEHZADEBAŞI - TUNASPOR23
6. Hafta11.3.2018 09:00 ŞEHZADEBAŞI - SELVİSPOR31
10. Hafta7.4.2018 14:00 ŞEHZADEBAŞI - ASLANTEPE 06
     3.GRUP
2. Hafta10.2.2018 14:00 GÜNEŞTEPE - SULTANGAZİ33
4. Hafta24.2.2018 14:00 GÜNEŞTEPE - BAYRAMPAŞA TEKNİK21
7. Hafta18.3.2018 11:00 GÜNEŞTEPE - KANARYA15
8. Hafta24.3.2018 14:00 GÜNEŞTEPE - ESEN BAYBURT21
10. Hafta11.4.2018 13:00 GÜNEŞTEPE - İSTANBUL KAYAŞEHİR17
     4.GRUP
1. Hafta3.2.2018 13:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - KUŞTEPE32
4. Hafta25.2.2018 14:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - ÇELİKTEPE21
6. Hafta11.3.2018 14:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - İST. ESENLER TOKAT40
9. Hafta1.4.2018 09:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - BAHÇELİEVLER SOĞANLI101
10. Hafta11.4.2018 15:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - AYAZAĞA13
     7.GRUP
3. Hafta18.2.2018 12:30 GÜNGÖRENSPOR - BAŞAKŞEHİR30
8. Hafta24.3.2018 12:30 GÜNGÖRENSPOR - ZARA EKİNLİ33
11. Hafta14.4.2018 14:00 GÜNGÖRENSPOR - GALATA31
     8.GRUP
1. Hafta3.2.2018 11:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - SARIYER BLD.10
3. Hafta17.2.2018 14:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ÖZ Y.SELİM22
5. Hafta3.3.2018 14:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - HALKALI TAŞTEPE44
6. Hafta11.3.2018 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ABİDEİ HÜRRİYET91
9. Hafta1.4.2018 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - FERİKÖY06
11. Hafta15.4.2018 14:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ÖZALİBEYKÖY33
U17/B
     17.GRUP
2. Hafta18.3.2018 12:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - G.O.PAŞA BARBAROS30
4. Hafta31.3.2018 12:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ10
5. Hafta8.4.2018 12:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - BEŞYÜZEVLER20
     18.GRUP
3. Hafta25.3.2018 12:30 GÜNGÖREN ATLETİK - S.KARTAL13
5. Hafta7.4.2018 10:30 GÜNGÖREN ATLETİK - GEDİKPAŞA03
     19.GRUP
1. Hafta10.3.2018 12:30 TOZKOPARAN BİRLİK - ÇELİKTEPE ÜMİT23
6. Hafta14.4.2018 12:00 TOZKOPARAN BİRLİK - ZEYTİNBURNU ZAFER11
     22.GRUP
3. Hafta25.3.2018 09:30 GENÇOSMAN - YEDİKULE30
5. Hafta7.4.2018 12:00 GENÇOSMAN - PİYALEPAŞA04
     5.GRUP
2. Hafta18.3.2018 09:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - İSTANBUL BAFRA07
4. Hafta31.3.2018 14:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - ALTINAY32
5. Hafta8.4.2018 14:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - GÜNYAMAÇ21
     6.GRUP
3. Hafta25.3.2018 14:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - YENİ ORTABAYIR32
6. Hafta15.4.2018 10:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - KAĞITHANE41