KAYNARCA SAHASI
 
KAYNARCA SAHASI
2163971802
İSTANBUL
YAYALAR CAD. YEŞİL SK. KAYNARCA

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     14.GRUP
1. Hafta30.9.2017 15:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - KANLICA14
4. Hafta22.10.2017 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - KARTAL YUVASI11
6. Hafta5.11.2017 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI)03
8. Hafta19.11.2017 14:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - TUZLA ŞİFA15
     15.GRUP
2. Hafta7.10.2017 15:00 PENDİK KAYNARCA - TAŞDELEN23
4. Hafta21.10.2017 12:30 PENDİK KAYNARCA - 1923 ESENKENT61
7. Hafta12.11.2017 12:30 PENDİK KAYNARCA - SARIGAZİ11
9. Hafta26.11.2017 14:30 PENDİK KAYNARCA - ÇAKMAKSPOR24
12. Hafta16.12.2017 14:30 PENDİK KAYNARCA - ONAYSPOR41
15. Hafta7.1.2018 12:30 PENDİK KAYNARCA - KARTAL ELÇİ13
17. Hafta21.1.2018 14:30 PENDİK KAYNARCA - GÜMÜŞSUYU03
     16.GRUP
2. Hafta8.10.2017 13:00 İSTANBUL AĞRI SPOR - YAMANSPOR20
4. Hafta22.10.2017 14:30 İSTANBUL AĞRI SPOR - TOKATKÖY30
6. Hafta5.11.2017 14:30 İSTANBUL AĞRI SPOR - ORHANLISPOR11
9. Hafta25.11.2017 12:30 İSTANBUL AĞRI SPOR - SELİMİYE33
12. Hafta17.12.2017 12:30 İSTANBUL AĞRI SPOR - KARTAL ÇAVUŞOĞLU41
14. Hafta31.12.2017 14:30 İSTANBUL AĞRI SPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ60
17. Hafta20.1.2018 14:30 İSTANBUL AĞRI SPOR - GÜLSUYU40
     18.GRUP
7. Hafta11.11.2017 14:30 PENDİKGÜCÜ - GÜLENSU SPOR02
2. Amatör Lig
     14.GRUP
5. Hafta3.3.2018 14:30 KAVAKPINAR - ŞİLE11
7. Hafta17.3.2018 15:00 KAVAKPINAR - KÜÇÜKBAKKALKÖY21
9. Hafta31.3.2018 14:30 KAVAKPINAR - BATI ATAŞEHİR SPOR31
11. Hafta14.4.2018 16:00 KAVAKPINAR - ANADOLU ÜSKÜDAR11
13. Hafta28.4.2018 15:15 KAVAKPINAR - ERENKÖY GENÇLİK81
15. Hafta9.5.2018 16:00 KAVAKPINAR - ÖZATAŞEHİR81
Süper Amatör Lig
     3.GRUP
16. Hafta13.12.2017 12:30 DOLAYOBA - İSTANBUL KAYAŞEHİR40
     5.GRUP
18. Hafta24.12.2017 12:30 KURTKÖYSPOR - SULTANBEYLİ UZUNDERE00
     6.GRUP
1. Hafta10.9.2017 17:00 PENDİK KAVAKPINAR - M.KEMALPAŞA11
3. Hafta24.9.2017 16:00 PENDİK KAVAKPINAR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ21
5. Hafta8.10.2017 15:00 PENDİK KAVAKPINAR - TUNASPOR02
7. Hafta19.10.2017 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - KADIRGA12
9. Hafta28.10.2017 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - OSMANİYE İSTİKLAL03
13. Hafta25.11.2017 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - YILDIZTABYA42
15. Hafta9.12.2017 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - İSTANBUL MESUDİYE01
17. Hafta17.12.2017 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - İSTANBUL GÜNGÖREN11
22. Hafta28.1.2018 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - ÇELİKTEPE03
     7.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 KAYNARCA - YAHYA KEMAL 20
4. Hafta1.10.2017 15:30 KAYNARCA - ŞAFAKSPOR14
6. Hafta15.10.2017 15:00 KAYNARCA - BAĞLARBAŞI12
8. Hafta21.10.2017 14:30 KAYNARCA - VEFASPOR05
10. Hafta4.11.2017 14:30 KAYNARCA - AKATLAR10
14. Hafta2.12.2017 14:30 KAYNARCA - HASKÖY32
16. Hafta13.12.2017 14:30 KAYNARCA - AVCILAR BELEDİYE21
18. Hafta24.12.2017 14:30 KAYNARCA - ORTAÇEŞME23
20. Hafta7.1.2018 14:30 KAYNARCA - İSTANBUL KARTAL BLD31
22. Hafta27.1.2018 14:30 KAYNARCA - GAZİ MAHALLESİ11
U13 Ligi
     24.GRUP
1. Hafta31.3.2018 16:30 KAYNARCA - 1905 MALTEPE GENÇLİK15
4. Hafta15.4.2018 12:30 KAYNARCA - GİRNE GENÇLİK20
8. Hafta29.4.2018 13:00 KAYNARCA - PENDİK DOĞAN02
10. Hafta5.5.2018 15:00 KAYNARCA - TUZLA GENÇLERGÜCÜ12
11. Hafta6.5.2018 13:45 PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI - GİRNE GENÇLİK13
12. Hafta12.5.2018 16:30 PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI - İSTANBUL SAHİL SPOR04
12. Hafta12.5.2018 12:30 TUZLA GENÇLERGÜCÜ - GİRNE GENÇLİK31
14. Hafta19.5.2018 15:00 TUZLA GENÇLERGÜCÜ - KARTAL ÇAVUŞOĞLU20
16. Hafta26.5.2018 16:00 KAYNARCA - İSTANBUL SAHİL SPOR  
     25.GRUP
2. Hafta1.4.2018 13:00 PENDİK KAVAKPINAR - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK03
7. Hafta28.4.2018 12:30 PENDİK KAVAKPINAR - MALTEPE BELEDİYE10
9. Hafta1.5.2018 16:00 PENDİK KAVAKPINAR - ATALAR40
11. Hafta6.5.2018 12:30 AYDINLISPOR - 1923 ESENKENT83
11. Hafta6.5.2018 16:30 PENDİK KAVAKPINAR - KARTAL ELÇİ70
12. Hafta12.5.2018 13:45 PENDİK KAVAKPINAR - PENDİK ESENYALI10
15. Hafta20.5.2018 16:00 PENDİK KAVAKPINAR - KURTKÖYSPOR10
15. Hafta20.5.2018 12:30 PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK - DOLAYOBA50
17. Hafta27.5.2018 15:30 PENDİK KAVAKPINAR - AYDINLISPOR  
     26.GRUP
11. Hafta6.5.2018 15:00 PENDİKGÜCÜ - CEVİZLİ ANADOLU04
     32.GRUP
14. Hafta19.5.2018 13:00 TUZLASPOR - PENDİKSPOR00
16. Hafta26.5.2018 14:30 TUZLASPOR - SULTANBEYLİ BLD.  
U14/A
     13.GRUP
1. Hafta17.9.2017 12:00 KAYNARCA - BAĞLARBAŞI04
4. Hafta7.10.2017 12:30 KAYNARCA - PENDİK DOĞAN02
5. Hafta15.10.2017 13:30 PENDİK DOĞAN - TAŞDELEN80
6. Hafta21.10.2017 16:30 KAYNARCA - ÇAKMAKSPOR04
9. Hafta12.11.2017 14:30 KAYNARCA - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR21
10. Hafta18.11.2017 12:30 KAYNARCA - TAŞDELEN70
12. Hafta2.12.2017 12:00 KAYNARCA - SANCAKTEPE ZİGANA11
14. Hafta16.12.2017 12:30 KAYNARCA - BULVARSPOR10
     17.GRUP
2. Hafta27.9.2017 15:00 TUZLASPOR - SARIYER13
U14/B
     20.GRUP
10. Hafta19.11.2017 12:30 PENDİKGÜCÜ - TUZLA ŞİFA07
     22.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:00 PENDİK KAVAKPINAR - KİRAZLITEPE03
U15/A
     17.GRUP
2. Hafta13.1.2018 12:30 KURTKÖYSPOR - ÇAKMAKSPOR12
4. Hafta24.1.2018 15:00 KAYNARCA - ÇAKMAKSPOR04
6. Hafta1.2.2018 15:00 KAYNARCA - BAĞLARBAŞI11
8. Hafta11.2.2018 14:00 KAYNARCA - KURTKÖYSPOR11
9. Hafta17.2.2018 12:30 KAYNARCA - PENDİK ESENYALI20
12. Hafta11.3.2018 17:00 KAYNARCA - İSTANBUL KARTAL BLD31
12. Hafta11.3.2018 15:30 KURTKÖYSPOR - DUDULLU12
14. Hafta28.3.2018 15:00 KAYNARCA - DUDULLU08
U15/B
     25.GRUP
4. Hafta24.1.2018 13:30 PENDİK KAYNARCA - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR13
6. Hafta1.2.2018 13:30 PENDİK KAYNARCA - FERAHSPOR30
9. Hafta17.2.2018 16:00 PENDİK KAYNARCA - ÜSKÜDAR SALACAK40
10. Hafta25.2.2018 12:30 PENDİK KAYNARCA - ATALAR51
12. Hafta11.3.2018 14:00 PENDİK KAYNARCA - İÇERENKÖY İ.Y.40
14. Hafta25.3.2018 15:00 PENDİK KAYNARCA - ÇEKMEKÖY ÇARŞI24
U16/B
     18.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 PENDİK KAVAKPINAR - TUZLA ŞİFA01
     19.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 KAYNARCA - BOSTANCI60
4. Hafta14.10.2017 15:00 KAYNARCA - KURTKÖYSPOR50
6. Hafta28.10.2017 12:30 KAYNARCA - SARIGAZİ13
8. Hafta11.11.2017 12:30 KAYNARCA - KÜÇÜKSU YENİ MAH.20
10. Hafta25.11.2017 11:00 KAYNARCA - İSTANBUL SİTESPOR40
12. Hafta9.12.2017 12:30 KAYNARCA - MODAFEN24
14. Hafta24.12.2017 11:00 KAYNARCA - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR50
U17/A
     13.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 KAYNARCA - MALTEPE11
2. Hafta10.2.2018 12:30 KAYNARCA - ÇUBUKLU12
3. Hafta18.2.2018 14:30 KAYNARCA - İSTANBUL KARTAL BLD04
5. Hafta4.3.2018 12:30 KAYNARCA - DUDULLU21
7. Hafta18.3.2018 15:00 KAYNARCA - KAVACIK02
11. Hafta14.4.2018 14:00 KAYNARCA - PENDİK ESENYALI03
13. Hafta28.4.2018 17:15 KAYNARCA - ORTAÇEŞME00
U17/B
     27.GRUP
11. Hafta20.5.2018 14:00 TUZLA MİMARSİNAN - ADALAR16
     28.GRUP
1. Hafta11.3.2018 12:00 KAVAKPINAR - DNZ. İŞLETMELERİ08
2. Hafta17.3.2018 12:30 KAVAKPINAR - YELDEĞİRMENİ09
4. Hafta1.4.2018 15:00 KAVAKPINAR - KÜÇÜKSU YENİ MAH.03
6. Hafta15.4.2018 14:30 KAVAKPINAR - ATAŞEHİR YONCASPOR18
     29.GRUP
2. Hafta18.3.2018 13:00 PENDİK KAVAKPINAR - TRABZON SAMANDIRA50
4. Hafta31.3.2018 12:30 PENDİK KAVAKPINAR - KURTKÖYSPOR10
8. Hafta28.4.2018 13:45 PENDİK KAVAKPINAR - PENDİK VELİBABA22
10. Hafta12.5.2018 15:00 PENDİK KAVAKPINAR - ATAŞEHİRGÜCÜ12
12. Hafta26.5.2018 12:30 PENDİK KAVAKPINAR - ANADOLU KARTALLARI  
U19/1.Ligi
     17.GRUP
1. Hafta23.12.2017 14:30 PENDİK KAYNARCA - MALTEPE BELEDİYE11
2. Hafta31.12.2017 12:30 KAYNARCA - ACIBADEM ÜSKÜDAR20
3. Hafta6.1.2018 14:30 KAYNARCA - TAÇSPOR02
5. Hafta14.1.2018 14:30 KAYNARCA - ANADOLU HİSARI 21
6. Hafta20.1.2018 12:30 PENDİK KAYNARCA - ACIBADEM ÜSKÜDAR03
7. Hafta25.1.2018 15:00 KAYNARCA - PENDİK KAYNARCA22
8. Hafta28.1.2018 12:30 KAYNARCA - BAĞLARBAŞI06
9. Hafta3.2.2018 14:30 PENDİK KAYNARCA - ANADOLU HİSARI 30
11. Hafta14.2.2018 15:00 KAYNARCA - MALTEPE BELEDİYE36
11. Hafta14.2.2018 13:00 PENDİK KAYNARCA - TAÇSPOR03
12. Hafta17.2.2018 14:00 PENDİK KAYNARCA - BAĞLARBAŞI04
13. Hafta25.2.2018 15:30 KAYNARCA - ÇAKMAKSPOR13
14. Hafta3.3.2018 12:30 PENDİK KAYNARCA - KAYNARCA13
     20.GRUP
2. Hafta30.12.2017 14:30 PENDİKGÜCÜ - GİRNE GENÇLİK51
4. Hafta10.1.2018 15:00 PENDİKGÜCÜ - BEYKOZ 190803
     21.GRUP
4. Hafta11.1.2018 15:00 KURTKÖYSPOR - SAPANBAĞLARI51
     22.GRUP
2. Hafta30.12.2017 12:30 PENDİK KAVAKPINAR - SELİMİYE02
4. Hafta10.1.2018 13:00 PENDİK KAVAKPINAR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ03
6. Hafta21.1.2018 12:30 PENDİK KAVAKPINAR - BULVARSPOR11
10. Hafta10.2.2018 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR03
12. Hafta18.2.2018 12:30 PENDİK KAVAKPINAR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK04
14. Hafta4.3.2018 14:30 PENDİK KAVAKPINAR - İSTANBUL ALTINORDU30
U19/2.Ligi
     24.GRUP
4. Hafta13.1.2018 14:30 KAVAKPINAR - ATAŞEHİR DOĞUŞ03
6. Hafta27.1.2018 12:30 KAVAKPINAR - GÜLENSU SPOR08