ALEMDAĞ STADYUMU
 
ALEMDAĞ STADYUMU
2163120756
2164841184
2164292803
İSTANBUL
ÇEKMEKÖY
MERKEZ MAH. HAVACILAR YOLU CAD. 126.SOKAK

1300
76x96
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     14.GRUP
4. Hafta22.10.2017 15:00 TUZLA ŞİFA - ÜSKÜDAR ANADOLU21
     15.GRUP
3. Hafta15.10.2017 11:00 TAŞDELEN - KARTAL ELÇİ22
5. Hafta29.10.2017 11:00 TAŞDELEN - GÜMÜŞSUYU03
7. Hafta12.11.2017 11:00 TAŞDELEN - HEYBELİADA12
11. Hafta10.12.2017 13:30 TAŞDELEN - PENDİK KAYNARCA32
13. Hafta24.12.2017 13:00 TAŞDELEN - SARIGAZİ14
15. Hafta7.1.2018 12:30 TAŞDELEN - ÇAKMAKSPOR32
18. Hafta27.1.2018 10:45 TAŞDELEN - ONAYSPOR32
2. Amatör Lig
3. Hafta18.2.2018 10:45 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATALAR53
5. Hafta4.3.2018 16:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - SAPANBAĞLARI12
6. Hafta10.3.2018 15:00 İSTANBUL KARTALLARI - ÇEKMEKÖY ÇARŞI110
7. Hafta18.3.2018 16:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - TAÇSPOR22
8. Hafta24.3.2018 15:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ANADOLU KARTALLARI11
11. Hafta15.4.2018 16:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATAŞEHİRGÜCÜ53
13. Hafta29.4.2018 17:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR92
18. Hafta27.5.2018 18:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - FK 186443
     16.GRUP
7. Hafta17.3.2018 12:30 ATLAS SPOR - BEYKOZ ELMALI SPOR15
10. Hafta8.4.2018 15:30 ATLAS SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR74
14. Hafta6.5.2018 15:00 ATLAS SPOR - BALKAN YEŞİLBAĞLAR10
17. Hafta20.5.2018 14:00 ATLAS SPOR - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA101
     17.GRUP
15. Hafta8.5.2018 16:00 HAYDARPAŞA DEMİR - KİRAZLITEPE140
16. Hafta13.5.2018 12:45 HAYDARPAŞA DEMİR - HASANPAŞA43
18. Hafta27.5.2018 16:00 HAYDARPAŞA DEMİR - TUZLA MİMARSİNAN12
     18.GRUP
2. Hafta11.2.2018 10:45 ÜSKÜDAR İCADİYE - FENERYOLU30
17. Hafta20.5.2018 16:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÜSKÜDAR SALACAK32
SAL KLASMAN GRUBU
     B GRUBU
2. Hafta17.2.2018 15:00 KAVACIK - KÜÇÜKYALI YELKEN01
6. Hafta17.3.2018 15:30 İSTANBUL MESUDİYE - ATAŞEHİR ÇAMOLUK00
7. Hafta25.3.2018 15:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KAVACIK10
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
7. Hafta19.10.2017 14:30 1877 ALEMDAĞ - KUŞTEPE12
9. Hafta28.10.2017 14:30 1877 ALEMDAĞ - ZEYTİNBURNU 195701
11. Hafta11.11.2017 12:30 1877 ALEMDAĞ - DİKİLİTAŞ01
12. Hafta19.11.2017 17:00 1877 ALEMDAĞ - OKSPOR30
15. Hafta9.12.2017 14:30 1877 ALEMDAĞ - YEŞİLESENYURT70
17. Hafta17.12.2017 17:00 1877 ALEMDAĞ - AYAZAĞA30
19. Hafta31.12.2017 14:30 1877 ALEMDAĞ - SEKBANLAR SPOR11
     7.GRUP
19. Hafta30.12.2017 14:30 ORTAÇEŞME - HASKÖY24
U13 Ligi
     26.GRUP
11. Hafta6.5.2018 12:00 İSTANBUL KARTALLARI - GÜLSUYU70
12. Hafta12.5.2018 11:30 İSTANBUL KARTALLARI - KÜÇÜKYALI YELKEN51
16. Hafta26.5.2018 10:00 İSTANBUL KARTALLARI - PENDİK VELİBABA21
18. Hafta2.6.2018 15:30 İSTANBUL KARTALLARI - PENDİKGÜCÜ100
21. Hafta9.6.2018 15:00 İSTANBUL KARTALLARI - BAŞIBÜYÜKSPOR81
     27.GRUP
1. Hafta31.3.2018 09:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - 1877 ALEMDAĞ71
2. Hafta1.4.2018 10:15 1877 ALEMDAĞ - DUDULLU010
3. Hafta14.4.2018 09:00 TRABZON SAMANDIRA - ÇEKMEKÖY ÇARŞI52
3. Hafta14.4.2018 13:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - ŞİLE80
4. Hafta15.4.2018 11:30 1877 ALEMDAĞ - ORTADAĞSPOR06
4. Hafta15.4.2018 09:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ÜMRANİYE KEMERDERE23
7. Hafta28.4.2018 13:00 1877 ALEMDAĞ - ŞİLE22
7. Hafta28.4.2018 14:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - TRABZON SAMANDIRA31
8. Hafta29.4.2018 09:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - 1877 ALEMDAĞ40
9. Hafta1.5.2018 16:00 1877 ALEMDAĞ - SANCAKTEPE ZİGANA07
9. Hafta1.5.2018 13:00 ATLAS SPOR - ÇEKMEKÖY ÇARŞI19
10. Hafta5.5.2018 12:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ŞİLE10
10. Hafta5.5.2018 09:30 TRABZON SAMANDIRA - ORTADAĞSPOR40
10. Hafta5.5.2018 14:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - ŞİLE YILDIZ71
11. Hafta6.5.2018 09:30 1877 ALEMDAĞ - TRABZON SAMANDIRA17
11. Hafta6.5.2018 17:00 ATLAS SPOR - SARIGAZİ03
12. Hafta12.5.2018 10:15 1877 ALEMDAĞ - ÜMRANİYE KEMERDERE01
12. Hafta12.5.2018 09:00 ATLAS SPOR - TRABZON SAMANDIRA09
12. Hafta12.5.2018 14:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - SANCAKTEPE ZİGANA10
13. Hafta13.5.2018 11:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - SARIGAZİ22
13. Hafta13.5.2018 10:15 ÜMRANİYE KEMERDERE - ATLAS SPOR90
14. Hafta19.5.2018 12:45 1877 ALEMDAĞ - ŞİLE YILDIZ60
14. Hafta19.5.2018 14:00 ATLAS SPOR - DUDULLU010
14. Hafta19.5.2018 09:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - TRABZON SAMANDIRA01
15. Hafta20.5.2018 11:00 TRABZON SAMANDIRA - SANCAKTEPE ZİGANA00
15. Hafta20.5.2018 09:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - ÇEKMEKÖY ÇARŞI01
16. Hafta26.5.2018 11:15 ATLAS SPOR - ORTADAĞSPOR07
16. Hafta26.5.2018 16:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - DUDULLU16
17. Hafta27.5.2018 14:00 1877 ALEMDAĞ - ATLAS SPOR82
17. Hafta27.5.2018 10:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - SARIGAZİ13
18. Hafta2.6.2018 17:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ORTADAĞSPOR03
18. Hafta2.6.2018 12:30 TRABZON SAMANDIRA - ÜMRANİYE KEMERDERE51
19. Hafta3.6.2018 13:30 1877 ALEMDAĞ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI13
19. Hafta3.6.2018 15:00 ATLAS SPOR - ŞİLE29
20. Hafta6.6.2018 15:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATLAS SPOR100
20. Hafta6.6.2018 12:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - DUDULLU04
21. Hafta9.6.2018 12:00 1877 ALEMDAĞ - SARIGAZİ13
21. Hafta9.6.2018 16:30 ATLAS SPOR - SANCAKTEPE ZİGANA19
22. Hafta10.6.2018 11:15 TRABZON SAMANDIRA - 1877 ALEMDAĞ32
22. Hafta10.6.2018 10:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - ORTADAĞSPOR21
     28.GRUP
1. Hafta31.3.2018 10:45 MODAFEN - KİRAZLITEPE52
1. Hafta31.3.2018 12:00 TAŞDELEN - ÇAMLICASPOR07
2. Hafta1.4.2018 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - MODAFEN03
3. Hafta14.4.2018 16:30 MODAFEN - KAYIŞDAĞI60
3. Hafta14.4.2018 12:00 TAŞDELEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ00
4. Hafta15.4.2018 10:15 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - SULTANBEYLİ04
8. Hafta29.4.2018 12:45 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÇENGELKÖY24
8. Hafta29.4.2018 10:15 MODAFEN - YAMANSPOR71
8. Hafta29.4.2018 11:30 TAŞDELEN - KARABEKİRSPOR03
9. Hafta1.5.2018 14:30 ÇAMLICASPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ32
10. Hafta5.5.2018 13:15 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KİRAZLITEPE42
10. Hafta5.5.2018 15:45 MODAFEN - ÇENGELKÖY33
10. Hafta5.5.2018 10:45 TAŞDELEN - ÇAKMAKSPOR01
11. Hafta6.5.2018 10:45 ÇAMLICASPOR - MODAFEN11
12. Hafta12.5.2018 12:45 ÇAMLICASPOR - TAŞDELEN30
12. Hafta12.5.2018 15:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KAYIŞDAĞI30
13. Hafta13.5.2018 14:45 ÇAMLICASPOR - SULTANBEYLİ42
13. Hafta13.5.2018 09:00 MODAFEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ21
13. Hafta13.5.2018 16:00 TAŞDELEN - KİRAZLITEPE30
14. Hafta19.5.2018 11:30 ÇAMLICASPOR - KARABEKİRSPOR05
14. Hafta19.5.2018 10:15 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - TAŞDELEN01
15. Hafta20.5.2018 18:00 TAŞDELEN - KAYIŞDAĞI30
16. Hafta26.5.2018 13:45 ÇAMLICASPOR - ÇAKMAKSPOR12
16. Hafta26.5.2018 15:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KARABEKİRSPOR17
16. Hafta26.5.2018 18:00 MODAFEN - TAŞDELEN30
18. Hafta2.6.2018 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÇAKMAKSPOR15
18. Hafta2.6.2018 14:00 MODAFEN - KARABEKİRSPOR21
18. Hafta2.6.2018 09:30 TAŞDELEN - SULTANBEYLİ21
19. Hafta3.6.2018 12:00 ÇAMLICASPOR - KİRAZLITEPE30
20. Hafta6.6.2018 14:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÇAMLICASPOR33
20. Hafta6.6.2018 11:00 MODAFEN - ÇAKMAKSPOR52
20. Hafta6.6.2018 17:00 TAŞDELEN - YAMANSPOR40
21. Hafta9.6.2018 13:30 ÇAMLICASPOR - KAYIŞDAĞI21
22. Hafta10.6.2018 12:30 MODAFEN - ÇAMLICASPOR31
22. Hafta10.6.2018 14:00 TAŞDELEN - ÇENGELKÖY21
     29.GRUP
1. Hafta31.3.2018 18:30 İSTANBUL SİTESPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE05
3. Hafta14.4.2018 10:30 İÇERENKÖY İ.Y. - ÜSKÜDAR SALACAK03
16. Hafta26.5.2018 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÜNALANSPOR00
U14/A
     13.GRUP
6. Hafta21.10.2017 10:30 TAŞDELEN - SANCAKTEPE ZİGANA14
9. Hafta12.11.2017 16:30 TAŞDELEN - BAĞLARBAŞI07
11. Hafta26.11.2017 17:30 TAŞDELEN - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR21
12. Hafta2.12.2017 12:00 TAŞDELEN - PENDİK DOĞAN02
14. Hafta16.12.2017 09:00 TAŞDELEN - ÇAKMAKSPOR58
     16.GRUP
6. Hafta22.10.2017 10:30 ÇAMLICASPOR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR21
U14/B
     18.GRUP
7. Hafta28.10.2017 11:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - GÜLSUYU06
8. Hafta5.11.2017 16:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - CEVİZLİ ANADOLU110
10. Hafta19.11.2017 10:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - YENİSAHRA17
13. Hafta9.12.2017 09:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - YAMANSPOR06
     19.GRUP
6. Hafta21.10.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK03
10. Hafta18.11.2017 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - İSTANBUL KARTAL BLD11
12. Hafta2.12.2017 13:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KÜÇÜKSU YENİ MAH.31
13. Hafta10.12.2017 09:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - İSTANBUL KARTAL BLD14
14. Hafta16.12.2017 16:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ORTAÇEŞME11
     21.GRUP
9. Hafta12.11.2017 18:00 MODAFEN - GÜMÜŞSUYU34
11. Hafta26.11.2017 16:00 MODAFEN - MALTEPE BELEDİYE51
13. Hafta10.12.2017 12:00 MODAFEN - RÜZGARLIBAHÇE160
     22.GRUP
7. Hafta28.10.2017 10:00 KAYIŞDAĞI - KÜÇÜKYALI YELKEN46
11. Hafta25.11.2017 12:00 KAYIŞDAĞI - CEVİZLİ KÜLTÜR24
13. Hafta9.12.2017 16:30 KAYIŞDAĞI - KİRAZLITEPE21
U15/A
     14.GRUP
2. Hafta14.1.2018 16:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR15
3. Hafta20.1.2018 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - YELDEĞİRMENİ30
4. Hafta25.1.2018 15:00 ÇAMLICASPOR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR60
7. Hafta4.2.2018 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KARTAL YUVASI31
8. Hafta10.2.2018 16:00 ÇAMLICASPOR - BAŞIBÜYÜKSPOR41
8. Hafta10.2.2018 12:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI10
10. Hafta24.2.2018 16:30 ÇAMLICASPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI41
11. Hafta4.3.2018 09:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ATAŞEHİR YONCASPOR51
12. Hafta10.3.2018 13:30 ÇAMLICASPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ41
13. Hafta18.3.2018 09:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BAŞIBÜYÜKSPOR52
14. Hafta28.3.2018 15:00 ÇAMLICASPOR - YELDEĞİRMENİ42
     15.GRUP
1. Hafta7.1.2018 11:00 KAYIŞDAĞI - PENDİK VELİBABA11
9. Hafta17.2.2018 10:30 KAYIŞDAĞI - AYDINLISPOR90
11. Hafta3.3.2018 15:30 KAYIŞDAĞI - ÇUBUKLU06
     16.GRUP
1. Hafta6.1.2018 11:00 TAŞDELEN - KARTAL ÇAVUŞOĞLU11
4. Hafta25.1.2018 13:30 TAŞDELEN - BEYKOZ 190823
6. Hafta1.2.2018 13:30 TAŞDELEN - SULTANBEYLİ15
9. Hafta17.2.2018 17:00 TAŞDELEN - ATAŞEHİR DOĞUŞ12
10. Hafta24.2.2018 11:00 TAŞDELEN - 1905 MALTEPE GENÇLİK08
12. Hafta10.3.2018 12:00 TAŞDELEN - PAŞABAHÇE10
14. Hafta24.3.2018 10:30 TAŞDELEN - KARABEKİRSPOR41
U15/B
     21.GRUP
2. Hafta13.1.2018 16:00 MODAFEN - TAÇSPOR42
4. Hafta24.1.2018 13:30 MODAFEN - BOSTANCI50
5. Hafta27.1.2018 16:30 MODAFEN - DOLAYOBA41
7. Hafta3.2.2018 13:00 MODAFEN - SARIGAZİ72
8. Hafta11.2.2018 09:00 MODAFEN - İSTANBUL SİTESPOR110
10. Hafta25.2.2018 16:30 MODAFEN - GÜMÜŞSUYU50
     24.GRUP
5. Hafta28.1.2018 10:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - YENİSAHRA31
6. Hafta31.1.2018 11:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - TUZLA GENÇLERGÜCÜ02
8. Hafta10.2.2018 09:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - YAMANSPOR32
14. Hafta24.3.2018 12:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - BULVARSPOR13
     25.GRUP
2. Hafta13.1.2018 09:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR07
4. Hafta24.1.2018 12:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - FERAHSPOR32
7. Hafta3.2.2018 11:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - PENDİK KAYNARCA02
10. Hafta25.2.2018 09:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - İÇERENKÖY İ.Y.11
13. Hafta17.3.2018 11:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - KARTAL ELÇİ82
U16/A
     16.GRUP
10. Hafta26.11.2017 09:00 ÇAMLICASPOR - KAYIŞDAĞI42
12. Hafta10.12.2017 10:30 ÇAMLICASPOR - KÜÇÜKYALI YELKEN70
14. Hafta23.12.2017 14:30 ÇAMLICASPOR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR41
14. Hafta23.12.2017 10:30 KAYIŞDAĞI - KÜÇÜKYALI YELKEN40
U16/B
     19.GRUP
5. Hafta22.10.2017 12:00 MODAFEN - KAYNARCA11
7. Hafta5.11.2017 11:00 MODAFEN - BOSTANCI83
8. Hafta11.11.2017 09:30 MODAFEN - İSTANBUL SİTESPOR31
11. Hafta3.12.2017 09:00 MODAFEN - SARIGAZİ10
13. Hafta17.12.2017 09:30 MODAFEN - KÜÇÜKSU YENİ MAH.30
     20.GRUP
6. Hafta29.10.2017 16:30 ŞİLE - ÖZATAŞEHİR51
     21.GRUP
8. Hafta11.11.2017 11:00 TAŞDELEN - AYDINLISPOR21
10. Hafta25.11.2017 15:00 TAŞDELEN - İÇERENKÖY İ.Y.20
12. Hafta9.12.2017 11:00 TAŞDELEN - SANCAKTEPE16
     22.GRUP
7. Hafta4.11.2017 15:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - YELDEĞİRMENİ03
8. Hafta12.11.2017 09:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATAŞEHİR DOĞUŞ23
10. Hafta26.11.2017 11:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - SULTANBEYLİ40
12. Hafta10.12.2017 15:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - İSTANBUL ALTINORDU11
13. Hafta16.12.2017 10:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATALAR00
     23.GRUP
4. Hafta14.10.2017 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK DOĞAN61
6. Hafta28.10.2017 13:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - GÜMÜŞSUYU10
8. Hafta11.11.2017 14:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - PENDİK DOĞAN13
9. Hafta19.11.2017 11:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER81
10. Hafta25.11.2017 13:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - GÜMÜŞSUYU02
12. Hafta9.12.2017 12:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KEMAHSPOR51
14. Hafta24.12.2017 15:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜMRANİYE KEMERDERE20
U17/A
     14.GRUP
3. Hafta17.2.2018 09:00 SANCAKTEPE ZİGANA - GÜLSUYU12
     16.GRUP
5. Hafta3.3.2018 13:30 ÇAMLICASPOR - PAŞABAHÇE22
7. Hafta17.3.2018 17:30 ÇAMLICASPOR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR24
8. Hafta25.3.2018 12:30 ÇAMLICASPOR - PENDİKGÜCÜ61
9. Hafta1.4.2018 11:30 ÇAMLICASPOR - KARTAL ÇAVUŞOĞLU05
10. Hafta11.4.2018 15:00 ÇAMLICASPOR - BEYKOZ 190823
11. Hafta15.4.2018 18:00 ÇAMLICASPOR - KARTALSPOR27
13. Hafta29.4.2018 15:30 ÇAMLICASPOR - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK11
U17/B
     23.GRUP
8. Hafta28.4.2018 16:00 ÜSKÜDAR ANADOLU - FETİH KELKİT13
     24.GRUP
3. Hafta25.3.2018 10:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - MALTEPE FINDIKLI170
6. Hafta15.4.2018 12:45 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜSKÜDAR SALACAK60
9. Hafta5.5.2018 17:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI20
11. Hafta19.5.2018 17:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BATI ATAŞEHİR SPOR111
14. Hafta10.6.2018 17:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - YAMANSPOR41
     25.GRUP
4. Hafta31.3.2018 17:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - 1923 ESENKENT41
5. Hafta8.4.2018 13:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - İÇERENKÖY İ.Y.80
8. Hafta28.4.2018 11:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ERENKÖY ACAR41
9. Hafta6.5.2018 13:15 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ÖZ KARACAAHMET40
10. Hafta12.5.2018 17:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATALAR41
     26.GRUP
2. Hafta17.3.2018 09:00 TAŞDELEN - BALKAN YEŞİLBAĞLAR71
4. Hafta1.4.2018 17:00 TAŞDELEN - İSTANBUL ALTINORDU03
6. Hafta15.4.2018 14:30 TAŞDELEN - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA72
10. Hafta13.5.2018 17:15 TAŞDELEN - ANADOLU ÜSKÜDAR61
12. Hafta27.5.2018 12:00 TAŞDELEN - YENİSAHRA34
14. Hafta10.6.2018 15:30 TAŞDELEN - KÜÇÜKYALI YELKEN13
     29.GRUP
3. Hafta24.3.2018 13:30 TRABZON SAMANDIRA - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR15
6. Hafta14.4.2018 15:00 TRABZON SAMANDIRA - ATAŞEHİRGÜCÜ12
11. Hafta20.5.2018 12:30 TRABZON SAMANDIRA - PENDİK VELİBABA12
14. Hafta9.6.2018 10:30 TRABZON SAMANDIRA - KURTKÖYSPOR07
     30.GRUP
3. Hafta25.3.2018 09:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - GİRNE GENÇLİK08
5. Hafta7.4.2018 16:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - ÖZATAŞEHİR32
8. Hafta29.4.2018 14:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - KOŞUYOLU01
11. Hafta19.5.2018 15:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - ATAŞEHİR ÇAMOLUK04
U19/1.Ligi
     18.GRUP
7. Hafta24.1.2018 15:00 ÇAMLICASPOR - GÜLSUYU50
10. Hafta10.2.2018 14:00 ÇAMLICASPOR - PAŞABAHÇE20
12. Hafta18.2.2018 16:00 ÇAMLICASPOR - KARTALSPOR15
13. Hafta24.2.2018 14:30 ÇAMLICASPOR - CEVİZLİ ANADOLU22
     19.GRUP
1. Hafta23.12.2017 12:30 MODAFEN - İSTANBUL SAHİL SPOR20
3. Hafta6.1.2018 14:30 MODAFEN - SANCAKTEPE10
6. Hafta20.1.2018 12:30 MODAFEN - İSTANBUL KARTAL BLD11
11. Hafta14.2.2018 15:00 MODAFEN - ÇUBUKLU02
14. Hafta3.3.2018 11:30 MODAFEN - DOLAYOBA02
     22.GRUP
1. Hafta24.12.2017 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ATAŞEHİR ÇAMOLUK01
3. Hafta7.1.2018 14:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - İSTANBUL ALTINORDU00
5. Hafta13.1.2018 10:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - SELİMİYE13
9. Hafta4.2.2018 10:45 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BULVARSPOR31
11. Hafta15.2.2018 15:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK KAVAKPINAR62
13. Hafta24.2.2018 12:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR43
U19/2.Ligi
     19.GRUP
1. Hafta31.12.2017 10:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - SULTANBEYLİ UZUNDERE52
1. Hafta31.12.2017 12:30 KAYIŞDAĞI - GÜMÜŞSUYU23
4. Hafta14.1.2018 10:30 KAYIŞDAĞI - ONAYSPOR41
7. Hafta31.1.2018 15:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ONAYSPOR12
9. Hafta11.2.2018 16:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - KARTAL YUNUSSPOR22
11. Hafta25.2.2018 10:45 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - GÜMÜŞSUYU41
13. Hafta11.3.2018 10:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - 1453 MALTEPE GENÇLİK50
     20.GRUP
3. Hafta10.1.2018 15:00 1877 ALEMDAĞ - BALKAN YEŞİLBAĞLAR23
5. Hafta21.1.2018 15:00 1877 ALEMDAĞ - SANCAKTEPE ZİGANA14
9. Hafta10.2.2018 10:30 1877 ALEMDAĞ - ESENKENT02
11. Hafta24.2.2018 09:00 1877 ALEMDAĞ - KARTAL YUVASI24
     21.GRUP
12. Hafta3.3.2018 09:30 HAYDARPAŞA DEMİR - KAVACIK06
     24.GRUP
10. Hafta18.2.2018 09:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ATAŞEHİR DOĞUŞ47
     25.GRUP
2. Hafta6.1.2018 09:00 SARIGAZİ - VALİDE TAYFUN50
2. Hafta6.1.2018 12:30 TAŞDELEN - SOĞUKSUSPOR11
5. Hafta20.1.2018 09:00 TAŞDELEN - SARIGAZİ22
7. Hafta31.1.2018 13:00 TAŞDELEN - YENİSAHRA50
8. Hafta3.2.2018 15:00 TAŞDELEN - VALİDE TAYFUN53
10. Hafta17.2.2018 12:00 TAŞDELEN - ÖZ KARACAAHMET11
13. Hafta11.3.2018 16:00 TAŞDELEN - FK 186430
     26.GRUP
5. Hafta21.1.2018 13:00 İSTANBUL ESNAF SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR16
7. Hafta1.2.2018 15:00 İSTANBUL ESNAF SPOR - KOŞUYOLU23