FATİH MİMARSİNAN STADI
 
FATİH MİMARSİNAN STADI
05322743584
02125231228
İSTANBUL
FATİH
KARAGÜMRÜK MAHALESSİ KEÇELİ MEYD SOKAK NO 4

1200
90x57
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta9.10.2016 15:00 MİMARSİNAN - İSTANBUL GÜMÜŞHANE20
5. Hafta29.10.2016 13:00 MİMARSİNAN - AKSARAY03
6. Hafta6.11.2016 11:00 AKSARAY - ÖRNEKTEPE01
7. Hafta9.11.2016 15:00 MİMARSİNAN - ÇAYIRGÜCÜ02
13. Hafta15.12.2016 15:00 MİMARSİNAN - ÖRNEKTEPE20
15. Hafta24.12.2016 15:00 MİMARSİNAN - OKMEYDANI FETİH11
17. Hafta21.1.2017 13:00 MİMARSİNAN - KARADOLAPSPOR02
     11.GRUP
1. Hafta2.10.2016 16:00 KÜÇÜKPAZAR - HALİÇ10
6. Hafta5.11.2016 15:00 KÜÇÜKPAZAR - İSTANBUL BULANCAK11
16. Hafta31.12.2016 15:00 KÜÇÜKPAZAR - ÇELİKTEPE ÜMİT30
18. Hafta28.1.2017 15:00 KÜÇÜKPAZAR - YILDIZTABYA03
     12.GRUP
1. Hafta1.10.2016 16:00 BALAT YEŞİLOVA - ŞEHZADEBAŞI04
4. Hafta23.10.2016 13:00 BALAT YEŞİLOVA - SULTANMURAT10
6. Hafta6.11.2016 15:00 BALAT YEŞİLOVA - İST.BAYBURT10
12. Hafta10.12.2016 11:00 BALAT YEŞİLOVA - BOĞAZİÇİ31
16. Hafta1.1.2017 17:00 BALAT YEŞİLOVA - ÖZALİBEYKÖY33
18. Hafta29.1.2017 14:00 BALAT YEŞİLOVA - KARTALTEPE12
     13.GRUP
3. Hafta16.10.2016 09:00 HAYDARSPOR - NURTEPE20
11. Hafta3.12.2016 11:00 HAYDARSPOR - SEFAKÖY21
13. Hafta14.12.2016 13:00 HAYDARSPOR - ARAPHAN12
15. Hafta25.12.2016 11:00 HAYDARSPOR - DAMLASPOR00
17. Hafta22.1.2017 15:00 HAYDARSPOR - CEVİZLİSPOR70
     5.GRUP
2. Hafta8.10.2016 15:00 FATİH HİLAL - CFS BAĞCILAR00
3. Hafta26.10.2016 15:00 FATİH HİLAL - ŞİRİNEVLER12
3. Hafta26.10.2016 15:00 FATİH HİLAL - ŞİRİNEVLER12
5. Hafta30.10.2016 09:00 FATİH HİLAL - GÜNGÖRENSPOR00
7. Hafta10.11.2016 14:00 FATİH HİLAL - HAVATAŞ SPOR02
15. Hafta25.12.2016 15:00 FATİH HİLAL - ZEYTİNBURNU10
17. Hafta22.1.2017 11:00 FATİH HİLAL - YEDİKULE25
     7.GRUP
1. Hafta2.10.2016 14:00 KUMKAPI SARIÇUBUK - ABİDEİ HÜRRİYET21
1. Hafta2.10.2016 09:30 TOPKAPI - MAHMUTŞEVKETPAŞA30
3. Hafta16.10.2016 11:00 TOPKAPI - ALTINOVA10
5. Hafta30.10.2016 11:00 TOPKAPI - ULUTEPE13
7. Hafta10.11.2016 16:00 TOPKAPI - KUMKAPI SARIÇUBUK12
11. Hafta3.12.2016 09:00 TOPKAPI - ABİDEİ HÜRRİYET20
13. Hafta14.12.2016 15:00 KUMKAPI SARIÇUBUK - ULUTEPE41
15. Hafta25.12.2016 13:00 TOPKAPI - PİYALEPAŞA50
16. Hafta31.12.2016 13:00 KUMKAPI SARIÇUBUK - TOPKAPI05
18. Hafta28.1.2017 11:00 TOPKAPI - BAHÇELİEVLER SOĞANLI24
2. Amatör Lig
     10.GRUP
1. Hafta19.2.2017 15:00 Y.S.SELİM - ETİLER KARTALSPOR02
5. Hafta19.3.2017 15:30 Y.S.SELİM - GÖKTÜRKSPOR12
7. Hafta30.3.2017 12:00 ÇELİKSPOR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI14
8. Hafta2.4.2017 09:00 Y.S.SELİM - Ç.G.BİRLİĞİ25
11. Hafta19.4.2017 12:00 Y.S.SELİM - RUMELİ İDMANYURDU05
13. Hafta30.4.2017 13:00 Y.S.SELİM - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
     11.GRUP
2. Hafta26.2.2017 14:30 ALTINYILDIZ - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ31
4. Hafta12.3.2017 17:00 ALTINYILDIZ - ASLANTEPE 20
6. Hafta26.3.2017 11:00 ALTINYILDIZ - İ.T.Ü.80
9. Hafta9.4.2017 15:30 ALTINYILDIZ - KEMERBURGAZ21
10. Hafta15.4.2017 16:00 ALTINYILDIZ - GOP.ŞEMSİPAŞA21
12. Hafta23.4.2017 14:00 ALTINYILDIZ - İSTANBUL ÜNYE03
     19.GRUP
8. Hafta1.4.2017 16:00 LANGA - YILDIZ KANARYALAR04
12. Hafta23.4.2017 16:00 LANGA - HALKALI ÇAMLIKALTI93
     5.GRUP
1. Hafta18.2.2017 15:00 NESLİŞAH - ÖZGENSPOR31
3. Hafta4.3.2017 15:00 NESLİŞAH - TOZKOPARAN21
5. Hafta18.3.2017 15:30 NESLİŞAH - EYÜP ÇIRÇIR İMAR40
7. Hafta29.3.2017 16:00 NESLİŞAH - ŞİRİNTEPE12
11. Hafta20.4.2017 16:00 NESLİŞAH - BEŞTELSİZ100
13. Hafta29.4.2017 15:00 NESLİŞAH - BAĞCILAR EVREN   
     6.GRUP
11. Hafta19.4.2017 14:00 YENİGAYRET - R.HİSARI31
     7.GRUP
7. Hafta29.3.2017 14:00 SAKARYA İMÇ. - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE30
     8.GRUP
1. Hafta19.2.2017 09:00 ALTINOK - 1453 FATİH GENÇLİK03
1. Hafta19.2.2017 11:00 MOLLA AŞKI - BEYOĞLUSPOR23
3. Hafta5.3.2017 11:00 MOLLA AŞKI - 1453 FATİH GENÇLİK15
5. Hafta3.5.2017 16:00 MOLLA AŞKI - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT  
6. Hafta25.3.2017 16:00 ALTINOK - MOLLA AŞKI42
7. Hafta30.3.2017 14:00 CANKURTARAN - HALKALI44
7. Hafta30.3.2017 16:00 MOLLA AŞKI - TELSİZ05
8. Hafta2.4.2017 10:45 ALTINOK - BEYOĞLUSPOR70
8. Hafta2.4.2017 14:30 MOLLA AŞKI - KARAAĞAÇ04
9. Hafta8.4.2017 16:00 CANKURTARAN - ALTINOK03
10. Hafta15.4.2017 14:00 CANKURTARAN - TELSİZ04
11. Hafta19.4.2017 16:00 ALTINOK - HALKALI60
11. Hafta19.4.2017 10:00 MOLLA AŞKI - CANKURTARAN35
12. Hafta22.4.2017 16:00 CANKURTARAN - GÜRZAFER21
13. Hafta30.4.2017 15:00 MOLLA AŞKI - HALKALI  
     9.GRUP
2. Hafta26.2.2017 10:45 FATİH - BAĞCILAR G.GÜCÜ13
4. Hafta12.3.2017 15:00 FATİH - BÜYÜKDERE23
7. Hafta29.3.2017 12:00 FATİH - NURTEPE GÜNEYYILDIZI00
Süper Amatör Lig
     8.GRUP
1. Hafta10.9.2016 15:00 SİİRT İST.Y.SELİM - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ50
7. Hafta23.10.2016 15:00 SİİRT İST.Y.SELİM - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF60
8. Hafta29.10.2016 15:00 SİİRT İST.Y.SELİM - BEYKOZ 190812
13. Hafta10.12.2016 15:00 SİİRT İST.Y.SELİM - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ11
18. Hafta28.1.2017 13:00 SİİRT İST.Y.SELİM - BAĞLARBAŞI48
U13 Ligi
     19.GRUP
9. Hafta4.5.2017 16:00 İSTANBUL MALATYASPOR - DİKİLİTAŞ  
     21.GRUP
1. Hafta18.3.2017 10:30 Y.S.SELİM - SEYRANTEPE YEŞİLCE07
3. Hafta1.4.2017 14:30 Y.S.SELİM - İST. ESENLER TOKAT03
5. Hafta9.4.2017 09:00 Y.S.SELİM - HAMİDİYESPOR14
7. Hafta22.4.2017 09:30 Y.S.SELİM - AKŞEMSETTİN06
9. Hafta29.4.2017 13:30 Y.S.SELİM - KUŞTEPE  
     22.GRUP
1. Hafta18.3.2017 12:00 HALİÇ - ASLANORDU GENÇLİK51
3. Hafta1.4.2017 10:00 HALİÇ - VEFASPOR90
5. Hafta8.4.2017 10:30 VEFASPOR - ASLANORDU GENÇLİK20
6. Hafta15.4.2017 10:30 VEFASPOR - ABİDEİ HÜRRİYET04
8. Hafta23.4.2017 10:30 VEFASPOR - ÇELİKTEPE10
9. Hafta30.4.2017 09:30 HALİÇ - ABİDEİ HÜRRİYET  
     25.GRUP
2. Hafta25.3.2017 11:30 İSTANBUL KASTAMONU - PİYALEPAŞA35
3. Hafta1.4.2017 11:30 İSTANBUL KASTAMONU - ESENAY130
5. Hafta9.4.2017 10:30 İSTANBUL KASTAMONU - A.PARSELLER03
7. Hafta22.4.2017 11:00 İSTANBUL KASTAMONU - TAKSİM30
8. Hafta23.4.2017 09:00 İSTANBUL KASTAMONU - İST.BAYBURT71
     41.GRUP
3. Hafta1.4.2017 13:00 FATİH KARAGÜMRÜK - KASIMPAŞA18
5. Hafta9.4.2017 12:00 FATİH KARAGÜMRÜK - B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR 60
7. Hafta22.4.2017 12:30 FATİH KARAGÜMRÜK - GALATASARAY A.Ş.04
     8.GRUP
6. Hafta15.4.2017 09:00 YEŞİLILGAZ - GAZİOSMANPAŞA11
U14/A
     10.GRUP
3. Hafta21.1.2017 09:30 BALAT YEŞİLOVA - KOCAMUSTAFAPAŞA25
6. Hafta4.2.2017 15:00 BALAT YEŞİLOVA - ATAKENT 201506
     11.GRUP
7. Hafta8.2.2017 15:00 ÖZ Y.SELİM - BEŞYÜZEVLER03
     3.GRUP
8. Hafta11.2.2017 09:30 Y.GÜNEŞ - İST. ESENLER TOKAT09
     7.GRUP
4. Hafta28.1.2017 09:30 HALİÇ - ŞİRİNEVLER81
6. Hafta5.2.2017 11:00 HALİÇ - CENNET BARBAROS10
9. Hafta19.2.2017 18:30 HALİÇ - İSTANBUL DEMİR24
10. Hafta25.2.2017 15:30 HALİÇ - SARIYER BLD.04
14. Hafta11.3.2017 14:30 HALİÇ - SULTANGAZİ41
     9.GRUP
10. Hafta25.2.2017 12:30 KADIRGA - ŞİŞLİ ANADOLU10
14. Hafta11.3.2017 09:30 KADIRGA - GÜNGÖRENSPOR14
U14/B
     10.GRUP
1. Hafta24.12.2016 13:00 İSTANBUL KONYA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR03
     12.GRUP
3. Hafta21.1.2017 15:00 VEFASPOR - ÇAYIRGÜCÜ12
5. Hafta31.1.2017 11:00 VEFASPOR - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT80
7. Hafta9.2.2017 12:00 VEFASPOR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI23
8. Hafta12.2.2017 10:30 VEFASPOR - GEDİKPAŞA52
9. Hafta18.2.2017 09:30 VEFASPOR - AYAZAĞA ESEN70
11. Hafta1.3.2017 13:00 VEFASPOR - ASLANORDU GENÇLİK00
13. Hafta9.3.2017 15:30 VEFASPOR - KARTALTEPE11
     14.GRUP
2. Hafta26.1.2017 11:00 İSTANBUL KASTAMONU - ARENA OLİMPİK GSK64
2. Hafta26.1.2017 11:00 İSTANBUL KASTAMONU - ARENA OLİMPİK GSK64
4. Hafta29.1.2017 10:30 İSTANBUL KASTAMONU - GÜNEŞLİ50
7. Hafta9.2.2017 10:30 İSTANBUL KASTAMONU - ÇELİKSPOR61
13. Hafta9.3.2017 14:00 İSTANBUL KASTAMONU - İSTANBUL ATAKENT10
     4.GRUP
2. Hafta26.1.2017 13:00 MİMARSİNAN - ÖRNEKTEPE21
4. Hafta29.1.2017 12:00 MİMARSİNAN - ULUSSPOR13
5. Hafta31.1.2017 13:00 MİMARSİNAN - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN00
7. Hafta9.2.2017 15:00 MİMARSİNAN - KAĞITHANE SADABAD31
8. Hafta12.2.2017 13:30 MİMARSİNAN - TARABYA90
10. Hafta26.2.2017 09:00 MİMARSİNAN - BAYRAMPAŞA DOĞAN01
13. Hafta9.3.2017 12:30 MİMARSİNAN - R.KAVAĞI30
     5.GRUP
8. Hafta11.2.2017 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - GÜNGÖREN DOĞUŞ32
11. Hafta2.3.2017 13:00 YEDİKULE - AVCILAR CİHANGİR01
14. Hafta11.3.2017 11:00 YEDİKULE - YEŞİLPINAR06
     7.GRUP
6. Hafta5.2.2017 09:30 BEŞTELSİZ - İSTANBUL BALKAN SPOR22
     8.GRUP
4. Hafta29.1.2017 16:30 Y.S.SELİM - ESENLER KENTYILDIZ09
7. Hafta9.2.2017 13:30 Y.S.SELİM - GENÇOSMAN30
8. Hafta12.2.2017 09:00 Y.S.SELİM - BAYRAMPAŞA DEMİR09
12. Hafta4.3.2017 09:30 Y.S.SELİM - HALKALI09
13. Hafta9.3.2017 11:00 Y.S.SELİM - OKMEYDANI FETİH08
     9.GRUP
6. Hafta5.2.2017 16:30 NESLİŞAH - DAVUTPAŞA13
9. Hafta19.2.2017 17:00 NESLİŞAH - ÖZ YARIMBURGAZ42
10. Hafta25.2.2017 09:00 DAVUTPAŞA - KANARYA12
11. Hafta2.3.2017 11:30 NESLİŞAH - ÇELİKTEPE ÜMİT13
14. Hafta11.3.2017 12:30 NESLİŞAH - MECİDİYEKÖY TAYFUN71
U15/A
     14.GRUP
12. Hafta4.12.2016 11:00 GÜZELHİSAR - MAHMUTBEY23
     4.GRUP
1. Hafta25.9.2016 16:00 VEFASPOR - SEYRANTEPE YEŞİLCE32
3. Hafta9.10.2016 11:00 VEFASPOR - ÖZALİBEYKÖY12
7. Hafta29.10.2016 09:00 VEFASPOR - İSTANBUL DEMİR21
13. Hafta10.12.2016 09:30 VEFASPOR - TERAZİDERE12
     6.GRUP
12. Hafta4.12.2016 13:00 FATİH YAYLA - BAKIRKÖY GENÇLİK52
U15/B
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2016 16:00 BALAT YEŞİLOVA - BEŞYÜZEVLER07
3. Hafta8.10.2016 11:00 BALAT YEŞİLOVA - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK23
5. Hafta19.10.2016 16:00 BALAT YEŞİLOVA - ÇAYIRBAŞI50
6. Hafta22.10.2016 15:00 BALAT YEŞİLOVA - GOP.ŞEMSİPAŞA30
U16/A
     10.GRUP
2. Hafta25.1.2017 13:00 İSTANBUL KASTAMONU - KÜÇÜKÇEKMECE08
4. Hafta2.2.2017 09:00 İSTANBUL KASTAMONU - ŞEHZADEBAŞI01
8. Hafta22.2.2017 13:30 İSTANBUL KASTAMONU - THY20
12. Hafta19.3.2017 10:30 İSTANBUL KASTAMONU - ESENLER04
14. Hafta25.3.2017 13:00 İSTANBUL KASTAMONU - BAYRAMPAŞA DEMİR04
     13.GRUP
5. Hafta4.2.2017 13:00 Y.GÜNEŞ - PİYALEPAŞA21
11. Hafta12.3.2017 11:30 Y.GÜNEŞ - İST. ESENLER TOKAT32
     4.GRUP
2. Hafta25.1.2017 15:00 VEFASPOR - FERİKÖY02
4. Hafta2.2.2017 11:00 VEFASPOR - İSTANBUL KAYAŞEHİR02
8. Hafta22.2.2017 15:30 VEFASPOR - BAĞCILAR SPOR20
10. Hafta5.3.2017 09:30 VEFASPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ00
12. Hafta19.3.2017 12:00 VEFASPOR - EROKSPOR03
13. Hafta22.3.2017 16:00 VEFASPOR - ŞAFAKSPOR20
U16/B
     10.GRUP
13. Hafta22.3.2017 14:00 İSTANBUL KONYA - ARNAVUTKÖY BLD.06
     11.GRUP
8. Hafta23.2.2017 11:30 KADIRGA - AVCILAR CİHANGİR21
11. Hafta12.3.2017 09:30 KADIRGA - EYÜP ÇIRÇIR İMAR04
13. Hafta23.3.2017 16:00 KADIRGA - İSTANBUL BULANCAK14
     12.GRUP
2. Hafta25.1.2017 11:00 Y.S.SELİM - YILDIZ25
4. Hafta2.2.2017 15:00 Y.S.SELİM - İSTANBUL SOMA 06
5. Hafta5.2.2017 14:30 Y.S.SELİM - ALİBEYKÖYSPOR13
8. Hafta22.2.2017 11:30 Y.S.SELİM - S.KARTAL04
13. Hafta22.3.2017 12:00 Y.S.SELİM - TELSİZ34
     3.GRUP
2. Hafta26.1.2017 15:00 SAKARYA İMÇ. - OSMANİYE İSTİKLAL16
4. Hafta31.1.2017 15:00 SAKARYA İMÇ. - KISIRKAYA31
5. Hafta4.2.2017 11:00 ZEYTİNBURNU 1957 - MERTER02
6. Hafta12.2.2017 12:00 SAKARYA İMÇ. - MERTER05
8. Hafta23.2.2017 15:30 SAKARYA İMÇ. - BEŞTELSİZ13
10. Hafta4.3.2017 11:00 SAKARYA İMÇ. - İSTANBUL DEMİR05
12. Hafta18.3.2017 13:30 SAKARYA İMÇ. - KEMERBURGAZ07
     7.GRUP
1. Hafta21.1.2017 11:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - SEFAKÖY18
8. Hafta23.2.2017 13:30 FATİH YAYLA - BAYRAMPAŞA TEKNİK13
     8.GRUP
1. Hafta22.1.2017 09:00 SİİRT İST.Y.SELİM - SULTANMURAT04
4. Hafta2.2.2017 13:00 SİİRT İST.Y.SELİM - İSTANBUL BARIŞSPOR07
6. Hafta11.2.2017 13:00 SİİRT İST.Y.SELİM - BAYRAMPAŞA DOĞAN14
9. Hafta25.2.2017 14:00 SİİRT İST.Y.SELİM - ATAKENT 201540
12. Hafta19.3.2017 09:00 SİİRT İST.Y.SELİM - G.O.PAŞA BARBAROS22
14. Hafta25.3.2017 14:30 SİİRT İST.Y.SELİM - AVCILAR YEŞİLKENT04
U17/A
     11.GRUP
1. Hafta9.10.2016 13:00 HALİÇ - GÖKTÜRK SARAYSPOR12
3. Hafta23.10.2016 11:00 HALİÇ - RAMİ20
14. Hafta1.1.2017 13:00 HALİÇ - KARADENİZ21
     12.GRUP
5. Hafta2.11.2016 13:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - TELSİZ41
5. Hafta2.11.2016 15:00 VEFASPOR - ASLANTEPE 51
     7.GRUP
6. Hafta6.11.2016 17:00 KADIRGA - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR81
U17/B
     17.GRUP
1. Hafta9.10.2016 09:00 YEŞİLDİREK - AYAZAĞA ESEN22
4. Hafta29.10.2016 11:00 YEŞİLDİREK - YENİUFUK42
6. Hafta6.11.2016 09:00 YEŞİLDİREK - YENİ ORTABAYIR03
10. Hafta4.12.2016 15:00 YEŞİLDİREK - ZEKERİYAKÖY12
14. Hafta1.1.2017 11:00 YEŞİLDİREK - YILDIZ04
     5.GRUP
3. Hafta23.10.2016 09:00 Y.S.SELİM - SÖĞÜTLÜÇEŞME31
5. Hafta3.11.2016 15:00 Y.S.SELİM - KEMERBURGAZ30
11. Hafta10.12.2016 13:00 Y.S.SELİM - EMİRGAN51
13. Hafta24.12.2016 11:00 Y.S.SELİM - HÜR.GÜCÜ60
     6.GRUP
1. Hafta8.10.2016 13:00 ALTINAY - FATİH YAYLA23
2. Hafta26.10.2016 13:00 MİMARSİNAN - İST.BAYBURT07
2. Hafta26.10.2016 13:00 MİMARSİNAN - İST.BAYBURT07
6. Hafta5.11.2016 13:00 ALTINAY - TÜRK TELEKOMSPOR13
13. Hafta25.12.2016 09:00 MİMARSİNAN - FATİH YAYLA43
14. Hafta31.12.2016 11:00 ALTINAY - MİMARSİNAN22
U19/1.Ligi
     14.GRUP
1. Hafta1.2.2017 13:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - İSTANBULSPOR KULÜBÜ01
     16.GRUP
1. Hafta1.2.2017 15:00 VEFASPOR - Z.YILDIZ30
3. Hafta12.2.2017 15:30 VEFASPOR - İFA10
5. Hafta18.2.2017 11:00 VEFASPOR - THY11
9. Hafta15.3.2017 16:00 VEFASPOR - YEŞİLILGAZ53
11. Hafta26.3.2017 09:00 VEFASPOR - SULTANMURAT40
13. Hafta6.4.2017 16:00 VEFASPOR - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN22
     17.GRUP
6. Hafta25.2.2017 10:30 DAVUTPAŞA - ATIŞALANI21
     7.GRUP
8. Hafta11.3.2017 16:00 ŞEHREMİNİ - A.PARSELLER28
     8.GRUP
9. Hafta15.3.2017 14:00 VARDAR - FERİKÖY02
U19/2.Ligi
     10.GRUP
2. Hafta4.5.2017 14:00 YEŞİLDİREK - ALTINOK  
     12.GRUP
1. Hafta9.4.2017 13:30 SAMATYA - HALİÇ03
     14.GRUP
1. Hafta8.4.2017 14:00 CEYLANSPOR - YEŞİLKÖY30
     2.GRUP
4. Hafta29.4.2017 11:30 Y.S.SELİM - TOPKAPI  
     3.GRUP
1. Hafta8.4.2017 12:00 SEFAKÖY - FİRUZKÖY10
     4.GRUP
2. Hafta4.5.2017 12:00 AKSARAY - ALTINAY  
2. Hafta4.5.2017 12:00 AKSARAY - ALTINAY  
     5.GRUP
2. Hafta3.5.2017 14:00 BEŞTELSİZ - EYÜP ÇIRÇIR İMAR  
2. Hafta3.5.2017 14:00 BEŞTELSİZ - EYÜP ÇIRÇIR İMAR  
     7.GRUP
4. Hafta30.4.2017 11:00 KÜÇÜK AYASOFYA - MİMARSİNAN  
     9.GRUP
3. Hafta22.4.2017 14:00 KUMKAPI SARIÇUBUK - ALTINYILDIZ13