EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI
 
EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI
İSTANBUL
EYÜP

500
100x68
Suni Çim
Belirtilmemiş
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     13.GRUP
3. Hafta15.10.2017 15:00 GÜNYAMAÇ - HAZNEDAR ÇETİNKAYA12
2. Amatör Lig
     7.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:00 NİŞANCA GENÇLİK - IHLAMURDERE SPOR11
11. Hafta15.4.2018 16:00 NİŞANCA GENÇLİK - GOP.ŞEMSİPAŞA60
Süper Amatör Lig
     4.GRUP
2. Hafta16.9.2017 16:30 RAMİ - İSTANBULSPOR KULÜBÜ31
4. Hafta30.9.2017 15:30 RAMİ - KÜÇÜKKÖY32
6. Hafta14.10.2017 14:30 RAMİ - BEYKOZ 190810
8. Hafta22.10.2017 14:30 RAMİ - NİŞANTAŞI00
10. Hafta5.11.2017 14:30 RAMİ - KÜÇÜKYALI YELKEN13
12. Hafta19.11.2017 14:30 RAMİ - BÜYÜKÇEKMECE BLD.00
14. Hafta3.12.2017 12:00 RAMİ - BARBAROS00
16. Hafta14.12.2017 14:30 RAMİ - GOP.YENİKÖY51
18. Hafta23.12.2017 14:30 RAMİ - KARABEKİRSPOR10
20. Hafta6.1.2018 14:30 RAMİ - BAŞAKŞEHİR KARTAL21
     6.GRUP
1. Hafta10.9.2017 17:00 TOPÇULAR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ03
     7.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 ŞAFAKSPOR - AKATLAR13
3. Hafta23.9.2017 16:00 ŞAFAKSPOR - YAHYA KEMAL 24
5. Hafta7.10.2017 15:00 ŞAFAKSPOR - HASKÖY20
8. Hafta21.10.2017 15:00 ŞAFAKSPOR - BAĞLARBAŞI10
10. Hafta4.11.2017 15:00 ŞAFAKSPOR - VEFASPOR11
13. Hafta26.11.2017 15:00 ŞAFAKSPOR - GAZİ MAHALLESİ01
15. Hafta10.12.2017 15:00 ŞAFAKSPOR - KAYNARCA00
18. Hafta24.12.2017 14:30 ŞAFAKSPOR - AVCILAR BELEDİYE21
20. Hafta7.1.2018 14:30 ŞAFAKSPOR - ORTAÇEŞME50
22. Hafta27.1.2018 14:30 ŞAFAKSPOR - İSTANBUL KARTAL BLD21
     9.GRUP
4. Hafta1.10.2017 15:30 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ - BAKIRKÖYSPOR03
5. Hafta7.10.2017 13:00 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ - ARAPHAN02
U13 Ligi
     16.GRUP
2. Hafta1.4.2018 12:00 NİŞANCA GENÇLİK - GİRESUN EMEKSAN08
2. Hafta1.4.2018 15:00 RAMİ - YILDIZTABYA13
4. Hafta15.4.2018 12:00 RAMİ - ÖZALİBEYKÖY15
     18.GRUP
2. Hafta1.4.2018 13:30 VEFASPOR - ÇIKSALIN02
U14/A
     12.GRUP
14. Hafta17.12.2017 15:00 HALİÇ - ES.KULÜP ATLETİK23
     4.GRUP
3. Hafta30.9.2017 13:30 RAMİ - ESENLER KENTYILDIZ24
6. Hafta22.10.2017 16:30 RAMİ - KOCAMUSTAFAPAŞA00
9. Hafta11.11.2017 13:30 RAMİ - ESEN BAYBURT11
11. Hafta25.11.2017 15:00 RAMİ - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.11
12. Hafta3.12.2017 10:30 RAMİ - DAMLASPOR11
14. Hafta17.12.2017 12:00 RAMİ - B.EVLER FUTBOL ATLETİK21
     6.GRUP
5. Hafta14.10.2017 12:00 ÇELİKSPOR - ESENLER11
     7.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:00 ŞAFAKSPOR - Y.GÜNEŞ01
7. Hafta29.10.2017 12:00 ŞAFAKSPOR - ASLAN YUVASI03
8. Hafta4.11.2017 12:00 ŞAFAKSPOR - SÖĞÜTLÜÇEŞME02
10. Hafta18.11.2017 12:00 ŞAFAKSPOR - BAYRAMPAŞA TEKNİK01
12. Hafta2.12.2017 12:00 ŞAFAKSPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ01
U14/B
     12.GRUP
6. Hafta22.10.2017 12:30 IRMAKSPOR - REŞİTPAŞA17
     15.GRUP
5. Hafta15.10.2017 12:00 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ - SULTANGÜCÜ13
11. Hafta26.11.2017 12:00 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ - YAHYA KEMAL 01
     4.GRUP
3. Hafta30.9.2017 12:00 Y.S.SELİM - FATİH SULTAN MEHMET09
11. Hafta25.11.2017 12:00 Y.S.SELİM - İSTANBUL SOMA 017
     9.GRUP
3. Hafta1.10.2017 12:00 DAVUTPAŞA - RUMELİ İDMANYURDU33
U15/A
     2.GRUP
5. Hafta28.1.2018 13:30 İSTANBUL KASTAMONU - KÜÇÜKKÖY06
13. Hafta18.3.2018 12:00 İSTANBUL KASTAMONU - ESENLER13
U15/B
     11.GRUP
11. Hafta3.3.2018 12:00 VEFASPOR - FATİH YAYLA40
     13.GRUP
2. Hafta13.1.2018 12:30 KARLITEPE - YEŞİLKÖY30
5. Hafta27.1.2018 12:30 KARLITEPE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA02
8. Hafta11.2.2018 15:00 KARLITEPE - ŞİŞLİ YAYLA12
10. Hafta25.2.2018 15:00 KARLITEPE - KANARYA02
     19.GRUP
10. Hafta25.2.2018 13:30 SARIGÖL BİRLİK - GÜRZAFER06
     3.GRUP
14. Hafta25.3.2018 14:30 ÇAPA - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT24
     4.GRUP
2. Hafta14.1.2018 13:30 TOPÇULAR - KEMERBURGAZ11
4. Hafta25.1.2018 15:00 TOPÇULAR - S.KARTAL01
6. Hafta31.1.2018 13:30 TOPÇULAR - HAVATAŞ SPOR03
8. Hafta10.2.2018 12:00 TOPÇULAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME03
9. Hafta18.2.2018 12:00 NESLİŞAH - HAVATAŞ SPOR07
10. Hafta24.2.2018 15:00 TOPÇULAR - NESLİŞAH21
11. Hafta4.3.2018 13:30 NESLİŞAH - 1907 A.Ç.ÇEŞME24
12. Hafta10.3.2018 14:00 TOPÇULAR - TRABZON 1453 SPOR03
14. Hafta24.3.2018 12:00 TOPÇULAR - OKMEYDANI FETİH03
     8.GRUP
2. Hafta14.1.2018 12:00 RAMİ - İSTANBUL SİNOP00
3. Hafta20.1.2018 12:30 RAMİ - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE40
5. Hafta28.1.2018 12:00 RAMİ - GÜNEŞLİ30
7. Hafta4.2.2018 16:00 RAMİ - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN01
8. Hafta10.2.2018 13:30 RAMİ - KAĞITHANE SADABAD32
11. Hafta4.3.2018 12:00 RAMİ - MALKOÇOĞLU SPOR60
13. Hafta18.3.2018 17:00 RAMİ - SEYRANTEPE OF11
U16/A
     2.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 RAMİ - OKMEYDANI FETİH11
4. Hafta15.10.2017 13:30 RAMİ - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN11
5. Hafta21.10.2017 13:30 KARLITEPE - BAHÇELİEVLER SOĞANLI23
6. Hafta29.10.2017 15:00 RAMİ - KARLITEPE11
7. Hafta4.11.2017 13:30 KARLITEPE - OKMEYDANI FETİH01
8. Hafta12.11.2017 15:00 KARLITEPE - İSTANBUL GÜNGÖREN04
10. Hafta26.11.2017 13:30 RAMİ - İSTANBUL GÜNGÖREN02
12. Hafta10.12.2017 13:30 RAMİ - TUNASPOR01
14. Hafta23.12.2017 12:30 RAMİ - BAHÇELİEVLER SOĞANLI01
     3.GRUP
7. Hafta5.11.2017 12:00 VEFASPOR - AVCILAR BELEDİYE02
8. Hafta11.11.2017 15:00 VEFASPOR - İFA01
13. Hafta17.12.2017 13:30 VEFASPOR - CENNET BARBAROS10
     8.GRUP
8. Hafta12.11.2017 13:30 KOCAMUSTAFAPAŞA - 1907 A.Ç.ÇEŞME07
U16/B
     10.GRUP
8. Hafta12.11.2017 12:00 GÜZELHİSAR - ASLANORDU GENÇLİK12
     6.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 TOPÇULAR - SAĞMALCILAR SPOR12
3. Hafta7.10.2017 11:30 TOPÇULAR - İSTANBUL TRABZON23
6. Hafta29.10.2017 13:30 TOPÇULAR - KADIRGA01
9. Hafta18.11.2017 15:00 KADIRGA - ÖZ Y.SELİM13
9. Hafta18.11.2017 13:30 TOPÇULAR - TRABZON 1453 SPOR07
12. Hafta10.12.2017 12:00 TOPÇULAR - FERAHEVLER12
U17/A
     9.GRUP
3. Hafta18.2.2018 13:30 VEFASPOR - AVCILAR BELEDİYE04
5. Hafta4.3.2018 15:00 VEFASPOR - CEVAT KÖPRÜBAŞI23
U17/B
     11.GRUP
1. Hafta10.3.2018 12:00 ŞAFAKSPOR - BALAT YEŞİLOVA80
3. Hafta24.3.2018 13:30 ŞAFAKSPOR - SİMURG SPOR11
4. Hafta31.3.2018 14:00 Y.S.SELİM - SÜTLÜCE42
5. Hafta8.4.2018 12:00 ŞAFAKSPOR - SÜTLÜCE40
6. Hafta14.4.2018 16:00 ŞAFAKSPOR - Y.S.SELİM50
     14.GRUP
3. Hafta25.3.2018 12:30 KADIRGA - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE42
     16.GRUP
1. Hafta11.3.2018 12:00 RAMİ - HÜR.EĞİTİM10
3. Hafta25.3.2018 16:00 RAMİ - TRABZON 1453 SPOR71
5. Hafta7.4.2018 14:00 RAMİ - BAYRAMPAŞA DOĞAN42
6. Hafta15.4.2018 14:00 RAMİ - ÇAYIRBAŞI50
     6.GRUP
2. Hafta17.3.2018 16:00 TOPÇULAR - ALEMDAR21
4. Hafta1.4.2018 17:00 TOPÇULAR - İSTANBUL GİRESUN10
7. Hafta21.4.2018 16:00 TOPÇULAR - YENİ ORTABAYIR  
     9.GRUP
2. Hafta18.3.2018 13:30 SİİRT İST.Y.SELİM - ÖRNEKTEPE02
4. Hafta31.3.2018 16:00 SİİRT İST.Y.SELİM - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ00
5. Hafta8.4.2018 14:00 SİİRT İST.Y.SELİM - CEVİZLİSPOR23
U19/1.Ligi
     4.GRUP
1. Hafta24.12.2017 12:30 RAMİ - İST. ESENLER TOKAT51
3. Hafta7.1.2018 12:30 RAMİ - KARADENİZ44
5. Hafta13.1.2018 14:30 RAMİ - CFS BAĞCILAR31
6. Hafta21.1.2018 15:00 RAMİ - İSTANBUL DEMİR22
9. Hafta4.2.2018 12:00 RAMİ - ÇAYIRBAŞI31
11. Hafta15.2.2018 15:00 RAMİ - ESENLER40
     6.GRUP
2. Hafta30.12.2017 12:30 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN04
     7.GRUP
2. Hafta31.12.2017 14:30 VEFASPOR - BAKIRKÖY ASLAN61
6. Hafta20.1.2018 14:30 VEFASPOR - ARNAVUTKÖY BLD.01
U19/2.Ligi
     11.GRUP
10. Hafta17.2.2018 14:00 ALTINAY - ŞİŞLİ YAYLA20
     13.GRUP
6. Hafta28.1.2018 15:00 NİŞANCA KALESPOR - AKSARAY06
10. Hafta17.2.2018 12:00 NİŞANCA KALESPOR - GÜMÜŞDERE13
12. Hafta3.3.2018 15:30 NİŞANCA KALESPOR - SİİRT İST.Y.SELİM19
13. Hafta11.3.2018 16:00 SİİRT İST.Y.SELİM - YEŞİLPINAR11
     16.GRUP
5. Hafta21.1.2018 13:00 TOPÇULAR - TOPKAPI08
10. Hafta18.2.2018 15:30 TOPÇULAR - HARMANTEPE12
     3.GRUP
2. Hafta6.1.2018 12:30 ŞAFAKSPOR - ÇELİKTEPE ÜMİT23
4. Hafta14.1.2018 15:00 ŞAFAKSPOR - Y.GÜNEŞ03
7. Hafta31.1.2018 15:00 ŞAFAKSPOR - HALİLRIFATPAŞA01
8. Hafta3.2.2018 15:00 ŞAFAKSPOR - FATİH HİLAL24
10. Hafta17.2.2018 16:00 ŞAFAKSPOR - AVCILAR CİHANGİR60
12. Hafta3.3.2018 13:30 ŞAFAKSPOR - NURTEPE41
13. Hafta11.3.2018 14:00 ŞAFAKSPOR - MİMARSİNAN31
     8.GRUP
1. Hafta30.12.2017 14:30 ALTINYILDIZ - SARIYER F.S.M.40
9. Hafta10.2.2018 15:00 ALTINYILDIZ - İSTANBUL ÜNYE30