MERKEZEFENDİ STADI
 
MERKEZEFENDİ STADI
İSTANBUL

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     13.GRUP
2. Hafta7.10.2017 15:00 Z.YILDIZ - AKSARAY30
4. Hafta21.10.2017 12:30 Z.YILDIZ - GÜNYAMAÇ31
5. Hafta29.10.2017 16:00 Z.YILDIZ - HAZNEDAR ÇETİNKAYA20
7. Hafta12.11.2017 12:30 Z.YILDIZ - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ31
9. Hafta26.11.2017 15:00 Z.YILDIZ - MURADİYE20
10. Hafta2.12.2017 10:45 Z.YILDIZ - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE22
12. Hafta16.12.2017 16:30 Z.YILDIZ - PINARSPOR25
15. Hafta7.1.2018 14:30 Z.YILDIZ - İKİTELLİ10
17. Hafta21.1.2018 12:30 Z.YILDIZ - SÜTLÜCE25
     4.GRUP
2. Hafta8.10.2017 15:00 TELSİZ - HARMANTEPE30
4. Hafta22.10.2017 10:45 TELSİZ - CEYLANSPOR30
6. Hafta5.11.2017 10:45 TELSİZ - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR15
9. Hafta25.11.2017 11:30 TELSİZ - TAKSİM21
10. Hafta3.12.2017 15:00 TELSİZ - İSTANBUL SİNOP22
12. Hafta17.12.2017 15:00 TELSİZ - KARADOLAPSPOR13
14. Hafta31.12.2017 12:30 TELSİZ - KUMKAPI SARIÇUBUK32
16. Hafta16.1.2018 15:00 TELSİZ - NESLİŞAH36
17. Hafta20.1.2018 12:30 TELSİZ - ÇANKIRI MARUF SPOR92
     5.GRUP
1. Hafta1.10.2017 13:30 BATI TRAKYA - GİRESUN EMEKSAN22
4. Hafta21.10.2017 14:30 BATI TRAKYA - BAYRAMPAŞA TEKNİK31
6. Hafta4.11.2017 15:30 BATI TRAKYA - FATİH HİLAL30
8. Hafta18.11.2017 12:30 BATI TRAKYA - CEVAT KÖPRÜBAŞI20
12. Hafta16.12.2017 10:45 BATI TRAKYA - İSTANBUL BULANCAK01
14. Hafta30.12.2017 12:30 BATI TRAKYA - İST.BAYBURT21
16. Hafta15.1.2018 15:00 BATI TRAKYA - ŞİRİNEVLER20
18. Hafta27.1.2018 14:30 BATI TRAKYA - SULTANMURAT40
     8.GRUP
1. Hafta30.9.2017 15:30 ZEYTİNBURNU - ESENLER25
3. Hafta14.10.2017 10:45 ZEYTİNBURNU - ABİDEİ HÜRRİYET11
7. Hafta11.11.2017 14:30 ZEYTİNBURNU - OKMEYDANI FETİH13
8. Hafta19.11.2017 15:00 ZEYTİNBURNU - 1863 BOĞAZİÇİ05
11. Hafta9.12.2017 14:30 ZEYTİNBURNU - YENİ ÖZKARTAL30
13. Hafta23.12.2017 16:30 ZEYTİNBURNU - BOĞAZİÇİ23
15. Hafta6.1.2018 10:45 ZEYTİNBURNU - HALİÇ13
18. Hafta28.1.2018 12:30 ZEYTİNBURNU - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF31
2. Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta11.2.2018 14:30 BEŞTELSİZ - SANAYİ MAHALLESİ 10
2. Hafta11.2.2018 10:45 SELVİSPOR - GÖKTÜRKSPOR71
4. Hafta25.2.2018 11:00 SELVİSPOR - GÜRZAFER110
6. Hafta11.3.2018 11:00 BEŞTELSİZ - ESENLER KENTYILDIZ04
6. Hafta11.3.2018 17:00 SELVİSPOR - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK40
8. Hafta25.3.2018 11:00 SELVİSPOR - BEŞTELSİZ62
9. Hafta31.3.2018 13:00 BEŞTELSİZ - GÖKTÜRK SARAYSPOR11
10. Hafta8.4.2018 13:30 BEŞTELSİZ - GÖKTÜRKSPOR21
14. Hafta6.5.2018 14:30 BEŞTELSİZ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK30
     12.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 YEŞİLILGAZ - AVCILAR 1903 SPOR14
3. Hafta17.2.2018 13:00 YEŞİLILGAZ - MURATPAŞA11
6. Hafta11.3.2018 13:00 YEŞİLILGAZ - ALTINASLAR40
8. Hafta25.3.2018 15:00 YEŞİLILGAZ - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN41
11. Hafta14.4.2018 16:00 YEŞİLILGAZ - GÜNEŞLİ25
14. Hafta6.5.2018 16:30 YEŞİLILGAZ - AYAZAĞA ESEN30
18. Hafta26.5.2018 15:00 YEŞİLILGAZ - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
     13.GRUP
2. Hafta10.2.2018 14:30 Y.GÜNEŞ - EYÜP ÇIRÇIR İMAR22
5. Hafta4.3.2018 14:00 Y.GÜNEŞ - Y.S.SELİM00
7. Hafta18.3.2018 13:30 Y.GÜNEŞ - MERTER24
9. Hafta1.4.2018 13:00 Y.GÜNEŞ - NURTEPE GÜNEYYILDIZI10
     4.GRUP
2. Hafta11.2.2018 12:30 EROĞLU - SARIYER MADEN50
4. Hafta25.2.2018 15:00 EROĞLU - POLİGON FETHİYE31
6. Hafta11.3.2018 15:00 EROĞLU - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI00
8. Hafta25.3.2018 13:00 EROĞLU - ALEMDAR62
     6.GRUP
1. Hafta3.2.2018 12:30 DAMLASPOR - YENİ ORTABAYIR41
3. Hafta17.2.2018 15:00 DAMLASPOR - ŞEHREMİNİ12
18. Hafta26.5.2018 17:00 DAMLASPOR - ÖZ Y.SELİM  
     8.GRUP
2. Hafta11.2.2018 16:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İSTANBUL SİVAS71
4. Hafta25.2.2018 13:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - GEDİKPAŞA22
5. Hafta3.3.2018 15:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - CANKURTARAN71
7. Hafta17.3.2018 15:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ASLANTEPE 62
9. Hafta31.3.2018 15:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ALTINOK30
10. Hafta8.4.2018 15:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KEMERBURGAZ43
15. Hafta9.5.2018 16:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - YEŞİLDİREK11
17. Hafta20.5.2018 16:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - CFS BAĞCILAR23
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
1. Hafta10.9.2017 15:00 ZEYTİNBURNU 1957 - AYAZAĞA01
3. Hafta24.9.2017 16:00 ZEYTİNBURNU 1957 - SEKBANLAR SPOR12
6. Hafta14.10.2017 12:30 ZEYTİNBURNU 1957 - DİKİLİTAŞ01
8. Hafta22.10.2017 14:30 ZEYTİNBURNU 1957 - SULTANBEYLİ00
10. Hafta5.11.2017 12:30 ZEYTİNBURNU 1957 - YEŞİLESENYURT11
13. Hafta25.11.2017 13:30 ZEYTİNBURNU 1957 - KUŞTEPE11
16. Hafta14.12.2017 14:30 ZEYTİNBURNU 1957 - KARTALGÜCÜ02
18. Hafta23.12.2017 12:30 ZEYTİNBURNU 1957 - OKSPOR23
20. Hafta6.1.2018 14:30 ZEYTİNBURNU 1957 - 1877 ALEMDAĞ02
22. Hafta28.1.2018 14:30 ZEYTİNBURNU 1957 - TOPKAPI54
     5.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 MERKEZEFENDİ - KOCASİNAN11
4. Hafta1.10.2017 15:30 MERKEZEFENDİ - MAHMUTBEY01
7. Hafta18.10.2017 14:30 MERKEZEFENDİ - SİİRT İST.Y.SELİM13
9. Hafta29.10.2017 14:00 MERKEZEFENDİ - KURTKÖYSPOR11
11. Hafta12.11.2017 14:30 MERKEZEFENDİ - BOSTANCI70
12. Hafta18.11.2017 14:30 MERKEZEFENDİ - KİLYOS30
14. Hafta2.12.2017 14:30 MERKEZEFENDİ - SULTANBEYLİ UZUNDERE11
17. Hafta16.12.2017 14:30 MERKEZEFENDİ - TERAZİDERE71
19. Hafta30.12.2017 14:30 MERKEZEFENDİ - KANARYA31
21. Hafta21.1.2018 14:30 MERKEZEFENDİ - KAVACIK10
     8.GRUP
1. Hafta10.9.2017 17:00 IRMAKSPOR - PAŞABAHÇE23
3. Hafta24.9.2017 14:00 IRMAKSPOR - KESTANELİK30
6. Hafta14.10.2017 14:30 IRMAKSPOR - KARTALTEPE10
8. Hafta22.10.2017 12:30 IRMAKSPOR - CEVİZLİ ANADOLU10
10. Hafta5.11.2017 14:30 IRMAKSPOR - YEDİKULE30
13. Hafta25.11.2017 15:30 IRMAKSPOR - ÖMERLİ KÖYÜ52
16. Hafta14.12.2017 12:30 IRMAKSPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK20
18. Hafta23.12.2017 14:30 IRMAKSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.30
20. Hafta6.1.2018 12:30 IRMAKSPOR - KAĞITHANE21
U13 Ligi
     10.GRUP
1. Hafta31.3.2018 17:00 BEŞTELSİZ - BATI TRAKYA12
1. Hafta31.3.2018 11:00 MERKEZEFENDİ - TELSİZ140
2. Hafta1.4.2018 09:00 IRMAKSPOR - DAMLASPOR017
2. Hafta1.4.2018 18:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - MERKEZEFENDİ20
2. Hafta1.4.2018 10:15 YEŞİLILGAZ - BAKIRKÖYSPOR21
3. Hafta14.4.2018 12:30 MERKEZEFENDİ - YEŞİLILGAZ21
3. Hafta14.4.2018 11:00 TELSİZ - OSMANİYE İSTİKLAL012
4. Hafta15.4.2018 11:30 BATI TRAKYA - BAKIRKÖYSPOR02
4. Hafta15.4.2018 10:15 BEŞTELSİZ - DAMLASPOR09
4. Hafta15.4.2018 19:00 IRMAKSPOR - MERKEZEFENDİ05
4. Hafta15.4.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - TELSİZ140
7. Hafta28.4.2018 17:00 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖY ASLAN21
7. Hafta28.4.2018 15:30 TELSİZ - BATI TRAKYA011
7. Hafta28.4.2018 12:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - IRMAKSPOR70
7. Hafta28.4.2018 14:00 YEŞİLILGAZ - OSMANİYE İSTİKLAL31
8. Hafta29.4.2018 11:30 BATI TRAKYA - TEPEBAĞ KÜLTÜR06
8. Hafta29.4.2018 18:30 BEŞTELSİZ - TELSİZ60
8. Hafta29.4.2018 10:15 DAMLASPOR - MERKEZEFENDİ30
8. Hafta29.4.2018 09:00 IRMAKSPOR - YEŞİLILGAZ17
9. Hafta1.5.2018 12:30 IRMAKSPOR - OSMANİYE İSTİKLAL09
9. Hafta1.5.2018 17:00 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖYSPOR12
9. Hafta1.5.2018 15:30 TELSİZ - BAKIRKÖY ASLAN09
9. Hafta1.5.2018 14:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - BEŞTELSİZ43
9. Hafta1.5.2018 18:30 YEŞİLILGAZ - BATI TRAKYA51
10. Hafta5.5.2018 09:00 BATI TRAKYA - IRMAKSPOR40
10. Hafta5.5.2018 18:00 BEŞTELSİZ - YEŞİLILGAZ23
11. Hafta6.5.2018 11:30 IRMAKSPOR - BEŞTELSİZ04
11. Hafta6.5.2018 18:30 TELSİZ - BAKIRKÖYSPOR010
11. Hafta6.5.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - DAMLASPOR06
11. Hafta6.5.2018 10:15 YEŞİLILGAZ - BAKIRKÖY ASLAN31
12. Hafta12.5.2018 17:00 BATI TRAKYA - BEŞTELSİZ21
12. Hafta12.5.2018 12:30 IRMAKSPOR - BAKIRKÖY ASLAN018
12. Hafta12.5.2018 15:30 TELSİZ - MERKEZEFENDİ013
12. Hafta12.5.2018 11:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - BAKIRKÖYSPOR32
12. Hafta12.5.2018 14:00 YEŞİLILGAZ - DAMLASPOR18
13. Hafta13.5.2018 13:00 BATI TRAKYA - BAKIRKÖY ASLAN31
13. Hafta13.5.2018 11:30 BEŞTELSİZ - OSMANİYE İSTİKLAL00
13. Hafta13.5.2018 09:00 DAMLASPOR - IRMAKSPOR110
13. Hafta13.5.2018 16:00 MERKEZEFENDİ - TEPEBAĞ KÜLTÜR12
13. Hafta13.5.2018 10:15 TELSİZ - THY08
14. Hafta19.5.2018 11:30 BATI TRAKYA - DAMLASPOR05
14. Hafta19.5.2018 18:00 BEŞTELSİZ - BAKIRKÖY ASLAN13
14. Hafta19.5.2018 13:00 IRMAKSPOR - BAKIRKÖYSPOR08
14. Hafta19.5.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - THY21
14. Hafta19.5.2018 10:15 YEŞİLILGAZ - MERKEZEFENDİ03
15. Hafta20.5.2018 10:15 DAMLASPOR - BEŞTELSİZ60
15. Hafta20.5.2018 14:15 MERKEZEFENDİ - IRMAKSPOR110
15. Hafta20.5.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - TELSİZ30
15. Hafta20.5.2018 11:30 YEŞİLILGAZ - THY23
16. Hafta26.5.2018 09:00 BATI TRAKYA - MERKEZEFENDİ  
16. Hafta26.5.2018 10:30 BEŞTELSİZ - BAKIRKÖYSPOR  
16. Hafta26.5.2018 12:00 IRMAKSPOR - THY  
16. Hafta26.5.2018 13:30 YEŞİLILGAZ - TELSİZ  
17. Hafta27.5.2018 15:30 DAMLASPOR - OSMANİYE İSTİKLAL  
17. Hafta27.5.2018 11:00 MERKEZEFENDİ - BEŞTELSİZ  
17. Hafta27.5.2018 14:00 TELSİZ - IRMAKSPOR  
17. Hafta27.5.2018 12:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - YEŞİLILGAZ  
     11.GRUP
7. Hafta28.4.2018 11:00 İSTANBUL KASTAMONU - ÇAPA70
     18.GRUP
8. Hafta29.4.2018 12:45 KADIRGA - VEFASPOR50
U14/A
     7.GRUP
11. Hafta26.11.2017 12:00 Y.GÜNEŞ - ASLAN YUVASI01
     9.GRUP
2. Hafta23.9.2017 09:00 BATI TRAKYA - İFA13
4. Hafta7.10.2017 13:30 BATI TRAKYA - TÜRK TELEKOMSPOR40
8. Hafta4.11.2017 11:00 BATI TRAKYA - ARENA OLİMPİK GSK50
U14/B
     10.GRUP
1. Hafta16.9.2017 16:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İSTANBUL BARIŞSPOR31
2. Hafta24.9.2017 09:00 BEŞTELSİZ - YENİ ORTABAYIR12
3. Hafta30.9.2017 17:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - BEŞTELSİZ31
4. Hafta8.10.2017 10:30 BEŞTELSİZ - KÜÇÜKKÖY05
5. Hafta14.10.2017 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - YENİ ORTABAYIR60
8. Hafta5.11.2017 16:30 BEŞTELSİZ - KEMER FK14
9. Hafta11.11.2017 11:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - TAKSİM82
10. Hafta19.11.2017 10:30 BEŞTELSİZ - TEPEBAĞ KÜLTÜR16
11. Hafta25.11.2017 17:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KEMER FK30
12. Hafta3.12.2017 09:00 BEŞTELSİZ - İSTANBUL BARIŞSPOR35
13. Hafta9.12.2017 10:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - KEMER FK21
14. Hafta17.12.2017 17:00 BEŞTELSİZ - ASLANORDU GENÇLİK03
14. Hafta17.12.2017 10:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KÜÇÜKKÖY21
     11.GRUP
13. Hafta10.12.2017 12:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAYRAMPAŞA DOĞAN41
     12.GRUP
1. Hafta16.9.2017 14:00 IRMAKSPOR - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.10
3. Hafta30.9.2017 10:00 IRMAKSPOR - İST. ESENLER TOKAT41
9. Hafta11.11.2017 10:00 IRMAKSPOR - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF53
11. Hafta25.11.2017 09:30 IRMAKSPOR - YILDIZTABYA31
12. Hafta3.12.2017 10:30 IRMAKSPOR - ÇIKSALIN11
14. Hafta17.12.2017 09:00 IRMAKSPOR - ŞİRİNTEPE34
     16.GRUP
2. Hafta24.9.2017 18:00 TELSİZ - ÖZ YARIMBURGAZ03
     7.GRUP
1. Hafta17.9.2017 14:30 YEŞİLILGAZ - SELVİSPOR21
2. Hafta23.9.2017 10:30 MERKEZEFENDİ - AVCILAR 1903 SPOR92
3. Hafta1.10.2017 10:00 YEŞİLILGAZ - MERKEZEFENDİ32
4. Hafta7.10.2017 17:00 MERKEZEFENDİ - YENİBOSNA22
5. Hafta15.10.2017 15:00 YENİBOSNA - SULTANMURAT21
5. Hafta15.10.2017 12:00 YEŞİLILGAZ - YILDIZ KANARYALAR10
8. Hafta4.11.2017 09:30 MERKEZEFENDİ - YEŞİLPINAR72
9. Hafta12.11.2017 09:30 YEŞİLILGAZ - YENİBOSNA14
10. Hafta18.11.2017 09:30 MERKEZEFENDİ - YEŞİLILGAZ21
11. Hafta26.11.2017 13:30 YEŞİLILGAZ - SULTANMURAT31
12. Hafta2.12.2017 18:00 MERKEZEFENDİ - SELVİSPOR21
13. Hafta10.12.2017 15:00 MERKEZEFENDİ - SULTANMURAT22
13. Hafta10.12.2017 10:30 YEŞİLILGAZ - YEŞİLPINAR00
     8.GRUP
3. Hafta30.9.2017 11:30 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - KARTALTEPE09
     9.GRUP
11. Hafta26.11.2017 10:30 DAVUTPAŞA - ATAKENT 201502
U15/A
     10.GRUP
9. Hafta18.2.2018 09:00 DAMLASPOR - HAZNEDAR21
12. Hafta10.3.2018 09:30 DAMLASPOR - SEKBANLAR SPOR11
     2.GRUP
3. Hafta20.1.2018 09:30 KOCAMUSTAFAPAŞA - KÜÇÜKKÖY12
11. Hafta4.3.2018 12:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - ŞEHZADEBAŞI11
     4.GRUP
2. Hafta14.1.2018 11:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ÇELİKTEPE08
3. Hafta20.1.2018 11:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.04
5. Hafta28.1.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İSTANBUL BARIŞSPOR20
7. Hafta4.2.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ES.KULÜP ATLETİK33
8. Hafta10.2.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - HÜR.GÜCÜ10
11. Hafta4.3.2018 10:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - HÜR.EĞİTİM30
13. Hafta18.3.2018 12:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ESENYURT ACAR41
     7.GRUP
2. Hafta13.1.2018 09:00 MERKEZEFENDİ - YENİKÖY14
4. Hafta24.1.2018 11:30 MERKEZEFENDİ - ZARA EKİNLİ03
6. Hafta1.2.2018 11:30 MERKEZEFENDİ - SEYRANTEPE YEŞİLCE101
8. Hafta11.2.2018 09:00 MERKEZEFENDİ - ESEN BAYBURT02
10. Hafta25.2.2018 17:00 MERKEZEFENDİ - ÇAYIRGÜCÜ22
12. Hafta11.3.2018 09:30 MERKEZEFENDİ - GAZİ MAHALLESİ02
14. Hafta25.3.2018 17:00 MERKEZEFENDİ - YAHYA KEMAL 20
     8.GRUP
2. Hafta14.1.2018 16:30 YEŞİLILGAZ - BEZİRGANBAHÇE01
4. Hafta25.1.2018 12:00 YEŞİLILGAZ - HALKALI TAŞTEPE07
5. Hafta28.1.2018 16:30 YEŞİLILGAZ - ULUSSPOR22
7. Hafta4.2.2018 18:00 YEŞİLILGAZ - İSTANBUL DEMİR24
8. Hafta10.2.2018 16:30 YEŞİLILGAZ - İST. ESENLER TOKAT04
10. Hafta24.2.2018 17:00 YEŞİLILGAZ - İSTANBUL TRABZON23
13. Hafta18.3.2018 10:30 YEŞİLILGAZ - YILDIZTABYA31
     9.GRUP
4. Hafta24.1.2018 10:00 BATI TRAKYA - SÖĞÜTLÜÇEŞME10
7. Hafta3.2.2018 11:00 BATI TRAKYA - YEŞİLPINAR11
8. Hafta11.2.2018 18:00 BATI TRAKYA - ALBAYRAK11
13. Hafta17.3.2018 12:00 BATI TRAKYA - HAMİDİYESPOR04
U15/B
     10.GRUP
2. Hafta14.1.2018 09:30 IRMAKSPOR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI32
4. Hafta25.1.2018 10:30 IRMAKSPOR - KARADENİZ13
4. Hafta25.1.2018 13:30 TELSİZ - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR114
5. Hafta28.1.2018 18:00 IRMAKSPOR - KAĞITHANE13
6. Hafta31.1.2018 15:00 TELSİZ - KAĞITHANE013
8. Hafta10.2.2018 18:00 IRMAKSPOR - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR30
10. Hafta24.2.2018 18:30 IRMAKSPOR - İSTANBUL ARTVİN23
13. Hafta18.3.2018 15:30 IRMAKSPOR - ASLANTEPE 15
     11.GRUP
11. Hafta3.3.2018 09:30 AKYEL SPOR - BAHÇELİEVLER ÇINAR41
     14.GRUP
11. Hafta4.3.2018 16:00 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - ESENLER KENTYILDIZ14
     16.GRUP
4. Hafta25.1.2018 17:00 BEŞTELSİZ - ŞİRİNTEPE41
7. Hafta3.2.2018 16:30 BEŞTELSİZ - ATEŞTUĞLA SPOR33
8. Hafta10.2.2018 12:30 BEŞTELSİZ - ALİBEYKÖYSPOR05
U16/A
     11.GRUP
1. Hafta24.9.2017 12:00 BATI TRAKYA - KÜÇÜKÇEKMECE21
3. Hafta8.10.2017 13:30 BATI TRAKYA - HAMİDİYESPOR33
9. Hafta19.11.2017 13:30 BATI TRAKYA - BAKIRKÖY ASLAN51
11. Hafta3.12.2017 13:30 BATI TRAKYA - SEFAKÖY30
13. Hafta17.12.2017 12:00 BATI TRAKYA - GÜNYAMAÇ70
     12.GRUP
2. Hafta1.10.2017 11:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - SEKBANLAR SPOR21
5. Hafta21.10.2017 11:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.64
7. Hafta4.11.2017 12:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - FATİH SULTAN MEHMET20
8. Hafta12.11.2017 11:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KEMER FK22
10. Hafta26.11.2017 17:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - PİYALEPAŞA20
13. Hafta16.12.2017 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İST. ESENLER TOKAT40
     3.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 YEŞİLILGAZ - CENNET BARBAROS40
4. Hafta14.10.2017 16:30 YEŞİLILGAZ - AVCILAR BELEDİYE20
5. Hafta22.10.2017 09:00 YEŞİLILGAZ - K.K.BEKİR MEVLANA42
7. Hafta5.11.2017 09:00 YEŞİLILGAZ - TERAZİDERE10
8. Hafta11.11.2017 13:00 YEŞİLILGAZ - BAĞCILAR ASİL KARTAL41
10. Hafta25.11.2017 19:00 YEŞİLILGAZ - VEFASPOR30
13. Hafta17.12.2017 13:30 YEŞİLILGAZ - İFA21
     8.GRUP
5. Hafta21.10.2017 09:30 DAMLASPOR - ŞİRİNTEPE20
7. Hafta4.11.2017 14:00 DAMLASPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME12
U16/B
     10.GRUP
1. Hafta23.9.2017 18:00 IRMAKSPOR - ABİDEİ HÜRRİYET11
1. Hafta23.9.2017 14:00 ZEYTİNBURNU - YILDIZTABYA03
3. Hafta7.10.2017 10:30 IRMAKSPOR - GÜZELHİSAR21
6. Hafta29.10.2017 19:30 IRMAKSPOR - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET20
9. Hafta18.11.2017 16:30 IRMAKSPOR - YILDIZTABYA24
11. Hafta2.12.2017 16:30 IRMAKSPOR - ASLANORDU GENÇLİK21
     12.GRUP
4. Hafta15.10.2017 10:30 AKYEL SPOR - MALKOÇOĞLU SPOR50
     5.GRUP
12. Hafta9.12.2017 12:00 Y.GÜNEŞ - THY20
     8.GRUP
1. Hafta23.9.2017 12:00 BEŞTELSİZ - İSTANBUL GÜMÜŞHANE10
1. Hafta23.9.2017 16:00 TELSİZ - GÖKTÜRKSPOR03
3. Hafta7.10.2017 09:00 BEŞTELSİZ - ZEYTİNBURNU 195702
3. Hafta7.10.2017 12:00 TELSİZ - S.KARTAL04
4. Hafta15.10.2017 13:30 ZEYTİNBURNU 1957 - İSTANBUL ARTVİN72
5. Hafta21.10.2017 16:30 BEŞTELSİZ - TELSİZ60
6. Hafta29.10.2017 18:00 TELSİZ - İSTANBUL ARTVİN111
9. Hafta18.11.2017 11:00 BEŞTELSİZ - GÖKTÜRKSPOR42
9. Hafta18.11.2017 18:00 TELSİZ - ZEYTİNBURNU 195706
11. Hafta2.12.2017 09:00 BEŞTELSİZ - S.KARTAL30
12. Hafta10.12.2017 13:30 TELSİZ - BEŞTELSİZ08
14. Hafta23.12.2017 09:00 BEŞTELSİZ - İSTANBUL ARTVİN62
14. Hafta23.12.2017 10:30 TELSİZ - İSTANBUL GÜMÜŞHANE17
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2017 10:30 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖYSPOR20
3. Hafta8.10.2017 12:00 MERKEZEFENDİ - YILDIZ KANARYALAR01
5. Hafta22.10.2017 16:30 MERKEZEFENDİ - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR60
6. Hafta28.10.2017 13:00 MERKEZEFENDİ - ATIŞALANI10
9. Hafta19.11.2017 12:00 MERKEZEFENDİ - RUMELİ İDMANYURDU50
11. Hafta3.12.2017 12:00 MERKEZEFENDİ - BAYRAMPAŞA TEKNİK12
14. Hafta24.12.2017 13:00 MERKEZEFENDİ - LEVENT51
U17/A
     11.GRUP
2. Hafta10.2.2018 10:45 BATI TRAKYA - BAYRAMPAŞA DEMİR11
4. Hafta24.2.2018 09:00 BATI TRAKYA - TÜRK TELEKOMSPOR12
7. Hafta18.3.2018 17:00 BATI TRAKYA - İST.BAYBURT12
8. Hafta24.3.2018 15:00 BATI TRAKYA - YILDIRIMBOSNA21
10. Hafta11.4.2018 18:00 BATI TRAKYA - İKİTELLİ03
     3.GRUP
14. Hafta9.5.2018 14:00 ALTINOVA - KÜÇÜKÇEKMECE12
     4.GRUP
1. Hafta3.2.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - BAHÇELİEVLER SOĞANLI20
3. Hafta17.2.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İSTANBUL KASTAMONU51
5. Hafta3.3.2018 11:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İSTANBUL GÜNGÖREN52
7. Hafta17.3.2018 13:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ÇELİKTEPE30
9. Hafta1.4.2018 15:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İST. ESENLER TOKAT41
11. Hafta15.4.2018 16:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KUŞTEPE10
13. Hafta29.4.2018 17:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - AYAZAĞA41
U17/B
     14.GRUP
2. Hafta17.3.2018 17:30 TELSİZ - YEŞİLILGAZ02
4. Hafta1.4.2018 17:00 TELSİZ - İSTANBUL ARTVİN60
5. Hafta12.4.2018 15:00 YEŞİLILGAZ - KADIRGA11
6. Hafta15.4.2018 12:45 YEŞİLILGAZ - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF00
8. Hafta29.4.2018 14:00 TELSİZ - KADIRGA53
9. Hafta5.5.2018 12:00 KADIRGA - ALİBEYKÖYSPOR13
9. Hafta5.5.2018 14:00 YEŞİLILGAZ - TELSİZ91
10. Hafta13.5.2018 14:30 TELSİZ - AVCILAR GÜMÜŞPALA40
11. Hafta19.5.2018 16:00 YEŞİLILGAZ - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE32
12. Hafta27.5.2018 17:00 TELSİZ - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF  
     19.GRUP
1. Hafta10.3.2018 11:00 ZEYTİNBURNU ZAFER - HAMİDİYESPOR26
     20.GRUP
3. Hafta25.3.2018 09:00 IRMAKSPOR - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET40
6. Hafta15.4.2018 17:30 IRMAKSPOR - NESLİŞAH60
9. Hafta5.5.2018 10:30 IRMAKSPOR - CEVATPAŞA11
11. Hafta19.5.2018 14:30 IRMAKSPOR - POLİGON FETHİYE54
     21.GRUP
1. Hafta10.3.2018 17:00 MERKEZEFENDİ - ATAKENT 201500
3. Hafta24.3.2018 13:00 MERKEZEFENDİ - SEYRANTEPE YEŞİLCE10
5. Hafta8.4.2018 11:30 MERKEZEFENDİ - Y.GÜNEŞ01
6. Hafta14.4.2018 14:00 MERKEZEFENDİ - Z.YILDIZ90
9. Hafta6.5.2018 12:45 MERKEZEFENDİ - İSTANBUL ATAKENT100
11. Hafta20.5.2018 12:45 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖY ASLAN10
     6.GRUP
2. Hafta17.3.2018 10:30 BEŞTELSİZ - YENİ ORTABAYIR50
4. Hafta1.4.2018 11:30 BEŞTELSİZ - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI12
5. Hafta7.4.2018 17:30 BEŞTELSİZ - TOPÇULAR40
8. Hafta29.4.2018 15:30 BEŞTELSİZ - KAĞITHANE01
     8.GRUP
1. Hafta11.3.2018 19:00 ZEYTİNBURNU - ZEYTİNBURNU 195707
3. Hafta25.3.2018 18:30 ZEYTİNBURNU - KEMERBURGAZ18
6. Hafta15.4.2018 14:30 ZEYTİNBURNU - HARMANTEPE22
U19/1.Ligi
     12.GRUP
2. Hafta30.12.2017 10:45 IRMAKSPOR - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK52
3. Hafta7.1.2018 16:30 IRMAKSPOR - ÇIKSALIN12
5. Hafta13.1.2018 16:30 IRMAKSPOR - HALKALI TAŞTEPE34
7. Hafta24.1.2018 13:00 IRMAKSPOR - YEŞİLESENYURT34
8. Hafta27.1.2018 12:30 IRMAKSPOR - ESENYURT ACAR61
11. Hafta15.2.2018 11:00 IRMAKSPOR - MERKEZ KAYAŞEHİR30
13. Hafta24.2.2018 15:00 IRMAKSPOR - İSTANBUL ARTVİN45
     14.GRUP
1. Hafta24.12.2017 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KARTALTEPE31
3. Hafta7.1.2018 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KÜÇÜKKÖY60
5. Hafta13.1.2018 12:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - TUNASPOR00
9. Hafta4.2.2018 10:45 TEPEBAĞ KÜLTÜR - FERİKÖY10
11. Hafta15.2.2018 15:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KARADOLAPSPOR30
13. Hafta24.2.2018 13:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ÖZALİBEYKÖY41
     15.GRUP
4. Hafta11.1.2018 13:00 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖYSPOR42
6. Hafta20.1.2018 14:30 MERKEZEFENDİ - HASKÖY00
8. Hafta28.1.2018 10:45 MERKEZEFENDİ - İSTANBUL BAFRA52
12. Hafta17.2.2018 11:00 MERKEZEFENDİ - SULTANGAZİ01
14. Hafta3.3.2018 13:00 MERKEZEFENDİ - SULTANMURAT21
     2.GRUP
1. Hafta24.12.2017 14:30 DAMLASPOR - KOCAMUSTAFAPAŞA11
     3.GRUP
2. Hafta31.12.2017 14:30 BATI TRAKYA - KANARYA21
4. Hafta11.1.2018 15:00 BATI TRAKYA - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK30
5. Hafta14.1.2018 14:30 BATI TRAKYA - AVCILAR BELEDİYE01
7. Hafta25.1.2018 15:00 BATI TRAKYA - YENİBOSNA13
13. Hafta25.2.2018 09:00 BATI TRAKYA - İFA42
     4.GRUP
1. Hafta24.12.2017 11:00 ZEYTİNBURNU - İSTANBUL DEMİR010
3. Hafta7.1.2018 12:30 ZEYTİNBURNU - ÇAYIRBAŞI12
5. Hafta13.1.2018 14:30 ZEYTİNBURNU - ESENLER06
7. Hafta24.1.2018 15:00 ZEYTİNBURNU - RAMİ17
9. Hafta4.2.2018 14:30 ZEYTİNBURNU - İST. ESENLER TOKAT09
11. Hafta15.2.2018 17:00 ZEYTİNBURNU - KARADENİZ14
     8.GRUP
1. Hafta24.12.2017 16:30 YEŞİLILGAZ - HAZNEDAR31
3. Hafta7.1.2018 10:45 YEŞİLILGAZ - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.40
6. Hafta21.1.2018 16:30 YEŞİLILGAZ - ALİBEYKÖYSPOR30
9. Hafta4.2.2018 12:30 YEŞİLILGAZ - OSMANİYE İSTİKLAL12
11. Hafta15.2.2018 13:00 YEŞİLILGAZ - M.KEMALPAŞA31
12. Hafta18.2.2018 14:30 YEŞİLILGAZ - İSTANBUL GÜNGÖREN13
U19/2.Ligi
     18.GRUP
7. Hafta1.2.2018 17:00 ZEYTİNBURNU 1957 - GÜNGÖREN DOĞUŞ33
     4.GRUP
1. Hafta30.12.2017 09:00 BEŞTELSİZ - YENİ ORTABAYIR11
3. Hafta10.1.2018 15:00 BEŞTELSİZ - YILDIZTABYA03
5. Hafta21.1.2018 09:00 BEŞTELSİZ - MECİDİYEKÖY TAYFUN14
7. Hafta1.2.2018 15:00 BEŞTELSİZ - ANADOLU ESENYURT SPOR13
11. Hafta24.2.2018 11:00 BEŞTELSİZ - ULUTEPE15
13. Hafta10.3.2018 13:00 BEŞTELSİZ - CEYLANSPOR41
     6.GRUP
4. Hafta13.1.2018 10:45 TELSİZ - MECİDİYEKÖY21
5. Hafta21.1.2018 10:45 TELSİZ - SARIYER BLD.22
7. Hafta1.2.2018 13:00 TELSİZ - KAĞITHANE20
8. Hafta4.2.2018 16:30 TELSİZ - YENİ ÖZKARTAL41
10. Hafta18.2.2018 10:45 TELSİZ - İSTANBUL SİNOP22
13. Hafta10.3.2018 15:00 TELSİZ - FERAHEVLER04