KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI
 
KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI
05359742464
02122942058
İSTANBUL
KAĞITHANE
MERKEZ MAHALLESİ İMRAHOR CADDESİ NO 18

0
47x94
Suni Çim
Belirtilmemiş
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     13.GRUP
7. Hafta12.11.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - SÜTLÜCE02
9. Hafta26.11.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE10
10. Hafta2.12.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - AKSARAY24
13. Hafta24.12.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - Z.YILDIZ33
15. Hafta7.1.2018 10:45 GÜNYAMAÇ - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ24
17. Hafta21.1.2018 12:30 GÜNYAMAÇ - MURADİYE14
2. Amatör Lig
     8.GRUP
2. Hafta11.2.2018 15:00 ASLANTEPE - ALTINOK02
4. Hafta25.2.2018 15:00 ASLANTEPE - İSTANBUL SİVAS72
8. Hafta25.3.2018 11:00 ASLANTEPE - YEŞİLDİREK14
10. Hafta8.4.2018 11:00 ASLANTEPE - CFS BAĞCILAR13
14. Hafta6.5.2018 17:00 ASLANTEPE - ESENLER TURGUTREİS42
16. Hafta12.5.2018 17:00 ASLANTEPE - TEPEBAĞ KÜLTÜR010
18. Hafta26.5.2018 16:00 ASLANTEPE - CANKURTARAN  
U11 Ligi
     21.GRUP
1. Hafta14.4.2018 13:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK  
1. Hafta14.4.2018 11:00 GÜNYAMAÇ - İST.BAYBURT  
1. Hafta14.4.2018 12:00 NURTEPE - ÖRNEKTEPE  
1. Hafta14.4.2018 10:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - KAĞITHANE SADABAD  
3. Hafta28.4.2018 12:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ASLANTEPE   
3. Hafta28.4.2018 13:00 GÜNYAMAÇ - ABİDEİ HÜRRİYET  
3. Hafta28.4.2018 10:00 İST.BAYBURT - KAĞITHANE SADABAD  
3. Hafta28.4.2018 11:00 NURTEPE - ARENA OLİMPİK GSK  
3. Hafta28.4.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ÖRNEKTEPE  
5. Hafta12.5.2018 12:00 GÜNYAMAÇ - ASLANTEPE   
5. Hafta12.5.2018 10:00 İST.BAYBURT - ABİDEİ HÜRRİYET  
5. Hafta12.5.2018 11:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ARENA OLİMPİK GSK  
6. Hafta19.5.2018 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ÖRNEKTEPE  
6. Hafta19.5.2018 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - İST.BAYBURT  
6. Hafta19.5.2018 12:00 ASLANTEPE - NURTEPE GÜNEYYILDIZI  
6. Hafta19.5.2018 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - GÜNYAMAÇ  
6. Hafta19.5.2018 10:00 KAĞITHANE SADABAD - NURTEPE  
7. Hafta27.5.2018 12:00 GÜNYAMAÇ - NURTEPE  
7. Hafta27.5.2018 10:00 İST.BAYBURT - ASLANTEPE   
7. Hafta27.5.2018 11:00 KAĞITHANE SADABAD - ABİDEİ HÜRRİYET  
7. Hafta27.5.2018 09:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT  
     22.GRUP
3. Hafta28.4.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ÇELİKTEPE ÜMİT  
3. Hafta28.4.2018 09:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ÇELİKTEPE  
4. Hafta5.5.2018 11:00 ÇELİKTEPE - ŞİRİNTEPE  
4. Hafta5.5.2018 10:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - SEYRANTEPE YEŞİLCE  
4. Hafta5.5.2018 09:00 GÜLTEPE - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
4. Hafta5.5.2018 13:00 HASBAHÇE SPOR - HARMANTEPE  
4. Hafta5.5.2018 12:00 YENİ ORTABAYIR - YAHYA KEMAL   
5. Hafta13.5.2018 12:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - HARMANTEPE  
5. Hafta13.5.2018 10:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GÜLTEPE  
5. Hafta13.5.2018 11:00 ŞİRİNTEPE - ÇELİKTEPE ÜMİT  
6. Hafta20.5.2018 10:00 GÜLTEPE - ŞİRİNTEPE  
6. Hafta20.5.2018 11:00 HARMANTEPE - SEYRANTEPE YEŞİLCE  
6. Hafta20.5.2018 12:00 HASBAHÇE SPOR - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
7. Hafta26.5.2018 13:00 HASBAHÇE SPOR - ÇELİKTEPE  
7. Hafta27.5.2018 14:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
7. Hafta26.5.2018 11:00 ŞİRİNTEPE - HARMANTEPE  
7. Hafta26.5.2018 12:00 YAHYA KEMAL - GÜLTEPE  
7. Hafta27.5.2018 13:00 YENİ ORTABAYIR - ÇELİKTEPE ÜMİT  
     23.GRUP
5. Hafta12.5.2018 09:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - HÜR.GÜCÜ  
U12 Ligi
     14.GRUP
3. Hafta11.11.2017 11:00 HÜR.EĞİTİM - HAMİDİYESPOR  
3. Hafta11.11.2017 12:00 KAĞITHANE SADABAD - ABİDEİ HÜRRİYET  
3. Hafta11.11.2017 13:00 NURTEPE - GÜNYAMAÇ  
4. Hafta18.11.2017 09:00 ARENA OLİMPİK GSK - KAĞITHANE SADABAD  
4. Hafta18.11.2017 10:00 ASLANTEPE - SİMURG SPOR  
4. Hafta18.11.2017 11:00 GÜNYAMAÇ - NURTEPE GÜNEYYILDIZI  
5. Hafta26.11.2017 12:00 ÇELİKTEPE - ARENA OLİMPİK GSK  
5. Hafta26.11.2017 11:00 KAĞITHANE SADABAD - ASLANTEPE   
5. Hafta25.11.2017 09:00 NURTEPE - HÜR.EĞİTİM  
5. Hafta25.11.2017 12:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - HAMİDİYESPOR  
6. Hafta2.12.2017 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - ABİDEİ HÜRRİYET  
6. Hafta2.12.2017 10:00 ASLANTEPE - ÇELİKTEPE  
6. Hafta2.12.2017 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - KAĞITHANE SADABAD  
6. Hafta3.12.2017 12:00 GÜNYAMAÇ - SİMURG SPOR  
6. Hafta3.12.2017 11:00 HAMİDİYESPOR - ÖRNEKTEPE  
7. Hafta10.12.2017 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ASLANTEPE   
8. Hafta16.12.2017 10:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK  
8. Hafta16.12.2017 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ABİDEİ HÜRRİYET  
8. Hafta16.12.2017 09:00 GÜNYAMAÇ - ÇELİKTEPE  
8. Hafta17.12.2017 10:00 HAMİDİYESPOR - KAĞITHANE SADABAD  
9. Hafta24.12.2017 09:00 KAĞITHANE SADABAD - HÜR.EĞİTİM  
10. Hafta30.12.2017 13:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ASLANTEPE   
10. Hafta30.12.2017 12:00 GÜNYAMAÇ - ARENA OLİMPİK GSK  
10. Hafta30.12.2017 11:00 HAMİDİYESPOR - ABİDEİ HÜRRİYET  
12. Hafta13.1.2018 11:00 HAMİDİYESPOR - ASLANTEPE   
12. Hafta13.1.2018 12:00 HÜR.EĞİTİM - ARENA OLİMPİK GSK  
13. Hafta21.1.2018 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - NURTEPE GÜNEYYILDIZI  
13. Hafta21.1.2018 10:00 ARENA OLİMPİK GSK - NURTEPE  
13. Hafta21.1.2018 09:00 ASLANTEPE - HÜR.EĞİTİM  
     15.GRUP
3. Hafta12.11.2017 10:00 HÜR.GÜCÜ - FATİH SULTAN MEHMET  
3. Hafta12.11.2017 11:00 ŞİRİNTEPE - KAĞITHANE  
3. Hafta11.11.2017 10:00 YAHYA KEMAL - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
3. Hafta12.11.2017 09:00 YENİ ORTABAYIR - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN  
4. Hafta19.11.2017 10:00 FATİH SULTAN MEHMET - SEYRANTEPE OF  
4. Hafta19.11.2017 12:00 HARMANTEPE - HÜR.GÜCÜ  
4. Hafta19.11.2017 11:00 İST.BAYBURT - YENİ LEVENT KONAKLAR  
5. Hafta25.11.2017 11:00 HÜR.GÜCÜ - İST.BAYBURT  
5. Hafta26.11.2017 09:00 SEYRANTEPE OF - HARMANTEPE  
5. Hafta26.11.2017 10:00 ŞİRİNTEPE - YENİ ORTABAYIR  
5. Hafta25.11.2017 10:00 YAHYA KEMAL - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN  
6. Hafta3.12.2017 10:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - LEVENT  
7. Hafta9.12.2017 11:00 FATİH SULTAN MEHMET - İST.BAYBURT  
7. Hafta10.12.2017 10:00 HÜR.GÜCÜ - KAĞITHANE  
7. Hafta9.12.2017 10:00 SEYRANTEPE OF - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
7. Hafta9.12.2017 12:00 YAHYA KEMAL - ŞİRİNTEPE  
8. Hafta17.12.2017 12:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - FATİH SULTAN MEHMET  
8. Hafta17.12.2017 11:00 KAĞITHANE - SEYRANTEPE OF  
8. Hafta16.12.2017 12:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - HÜR.GÜCÜ  
9. Hafta23.12.2017 10:00 FATİH SULTAN MEHMET - KAĞITHANE  
9. Hafta24.12.2017 10:00 HARMANTEPE - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
9. Hafta24.12.2017 11:00 HÜR.GÜCÜ - YENİ ORTABAYIR  
9. Hafta23.12.2017 11:00 SEYRANTEPE OF - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN  
10. Hafta31.12.2017 10:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - İST.BAYBURT  
10. Hafta31.12.2017 11:00 KAĞITHANE - HARMANTEPE  
10. Hafta31.12.2017 15:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - FATİH SULTAN MEHMET  
10. Hafta31.12.2017 14:00 ŞİRİNTEPE - HÜR.GÜCÜ  
10. Hafta31.12.2017 12:00 YAHYA KEMAL - YENİ LEVENT KONAKLAR  
10. Hafta31.12.2017 13:00 YENİ ORTABAYIR - SEYRANTEPE OF  
11. Hafta6.1.2018 11:00 FATİH SULTAN MEHMET - YENİ ORTABAYIR  
11. Hafta6.1.2018 09:00 HÜR.GÜCÜ - YAHYA KEMAL   
11. Hafta6.1.2018 10:00 SEYRANTEPE OF - ŞİRİNTEPE  
12. Hafta14.1.2018 10:00 KAĞITHANE - İSTANBUL GÜMÜŞHANE  
12. Hafta14.1.2018 11:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - İST.BAYBURT  
U13 Ligi
     17.GRUP
1. Hafta31.3.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - KEMERBURGAZ90
     19.GRUP
1. Hafta31.3.2018 10:15 ASLANTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET22
1. Hafta31.3.2018 09:00 İST.BAYBURT - TAKSİM72
4. Hafta15.4.2018 09:30 ASLANTEPE - GÜLTEPE52
8. Hafta29.4.2018 11:30 ASLANTEPE - KAĞITHANE30
10. Hafta5.5.2018 15:00 ASLANTEPE - SEYRANTEPE YEŞİLCE42
13. Hafta13.5.2018 13:00 ASLANTEPE - TAKSİM33
14. Hafta19.5.2018 17:00 ASLANTEPE - ÇELİKTEPE03
15. Hafta20.5.2018 17:00 İST.BAYBURT - SEYRANTEPE YEŞİLCE60
16. Hafta26.5.2018 18:00 ASLANTEPE - HAMİDİYESPOR  
17. Hafta27.5.2018 17:00 İST.BAYBURT - ABİDEİ HÜRRİYET  
     20.GRUP
1. Hafta31.3.2018 11:30 GÜNYAMAÇ - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN10
2. Hafta1.4.2018 09:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - HÜR.GÜCÜ04
3. Hafta14.4.2018 14:30 GÜNYAMAÇ - ŞİRİNTEPE21
7. Hafta28.4.2018 18:00 GÜNYAMAÇ - ÇELİKTEPE ÜMİT31
8. Hafta29.4.2018 09:00 ARENA OLİMPİK GSK - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN61
10. Hafta5.5.2018 18:00 GÜNYAMAÇ - HÜR.GÜCÜ12
12. Hafta12.5.2018 14:15 ARENA OLİMPİK GSK - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT80
13. Hafta13.5.2018 14:30 GÜNYAMAÇ - ÖRNEKTEPE02
15. Hafta20.5.2018 13:30 GÜNYAMAÇ - ARENA OLİMPİK GSK14
17. Hafta27.5.2018 15:30 GÜNYAMAÇ - SEYRANTEPE OF  
     22.GRUP
14. Hafta19.5.2018 15:30 FATİH SULTAN MEHMET - ORTAKÖY11
U14/A
     10.GRUP
2. Hafta24.9.2017 13:00 ASLANTEPE - KADIRGA70
4. Hafta8.10.2017 13:30 ASLANTEPE - HALKALI TAŞTEPE20
7. Hafta28.10.2017 10:30 ASLANTEPE - SEKBANLAR SPOR12
8. Hafta5.11.2017 12:00 ASLANTEPE - BAHÇELİEVLER SOĞANLI10
     11.GRUP
2. Hafta23.9.2017 14:30 GÜNYAMAÇ - İKİTELLİ13
4. Hafta7.10.2017 12:30 GÜNYAMAÇ - BEŞYÜZEVLER25
7. Hafta29.10.2017 12:00 GÜNYAMAÇ - KOCASİNAN05
8. Hafta4.11.2017 12:00 GÜNYAMAÇ - GÜNGÖRENSPOR13
10. Hafta18.11.2017 15:30 GÜNYAMAÇ - ZARA EKİNLİ16
12. Hafta2.12.2017 13:30 GÜNYAMAÇ - BAKIRKÖYSPOR15
     9.GRUP
1. Hafta17.9.2017 16:30 ARENA OLİMPİK GSK - BATI TRAKYA12
4. Hafta7.10.2017 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - İFA06
6. Hafta21.10.2017 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - TÜRK TELEKOMSPOR04
14. Hafta16.12.2017 13:30 ARENA OLİMPİK GSK - GAZİOSMANPAŞA04
U14/B
     14.GRUP
7. Hafta28.10.2017 12:00 KUŞTEPE - KOSOVA GÜÇSPOR24
     15.GRUP
4. Hafta7.10.2017 10:30 İST.BAYBURT - SULTANGÜCÜ33
7. Hafta29.10.2017 13:30 İST.BAYBURT - İSTANBUL BULANCAK82
13. Hafta10.12.2017 13:30 İST.BAYBURT - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ60
     16.GRUP
8. Hafta5.11.2017 14:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - İSTANBUL KASTAMONU37
11. Hafta25.11.2017 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - SARIYER F.S.M.23
13. Hafta9.12.2017 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - BAĞCILAR EĞİTİM25
     4.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:30 FATİH SULTAN MEHMET - İSTANBUL SOMA 19
4. Hafta8.10.2017 12:00 FATİH SULTAN MEHMET - MECİDİYEKÖY TAYFUN41
6. Hafta22.10.2017 13:30 FATİH SULTAN MEHMET - HÜR.GÜCÜ04
10. Hafta19.11.2017 13:30 FATİH SULTAN MEHMET - Y.S.SELİM60
U15/A
     13.GRUP
3. Hafta21.1.2018 14:30 FATİH SULTAN MEHMET - BAYRAMPAŞA DEMİR33
11. Hafta3.3.2018 10:30 FATİH SULTAN MEHMET - GÜNEŞTEPE03
14. Hafta25.3.2018 09:30 FATİH SULTAN MEHMET - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ02
     6.GRUP
5. Hafta28.1.2018 12:00 PİYALEPAŞA - GAZİOSMANPAŞA24
U15/B
     10.GRUP
3. Hafta20.1.2018 09:30 ASLANTEPE - TELSİZ30
5. Hafta28.1.2018 13:30 ASLANTEPE - KARADENİZ41
6. Hafta31.1.2018 13:30 ASLANTEPE - IRMAKSPOR82
9. Hafta18.2.2018 11:30 ASLANTEPE - KAĞITHANE10
11. Hafta14.3.2018 15:00 ASLANTEPE - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI10
     14.GRUP
10. Hafta24.2.2018 11:00 T.TAYFUN - YENİ ORTABAYIR01
12. Hafta10.3.2018 11:00 OKSPOR - YENİ ORTABAYIR23
     15.GRUP
5. Hafta27.1.2018 11:30 GÜNYAMAÇ - MAHMUTBEY32
7. Hafta3.2.2018 11:30 GÜNYAMAÇ - DAVUTPAŞA23
8. Hafta11.2.2018 13:30 GÜNYAMAÇ - KOCASİNAN06
11. Hafta3.3.2018 13:30 GÜNYAMAÇ - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR52
13. Hafta17.3.2018 11:30 GÜNYAMAÇ - İSTANBUL FETİH 145343
     3.GRUP
5. Hafta27.1.2018 15:00 CEVİZLİSPOR - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT21
10. Hafta25.2.2018 09:30 CEVİZLİSPOR - İSTANBUL BALKAN SPOR45
     7.GRUP
2. Hafta13.1.2018 13:30 ARENA OLİMPİK GSK - NURTEPE70
4. Hafta24.1.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - AKŞEMSETTİN27
7. Hafta3.2.2018 10:00 ARENA OLİMPİK GSK - AVCILAR BELEDİYE32
8. Hafta11.2.2018 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR011
10. Hafta25.2.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - BEYLİKDÜZÜ DEMİR14
13. Hafta17.3.2018 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201123
     9.GRUP
1. Hafta7.1.2018 14:30 İST.BAYBURT - SEFAKÖY50
6. Hafta1.2.2018 15:00 İST.BAYBURT - AVCILAR GENÇLİK (AFA)32
9. Hafta17.2.2018 15:00 İST.BAYBURT - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ50
11. Hafta3.3.2018 12:00 İST.BAYBURT - ESENAY101
U16/A
     10.GRUP
2. Hafta1.10.2017 15:30 ASLANTEPE - SULTANGAZİ02
5. Hafta21.10.2017 15:00 ASLANTEPE - AYAZAĞA21
7. Hafta4.11.2017 15:00 ASLANTEPE - İSTANBUL SİNOP22
8. Hafta12.11.2017 13:30 ASLANTEPE - REŞİTPAŞA11
10. Hafta26.11.2017 13:30 ASLANTEPE - MERTER31
     11.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 GÜNYAMAÇ - BAKIRKÖY ASLAN12
3. Hafta8.10.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - SEFAKÖY30
6. Hafta28.10.2017 13:30 GÜNYAMAÇ - BATI TRAKYA01
9. Hafta19.11.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - HAMİDİYESPOR12
11. Hafta3.12.2017 13:30 GÜNYAMAÇ - SİMURG SPOR12
14. Hafta24.12.2017 13:30 GÜNYAMAÇ - KÜÇÜKÇEKMECE111
     12.GRUP
1. Hafta23.9.2017 16:00 FATİH SULTAN MEHMET - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.37
6. Hafta29.10.2017 15:00 FATİH SULTAN MEHMET - PİYALEPAŞA03
9. Hafta18.11.2017 14:00 FATİH SULTAN MEHMET - İST. ESENLER TOKAT02
12. Hafta10.12.2017 15:00 FATİH SULTAN MEHMET - SEKBANLAR SPOR12
     7.GRUP
5. Hafta22.10.2017 15:00 İST.BAYBURT - KARADENİZ70
8. Hafta11.11.2017 15:00 İST.BAYBURT - KOCASİNAN60
11. Hafta3.12.2017 15:00 İST.BAYBURT - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ22
13. Hafta17.12.2017 15:00 İST.BAYBURT - ZARA EKİNLİ10
U16/B
     6.GRUP
5. Hafta21.10.2017 13:30 FERAHEVLER - TOPÇULAR32
     8.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - İSTANBUL ARTVİN22
3. Hafta7.10.2017 15:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - FERİKÖY01
7. Hafta4.11.2017 13:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - TELSİZ70
13. Hafta16.12.2017 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - S.KARTAL20
U17/A
     11.GRUP
2. Hafta10.2.2018 13:00 İST.BAYBURT - YILDIRIMBOSNA22
3. Hafta18.2.2018 13:00 İST.BAYBURT - BAYRAMPAŞA DEMİR30
4. Hafta24.2.2018 13:00 İST.BAYBURT - İKİTELLİ11
6. Hafta10.3.2018 15:00 İST.BAYBURT - İFA11
     12.GRUP
1. Hafta3.2.2018 15:00 ASLANTEPE - KOSOVA GÜÇSPOR20
3. Hafta17.2.2018 13:00 ASLANTEPE - ŞEHZADEBAŞI10
6. Hafta11.3.2018 09:00 ASLANTEPE - İST.GENÇLERBİRLİĞİ24
9. Hafta1.4.2018 11:00 ASLANTEPE - YILDIZTABYA30
11. Hafta15.4.2018 11:00 ASLANTEPE - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.01
14. Hafta5.5.2018 16:30 ASLANTEPE - SELVİSPOR42
     7.GRUP
4. Hafta24.2.2018 15:00 GALATA - GÜNGÖRENSPOR05
U17/B
     5.GRUP
1. Hafta10.3.2018 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - NURTEPE20
2. Hafta18.3.2018 11:00 GÜNYAMAÇ - ARENA OLİMPİK GSK31
3. Hafta24.3.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - SARIGÖL BİRLİK42
4. Hafta31.3.2018 15:00 GÜNYAMAÇ - NURTEPE21
5. Hafta8.4.2018 09:00 ARENA OLİMPİK GSK - ALTINAY30
6. Hafta14.4.2018 16:00 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ52
8. Hafta28.4.2018 16:30 GÜNYAMAÇ - ALTINAY21
9. Hafta6.5.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - GÜNYAMAÇ42
10. Hafta12.5.2018 15:30 GÜNYAMAÇ - ŞİRİNEVLER11
11. Hafta20.5.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL BAFRA12
12. Hafta26.5.2018 14:30 GÜNYAMAÇ - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ  
U19/1.Ligi
     11.GRUP
1. Hafta23.12.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - KOCASİNAN21
3. Hafta6.1.2018 13:00 GÜNYAMAÇ - ŞİRİNEVLER01
5. Hafta14.1.2018 12:30 GÜNYAMAÇ - K.K.BEKİR MEVLANA23
6. Hafta20.1.2018 15:00 GÜNYAMAÇ - ALTINOVA16
9. Hafta3.2.2018 13:00 GÜNYAMAÇ - SÜTLÜCE13
11. Hafta14.2.2018 15:00 GÜNYAMAÇ - TÜRK TELEKOMSPOR03
14. Hafta3.3.2018 15:00 GÜNYAMAÇ - SÖĞÜTLÜÇEŞME26
     13.GRUP
6. Hafta20.1.2018 13:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE30
     5.GRUP
11. Hafta14.2.2018 13:00 HAMİDİYESPOR - GAZİ MAHALLESİ06
     7.GRUP
1. Hafta23.12.2017 13:00 İST.BAYBURT - YAHYA KEMAL 13
3. Hafta6.1.2018 15:00 İST.BAYBURT - ARNAVUTKÖY BLD.11
5. Hafta14.1.2018 14:30 İST.BAYBURT - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ23
7. Hafta25.1.2018 15:00 İST.BAYBURT - BAYRAMPAŞA TEKNİK32
     8.GRUP
3. Hafta7.1.2018 12:30 T.TAYFUN - M.KEMALPAŞA05
U19/2.Ligi
     11.GRUP
6. Hafta28.1.2018 15:00 CEVİZLİSPOR - PINARSPOR21
     17.GRUP
3. Hafta11.1.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - Y.S.SELİM72
5. Hafta20.1.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - R.HİSARI30
7. Hafta31.1.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - SİMURG SPOR81
11. Hafta25.2.2018 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - HALKALI23
13. Hafta11.3.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - TERAZİDERE37
     8.GRUP
1. Hafta30.12.2017 15:00 ASLANTEPE - HALİÇ33
4. Hafta13.1.2018 15:00 ASLANTEPE - ALTINYILDIZ11
6. Hafta27.1.2018 13:00 ASLANTEPE - SARIYER F.S.M.52
9. Hafta10.2.2018 15:00 ASLANTEPE - İSTANBUL KASTAMONU25
10. Hafta18.2.2018 15:00 ASLANTEPE - İNCİRLİSPOR83
12. Hafta4.3.2018 09:00 ASLANTEPE - İSTANBUL BARIŞSPOR23
14. Hafta18.3.2018 09:00 ASLANTEPE - İSTANBUL ÜNYE30