MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI
 
MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI
05326254730
2164213097
İSTANBUL
MALTEPE
BAŞIBÜYÜK MAH. ATATÜRK CAD. NO:3

200
55x110
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     14.GRUP
9. Hafta25.11.2017 12:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - ORTADAĞSPOR22
     17.GRUP
16. Hafta15.1.2018 13:00 VALİDE TAYFUN - PENDİK ESENYALI02
     18.GRUP
1. Hafta30.9.2017 13:30 MALTEPE YILDIZ - PENDİKGÜCÜ23
3. Hafta14.10.2017 10:45 MALTEPE YILDIZ - YELDEĞİRMENİ20
5. Hafta28.10.2017 14:30 MALTEPE YILDIZ - İSTANBUL ESNAF SPOR40
7. Hafta11.11.2017 12:30 MALTEPE YILDIZ - ÇAMLICASPOR11
9. Hafta3.12.2017 12:00 MALTEPE YILDIZ - DNZ. İŞLETMELERİ40
11. Hafta23.12.2017 10:00 MALTEPE YILDIZ - GÜLENSU SPOR32
2. Amatör Lig
     14.GRUP
2. Hafta11.2.2018 14:30 MALTEPE FINDIKLI - BATI ATAŞEHİR SPOR01
5. Hafta3.3.2018 16:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÖZATAŞEHİR43
7. Hafta17.3.2018 16:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - KÜÇÜKSU YENİ MAH.10
11. Hafta14.4.2018 16:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - MALTEPE FINDIKLI12
13. Hafta28.4.2018 16:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ŞİLE06
15. Hafta9.5.2018 16:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - KÜÇÜKBAKKALKÖY30
17. Hafta20.5.2018 15:00 MALTEPE FINDIKLI - ÖZATAŞEHİR113
18. Hafta26.5.2018 15:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - KAVAKPINAR  
     15.GRUP
2. Hafta10.2.2018 15:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - İSTANBUL KARTALLARI41
8. Hafta24.3.2018 16:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATALAR24
10. Hafta7.4.2018 15:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - SAPANBAĞLARI05
14. Hafta5.5.2018 16:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - FK 186467
16. Hafta13.5.2018 15:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ18
18. Hafta27.5.2018 17:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ANADOLU KARTALLARI  
     16.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:00 GİRNE GENÇLİK - BEYKOZ ELMALI SPOR30
3. Hafta17.2.2018 15:00 GİRNE GENÇLİK - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI121
6. Hafta11.3.2018 16:00 GİRNE GENÇLİK - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA41
8. Hafta25.3.2018 15:30 GİRNE GENÇLİK - ATAŞEHİR ARENA SPOR41
11. Hafta14.4.2018 14:30 GİRNE GENÇLİK - DOĞANGÜNEŞ62
13. Hafta28.4.2018 14:00 GİRNE GENÇLİK - ATLAS SPOR12
14. Hafta6.5.2018 15:00 GİRNE GENÇLİK - TED İSTANBUL KOLEJİ07
16. Hafta12.5.2018 15:30 GİRNE GENÇLİK - ATAŞEHİR YONCASPOR30
18. Hafta26.5.2018 17:00 GİRNE GENÇLİK - BALKAN YEŞİLBAĞLAR  
     19.GRUP
1. Hafta4.2.2018 10:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - SELAMSIZ22
2. Hafta10.2.2018 13:00 ADALAR - ERENKÖY ACAR20
5. Hafta4.3.2018 14:00 SOĞANLIK - KOZYATAĞI00
7. Hafta18.3.2018 13:00 ADALAR - KOZYATAĞI21
Süper Amatör Lig
     4.GRUP
2. Hafta16.9.2017 16:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - BARBAROS31
4. Hafta30.9.2017 15:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - GOP.YENİKÖY41
6. Hafta14.10.2017 14:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - KARABEKİRSPOR11
8. Hafta22.10.2017 12:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - BAŞAKŞEHİR KARTAL20
11. Hafta11.11.2017 14:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - BÜYÜKÇEKMECE BLD.31
12. Hafta19.11.2017 14:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - İSTANBULSPOR KULÜBÜ10
14. Hafta3.12.2017 14:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - KÜÇÜKKÖY10
     5.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 BOSTANCI - TERAZİDERE01
     8.GRUP
1. Hafta10.9.2017 17:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇAYIRBAŞI52
3. Hafta24.9.2017 12:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÖMERLİ KÖYÜ30
5. Hafta8.10.2017 13:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - IRMAKSPOR20
8. Hafta22.10.2017 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.32
10. Hafta5.11.2017 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KAĞITHANE21
13. Hafta25.11.2017 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PAŞABAHÇE21
15. Hafta9.12.2017 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KESTANELİK50
22. Hafta28.1.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - YEDİKULE10
U13 Ligi
     24.GRUP
1. Hafta31.3.2018 10:30 GİRNE GENÇLİK - TUZLA GENÇLERGÜCÜ01
1. Hafta31.3.2018 13:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI90
3. Hafta14.4.2018 13:00 GİRNE GENÇLİK - 1905 MALTEPE GENÇLİK02
3. Hafta14.4.2018 10:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - CEVİZLİ KÜLTÜR50
4. Hafta15.4.2018 14:15 1905 MALTEPE GENÇLİK - İSTANBUL SAHİL SPOR11
8. Hafta29.4.2018 16:30 GİRNE GENÇLİK - KARTAL ÇAVUŞOĞLU10
10. Hafta5.5.2018 13:00 GİRNE GENÇLİK - PENDİK DOĞAN03
13. Hafta13.5.2018 13:30 GİRNE GENÇLİK - CEVİZLİ KÜLTÜR01
15. Hafta20.5.2018 17:00 GİRNE GENÇLİK - KAYNARCA14
     26.GRUP
2. Hafta1.4.2018 18:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - KÜÇÜKYALI YELKEN32
4. Hafta15.4.2018 18:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - KARTAL YUVASI80
8. Hafta29.4.2018 12:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİKGÜCÜ52
10. Hafta5.5.2018 11:45 BAŞIBÜYÜKSPOR - İSTANBUL KARTALLARI43
12. Hafta12.5.2018 10:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - GÜLSUYU60
14. Hafta19.5.2018 15:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - CEVİZLİ ANADOLU31
16. Hafta26.5.2018 13:45 BAŞIBÜYÜKSPOR - ESENKENT  
     28.GRUP
1. Hafta31.3.2018 14:30 KAYIŞDAĞI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ21
4. Hafta15.4.2018 11:45 KAYIŞDAĞI - TAŞDELEN30
14. Hafta19.5.2018 14:00 KAYIŞDAĞI - MODAFEN02
16. Hafta26.5.2018 10:30 KAYIŞDAĞI - SULTANBEYLİ  
     29.GRUP
1. Hafta31.3.2018 11:45 İÇERENKÖY İ.Y. - ATAŞEHİRGÜCÜ50
11. Hafta6.5.2018 12:00 HİLALSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR12
15. Hafta20.5.2018 12:00 İÇERENKÖY İ.Y. - ACIBADEM ÜSKÜDAR11
15. Hafta20.5.2018 10:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - HİLALSPOR51
     30.GRUP
1. Hafta31.3.2018 18:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BATI ATAŞEHİR SPOR00
2. Hafta1.4.2018 10:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - YENİSAHRA33
3. Hafta14.4.2018 11:45 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KOŞUYOLU40
4. Hafta15.4.2018 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR ARENA SPOR00
4. Hafta15.4.2018 10:30 ÖZESATPAŞA - ÖRNEK GENÇLİK010
8. Hafta29.4.2018 13:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÖRNEK GENÇLİK11
10. Hafta5.5.2018 10:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATAŞEHİR ARENA SPOR20
11. Hafta6.5.2018 13:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR ÇAMOLUK14
11. Hafta6.5.2018 10:30 ÖZESATPAŞA - LİBADE05
12. Hafta12.5.2018 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR YONCASPOR20
13. Hafta13.5.2018 10:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÖZESATPAŞA100
14. Hafta19.5.2018 12:30 ÖZESATPAŞA - ATAŞEHİR YONCASPOR13
15. Hafta20.5.2018 13:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - LİBADE01
17. Hafta27.5.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - YELDEĞİRMENİ  
U14/A
     13.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - KAYNARCA10
4. Hafta7.10.2017 12:30 BULVARSPOR - ÇAKMAKSPOR12
13. Hafta10.12.2017 12:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - PENDİK DOĞAN04
     14.GRUP
1. Hafta16.9.2017 14:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - KARTAL ÇAVUŞOĞLU21
3. Hafta30.9.2017 10:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - KARABEKİRSPOR01
5. Hafta14.10.2017 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİK VELİBABA100
6. Hafta22.10.2017 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - LİBADE12
9. Hafta11.11.2017 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ02
11. Hafta25.11.2017 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÖRNEK GENÇLİK31
14. Hafta17.12.2017 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - SELİMİYE26
     15.GRUP
4. Hafta7.10.2017 11:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - DUDULLU12
8. Hafta4.11.2017 10:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - PENDİK ESENYALI80
     16.GRUP
2. Hafta24.9.2017 17:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇAMLICASPOR02
4. Hafta8.10.2017 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PAŞABAHÇE20
8. Hafta5.11.2017 16:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ACIBADEM ÜSKÜDAR30
10. Hafta19.11.2017 11:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR11
12. Hafta3.12.2017 10:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - SOĞANLIK01
U14/B
     17.GRUP
2. Hafta23.9.2017 11:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - SANCAKTEPE013
14. Hafta16.12.2017 13:30 İÇERENKÖY İ.Y. - ÜSKÜDAR İCADİYE11
     22.GRUP
8. Hafta5.11.2017 12:30 KAYIŞDAĞI - ÇENGELKÖY04
U15/A
     14.GRUP
1. Hafta6.1.2018 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÇAMLICASPOR12
4. Hafta25.1.2018 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI13
6. Hafta31.1.2018 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ21
7. Hafta3.2.2018 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR71
9. Hafta18.2.2018 10:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - YELDEĞİRMENİ12
10. Hafta25.2.2018 10:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - KARTAL YUVASI22
12. Hafta10.3.2018 17:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR13
     15.GRUP
3. Hafta21.1.2018 15:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - ÇUBUKLU20
5. Hafta27.1.2018 12:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - MALTEPE BELEDİYE20
5. Hafta27.1.2018 13:30 KAYIŞDAĞI - SOĞANLIK16
6. Hafta1.2.2018 15:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - PENDİK VELİBABA20
9. Hafta17.2.2018 11:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR11
14. Hafta25.3.2018 14:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - KAYIŞDAĞI80
     16.GRUP
1. Hafta6.1.2018 10:30 1905 MALTEPE GENÇLİK - KARABEKİRSPOR62
3. Hafta20.1.2018 16:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - TAŞDELEN50
9. Hafta18.2.2018 16:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - KARTAL ÇAVUŞOĞLU01
12. Hafta10.3.2018 16:00 1905 MALTEPE GENÇLİK - BEYKOZ 190800
14. Hafta24.3.2018 10:30 1905 MALTEPE GENÇLİK - SULTANBEYLİ40
     18.GRUP
2. Hafta14.1.2018 10:30 LİBADE - SELİMİYE12
3. Hafta20.1.2018 10:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KARTALSPOR12
5. Hafta28.1.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - LİBADE31
8. Hafta10.2.2018 10:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - SANCAKTEPE ZİGANA33
13. Hafta18.3.2018 16:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - SELİMİYE06
U15/B
     21.GRUP
1. Hafta7.1.2018 10:30 TAÇSPOR - SARIGAZİ12
9. Hafta17.2.2018 10:00 TAÇSPOR - MODAFEN12
10. Hafta24.2.2018 10:30 TAÇSPOR - BOSTANCI40
     22.GRUP
8. Hafta10.2.2018 11:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI10
13. Hafta18.3.2018 15:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - KÜÇÜKSU YENİ MAH.02
     23.GRUP
1. Hafta7.1.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ORTAÇEŞME12
     25.GRUP
1. Hafta7.1.2018 13:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - FERAHSPOR140
3. Hafta21.1.2018 14:00 İÇERENKÖY İ.Y. - ÇEKMEKÖY ÇARŞI26
3. Hafta21.1.2018 10:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - KARTAL ELÇİ91
5. Hafta27.1.2018 10:30 İÇERENKÖY İ.Y. - PENDİK KAYNARCA16
6. Hafta1.2.2018 13:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ÜSKÜDAR SALACAK50
14. Hafta25.3.2018 10:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - İÇERENKÖY İ.Y.80
U16/A
     14.GRUP
1. Hafta23.9.2017 16:00 MALTEPE - SELİMİYE05
2. Hafta1.10.2017 17:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BEYKOZ 190822
2. Hafta1.10.2017 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÇENGELKÖY05
4. Hafta15.10.2017 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİKGÜCÜ55
7. Hafta4.11.2017 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - PAŞABAHÇE16
8. Hafta12.11.2017 10:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PAŞABAHÇE03
8. Hafta12.11.2017 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - BEYKOZ 190816
10. Hafta26.11.2017 10:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - MALTEPE20
12. Hafta10.12.2017 10:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PENDİKGÜCÜ50
12. Hafta10.12.2017 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - SELİMİYE05
13. Hafta16.12.2017 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK02
     15.GRUP
6. Hafta28.10.2017 11:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - İDEALTEPESPOR10
7. Hafta5.11.2017 11:00 GİRNE GENÇLİK - İSTANBUL SAHİL SPOR12
9. Hafta19.11.2017 13:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - ÇAKMAKSPOR10
11. Hafta3.12.2017 16:00 GİRNE GENÇLİK - KARTALSPOR15
13. Hafta17.12.2017 10:30 GİRNE GENÇLİK - HAYDARPAŞA 22
     16.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 KAYIŞDAĞI - LİBADE31
3. Hafta7.10.2017 15:30 KAYIŞDAĞI - ÇAMLICASPOR13
6. Hafta29.10.2017 16:00 KAYIŞDAĞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR52
9. Hafta18.11.2017 10:30 KAYIŞDAĞI - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR40
11. Hafta2.12.2017 14:30 KAYIŞDAĞI - TAÇSPOR21
12. Hafta10.12.2017 13:30 TAÇSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR11
13. Hafta16.12.2017 12:00 LİBADE - ÇAMLICASPOR02
U16/B
     21.GRUP
3. Hafta8.10.2017 15:00 İÇERENKÖY İ.Y. - TAŞDELEN11
     22.GRUP
3. Hafta7.10.2017 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - YELDEĞİRMENİ13
11. Hafta2.12.2017 12:30 ADALAR - ÇEKMEKÖY ÇARŞI14
11. Hafta2.12.2017 10:30 SULTANBEYLİ - ATALAR90
     23.GRUP
2. Hafta30.9.2017 12:00 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ15
4. Hafta14.10.2017 12:30 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - KEMAHSPOR24
6. Hafta28.10.2017 12:30 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - ÜMRANİYE KEMERDERE11
14. Hafta24.12.2017 12:00 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - ORTAÇEŞME34
U17/A
     13.GRUP
6. Hafta10.3.2018 10:00 MALTEPE - İSTANBUL KARTAL BLD04
     14.GRUP
3. Hafta17.2.2018 13:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - SELİMİYE01
8. Hafta25.3.2018 12:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - SANCAKTEPE ZİGANA41
9. Hafta1.4.2018 12:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - SULTANBEYLİ30
11. Hafta15.4.2018 17:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - BULVARSPOR23
13. Hafta29.4.2018 10:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - CEVİZLİ ANADOLU10
U17/B
     23.GRUP
3. Hafta24.3.2018 14:00 BOSTANCI - SULTANBEYLİ UZUNDERE00
     24.GRUP
1. Hafta11.3.2018 10:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI03
4. Hafta1.4.2018 16:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ08
6. Hafta15.4.2018 15:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - YAMANSPOR32
9. Hafta5.5.2018 14:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - MALTEPE FINDIKLI22
12. Hafta27.5.2018 15:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÜSKÜDAR SALACAK  
     25.GRUP
9. Hafta6.5.2018 17:00 ERENKÖY ACAR - ATALAR13
12. Hafta26.5.2018 12:00 İÇERENKÖY İ.Y. - ÇEKMEKÖY ÇARŞI  
     27.GRUP
2. Hafta18.3.2018 11:00 KAYIŞDAĞI - ADALAR10
3. Hafta24.3.2018 12:00 MALTEPE BELEDİYE - ADALAR11
4. Hafta31.3.2018 16:00 KAYIŞDAĞI - MALTEPE BELEDİYE12
5. Hafta8.4.2018 15:00 KAYIŞDAĞI - KEMAHSPOR80
5. Hafta8.4.2018 13:00 TAÇSPOR - SARIGAZİ32
8. Hafta28.4.2018 10:30 KAYIŞDAĞI - BEYLERBEYİ51
8. Hafta28.4.2018 12:15 TAÇSPOR - TUZLA MİMARSİNAN80
10. Hafta12.5.2018 12:00 KAYIŞDAĞI - TAÇSPOR21
     28.GRUP
5. Hafta7.4.2018 10:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - DNZ. İŞLETMELERİ31
11. Hafta19.5.2018 10:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ06
     30.GRUP
2. Hafta17.3.2018 12:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ORTADAĞSPOR60
2. Hafta17.3.2018 10:30 GİRNE GENÇLİK - KOŞUYOLU41
4. Hafta1.4.2018 14:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÜMRANİYE KEMERDERE20
5. Hafta7.4.2018 12:30 GİRNE GENÇLİK - ATAŞEHİR ÇAMOLUK12
8. Hafta29.4.2018 15:00 GİRNE GENÇLİK - ORTADAĞSPOR31
10. Hafta13.5.2018 11:45 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KOŞUYOLU100
10. Hafta13.5.2018 17:00 GİRNE GENÇLİK - ÜMRANİYE KEMERDERE21
12. Hafta27.5.2018 13:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - GİRNE GENÇLİK  
U19/1.Ligi
     17.GRUP
10. Hafta11.2.2018 10:30 TAÇSPOR - KAYNARCA30
     19.GRUP
2. Hafta31.12.2017 10:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - DOLAYOBA03
7. Hafta25.1.2018 13:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - ÇENGELKÖY44
13. Hafta25.2.2018 14:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - ÇUBUKLU02
     20.GRUP
1. Hafta24.12.2017 14:00 GİRNE GENÇLİK - TUZLA ŞİFA11
6. Hafta21.1.2018 12:00 GİRNE GENÇLİK - SULTANBEYLİ12
9. Hafta4.2.2018 16:00 GİRNE GENÇLİK - PENDİKGÜCÜ45
12. Hafta18.2.2018 12:00 GİRNE GENÇLİK - BEYKOZ 190804
14. Hafta4.3.2018 16:00 GİRNE GENÇLİK - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI21
     21.GRUP
13. Hafta25.2.2018 16:30 MALTEPE - ORTAÇEŞME31
     22.GRUP
3. Hafta7.1.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BULVARSPOR10
7. Hafta24.1.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR40
8. Hafta27.1.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ22
11. Hafta15.2.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - İSTANBUL ALTINORDU40
13. Hafta24.2.2018 16:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - SELİMİYE21
14. Hafta4.3.2018 10:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK05
U19/2.Ligi
     19.GRUP
6. Hafta28.1.2018 12:30 KAYIŞDAĞI - KARTAL YUNUSSPOR51
9. Hafta11.2.2018 12:30 KAYIŞDAĞI - SULTANBEYLİ UZUNDERE61
12. Hafta3.3.2018 10:00 KAYIŞDAĞI - ÇEKMEKÖY ÇARŞI01
14. Hafta17.3.2018 14:00 KAYIŞDAĞI - İÇERENKÖY İ.Y.91
     23.GRUP
11. Hafta25.2.2018 12:30 ANADOLU KARTALLARI - BOSTANCI21