B.ÇEKMECE ÖN SAHA
 
B.ÇEKMECE ÖN SAHA
İSTANBUL

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     1.GRUP
1. Hafta2.4.2017 14:00 AVCILAR GENÇLİK - AMBARLI  
1. Hafta2.4.2017 17:00 BEYLİKDÜZÜ 2011 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ  
1. Hafta2.4.2017 12:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - MURATBEY  
1. Hafta2.4.2017 16:00 DENİZKÖŞKLER - AVCILAR YEŞİLKENT  
1. Hafta2.4.2017 15:00 KESTANELİK - İSTANBUL BEYKENT  
1. Hafta2.4.2017 13:00 YEŞİLESENYURT - BEYLİKGÜCÜSPOR  
2. Hafta8.4.2017 15:00 AMBARLI - DENİZKÖŞKLER  
2. Hafta8.4.2017 14:00 AVCILAR YEŞİLKENT - YEŞİLESENYURT  
2. Hafta8.4.2017 12:00 BEYLİKGÜCÜSPOR - BEYLİKDÜZÜ 2011  
2. Hafta8.4.2017 17:00 İSTANBUL BEYKENT - AVCILAR GENÇLİK  
2. Hafta8.4.2017 13:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - BÜYÜKÇEKMECE BLD.  
2. Hafta8.4.2017 16:00 MURATBEY - KESTANELİK  
3. Hafta22.4.2017 13:00 BEYLİKDÜZÜ 2011 - AVCILAR YEŞİLKENT  
3. Hafta22.4.2017 16:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BEYLİKGÜCÜSPOR  
3. Hafta22.4.2017 18:00 DENİZKÖŞKLER - AVCILAR GENÇLİK  
3. Hafta22.4.2017 14:00 KESTANELİK - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ  
3. Hafta22.4.2017 15:00 MURATBEY - İSTANBUL BEYKENT  
3. Hafta22.4.2017 17:00 YEŞİLESENYURT - AMBARLI  
4. Hafta30.4.2017 12:00 AMBARLI - BEYLİKDÜZÜ 2011  
4. Hafta30.4.2017 14:00 AVCILAR GENÇLİK - YEŞİLESENYURT  
4. Hafta30.4.2017 16:00 AVCILAR YEŞİLKENT - BÜYÜKÇEKMECE BLD.  
4. Hafta30.4.2017 17:00 BEYLİKGÜCÜSPOR - KESTANELİK  
4. Hafta30.4.2017 15:00 İSTANBUL BEYKENT - DENİZKÖŞKLER  
4. Hafta30.4.2017 13:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - MURATBEY  
5. Hafta1.5.2017 13:00 BEYLİKDÜZÜ 2011 - AVCILAR GENÇLİK  
5. Hafta1.5.2017 10:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - AMBARLI  
5. Hafta1.5.2017 15:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL BEYKENT  
5. Hafta1.5.2017 09:00 KESTANELİK - AVCILAR YEŞİLKENT  
5. Hafta1.5.2017 14:00 MURATBEY - BEYLİKGÜCÜSPOR  
5. Hafta1.5.2017 12:00 YEŞİLESENYURT - DENİZKÖŞKLER  
     2.GRUP
1. Hafta1.4.2017 16:00 BEYLİKDÜZÜ DEMİR - TUNCAY SOYAK SPOR  
1. Hafta1.4.2017 14:00 ESENYURT ACAR - ESEN BAYBURT  
1. Hafta1.4.2017 18:00 ESENYURT GÜMÜŞHANE - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR  
1. Hafta1.4.2017 12:00 İSTANBUL SOMA - FİRUZKÖY  
1. Hafta1.4.2017 13:00 M.KEMALPAŞA - ESENYURT  
1. Hafta1.4.2017 17:00 SİLİVRİ MİMARSİNAN - GÜZELCE  
2. Hafta9.4.2017 17:00 ESENYURT - ESENYURT ACAR  
2. Hafta9.4.2017 15:00 FİRUZKÖY - M.KEMALPAŞA  
2. Hafta9.4.2017 13:00 GÜZELCE - İSTANBUL SOMA   
2. Hafta9.4.2017 16:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - BEYLİKDÜZÜ DEMİR  
2. Hafta9.4.2017 14:00 TUNCAY SOYAK SPOR - SİLİVRİ MİMARSİNAN  
3. Hafta22.4.2017 12:00 ESENYURT ACAR - FİRUZKÖY  
3. Hafta15.4.2017 12:00 M.KEMALPAŞA - İSTANBUL SOMA   
3. Hafta15.4.2017 13:00 SİLİVRİ MİMARSİNAN - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR  
3. Hafta15.4.2017 15:00 TUNCAY SOYAK SPOR - GÜZELCE  
4. Hafta23.4.2017 18:00 ESENYURT - BEYLİKDÜZÜ DEMİR  
4. Hafta22.4.2017 11:00 GÜZELCE - M.KEMALPAŞA  
4. Hafta23.4.2017 16:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - TUNCAY SOYAK SPOR  
4. Hafta23.4.2017 17:00 İSTANBUL SOMA - ESENYURT ACAR  
5. Hafta29.4.2017 17:00 BEYLİKDÜZÜ DEMİR - FİRUZKÖY  
5. Hafta29.4.2017 16:00 ESENYURT ACAR - M.KEMALPAŞA  
5. Hafta29.4.2017 14:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - GÜZELCE  
5. Hafta29.4.2017 15:00 SİLİVRİ MİMARSİNAN - ESENYURT  
6. Hafta1.5.2017 17:00 ESENYURT - TUNCAY SOYAK SPOR  
6. Hafta1.5.2017 11:00 FİRUZKÖY - SİLİVRİ MİMARSİNAN  
6. Hafta1.5.2017 18:00 GÜZELCE - ESENYURT ACAR  
6. Hafta1.5.2017 16:00 İSTANBUL SOMA - BEYLİKDÜZÜ DEMİR  
     28.GRUP
1. Hafta1.4.2017 15:00 SİLİVRİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR  
2. Hafta9.4.2017 12:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - BAYRAMPAŞA  
4. Hafta23.4.2017 14:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK  
4. Hafta23.4.2017 15:00 SİLİVRİSPOR - KASIMPAŞA  
U12 Ligi
     1.GRUP
1. Hafta15.10.2016 10:00 AVCILAR GENÇLİK - AVCILAR 1903 SPOR  
1. Hafta15.10.2016 11:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - ESENKENT GENÇLİK  
1. Hafta15.10.2016 13:00 DENİZKÖŞKLER - ESENYURT İNCİRTEPE  
1. Hafta15.10.2016 12:00 ESEN BAYBURT - YEŞİLESENYURT  
1. Hafta15.10.2016 14:00 İSTANBUL SOMA - ESENYURT  
2. Hafta23.10.2016 14:00 AVCILAR 1903 SPOR - DENİZKÖŞKLER  
2. Hafta23.10.2016 15:00 ESENYURT - BAHÇEŞEHİR SPOR  
2. Hafta23.10.2016 12:00 ESENYURT ACAR - İSTANBUL SOMA   
2. Hafta23.10.2016 13:00 YEŞİLESENYURT - AVCILAR GENÇLİK  
3. Hafta29.10.2016 13:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - ESENYURT ACAR  
3. Hafta29.10.2016 14:00 DENİZKÖŞKLER - AVCILAR GENÇLİK  
3. Hafta29.10.2016 12:00 ESENKENT GENÇLİK - YEŞİLESENYURT  
3. Hafta29.10.2016 15:00 İSTANBUL SOMA - ESENYURT İNCİRTEPE  
4. Hafta6.11.2016 14:00 AVCILAR 1903 SPOR - İSTANBUL SOMA   
4. Hafta6.11.2016 13:00 ESENYURT - ESENKENT GENÇLİK  
4. Hafta6.11.2016 12:00 ESENYURT İNCİRTEPE - BAHÇEŞEHİR SPOR  
4. Hafta6.11.2016 11:00 YEŞİLESENYURT - DENİZKÖŞKLER  
8. Hafta3.12.2016 15:00 AVCILAR 1903 SPOR - ESENYURT  
8. Hafta4.12.2016 12:00 AVCILAR GENÇLİK - ESENKENT GENÇLİK  
8. Hafta4.12.2016 13:00 ESENYURT İNCİRTEPE - ESENYURT ACAR  
8. Hafta4.12.2016 11:00 YEŞİLESENYURT - İSTANBUL SOMA   
9. Hafta10.12.2016 15:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - İSTANBUL SOMA   
9. Hafta10.12.2016 13:00 ESENKENT GENÇLİK - DENİZKÖŞKLER  
9. Hafta11.12.2016 10:00 ESENYURT - AVCILAR GENÇLİK  
9. Hafta10.12.2016 12:00 ESENYURT ACAR - AVCILAR 1903 SPOR  
9. Hafta10.12.2016 14:00 ESENYURT İNCİRTEPE - YEŞİLESENYURT  
11. Hafta24.12.2016 09:00 ESENKENT GENÇLİK - İSTANBUL SOMA   
11. Hafta24.12.2016 12:00 ESENYURT ACAR - DENİZKÖŞKLER  
11. Hafta24.12.2016 11:00 ESENYURT İNCİRTEPE - AVCILAR GENÇLİK  
11. Hafta24.12.2016 10:00 YEŞİLESENYURT - AVCILAR 1903 SPOR  
     2.GRUP
1. Hafta16.10.2016 12:00 BEYLİKGÜCÜSPOR - MURATBEY  
1. Hafta16.10.2016 11:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BEYLİKDÜZÜ 2011  
1. Hafta16.10.2016 13:00 GÜZELCE - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ  
1. Hafta16.10.2016 14:00 KESTANELİK - KARAAĞAÇ  
1. Hafta16.10.2016 10:00 SİLİVRİ ALİBEY - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR  
2. Hafta22.10.2016 14:00 BEYLİKDÜZÜ 2011 - SİLİVRİ ALİBEY  
2. Hafta23.10.2016 11:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - KESTANELİK  
2. Hafta22.10.2016 13:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - BEYLİKGÜCÜSPOR  
2. Hafta22.10.2016 11:00 KARAAĞAÇ - İSTANBUL BEYKENT  
2. Hafta22.10.2016 12:00 MURATBEY - GÜZELCE  
3. Hafta30.10.2016 11:00 BEYLİKGÜCÜSPOR - BEYLİKDÜZÜ 2011  
3. Hafta30.10.2016 13:00 GÜZELCE - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR  
3. Hafta29.10.2016 11:00 İSTANBUL BEYKENT - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ  
3. Hafta30.10.2016 10:00 KESTANELİK - MURATBEY  
3. Hafta30.10.2016 12:00 SİLİVRİ ALİBEY - BÜYÜKÇEKMECE BLD.  
4. Hafta5.11.2016 12:00 BEYLİKDÜZÜ 2011 - GÜZELCE  
4. Hafta5.11.2016 11:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BEYLİKGÜCÜSPOR  
4. Hafta6.11.2016 10:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - KARAAĞAÇ  
4. Hafta5.11.2016 10:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - KESTANELİK  
4. Hafta5.11.2016 09:00 MURATBEY - İSTANBUL BEYKENT  
8. Hafta3.12.2016 10:00 BEYLİKDÜZÜ 2011 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ  
8. Hafta3.12.2016 12:00 BEYLİKGÜCÜSPOR - KESTANELİK  
8. Hafta3.12.2016 13:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - KARAAĞAÇ  
8. Hafta3.12.2016 09:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - MURATBEY  
8. Hafta3.12.2016 11:00 SİLİVRİ ALİBEY - İSTANBUL BEYKENT  
9. Hafta11.12.2016 13:00 İSTANBUL BEYKENT - BEYLİKGÜCÜSPOR  
9. Hafta11.12.2016 09:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - BÜYÜKÇEKMECE BLD.  
9. Hafta11.12.2016 11:00 KARAAĞAÇ - SİLİVRİ ALİBEY  
9. Hafta11.12.2016 12:00 KESTANELİK - GÜZELCE  
9. Hafta11.12.2016 14:00 MURATBEY - BEYLİKDÜZÜ 2011  
11. Hafta24.12.2016 13:00 İSTANBUL BEYKENT - KESTANELİK  
11. Hafta24.12.2016 14:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - BEYLİKGÜCÜSPOR  
11. Hafta25.12.2016 10:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.  
11. Hafta25.12.2016 12:00 KARAAĞAÇ - GÜZELCE  
11. Hafta25.12.2016 11:00 MURATBEY - SİLİVRİ ALİBEY  
     22.GRUP
1. Hafta16.10.2016 15:00 SİLİVRİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR  
2. Hafta22.10.2016 15:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - BAYRAMPAŞA  
4. Hafta5.11.2016 13:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK  
4. Hafta5.11.2016 14:00 SİLİVRİSPOR - KASIMPAŞA  
8. Hafta3.12.2016 14:00 SİLİVRİSPOR - B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR   
9. Hafta11.12.2016 15:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - EYÜPSPOR  
12. Hafta21.1.2017 11:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - GALATASARAY A.Ş.  
12. Hafta21.1.2017 10:00 SİLİVRİSPOR - EYÜPSPOR  
14. Hafta1.2.2017 12:00 SİLİVRİSPOR - BAYRAMPAŞA  
15. Hafta5.2.2017 12:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - SARIYER  
16. Hafta12.2.2017 12:00 SİLİVRİSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK  
17. Hafta18.2.2017 12:00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR - SİLİVRİSPOR  
18. Hafta25.2.2017 13:00 SİLİVRİSPOR - SARIYER10