ÇAKMAK SAHASI
 
ÇAKMAK SAHASI
2165262015
5326765114
2165262017
İSTANBUL
ÜMRANİYE
ÇAKMAK MAH. TAVUKÇU YOLU AYNA CAD. NO: 2 İTFAİYE YANI

0
0x0
Toprak
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     15.GRUP
1. Hafta1.10.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - KARTAL ELÇİ22
3. Hafta15.10.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - GÜMÜŞSUYU10
6. Hafta4.11.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - TAŞDELEN61
8. Hafta18.11.2017 14:00 ÇAKMAKSPOR - 1923 ESENKENT50
11. Hafta10.12.2017 14:00 ÇAKMAKSPOR - SARIGAZİ70
14. Hafta30.12.2017 14:00 ÇAKMAKSPOR - HEYBELİADA11
16. Hafta15.1.2018 15:00 ÇAKMAKSPOR - ONAYSPOR11
18. Hafta27.1.2018 14:00 ÇAKMAKSPOR - PENDİK KAYNARCA43
     16.GRUP
2. Hafta8.10.2017 16:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - TOKATKÖY21
5. Hafta28.10.2017 16:00 YAMANSPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI20
7. Hafta11.11.2017 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - SELİMİYE04
8. Hafta19.11.2017 16:00 YAMANSPOR - TOKATKÖY61
9. Hafta25.11.2017 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - YAMANSPOR24
10. Hafta3.12.2017 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KARTAL ÇAVUŞOĞLU11
13. Hafta23.12.2017 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ORHANLISPOR36
15. Hafta6.1.2018 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - GÜLSUYU03
2. Amatör Lig
     14.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR22
3. Hafta17.2.2018 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ERENKÖY GENÇLİK50
4. Hafta25.2.2018 16:00 ÖZATAŞEHİR - KÜÇÜKSU YENİ MAH.05
     15.GRUP
15. Hafta8.5.2018 16:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ATALAR30
     16.GRUP
2. Hafta11.2.2018 14:00 DOĞANGÜNEŞ - GİRNE GENÇLİK14
4. Hafta25.2.2018 14:00 ATLAS SPOR - GİRNE GENÇLİK32
5. Hafta3.3.2018 12:00 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI20
17. Hafta20.5.2018 16:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - TED İSTANBUL KOLEJİ04
     17.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:00 HAYDARPAŞA DEMİR - FETİH KELKİT20
3. Hafta18.2.2018 12:00 HAYDARPAŞA DEMİR - BEYKOZ İNCİRKÖY63
4. Hafta24.2.2018 14:00 FETİH KELKİT - TUZLA MİMARSİNAN24
5. Hafta4.3.2018 12:00 HAYDARPAŞA DEMİR - ÜSKÜDAR ÇINARSPOR01
6. Hafta10.3.2018 16:00 ÜSKÜDAR ÇINARSPOR - HASANPAŞA36
7. Hafta18.3.2018 16:00 FETİH KELKİT - BEYKOZ İNCİRKÖY53
8. Hafta24.3.2018 14:00 HAYDARPAŞA DEMİR - MARMARA KARAYOLLARI01
9. Hafta1.4.2018 16:00 FETİH KELKİT - ÜSKÜDAR ÇINARSPOR14
10. Hafta7.4.2018 14:00 FETİH KELKİT - HAYDARPAŞA DEMİR17
11. Hafta15.4.2018 12:00 HAYDARPAŞA DEMİR - BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ30
13. Hafta29.4.2018 16:00 HAYDARPAŞA DEMİR - MALTEPE BELEDİYE21
17. Hafta19.5.2018 12:00 FETİH KELKİT - MALTEPE BELEDİYE31
     18.GRUP
2. Hafta11.2.2018 12:00 ÜSKÜDAR SALACAK - HARB-İŞ42
4. Hafta25.2.2018 12:00 ÜSKÜDAR SALACAK - RÜZGARLIBAHÇE103
6. Hafta11.3.2018 14:00 ÜSKÜDAR SALACAK - TUNUSBAĞI34
8. Hafta25.3.2018 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ÜSKÜDAR İCADİYE22
10. Hafta8.4.2018 14:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ÇİĞDEMSPOR22
14. Hafta6.5.2018 16:30 ÜSKÜDAR SALACAK - PENDİK DOĞAN93
16. Hafta12.5.2018 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - SULTAN MEHMED HAN42
18. Hafta26.5.2018 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ44
Süper Amatör Lig
     4.GRUP
15. Hafta9.12.2017 14:00 KARABEKİRSPOR - NİŞANTAŞI21
U13 Ligi
     28.GRUP
2. Hafta1.4.2018 12:00 ÇAKMAKSPOR - YAMANSPOR40
7. Hafta28.4.2018 13:15 ÇAKMAKSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ53
9. Hafta1.5.2018 17:15 ÇAKMAKSPOR - MODAFEN03
11. Hafta6.5.2018 13:30 ÇAKMAKSPOR - SULTANBEYLİ21
12. Hafta12.5.2018 13:15 ÇAKMAKSPOR - KARABEKİRSPOR11
15. Hafta20.5.2018 14:45 ÇAKMAKSPOR - ÇENGELKÖY30
17. Hafta27.5.2018 13:15 ÇAKMAKSPOR - KİRAZLITEPE31
19. Hafta3.6.2018 16:30 ÇAKMAKSPOR - KAYIŞDAĞI50
21. Hafta9.6.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - TAŞDELEN61
     29.GRUP
1. Hafta31.3.2018 14:00 BAĞLARBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR61
3. Hafta14.4.2018 12:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - BAĞLARBAŞI11
3. Hafta14.4.2018 14:30 ÜNALANSPOR - HİLALSPOR60
3. Hafta14.4.2018 13:15 VALİDE TAYFUN - ATAŞEHİRGÜCÜ90
4. Hafta15.4.2018 15:45 ÜSKÜDAR İCADİYE - VALİDE TAYFUN12
7. Hafta28.4.2018 14:30 ÜNALANSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR01
8. Hafta29.4.2018 13:15 ÜSKÜDAR SALACAK - ÜSKÜDAR İCADİYE40
9. Hafta1.5.2018 13:00 ÜSKÜDAR SALACAK - HİLALSPOR12
10. Hafta5.5.2018 13:15 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ80
11. Hafta6.5.2018 15:00 ÜSKÜDAR SALACAK - BAĞLARBAŞI02
13. Hafta13.5.2018 12:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR11
14. Hafta19.5.2018 15:15 ÜSKÜDAR SALACAK - İÇERENKÖY İ.Y.42
16. Hafta26.5.2018 14:30 ÜSKÜDAR SALACAK - VALİDE TAYFUN21
18. Hafta2.6.2018 13:15 ÜSKÜDAR SALACAK - ATAŞEHİRGÜCÜ60
21. Hafta9.6.2018 13:15 ÜSKÜDAR SALACAK - ACIBADEM ÜSKÜDAR02
22. Hafta10.6.2018 14:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE61
     30.GRUP
1. Hafta31.3.2018 17:00 İSTANBUL DSİ - ÖZESATPAŞA82
2. Hafta1.4.2018 13:15 BATI ATAŞEHİR SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR50
4. Hafta15.4.2018 17:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - YENİSAHRA11
7. Hafta28.4.2018 12:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - YELDEĞİRMENİ11
8. Hafta29.4.2018 12:00 İSTANBUL DSİ - YENİSAHRA11
9. Hafta1.5.2018 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - LİBADE05
9. Hafta1.5.2018 16:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - KOŞUYOLU01
10. Hafta5.5.2018 15:00 İSTANBUL DSİ - ATAŞEHİR DOĞUŞ40
10. Hafta5.5.2018 12:00 LİBADE - BATI ATAŞEHİR SPOR70
11. Hafta6.5.2018 12:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - İSTANBUL DSİ 05
12. Hafta12.5.2018 12:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK13
13. Hafta13.5.2018 15:00 İSTANBUL DSİ - KOŞUYOLU31
14. Hafta19.5.2018 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÖRNEK GENÇLİK01
15. Hafta20.5.2018 13:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - KOŞUYOLU13
16. Hafta26.5.2018 12:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR00
16. Hafta26.5.2018 13:15 İSTANBUL DSİ - ATAŞEHİR ÇAMOLUK51
17. Hafta27.5.2018 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BATI ATAŞEHİR SPOR10
18. Hafta2.6.2018 12:00 İSTANBUL DSİ - ÖRNEK GENÇLİK21
19. Hafta3.6.2018 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KOŞUYOLU12
19. Hafta3.6.2018 13:15 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÖZESATPAŞA42
20. Hafta6.6.2018 17:00 İSTANBUL DSİ - ATAŞEHİR ARENA SPOR92
20. Hafta6.6.2018 15:30 LİBADE - ATAŞEHİR DOĞUŞ11
21. Hafta9.6.2018 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - İSTANBUL DSİ 12
21. Hafta9.6.2018 14:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - LİBADE06
U14/A
     13.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:00 ÇAKMAKSPOR - SANCAKTEPE ZİGANA22
3. Hafta1.10.2017 12:00 ÇAKMAKSPOR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR30
5. Hafta15.10.2017 12:00 ÇAKMAKSPOR - BAĞLARBAŞI13
7. Hafta29.10.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - TAŞDELEN60
8. Hafta4.11.2017 14:00 ÇAKMAKSPOR - PENDİK DOĞAN21
11. Hafta26.11.2017 12:00 ÇAKMAKSPOR - BULVARSPOR10
13. Hafta10.12.2017 12:00 ÇAKMAKSPOR - KAYNARCA51
     14.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:30 LİBADE - ÖRNEK GENÇLİK11
13. Hafta9.12.2017 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KARABEKİRSPOR01
14. Hafta17.12.2017 16:00 KARABEKİRSPOR - LİBADE00
U14/B
     17.GRUP
4. Hafta7.10.2017 12:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - KAVACIK012
4. Hafta7.10.2017 16:00 İÇERENKÖY İ.Y. - SANCAKTEPE13
     18.GRUP
3. Hafta30.9.2017 12:00 YAMANSPOR - GÜLSUYU31
5. Hafta14.10.2017 12:00 YAMANSPOR - KARTAL YUVASI30
9. Hafta11.11.2017 12:00 YAMANSPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ51
14. Hafta17.12.2017 14:00 YAMANSPOR - CEVİZLİ ANADOLU21
     19.GRUP
1. Hafta17.9.2017 13:30 KEMAHSPOR - ORTAÇEŞME03
1. Hafta17.9.2017 12:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - KÜÇÜKSU YENİ MAH.32
9. Hafta12.11.2017 14:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK04
     20.GRUP
2. Hafta24.9.2017 12:30 HAYDARPAŞA DEMİR - ATAŞEHİR ARENA SPOR30
4. Hafta8.10.2017 12:00 HAYDARPAŞA DEMİR - TUZLA ŞİFA05
     21.GRUP
12. Hafta2.12.2017 12:00 İSTANBUL SİTESPOR - MODAFEN010
     22.GRUP
5. Hafta14.10.2017 14:00 ÖZATAŞEHİR - CEVİZLİ KÜLTÜR05
7. Hafta28.10.2017 12:00 ÖZATAŞEHİR - KİRAZLITEPE32
8. Hafta5.11.2017 12:00 ÖZATAŞEHİR - KÜÇÜKYALI YELKEN15
10. Hafta19.11.2017 12:00 ÖZATAŞEHİR - KAYIŞDAĞI03
U15/A
     14.GRUP
2. Hafta14.1.2018 12:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI19
     16.GRUP
4. Hafta25.1.2018 15:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - 1905 MALTEPE GENÇLİK31
7. Hafta4.2.2018 16:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KARTAL ÇAVUŞOĞLU22
     17.GRUP
1. Hafta7.1.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - DUDULLU20
3. Hafta21.1.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - PENDİK ESENYALI11
6. Hafta1.2.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - İSTANBUL KARTAL BLD11
9. Hafta17.2.2018 12:00 ÇAKMAKSPOR - KURTKÖYSPOR03
11. Hafta3.3.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - KAYNARCA21
13. Hafta17.3.2018 14:00 BAĞLARBAŞI - KAYNARCA10
14. Hafta28.3.2018 15:00 ÇAKMAKSPOR - BAĞLARBAŞI12
     18.GRUP
6. Hafta31.1.2018 15:00 LİBADE - KARTALSPOR05
12. Hafta10.3.2018 12:00 LİBADE - ATAŞEHİR ÇAMOLUK02
U15/B
     22.GRUP
1. Hafta6.1.2018 16:30 ÖZATAŞEHİR - İSTANBUL ALTINORDU53
3. Hafta20.1.2018 14:00 ÖZATAŞEHİR - ATAŞEHİR ARENA SPOR11
4. Hafta25.1.2018 13:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - TUZLA ŞİFA02
5. Hafta28.1.2018 12:00 ÖZATAŞEHİR - KÜÇÜKYALI YELKEN51
11. Hafta4.3.2018 16:00 ÖZATAŞEHİR - KÜÇÜKSU YENİ MAH.02
13. Hafta18.3.2018 12:00 ÖZATAŞEHİR - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI21
     23.GRUP
3. Hafta21.1.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ANADOLU KARTALLARI10
     24.GRUP
3. Hafta20.1.2018 12:00 YAMANSPOR - TUZLA GENÇLERGÜCÜ02
     25.GRUP
5. Hafta27.1.2018 12:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATALAR12
13. Hafta17.3.2018 12:00 ÜSKÜDAR SALACAK - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR03
U16/A
     15.GRUP
2. Hafta30.9.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - İSTANBUL SAHİL SPOR03
4. Hafta14.10.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - İDEALTEPESPOR51
6. Hafta28.10.2017 14:00 ÇAKMAKSPOR - KARTALSPOR02
8. Hafta11.11.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - HAYDARPAŞA 40
10. Hafta25.11.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - DOLAYOBA21
10. Hafta25.11.2017 12:00 HAYDARPAŞA - İSTANBUL SAHİL SPOR34
12. Hafta9.12.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - GİRNE GENÇLİK70
14. Hafta24.12.2017 14:00 ÇAKMAKSPOR - PENDİK ESENYALI41
14. Hafta24.12.2017 12:00 HAYDARPAŞA - KARTALSPOR015
     16.GRUP
1. Hafta23.9.2017 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KÜÇÜKYALI YELKEN30
2. Hafta18.10.2017 15:00 LİBADE - ACIBADEM ÜSKÜDAR15
2. Hafta18.10.2017 15:00 LİBADE - ACIBADEM ÜSKÜDAR15
3. Hafta7.10.2017 14:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR02
8. Hafta12.11.2017 12:00 LİBADE - KAYIŞDAĞI13
U16/B
     18.GRUP
11. Hafta2.12.2017 14:00 KARABEKİRSPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI12
13. Hafta16.12.2017 14:00 KARABEKİRSPOR - ÖRNEK GENÇLİK21
     20.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 FETİH KELKİT - ŞİLE33
2. Hafta1.10.2017 14:00 ÖZATAŞEHİR - GÜLENSU SPOR12
4. Hafta15.10.2017 14:00 ÖZATAŞEHİR - ORTADAĞSPOR37
6. Hafta29.10.2017 14:00 FETİH KELKİT - ORTADAĞSPOR15
7. Hafta4.11.2017 12:00 ÖZATAŞEHİR - FETİH KELKİT50
8. Hafta12.11.2017 16:00 ÖZATAŞEHİR - YAMANSPOR22
9. Hafta18.11.2017 16:00 FETİH KELKİT - KİRAZLITEPE11
10. Hafta26.11.2017 16:00 FETİH KELKİT - YAMANSPOR11
10. Hafta26.11.2017 14:00 ÖZATAŞEHİR - KARTAL YUVASI12
11. Hafta2.12.2017 16:00 YAMANSPOR - KİRAZLITEPE10
12. Hafta10.12.2017 16:00 ÖZATAŞEHİR - KİRAZLITEPE42
13. Hafta16.12.2017 12:00 ÖZATAŞEHİR - ŞİLE01
14. Hafta23.12.2017 12:00 YAMANSPOR - ORTADAĞSPOR30
     21.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ATAŞEHİR YONCASPOR11
3. Hafta8.10.2017 14:00 ÜSKÜDAR SALACAK - FERAHSPOR17
5. Hafta22.10.2017 14:00 ÜSKÜDAR SALACAK - AYDINLISPOR03
7. Hafta5.11.2017 16:00 İÇERENKÖY İ.Y. - ÜSKÜDAR SALACAK14
11. Hafta3.12.2017 14:00 İÇERENKÖY İ.Y. - FERAHSPOR25
13. Hafta17.12.2017 12:00 TAŞDELEN - FERAHSPOR02
     22.GRUP
6. Hafta29.10.2017 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - SULTANBEYLİ11
9. Hafta18.11.2017 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATALAR111
     23.GRUP
2. Hafta30.9.2017 14:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - KEMAHSPOR15
5. Hafta22.10.2017 12:00 KEMAHSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ03
5. Hafta22.10.2017 16:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - ORTAÇEŞME22
7. Hafta5.11.2017 14:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ06
9. Hafta19.11.2017 14:00 KEMAHSPOR - ÜMRANİYE KEMERDERE31
11. Hafta3.12.2017 16:00 KEMAHSPOR - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER33
U17/A
     14.GRUP
6. Hafta11.3.2018 12:00 İSTANBUL DSİ - SULTANBEYLİ02
8. Hafta25.3.2018 14:00 İSTANBUL DSİ - BULVARSPOR34
9. Hafta1.4.2018 14:30 İSTANBUL DSİ - GÜLSUYU02
14. Hafta5.5.2018 16:30 İSTANBUL DSİ - İSTANBUL SAHİL SPOR14
     15.GRUP
2. Hafta10.2.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - ÇENGELKÖY32
4. Hafta24.2.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - DOLAYOBA22
7. Hafta18.3.2018 14:00 ÇAKMAKSPOR - İDEALTEPESPOR41
8. Hafta24.3.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - BAĞLARBAŞI01
9. Hafta31.3.2018 12:00 BAĞLARBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR40
13. Hafta28.4.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR72
U17/B
     23.GRUP
3. Hafta24.3.2018 12:00 FETİH KELKİT - İSTANBUL SİTESPOR22
5. Hafta8.4.2018 12:00 FETİH KELKİT - SULTANBEYLİ UZUNDERE12
5. Hafta8.4.2018 16:00 ÜSKÜDAR ANADOLU - İSTANBUL SİTESPOR50
6. Hafta14.4.2018 16:00 FERAHSPOR - İSTANBUL SİTESPOR24
10. Hafta12.5.2018 14:30 ÜSKÜDAR ANADOLU - GÜMÜŞSUYU02
11. Hafta20.5.2018 12:00 FETİH KELKİT - FERAHSPOR34
13. Hafta3.6.2018 14:30 FETİH KELKİT - BOSTANCI06
     24.GRUP
1. Hafta11.3.2018 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - YAMANSPOR03
5. Hafta7.4.2018 12:00 ÜSKÜDAR SALACAK - BATI ATAŞEHİR SPOR20
13. Hafta2.6.2018 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ28
     26.GRUP
2. Hafta17.3.2018 16:00 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - İSTANBUL ALTINORDU06
5. Hafta7.4.2018 16:00 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - KÜÇÜKYALI YELKEN11
6. Hafta15.4.2018 14:00 ANADOLU ÜSKÜDAR - İSTANBUL ALTINORDU12
10. Hafta13.5.2018 16:30 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - YENİSAHRA14
     27.GRUP
4. Hafta31.3.2018 15:30 KEMAHSPOR - TAÇSPOR05
     28.GRUP
3. Hafta25.3.2018 12:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - YELDEĞİRMENİ02
8. Hafta29.4.2018 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - PENDİK DOĞAN22
10. Hafta13.5.2018 13:15 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KARTAL YUVASI22
12. Hafta27.5.2018 16:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - YELDEĞİRMENİ23
13. Hafta2.6.2018 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - DNZ. İŞLETMELERİ40
     30.GRUP
12. Hafta27.5.2018 14:30 ÖZATAŞEHİR - ÜMRANİYE KEMERDERE11
14. Hafta10.6.2018 16:00 ÖZATAŞEHİR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK16
U19/1.Ligi
     17.GRUP
1. Hafta23.12.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - ANADOLU HİSARI 20
4. Hafta11.1.2018 15:00 ÇAKMAKSPOR - BAĞLARBAŞI17
6. Hafta20.1.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - KAYNARCA20
9. Hafta3.2.2018 12:00 ÇAKMAKSPOR - TAÇSPOR20
10. Hafta11.2.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - PENDİK KAYNARCA21
12. Hafta17.2.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR01
14. Hafta3.3.2018 14:00 ÇAKMAKSPOR - MALTEPE BELEDİYE12
     18.GRUP
2. Hafta30.12.2017 12:00 KARABEKİRSPOR - PAŞABAHÇE12
5. Hafta13.1.2018 14:00 KARABEKİRSPOR - CEVİZLİ ANADOLU05
13. Hafta24.2.2018 12:00 KARABEKİRSPOR - GÜLSUYU60
     20.GRUP
3. Hafta7.1.2018 14:00 YAMANSPOR - PENDİKGÜCÜ14
U19/2.Ligi
     19.GRUP
4. Hafta14.1.2018 14:00 İÇERENKÖY İ.Y. - KARTAL YUNUSSPOR15
     21.GRUP
2. Hafta6.1.2018 14:30 HAYDARPAŞA DEMİR - 1923 ESENKENT03
4. Hafta14.1.2018 16:00 HAYDARPAŞA DEMİR - İSTANBUL SİTESPOR32
6. Hafta28.1.2018 14:00 HAYDARPAŞA DEMİR - TUZLA MİMARSİNAN04
8. Hafta3.2.2018 16:00 HAYDARPAŞA DEMİR - ATAŞEHİRGÜCÜ12
     22.GRUP
1. Hafta30.12.2017 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ORHANLISPOR13
3. Hafta10.1.2018 15:00 ÜSKÜDAR SALACAK - İSTANBUL DSİ 22
4. Hafta13.1.2018 12:00 İSTANBUL DSİ - ORHANLISPOR23
7. Hafta1.2.2018 12:00 İSTANBUL DSİ - ORTADAĞSPOR41
9. Hafta10.2.2018 12:00 ÜSKÜDAR SALACAK - TOKATKÖY93
10. Hafta18.2.2018 14:00 İSTANBUL DSİ - ÜSKÜDAR SALACAK21
12. Hafta4.3.2018 14:00 İSTANBUL DSİ - TOKATKÖY30
13. Hafta10.3.2018 14:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ŞİLE06
     23.GRUP
1. Hafta31.12.2017 14:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - PENDİK VELİBABA32
3. Hafta11.1.2018 13:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - BOSTANCI10
6. Hafta28.1.2018 16:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ANADOLU KARTALLARI31
     24.GRUP
3. Hafta10.1.2018 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÜSKÜDAR İCADİYE32
9. Hafta10.2.2018 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - GÜLENSU SPOR32
     26.GRUP
2. Hafta7.1.2018 12:00 ÖZATAŞEHİR - PENDİK DOĞAN21
5. Hafta21.1.2018 14:00 ÖZATAŞEHİR - KARTALGÜCÜ15
7. Hafta1.2.2018 14:00 ÖZATAŞEHİR - DNZ. İŞLETMELERİ31
8. Hafta4.2.2018 12:00 ÖZATAŞEHİR - KOŞUYOLU21
10. Hafta18.2.2018 16:00 ÖZATAŞEHİR - İSTANBUL ESNAF SPOR10