DUDULLU STADI
 
DUDULLU STADI
2164990156
2166126558
02163143737
İSTANBUL
ÇEKMEKÖY
YUKARI DUDULLU TÜRKEŞ İLKÖĞRETİM OKUL YANI

200
0x0
Suni Çim
Belirtilmemiş
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     16.GRUP
1. Hafta30.9.2017 12:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - İSTANBUL AĞRI SPOR64
5. Hafta28.10.2017 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - İSTANBUL AĞRI SPOR04
2. Amatör Lig
     14.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 KÜÇÜKBAKKALKÖY - ERENKÖY GENÇLİK11
3. Hafta17.2.2018 14:30 KÜÇÜKBAKKALKÖY - ÖZATAŞEHİR  
     15.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 İSTANBUL KARTALLARI - ATALAR15
2. Hafta21.2.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI  
2. Hafta21.2.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI  
3. Hafta18.2.2018 12:30 İSTANBUL KARTALLARI - SAPANBAĞLARI  
3. Hafta18.2.2018 14:30 TAÇSPOR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR  
     16.GRUP
2. Hafta11.2.2018 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR24
     19.GRUP
1. Hafta4.2.2018 12:30 FERAHSPOR - ÖZ KARACAAHMET13
3. Hafta18.2.2018 16:30 FERAHSPOR - KOZYATAĞI  
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 DUDULLU - GÜLTEPE10
5. Hafta7.10.2017 14:30 DUDULLU - BAŞAKŞEHİR10
7. Hafta18.10.2017 14:30 DUDULLU - DAVUTPAŞA20
9. Hafta29.10.2017 16:30 DUDULLU - LEVENT13
11. Hafta12.11.2017 14:30 DUDULLU - ALBAYRAK21
12. Hafta18.11.2017 14:30 DUDULLU - İSTANBUL BAFRA03
15. Hafta10.12.2017 16:00 DUDULLU - ÇUBUKLU21
17. Hafta16.12.2017 14:30 DUDULLU - ESENTEPE ADIYAMAN20
19. Hafta30.12.2017 14:30 DUDULLU - YENİBOSNA30
U14/A
     13.GRUP
3. Hafta1.10.2017 14:00 TAŞDELEN - KAYNARCA13
7. Hafta29.10.2017 12:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - BAĞLARBAŞI05
     14.GRUP
2. Hafta24.9.2017 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BAŞIBÜYÜKSPOR22
4. Hafta8.10.2017 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KARTAL ÇAVUŞOĞLU21
4. Hafta8.10.2017 16:30 LİBADE - PENDİK VELİBABA93
8. Hafta5.11.2017 16:30 LİBADE - SELİMİYE22
10. Hafta19.11.2017 12:30 KARABEKİRSPOR - BAŞIBÜYÜKSPOR12
13. Hafta9.12.2017 12:30 LİBADE - BAŞIBÜYÜKSPOR33
     15.GRUP
3. Hafta1.10.2017 12:30 DUDULLU - 1905 MALTEPE GENÇLİK41
5. Hafta15.10.2017 16:30 DUDULLU - ÇUBUKLU20
7. Hafta29.10.2017 14:30 DUDULLU - KARTALSPOR03
8. Hafta4.11.2017 16:30 DUDULLU - KURTKÖYSPOR30
11. Hafta26.11.2017 16:00 DUDULLU - İSTANBUL SAHİL SPOR21
13. Hafta10.12.2017 14:30 DUDULLU - PENDİK ESENYALI41
U14/B
     17.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - DOLAYOBA03
5. Hafta15.10.2017 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - ATAŞEHİR YONCASPOR28
6. Hafta21.10.2017 16:30 İÇERENKÖY İ.Y. - KAVACIK04
8. Hafta4.11.2017 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - SANCAKTEPE012
10. Hafta18.11.2017 16:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - KAVACIK08
12. Hafta2.12.2017 12:30 İÇERENKÖY İ.Y. - DOLAYOBA21
     20.GRUP
6. Hafta22.10.2017 12:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI12
6. Hafta22.10.2017 16:30 ÖZESATPAŞA - PENDİKGÜCÜ21
8. Hafta5.11.2017 14:30 HAYDARPAŞA DEMİR - SULTANBEYLİ13
9. Hafta11.11.2017 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - HAYDARPAŞA DEMİR12
10. Hafta19.11.2017 16:30 HAYDARPAŞA DEMİR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI10
14. Hafta17.12.2017 16:30 ÖZESATPAŞA - HAYDARPAŞA DEMİR10
     21.GRUP
4. Hafta7.10.2017 12:30 İSTANBUL SİTESPOR - RÜZGARLIBAHÇE13
6. Hafta21.10.2017 12:30 İSTANBUL SİTESPOR - İDEALTEPESPOR17
14. Hafta16.12.2017 16:30 İSTANBUL SİTESPOR - GÜMÜŞSUYU013
U15/A
     14.GRUP
4. Hafta25.1.2018 13:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ012
     15.GRUP
3. Hafta21.1.2018 12:30 KAYIŞDAĞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR03
     17.GRUP
2. Hafta13.1.2018 16:30 DUDULLU - İSTANBUL KARTAL BLD22
5. Hafta27.1.2018 16:30 DUDULLU - KURTKÖYSPOR15
7. Hafta3.2.2018 16:30 DUDULLU - KAYNARCA50
8. Hafta11.2.2018 12:30 BAĞLARBAŞI - İSTANBUL KARTAL BLD20
8. Hafta10.2.2018 14:30 DUDULLU - ÇAKMAKSPOR00
     18.GRUP
7. Hafta4.2.2018 16:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÖRNEK GENÇLİK00
U15/B
     20.GRUP
4. Hafta25.1.2018 12:00 ÖZESATPAŞA - ŞİLE YILDIZ80
     21.GRUP
1. Hafta7.1.2018 16:30 İSTANBUL SİTESPOR - MODAFEN05
3. Hafta21.1.2018 16:00 İSTANBUL SİTESPOR - DOLAYOBA12
6. Hafta1.2.2018 15:00 TAÇSPOR - GÜMÜŞSUYU11
     22.GRUP
2. Hafta14.1.2018 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ESENKENT41
     23.GRUP
6. Hafta1.2.2018 13:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - KAVACIK16
     24.GRUP
3. Hafta20.1.2018 12:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK14
     25.GRUP
1. Hafta7.1.2018 14:30 İÇERENKÖY İ.Y. - ÜSKÜDAR SALACAK18
2. Hafta13.1.2018 12:30 FERAHSPOR - İÇERENKÖY İ.Y.23
3. Hafta21.1.2018 14:00 FERAHSPOR - ÜSKÜDAR SALACAK33
5. Hafta27.1.2018 12:30 FERAHSPOR - KARTAL ELÇİ47
U16/A
     13.GRUP
2. Hafta30.9.2017 16:30 DUDULLU - BAĞLARBAŞI14
4. Hafta14.10.2017 16:30 DUDULLU - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK11
6. Hafta28.10.2017 16:30 DUDULLU - MALTEPE BELEDİYE50
8. Hafta11.11.2017 16:30 DUDULLU - ÇUBUKLU31
10. Hafta25.11.2017 16:30 DUDULLU - SANCAKTEPE ZİGANA40
12. Hafta9.12.2017 16:00 DUDULLU - KAVACIK32
14. Hafta24.12.2017 12:30 DUDULLU - BULVARSPOR01
     15.GRUP
1. Hafta24.9.2017 14:30 HAYDARPAŞA - ÇAKMAKSPOR08
4. Hafta14.10.2017 14:30 HAYDARPAŞA - DOLAYOBA15
9. Hafta19.11.2017 14:30 HAYDARPAŞA - PENDİK ESENYALI04
     16.GRUP
1. Hafta23.9.2017 16:30 TAÇSPOR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR01
5. Hafta21.10.2017 14:30 LİBADE - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR13
7. Hafta4.11.2017 14:30 LİBADE - TAÇSPOR42
9. Hafta18.11.2017 12:30 TAÇSPOR - ÇAMLICASPOR05
14. Hafta23.12.2017 14:30 TAÇSPOR - LİBADE04
U16/B
     18.GRUP
3. Hafta7.10.2017 16:30 ÖRNEK GENÇLİK - TUZLA ŞİFA01
     19.GRUP
5. Hafta22.10.2017 14:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - SARIGAZİ17
10. Hafta25.11.2017 12:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - MODAFEN13
     20.GRUP
2. Hafta1.10.2017 16:00 KİRAZLITEPE - FETİH KELKİT23
4. Hafta15.10.2017 14:30 FETİH KELKİT - GÜLENSU SPOR21
8. Hafta12.11.2017 12:30 ŞİLE - FETİH KELKİT50
14. Hafta23.12.2017 16:00 FETİH KELKİT - ÖZATAŞEHİR27
     21.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:30 İÇERENKÖY İ.Y. - SANCAKTEPE13
2. Hafta30.9.2017 14:30 FERAHSPOR - AYDINLISPOR43
3. Hafta8.10.2017 14:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - SANCAKTEPE010
4. Hafta14.10.2017 12:30 FERAHSPOR - İÇERENKÖY İ.Y.31
6. Hafta28.10.2017 12:30 FERAHSPOR - TAŞDELEN41
7. Hafta5.11.2017 12:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - AYDINLISPOR29
8. Hafta11.11.2017 12:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÜSKÜDAR SALACAK21
10. Hafta25.11.2017 14:30 FERAHSPOR - ÜSKÜDAR SALACAK54
11. Hafta3.12.2017 14:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - TAŞDELEN05
12. Hafta9.12.2017 14:00 FERAHSPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR71
14. Hafta24.12.2017 14:30 FERAHSPOR - SANCAKTEPE13
     22.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI23
11. Hafta2.12.2017 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - İSTANBUL ALTINORDU21
14. Hafta23.12.2017 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ADALAR13
     23.GRUP
13. Hafta17.12.2017 14:30 KEMAHSPOR - PENDİK DOĞAN01
U17/A
     13.GRUP
2. Hafta10.2.2018 16:30 DUDULLU - KAVACIK51
     15.GRUP
2. Hafta10.2.2018 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BAĞLARBAŞI36
U19/1.Ligi
     17.GRUP
2. Hafta31.12.2017 12:30 TAÇSPOR - ÇAKMAKSPOR43
3. Hafta6.1.2018 14:30 BAĞLARBAŞI - ANADOLU HİSARI 20
4. Hafta11.1.2018 13:00 TAÇSPOR - PENDİK KAYNARCA32
7. Hafta25.1.2018 15:00 TAÇSPOR - ANADOLU HİSARI 00
8. Hafta28.1.2018 16:30 TAÇSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR26
     21.GRUP
2. Hafta31.12.2017 16:30 DUDULLU - PENDİK ESENYALI21
4. Hafta11.1.2018 15:00 DUDULLU - MALTEPE50
6. Hafta20.1.2018 14:30 DUDULLU - İDEALTEPESPOR30
10. Hafta11.2.2018 16:30 DUDULLU - ORTAÇEŞME22
12. Hafta17.2.2018 16:30 DUDULLU - SAPANBAĞLARI  
U19/2.Ligi
     19.GRUP
2. Hafta6.1.2018 12:30 İÇERENKÖY İ.Y. - ONAYSPOR08
7. Hafta31.1.2018 13:00 İÇERENKÖY İ.Y. - KAYIŞDAĞI08
     21.GRUP
1. Hafta31.12.2017 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - HAYDARPAŞA DEMİR21
6. Hafta28.1.2018 12:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - KAVACIK21
     23.GRUP
2. Hafta6.1.2018 16:30 FERAHSPOR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR25
4. Hafta14.1.2018 16:30 FERAHSPOR - KOZYATAĞI53
7. Hafta31.1.2018 15:00 FERAHSPOR - BOSTANCI33
8. Hafta3.2.2018 12:30 FERAHSPOR - ATALAR50
10. Hafta17.2.2018 12:30 FERAHSPOR - ANADOLU KARTALLARI  
     25.GRUP
6. Hafta28.1.2018 14:30 VALİDE TAYFUN - SOĞUKSUSPOR22
     26.GRUP
4. Hafta13.1.2018 14:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - PENDİK DOĞAN28
6. Hafta27.1.2018 14:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÖZATAŞEHİR80