KİLYOS STADI
 
KİLYOS STADI
İSTANBUL
SARIYER

0
50x95
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     6.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 ZEKERİYAKÖY - ALTINYILDIZ31
Süper Amatör Lig
     5.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 KİLYOS - MERKEZEFENDİ43
3. Hafta23.9.2017 16:00 KİLYOS - SİİRT İST.Y.SELİM01
10. Hafta4.11.2017 14:30 KİLYOS - SULTANBEYLİ UZUNDERE01
13. Hafta26.11.2017 14:30 KİLYOS - TERAZİDERE52
15. Hafta10.12.2017 14:30 KİLYOS - KANARYA20
22. Hafta27.1.2018 12:30 KİLYOS - MAHMUTBEY22
U11 Ligi
     24.GRUP
1. Hafta15.4.2018 13:00 ÇAYIRBAŞI - USKUMRU KÖYÜ  
1. Hafta15.4.2018 11:00 KİREÇBURNU - REŞİTPAŞA  
1. Hafta15.4.2018 12:00 SARIYER BLD. - İ.T.Ü.  
1. Hafta15.4.2018 10:00 YENİKÖY - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
3. Hafta29.4.2018 15:00 KİREÇBURNU - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
3. Hafta29.4.2018 13:00 SARIYER BLD. - YENİKÖY  
3. Hafta29.4.2018 14:00 YILDIZ KANARYALAR - REŞİTPAŞA  
4. Hafta6.5.2018 12:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - ÇAYIRBAŞI  
4. Hafta6.5.2018 11:00 REŞİTPAŞA - USKUMRU KÖYÜ  
4. Hafta6.5.2018 10:00 YENİKÖY - KİREÇBURNU  
5. Hafta13.5.2018 13:00 ÇAYIRBAŞI - YENİKÖY  
5. Hafta13.5.2018 14:00 KİREÇBURNU - SARIYER BLD.  
5. Hafta13.5.2018 15:00 YILDIZ KANARYALAR - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
6. Hafta20.5.2018 13:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - USKUMRU KÖYÜ  
6. Hafta20.5.2018 14:00 SARIYER BLD. - ÇAYIRBAŞI  
6. Hafta20.5.2018 12:00 YENİKÖY - YILDIZ KANARYALAR  
U12 Ligi
     18.GRUP
1. Hafta29.10.2017 12:00 AÇI GENÇLİK - SARIYER BLD.  
1. Hafta29.10.2017 11:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - ÇAYIRBAŞI  
1. Hafta12.11.2017 13:00 USKUMRU KÖYÜ - REŞİTPAŞA  
1. Hafta29.10.2017 15:00 YENİKÖY - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.  
1. Hafta29.10.2017 13:00 YILDIZ KANARYALAR - KİREÇBURNU  
2. Hafta5.11.2017 15:00 AYAZAĞA - SARIYER F.S.M.  
2. Hafta5.11.2017 10:00 ÇAYIRBAŞI - YILDIZ  
2. Hafta5.11.2017 12:00 KİREÇBURNU - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
2. Hafta5.11.2017 11:00 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. - YILDIZ KANARYALAR  
2. Hafta5.11.2017 14:00 REŞİTPAŞA - YENİKÖY  
2. Hafta5.11.2017 13:00 SARIYER BLD. - USKUMRU KÖYÜ  
3. Hafta11.11.2017 13:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.  
3. Hafta12.11.2017 11:00 SARIYER F.S.M. - ÇAYIRBAŞI  
3. Hafta11.11.2017 14:00 USKUMRU KÖYÜ - AÇI GENÇLİK  
3. Hafta12.11.2017 10:00 YENİKÖY - SARIYER BLD.  
3. Hafta11.11.2017 11:00 YILDIZ - KİREÇBURNU  
3. Hafta11.11.2017 15:00 YILDIZ KANARYALAR - REŞİTPAŞA  
4. Hafta19.11.2017 10:00 AÇI GENÇLİK - YENİKÖY  
4. Hafta18.11.2017 12:00 ÇAYIRBAŞI - AYAZAĞA  
4. Hafta18.11.2017 11:00 KİREÇBURNU - SARIYER F.S.M.  
4. Hafta18.11.2017 10:00 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. - YILDIZ  
4. Hafta18.11.2017 13:00 REŞİTPAŞA - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
4. Hafta19.11.2017 11:00 SARIYER BLD. - YILDIZ KANARYALAR  
5. Hafta26.11.2017 10:00 AYAZAĞA - KİREÇBURNU  
5. Hafta25.11.2017 12:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - SARIYER BLD.  
5. Hafta25.11.2017 13:00 SARIYER F.S.M. - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.  
5. Hafta25.11.2017 10:00 YENİKÖY - USKUMRU KÖYÜ  
5. Hafta26.11.2017 11:00 YILDIZ - REŞİTPAŞA  
5. Hafta25.11.2017 11:00 YILDIZ KANARYALAR - AÇI GENÇLİK  
6. Hafta2.12.2017 15:00 AÇI GENÇLİK - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
6. Hafta3.12.2017 12:00 KİREÇBURNU - ÇAYIRBAŞI  
6. Hafta2.12.2017 14:00 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. - AYAZAĞA  
6. Hafta2.12.2017 16:00 REŞİTPAŞA - SARIYER F.S.M.  
6. Hafta3.12.2017 13:00 SARIYER BLD. - YILDIZ  
6. Hafta3.12.2017 14:00 USKUMRU KÖYÜ - YILDIZ KANARYALAR  
7. Hafta10.12.2017 11:00 AYAZAĞA - REŞİTPAŞA  
7. Hafta10.12.2017 13:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - USKUMRU KÖYÜ  
7. Hafta10.12.2017 12:00 ÇAYIRBAŞI - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.  
7. Hafta9.12.2017 12:00 SARIYER F.S.M. - SARIYER BLD.  
7. Hafta9.12.2017 13:00 YILDIZ KANARYALAR - YENİKÖY  
8. Hafta17.12.2017 12:00 AÇI GENÇLİK - SARIYER F.S.M.  
8. Hafta17.12.2017 10:00 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. - KİREÇBURNU  
8. Hafta16.12.2017 10:00 REŞİTPAŞA - ÇAYIRBAŞI  
8. Hafta16.12.2017 11:00 SARIYER BLD. - AYAZAĞA  
8. Hafta17.12.2017 11:00 USKUMRU KÖYÜ - YILDIZ  
8. Hafta17.12.2017 13:00 YENİKÖY - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
9. Hafta24.12.2017 10:00 AYAZAĞA - AÇI GENÇLİK  
9. Hafta24.12.2017 14:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - YILDIZ KANARYALAR  
9. Hafta24.12.2017 13:00 ÇAYIRBAŞI - SARIYER BLD.  
9. Hafta24.12.2017 12:00 KİREÇBURNU - REŞİTPAŞA  
9. Hafta24.12.2017 11:00 SARIYER F.S.M. - USKUMRU KÖYÜ  
10. Hafta30.12.2017 12:00 AÇI GENÇLİK - ÇAYIRBAŞI  
10. Hafta30.12.2017 11:00 REŞİTPAŞA - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.  
10. Hafta30.12.2017 10:00 SARIYER BLD. - KİREÇBURNU  
10. Hafta30.12.2017 15:00 USKUMRU KÖYÜ - AYAZAĞA  
10. Hafta30.12.2017 13:00 YENİKÖY - SARIYER F.S.M.  
10. Hafta30.12.2017 14:00 YILDIZ KANARYALAR - YILDIZ  
11. Hafta6.1.2018 14:00 AYAZAĞA - YENİKÖY  
11. Hafta7.1.2018 14:00 ÇAYIRBAŞI - USKUMRU KÖYÜ  
11. Hafta7.1.2018 11:00 KİREÇBURNU - AÇI GENÇLİK  
11. Hafta7.1.2018 12:00 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. - SARIYER BLD.  
11. Hafta6.1.2018 13:00 SARIYER F.S.M. - YILDIZ KANARYALAR  
11. Hafta7.1.2018 13:00 YILDIZ - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
12. Hafta13.1.2018 11:00 AÇI GENÇLİK - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.  
12. Hafta13.1.2018 15:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - SARIYER F.S.M.  
12. Hafta13.1.2018 13:00 SARIYER BLD. - REŞİTPAŞA  
12. Hafta13.1.2018 10:00 USKUMRU KÖYÜ - KİREÇBURNU  
12. Hafta13.1.2018 12:00 YENİKÖY - ÇAYIRBAŞI  
12. Hafta13.1.2018 14:00 YILDIZ KANARYALAR - AYAZAĞA  
13. Hafta21.1.2018 12:00 AYAZAĞA - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR  
13. Hafta21.1.2018 11:00 ÇAYIRBAŞI - YILDIZ KANARYALAR  
13. Hafta21.1.2018 15:00 KİREÇBURNU - YENİKÖY  
13. Hafta21.1.2018 13:00 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. - USKUMRU KÖYÜ  
13. Hafta21.1.2018 14:00 REŞİTPAŞA - AÇI GENÇLİK  
     20.GRUP
1. Hafta11.11.2017 12:00 SARIYER - BEŞİKTAŞ A.Ş.  
3. Hafta12.11.2017 12:00 SARIYER - EYÜPSPOR  
5. Hafta26.11.2017 12:00 SARIYER - GALATASARAY A.Ş.  
7. Hafta9.12.2017 14:00 SARIYER - SİLİVRİSPOR  
9. Hafta24.12.2017 15:00 SARIYER - KASIMPAŞA A.Ş.  
11. Hafta7.1.2018 15:00 SARIYER - ÇATALCA  
U13 Ligi
     21.GRUP
3. Hafta14.4.2018 16:00 KİLYOS - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR03
3. Hafta14.4.2018 14:30 USKUMRU KÖYÜ - YILDIZ KANARYALAR010
8. Hafta29.4.2018 16:00 KİLYOS - REŞİTPAŞA04
10. Hafta5.5.2018 16:00 KİLYOS - YENİKÖY02
11. Hafta6.5.2018 14:00 USKUMRU KÖYÜ - REŞİTPAŞA17
13. Hafta13.5.2018 10:00 KİLYOS - ÇINARALTI SPOR13
13. Hafta13.5.2018 11:30 USKUMRU KÖYÜ - YENİKÖY06
15. Hafta20.5.2018 17:00 KİLYOS - ÇAYIRBAŞI03
15. Hafta20.5.2018 15:30 USKUMRU KÖYÜ - TARABYA04
U15/B
     10.GRUP
13. Hafta18.3.2018 13:30 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - KARADENİZ27
     18.GRUP
13. Hafta18.3.2018 12:00 R.KAVAĞI - ALEMDAR30
U17/B
     10.GRUP
5. Hafta7.4.2018 15:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - YILDIZTABYA MİMARSİNAN70
     12.GRUP
1. Hafta11.3.2018 14:00 SARIYER F.S.M. - ÇIKSALIN03
     4.GRUP
1. Hafta11.3.2018 12:00 ZEKERİYAKÖY - HALKALI ÇAMLIKALTI08
U19/2.Ligi
     6.GRUP
14. Hafta18.3.2018 15:00 FERAHEVLER - YENİ ÖZKARTAL30