KANARYA SAHASI
 
KANARYA SAHASI
İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     6.GRUP
6. Hafta5.11.2017 15:00 TRABZON 1453 SPOR - HAVATAŞ SPOR21
2. Amatör Lig
     5.GRUP
4. Hafta24.2.2018 14:00 ESENTEPE ŞAHİN - THY21
6. Hafta10.3.2018 15:00 ESENTEPE ŞAHİN - ÇELİKTEPE ÜMİT06
     6.GRUP
5. Hafta3.3.2018 14:00 İSTANBUL ARTVİN - DAMLASPOR111
Süper Amatör Lig
     5.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 KANARYA - KAVACIK11
4. Hafta1.10.2017 15:30 KANARYA - KİLYOS10
6. Hafta15.10.2017 14:30 KANARYA - SULTANBEYLİ UZUNDERE01
8. Hafta21.10.2017 14:30 KANARYA - MERKEZEFENDİ21
10. Hafta4.11.2017 14:30 KANARYA - SİİRT İST.Y.SELİM10
12. Hafta18.11.2017 14:30 KANARYA - KURTKÖYSPOR13
14. Hafta2.12.2017 14:30 KANARYA - BOSTANCI21
16. Hafta13.12.2017 14:30 KANARYA - KOCASİNAN11
18. Hafta24.12.2017 14:30 KANARYA - MAHMUTBEY01
U13 Ligi
     17.GRUP
7. Hafta28.4.2018 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - OKMEYDANI FETİH11
11. Hafta6.5.2018 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - GÖKTÜRKSPOR90
     5.GRUP
2. Hafta1.4.2018 13:30 KANARYA AZİM - ÖZ YARIMBURGAZ40
4. Hafta15.4.2018 14:30 KANARYA AZİM - KÜÇÜKÇEKMECE13
7. Hafta28.4.2018 13:30 KANARYA AZİM - SÖĞÜTLÜÇEŞME04
9. Hafta1.5.2018 15:45 KANARYA AZİM - İSTANBUL SİNOP34
10. Hafta5.5.2018 16:00 BEZİRGANBAHÇE - İSTANBUL BALKAN SPOR00
11. Hafta6.5.2018 13:30 KANARYA AZİM - ATAKENT 201502
12. Hafta12.5.2018 14:45 KANARYA AZİM - BEZİRGANBAHÇE06
14. Hafta19.5.2018 12:30 KANARYA AZİM - İSTANBUL BALKAN SPOR18
15. Hafta20.5.2018 14:00 KANARYA AZİM - KÜÇÜKÇEKMECE25
17. Hafta27.5.2018 17:00 KANARYA AZİM - SEFAKÖY  
     6.GRUP
1. Hafta31.3.2018 12:15 GEDİKPAŞA - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF61
1. Hafta31.3.2018 13:30 İSTANBUL DEMİR - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK110
1. Hafta31.3.2018 11:00 KANARYA - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK02
3. Hafta14.4.2018 12:30 GEDİKPAŞA - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.23
3. Hafta14.4.2018 14:00 İSTANBUL DEMİR - KOSOVA GÜÇSPOR02
3. Hafta14.4.2018 11:00 KANARYA - İKİTELLİ03
7. Hafta28.4.2018 11:00 İSTANBUL DEMİR - İKİTELLİ12
8. Hafta29.4.2018 18:30 İFA - KOSOVA GÜÇSPOR71
8. Hafta29.4.2018 12:30 KANARYA - İSTANBUL DEMİR40
9. Hafta1.5.2018 17:00 GEDİKPAŞA - CENNET BARBAROS02
9. Hafta1.5.2018 13:15 İSTANBUL DEMİR - ATAKENT GELİŞİM23
10. Hafta5.5.2018 12:30 ATAKENT GELİŞİM - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF80
10. Hafta5.5.2018 11:00 KANARYA - KOSOVA GÜÇSPOR73
11. Hafta6.5.2018 12:15 İSTANBUL DEMİR - GEDİKPAŞA20
13. Hafta13.5.2018 12:30 GEDİKPAŞA - KOSOVA GÜÇSPOR13
13. Hafta13.5.2018 17:00 KANARYA - İFA13
14. Hafta19.5.2018 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - CENNET BARBAROS31
15. Hafta20.5.2018 12:45 GEDİKPAŞA - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK15
15. Hafta20.5.2018 15:15 İSTANBUL DEMİR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.02
15. Hafta20.5.2018 16:30 KANARYA - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK20
16. Hafta26.5.2018 15:30 KANARYA - ATAKENT GELİŞİM  
17. Hafta27.5.2018 11:00 GEDİKPAŞA - İKİTELLİ  
     7.GRUP
1. Hafta31.3.2018 17:00 İSTANBUL ATAKENT - SİYAVUŞPAŞA21
2. Hafta1.4.2018 12:15 YENİBOSNA - BAĞCILAR EĞİTİM50
3. Hafta14.4.2018 17:00 BAĞCILAR EĞİTİM - ŞAFAK 76 10
3. Hafta14.4.2018 15:30 BAĞCILAR EVREN - B.EVLER FUTBOL ATLETİK11
4. Hafta15.4.2018 13:00 YENİBOSNA - BAĞCILAR ORDU100
7. Hafta28.4.2018 17:00 İSTANBUL ATAKENT - BAĞCILAR EVREN 32
7. Hafta28.4.2018 12:15 YENİBOSNA - ÇAĞRIM MARMARA 190732
8. Hafta29.4.2018 11:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - SİYAVUŞPAŞA00
9. Hafta1.5.2018 12:00 SİYAVUŞPAŞA - BAĞCILAR EVREN 21
10. Hafta5.5.2018 17:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - YENİBOSNA10
12. Hafta12.5.2018 11:00 SİYAVUŞPAŞA - İSTANBUL ATAKENT11
12. Hafta12.5.2018 13:30 YENİBOSNA - BAHÇELİEVLER ÇINAR10
13. Hafta13.5.2018 15:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ŞAFAK 76 00
13. Hafta13.5.2018 11:00 İSTANBUL ATAKENT - GÜNEŞLİ14
17. Hafta27.5.2018 12:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ÇAĞRIM MARMARA 1907  
     8.GRUP
2. Hafta1.4.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - CFS BAĞCILAR31
2. Hafta1.4.2018 17:00 YENİYÜZYIL GENÇLİK - BAHÇELİEVLER11
4. Hafta15.4.2018 11:30 BAHÇELİEVLER - BAHÇELİEVLER SOĞANLI110
9. Hafta1.5.2018 14:30 ŞİRİNEVLER - BAĞCILAR G.GÜCÜ10
12. Hafta12.5.2018 12:15 ŞİRİNEVLER - KOCASİNAN22
13. Hafta13.5.2018 14:00 KOCASİNAN - İSTANBUL BULANCAK50
14. Hafta19.5.2018 11:00 BAHÇELİEVLER - BAĞCILAR G.GÜCÜ07
16. Hafta26.5.2018 14:00 BAHÇELİEVLER - MAHMUTBEY  
17. Hafta27.5.2018 15:30 KOCASİNAN - BAHÇELİEVLER  
17. Hafta27.5.2018 14:00 ŞİRİNEVLER - TRABZON 1453 SPOR  
U14/A
     10.GRUP
5. Hafta14.10.2017 12:00 HALKALI TAŞTEPE - SEKBANLAR SPOR64
7. Hafta28.10.2017 12:00 HALKALI TAŞTEPE - KADIRGA41
8. Hafta5.11.2017 12:00 HALKALI TAŞTEPE - ÇELİKTEPE ÜMİT90
11. Hafta25.11.2017 13:30 HALKALI TAŞTEPE - ASLANTEPE 03
13. Hafta9.12.2017 12:00 HALKALI TAŞTEPE - BAHÇELİEVLER SOĞANLI12
     5.GRUP
2. Hafta23.9.2017 16:00 BEZİRGANBAHÇE - GÜNEŞTEPE25
5. Hafta15.10.2017 11:30 BEZİRGANBAHÇE - K.K.BEKİR MEVLANA04
8. Hafta4.11.2017 16:30 BEZİRGANBAHÇE - GÜRZAFER13
     7.GRUP
6. Hafta21.10.2017 11:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAYRAMPAŞA TEKNİK20
9. Hafta12.11.2017 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAHÇELİEVLER ÇINAR21
11. Hafta26.11.2017 09:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ10
12. Hafta2.12.2017 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - Y.GÜNEŞ10
14. Hafta16.12.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ22
14. Hafta16.12.2017 10:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - Z.YILDIZ11
     8.GRUP
4. Hafta8.10.2017 13:00 BAĞCILAR EVREN - SULTANGAZİ12
     9.GRUP
9. Hafta12.11.2017 13:30 İFA - BATI TRAKYA40
11. Hafta26.11.2017 10:30 İFA - ARENA OLİMPİK GSK30
U14/B
     11.GRUP
2. Hafta23.9.2017 14:00 BAKIRKÖY ASLAN - SULTANGAZİ İSMETPAŞA06
8. Hafta4.11.2017 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - SULTANGAZİ İSMETPAŞA11
10. Hafta18.11.2017 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - BAYRAMPAŞA DOĞAN71
12. Hafta2.12.2017 11:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - EMİREFENDİ24
14. Hafta16.12.2017 09:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - BAKIRKÖY ASLAN10
     13.GRUP
11. Hafta26.11.2017 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - AKŞEMSETTİN13
     14.GRUP
3. Hafta30.9.2017 15:30 TRABZON 1453 SPOR - KOSOVA GÜÇSPOR03
     3.GRUP
1. Hafta17.9.2017 14:00 KANARYA - FİLİZSPOR23
3. Hafta1.10.2017 12:00 KANARYA - ÇAĞRIM MARMARA 190751
5. Hafta15.10.2017 13:00 KANARYA - BEYOĞLU YENİÇARŞI42
6. Hafta21.10.2017 16:30 KANARYA - EYÜP ÇIRÇIR İMAR10
9. Hafta12.11.2017 12:00 KANARYA - KÜÇÜKÇEKMECE06
11. Hafta26.11.2017 15:00 KANARYA - YENİ LEVENT KONAKLAR91
13. Hafta10.12.2017 12:00 FİLİZSPOR - YENİ LEVENT KONAKLAR40
13. Hafta10.12.2017 15:00 İSTANBUL BALKAN SPOR - BEYOĞLU YENİÇARŞI10
14. Hafta16.12.2017 13:30 KANARYA - İSTANBUL BALKAN SPOR41
     5.GRUP
4. Hafta7.10.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - YILDIZ13
7. Hafta29.10.2017 12:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - GÜNEŞLİ22
10. Hafta18.11.2017 11:30 GÜNEŞLİ - SEYRANTEPE YEŞİLCE91
     7.GRUP
11. Hafta26.11.2017 13:30 YENİBOSNA - MERKEZEFENDİ22
     8.GRUP
2. Hafta24.9.2017 12:00 KANARYA AZİM - İSTANBUL DEMİR016
4. Hafta8.10.2017 11:30 KANARYA AZİM - KARADOLAPSPOR21
6. Hafta22.10.2017 13:00 İSTANBUL DEMİR - KARADOLAPSPOR31
6. Hafta22.10.2017 11:30 KANARYA AZİM - GÜNGÖREN DOĞUŞ26
10. Hafta19.11.2017 12:00 KANARYA AZİM - S.KARTAL60
11. Hafta25.11.2017 12:00 İSTANBUL DEMİR - KARTALTEPE51
12. Hafta3.12.2017 10:30 İSTANBUL DEMİR - S.KARTAL151
12. Hafta3.12.2017 13:30 KANARYA AZİM - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE16
14. Hafta17.12.2017 13:30 KANARYA AZİM - KARTALTEPE16
     9.GRUP
4. Hafta7.10.2017 12:00 ATAKENT 2015 - DAVUTPAŞA42
U15/A
     10.GRUP
2. Hafta14.1.2018 12:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - SEKBANLAR SPOR10
5. Hafta28.1.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.02
7. Hafta4.2.2018 11:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - SARIYER BLD.30
     11.GRUP
1. Hafta7.1.2018 11:00 İKİTELLİ - YILDIZ22
     12.GRUP
14. Hafta24.3.2018 12:00 SİYAVUŞPAŞA - FERİKÖY30
     13.GRUP
1. Hafta7.1.2018 12:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ02
     2.GRUP
14. Hafta24.3.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KÜÇÜKKÖY21
     8.GRUP
1. Hafta6.1.2018 11:30 HALKALI TAŞTEPE - ULUSSPOR90
2. Hafta14.1.2018 14:00 İSTANBUL DEMİR - HALKALI TAŞTEPE46
4. Hafta25.1.2018 12:00 BEZİRGANBAHÇE - YILDIZTABYA05
4. Hafta25.1.2018 15:00 İSTANBUL DEMİR - İST. ESENLER TOKAT30
6. Hafta31.1.2018 13:30 HALKALI TAŞTEPE - İST. ESENLER TOKAT40
6. Hafta31.1.2018 15:00 İSTANBUL DEMİR - ULUSSPOR60
8. Hafta10.2.2018 11:30 İSTANBUL DEMİR - BEZİRGANBAHÇE12
9. Hafta18.2.2018 13:30 HALKALI TAŞTEPE - İSTANBUL DEMİR50
10. Hafta24.2.2018 10:30 İSTANBUL DEMİR - YILDIZTABYA20
12. Hafta10.3.2018 11:30 İSTANBUL DEMİR - İSTANBUL TRABZON41
14. Hafta24.3.2018 13:30 İSTANBUL DEMİR - YEŞİLILGAZ11
     9.GRUP
3. Hafta21.1.2018 12:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SİMURG SPOR10
11. Hafta3.3.2018 10:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BATI TRAKYA12
U15/B
     10.GRUP
11. Hafta4.3.2018 15:00 İSTANBUL ARTVİN - KAĞITHANE02
13. Hafta18.3.2018 13:30 İSTANBUL ARTVİN - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI31
     11.GRUP
8. Hafta11.2.2018 11:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - EMİREFENDİ52
     13.GRUP
1. Hafta7.1.2018 15:30 KANARYA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR01
2. Hafta13.1.2018 13:30 KANARYA - ŞİŞLİ YAYLA10
3. Hafta21.1.2018 10:30 KANARYA - KARLITEPE22
5. Hafta27.1.2018 15:00 KANARYA - YILDIZ KANARYALAR00
7. Hafta3.2.2018 11:30 KANARYA - ÖRNEKTEPE12
11. Hafta3.3.2018 16:00 KANARYA - HAZNEDAR ÇETİNKAYA12
     14.GRUP
4. Hafta25.1.2018 13:30 GEDİKPAŞA - YENİ ORTABAYIR21
     17.GRUP
1. Hafta7.1.2018 09:30 İSTANBUL ATAKENT - BAĞCILAR EVREN 20
     4.GRUP
5. Hafta28.1.2018 12:00 TRABZON 1453 SPOR - TOPÇULAR40
     5.GRUP
1. Hafta7.1.2018 14:00 FİLİZSPOR - THY27
2. Hafta13.1.2018 12:00 KANARYA AZİM - FİLİZSPOR52
3. Hafta21.1.2018 13:30 KANARYA AZİM - Z.YILDIZ212
4. Hafta24.1.2018 11:30 KANARYA AZİM - THY08
7. Hafta3.2.2018 10:00 KANARYA AZİM - HALKALI011
8. Hafta11.2.2018 13:30 KANARYA AZİM - SÜTLÜCE27
12. Hafta11.3.2018 15:00 KANARYA AZİM - BAKIRKÖY ASLAN25
13. Hafta17.3.2018 15:00 KANARYA AZİM - YENİBOSNA18
     8.GRUP
1. Hafta6.1.2018 15:00 İSTANBUL SİNOP - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE103
3. Hafta20.1.2018 11:30 İSTANBUL SİNOP - MALKOÇOĞLU SPOR61
U16/A
     4.GRUP
3. Hafta7.10.2017 15:30 HALKALI TAŞTEPE - ÇIKSALIN30
5. Hafta21.10.2017 13:00 HALKALI TAŞTEPE - EROĞLU12
7. Hafta4.11.2017 12:30 HALKALI TAŞTEPE - KÜÇÜKKÖY51
     7.GRUP
2. Hafta30.9.2017 14:00 KANARYA - KOCASİNAN11
5. Hafta22.10.2017 16:00 KANARYA - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ12
7. Hafta5.11.2017 13:30 KANARYA - ZARA EKİNLİ15
8. Hafta11.11.2017 15:00 KANARYA - GÜNEŞTEPE42
10. Hafta25.11.2017 15:00 KANARYA - İST.BAYBURT30
13. Hafta17.12.2017 12:00 KANARYA - KARADENİZ40
     9.GRUP
11. Hafta3.12.2017 12:00 İKİTELLİ - BAYRAMPAŞA DEMİR71
U16/B
     11.GRUP
13. Hafta17.12.2017 15:00 CFS BAĞCILAR - YEŞİLPINAR14
     13.GRUP
3. Hafta8.10.2017 16:00 GEDİKPAŞA - MURADİYE21
     14.GRUP
6. Hafta29.10.2017 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - KUŞTEPE02
     15.GRUP
3. Hafta8.10.2017 14:30 İSTANBUL ATAKENT - ATAKENT 201513
4. Hafta14.10.2017 15:00 ATAKENT 2015 - MURATPAŞA51
6. Hafta28.10.2017 13:30 İSTANBUL ATAKENT - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR12
9. Hafta19.11.2017 15:00 İSTANBUL ATAKENT - CEVİZLİSPOR41
12. Hafta9.12.2017 15:00 İSTANBUL ATAKENT - MURATPAŞA41
     17.GRUP
2. Hafta30.9.2017 12:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SELVİSPOR14
5. Hafta22.10.2017 14:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - YAHYA KEMAL 15
     3.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR - İSTANBUL BULANCAK110
9. Hafta19.11.2017 13:30 BEZİRGANBAHÇE - ÇAYIRGÜCÜ13
12. Hafta9.12.2017 13:30 BEZİRGANBAHÇE - BAYRAMPAŞA DOĞAN02
     5.GRUP
4. Hafta14.10.2017 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - THY23
     6.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 TRABZON 1453 SPOR - TOPÇULAR51
6. Hafta29.10.2017 15:00 TRABZON 1453 SPOR - SAĞMALCILAR SPOR11
12. Hafta10.12.2017 13:30 TRABZON 1453 SPOR - ÖZ Y.SELİM22
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2017 14:00 GÜNEŞLİ - BAHÇELİEVLER ÇINAR32
6. Hafta28.10.2017 15:00 GÜNEŞLİ - GOP.ŞEMSİPAŞA16
8. Hafta11.11.2017 13:30 BAĞCILAR ORDU - CEVAT KÖPRÜBAŞI01
14. Hafta24.12.2017 12:00 GÜNEŞLİ - ÖRNEKTEPE32
     8.GRUP
13. Hafta16.12.2017 15:00 İSTANBUL ARTVİN - TELSİZ113
U17/A
     10.GRUP
9. Hafta1.4.2018 15:00 İSTANBUL SİNOP - SEYRANTEPE OF07
     11.GRUP
7. Hafta18.3.2018 11:30 TÜRK TELEKOMSPOR - BAYRAMPAŞA DEMİR41
     3.GRUP
1. Hafta4.2.2018 13:00 KANARYA - ALTINOVA10
4. Hafta24.2.2018 16:00 KANARYA - SULTANGAZİ01
6. Hafta10.3.2018 13:00 KANARYA - BAYRAMPAŞA TEKNİK31
9. Hafta31.3.2018 15:00 KANARYA - KÜÇÜKÇEKMECE21
     4.GRUP
5. Hafta3.3.2018 12:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İSTANBUL KASTAMONU80
7. Hafta17.3.2018 13:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KUŞTEPE24
8. Hafta25.3.2018 11:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - TEPEBAĞ KÜLTÜR06
13. Hafta29.4.2018 17:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ÇELİKTEPE41
     8.GRUP
1. Hafta3.2.2018 13:00 HALKALI TAŞTEPE - FERİKÖY16
3. Hafta17.2.2018 13:00 HALKALI TAŞTEPE - ÖZALİBEYKÖY11
U17/B
     14.GRUP
2. Hafta17.3.2018 11:00 İSTANBUL ARTVİN - AVCILAR GÜMÜŞPALA50
3. Hafta25.3.2018 13:00 İSTANBUL ARTVİN - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF19
8. Hafta29.4.2018 15:30 İSTANBUL ARTVİN - YEŞİLILGAZ09
11. Hafta19.5.2018 14:00 İSTANBUL ARTVİN - TELSİZ30
     18.GRUP
1. Hafta11.3.2018 11:00 ÖZ YARIMBURGAZ - GÜNGÖREN ATLETİK20
6. Hafta15.4.2018 16:00 İSTANBUL ÜNYE - ÖZ YARIMBURGAZ13
     20.GRUP
1. Hafta11.3.2018 13:00 IRMAKSPOR - KARTALTEPE03
     21.GRUP
2. Hafta18.3.2018 15:00 İSTANBUL ATAKENT - MERKEZEFENDİ02
10. Hafta12.5.2018 16:00 İSTANBUL ATAKENT - HALKALI04
12. Hafta26.5.2018 17:00 İSTANBUL ATAKENT - Z.YILDIZ  
     22.GRUP
3. Hafta25.3.2018 15:00 İSTANBUL DEMİR - TAKSİM21
5. Hafta7.4.2018 13:00 İSTANBUL DEMİR - M.KEMALPAŞA10
8. Hafta29.4.2018 14:00 İSTANBUL DEMİR - GENÇOSMAN41
     4.GRUP
2. Hafta17.3.2018 17:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - YILDIZ11
5. Hafta7.4.2018 15:00 BEZİRGANBAHÇE - YILDIZ21
9. Hafta5.5.2018 14:00 BEZİRGANBAHÇE - GÜNEŞLİ12
     5.GRUP
9. Hafta6.5.2018 15:00 ŞİRİNEVLER - NURTEPE150
11. Hafta20.5.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - SARIGÖL BİRLİK52
U19/1.Ligi
     10.GRUP
7. Hafta24.1.2018 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ALEMDAR41
     11.GRUP
1. Hafta23.12.2017 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ALTINOVA14
3. Hafta6.1.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SÜTLÜCE20
     12.GRUP
2. Hafta30.12.2017 14:30 HALKALI TAŞTEPE - YEŞİLESENYURT20
4. Hafta10.1.2018 13:00 HALKALI TAŞTEPE - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK41
6. Hafta21.1.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - MERKEZ KAYAŞEHİR31
8. Hafta27.1.2018 11:00 HALKALI TAŞTEPE - İSTANBUL ARTVİN40
10. Hafta10.2.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - ESENYURT ACAR22
10. Hafta10.2.2018 09:30 İSTANBUL ARTVİN - YEŞİLESENYURT012
12. Hafta18.2.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - IRMAKSPOR11
14. Hafta4.3.2018 11:30 İSTANBUL ARTVİN - MERKEZ KAYAŞEHİR76
     13.GRUP
2. Hafta31.12.2017 14:30 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - ALBAYRAK015
     3.GRUP
1. Hafta23.12.2017 15:00 KANARYA - YENİBOSNA21
4. Hafta11.1.2018 15:00 KANARYA - İFA43
6. Hafta20.1.2018 15:00 KANARYA - KÜÇÜKÇEKMECE13
9. Hafta3.2.2018 15:00 KANARYA - BATI TRAKYA10
10. Hafta11.2.2018 15:00 KANARYA - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK10
12. Hafta17.2.2018 15:00 KANARYA - YENİKÖY20
     4.GRUP
4. Hafta10.1.2018 15:00 İSTANBUL DEMİR - CFS BAĞCILAR01
5. Hafta13.1.2018 15:00 İSTANBUL DEMİR - ÇAYIRBAŞI30
7. Hafta24.1.2018 15:00 İSTANBUL DEMİR - KARADENİZ33
8. Hafta27.1.2018 13:00 İSTANBUL DEMİR - ZEYTİNBURNU92
10. Hafta10.2.2018 13:00 İSTANBUL DEMİR - İST. ESENLER TOKAT52
13. Hafta24.2.2018 12:00 İSTANBUL DEMİR - RAMİ41
U19/2.Ligi
     10.GRUP
1. Hafta30.12.2017 10:45 BEZİRGANBAHÇE - ABİDEİ HÜRRİYET21
     12.GRUP
8. Hafta4.2.2018 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - KADIRGA21
     15.GRUP
5. Hafta20.1.2018 13:00 FİLİZSPOR - ATIŞALANI01
     16.GRUP
12. Hafta4.3.2018 13:30 TOPKAPI - TOPÇULAR62
     6.GRUP
1. Hafta30.12.2017 12:30 GEDİKPAŞA - KAĞITHANE16
     7.GRUP
6. Hafta28.1.2018 15:00 MERTER - AKŞEMSETTİN13