MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI
 
MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI
02163057562
02164175939
İSTANBUL
MALTEPE

0
0x0
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     16.GRUP
4. Hafta22.10.2017 14:00 ORHANLISPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ41
     17.GRUP
1. Hafta1.10.2017 15:30 İDEALTEPESPOR - ANADOLU HİSARI 10
3. Hafta15.10.2017 15:00 İDEALTEPESPOR - İSTANBUL SİTESPOR11
5. Hafta29.10.2017 15:00 İDEALTEPESPOR - İSTANBUL SAHİL SPOR02
7. Hafta12.11.2017 15:00 İDEALTEPESPOR - KARTAL YUNUSSPOR13
11. Hafta10.12.2017 15:00 İDEALTEPESPOR - SANCAKTEPE11
13. Hafta24.12.2017 14:30 İDEALTEPESPOR - AYDINLISPOR21
15. Hafta7.1.2018 10:45 İDEALTEPESPOR - VALİDE TAYFUN03
18. Hafta27.1.2018 14:30 İDEALTEPESPOR - PENDİK ESENYALI03
     18.GRUP
6. Hafta5.11.2017 15:00 GÜLENSU SPOR - YELDEĞİRMENİ01
10. Hafta17.12.2017 15:00 İSTANBUL ESNAF SPOR - İSTANBUL ALTINORDU03
2. Amatör Lig
     14.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 ÖZATAŞEHİR - ŞİLE15
6. Hafta11.3.2018 15:00 ÖZATAŞEHİR - KAVAKPINAR15
8. Hafta25.3.2018 15:30 ÖZATAŞEHİR - MALTEPE FINDIKLI04
14. Hafta6.5.2018 16:00 ÖZATAŞEHİR - BATI ATAŞEHİR SPOR09
16. Hafta12.5.2018 13:00 ÖZATAŞEHİR - ANADOLU ÜSKÜDAR07
     17.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:00 MALTEPE BELEDİYE - BEYKOZ İNCİRKÖY20
4. Hafta24.2.2018 14:00 MALTEPE BELEDİYE - HAYDARPAŞA DEMİR03
6. Hafta10.3.2018 15:30 MALTEPE BELEDİYE - MARMARA KARAYOLLARI02
8. Hafta24.3.2018 15:00 MALTEPE BELEDİYE - FETİH KELKİT13
11. Hafta15.4.2018 16:00 MALTEPE BELEDİYE - KİRAZLITEPE51
14. Hafta5.5.2018 12:00 MALTEPE BELEDİYE - HASANPAŞA56
16. Hafta13.5.2018 16:00 MALTEPE BELEDİYE - TUZLA MİMARSİNAN14
     18.GRUP
2. Hafta11.2.2018 14:30 SULTAN MEHMED HAN - RÜZGARLIBAHÇE01
4. Hafta25.2.2018 12:00 SULTAN MEHMED HAN - TUNUSBAĞI212
5. Hafta3.3.2018 15:00 SULTAN MEHMED HAN - PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ111
7. Hafta17.3.2018 15:30 SULTAN MEHMED HAN - ÜSKÜDAR SALACAK12
9. Hafta31.3.2018 15:30 SULTAN MEHMED HAN - HARB-İŞ04
10. Hafta8.4.2018 15:00 SULTAN MEHMED HAN - FENERYOLU24
15. Hafta9.5.2018 16:00 SULTAN MEHMED HAN - ÜSKÜDAR İCADİYE09
17. Hafta20.5.2018 16:00 SULTAN MEHMED HAN - ÇİĞDEMSPOR14
     19.GRUP
1. Hafta4.2.2018 12:30 SOĞANLIK - ADALAR12
U13 Ligi
     24.GRUP
7. Hafta28.4.2018 17:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - GİRNE GENÇLİK41
10. Hafta5.5.2018 10:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - İSTANBUL ALTINORDU90
13. Hafta13.5.2018 14:45 İSTANBUL SAHİL SPOR - TUZLA GENÇLERGÜCÜ41
15. Hafta20.5.2018 14:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - 1905 MALTEPE GENÇLİK20
     25.GRUP
1. Hafta31.3.2018 14:00 İDEALTEPESPOR - DOLAYOBA03
2. Hafta1.4.2018 14:00 MALTEPE BELEDİYE - ATALAR60
3. Hafta14.4.2018 10:30 İDEALTEPESPOR - MALTEPE BELEDİYE70
4. Hafta15.4.2018 10:30 MALTEPE BELEDİYE - KARTAL ELÇİ70
8. Hafta29.4.2018 17:15 İDEALTEPESPOR - PENDİK ESENYALI44
8. Hafta29.4.2018 11:45 MALTEPE BELEDİYE - KURTKÖYSPOR05
10. Hafta5.5.2018 15:15 İDEALTEPESPOR - PENDİK KAVAKPINAR22
10. Hafta5.5.2018 14:00 MALTEPE BELEDİYE - AYDINLISPOR21
12. Hafta12.5.2018 10:30 MALTEPE BELEDİYE - 1923 ESENKENT70
13. Hafta13.5.2018 13:30 İDEALTEPESPOR - AYDINLISPOR101
14. Hafta19.5.2018 16:30 MALTEPE BELEDİYE - İDEALTEPESPOR05
15. Hafta20.5.2018 11:00 İDEALTEPESPOR - 1923 ESENKENT70
     26.GRUP
1. Hafta31.3.2018 10:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - İSTANBUL KARTALLARI15
3. Hafta14.4.2018 11:45 KÜÇÜKYALI YELKEN - GÜLSUYU32
8. Hafta29.4.2018 13:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - PENDİK VELİBABA04
10. Hafta5.5.2018 16:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - PENDİKGÜCÜ51
13. Hafta13.5.2018 12:15 KÜÇÜKYALI YELKEN - BAŞIBÜYÜKSPOR02
     29.GRUP
4. Hafta15.4.2018 13:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÜNALANSPOR08
12. Hafta12.5.2018 11:45 HİLALSPOR - VALİDE TAYFUN01
14. Hafta19.5.2018 13:30 HİLALSPOR - ÜNALANSPOR34
     30.GRUP
3. Hafta14.4.2018 13:00 ÖRNEK GENÇLİK - BATI ATAŞEHİR SPOR10
4. Hafta15.4.2018 11:45 KOŞUYOLU - ATAŞEHİR YONCASPOR31
7. Hafta28.4.2018 13:45 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÖZESATPAŞA60
7. Hafta28.4.2018 10:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK15
8. Hafta29.4.2018 10:30 KOŞUYOLU - ATAŞEHİR DOĞUŞ11
8. Hafta29.4.2018 16:00 YELDEĞİRMENİ - ATAŞEHİR YONCASPOR50
14. Hafta19.5.2018 15:00 YELDEĞİRMENİ - ATAŞEHİR ARENA SPOR20
U14/A
     13.GRUP
4. Hafta7.10.2017 11:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - TAŞDELEN13
10. Hafta18.11.2017 12:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ÇAKMAKSPOR26
     14.GRUP
5. Hafta14.10.2017 12:30 LİBADE - ATAŞEHİR DOĞUŞ41
7. Hafta28.10.2017 10:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÖRNEK GENÇLİK16
7. Hafta28.10.2017 12:00 LİBADE - KARABEKİRSPOR01
8. Hafta5.11.2017 10:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - PENDİK VELİBABA41
10. Hafta19.11.2017 10:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - SELİMİYE24
10. Hafta19.11.2017 12:00 LİBADE - KARTAL ÇAVUŞOĞLU37
     15.GRUP
2. Hafta23.9.2017 14:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - KARTALSPOR22
3. Hafta1.10.2017 13:00 KARTALSPOR - ÇUBUKLU22
7. Hafta29.10.2017 10:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - ÇUBUKLU21
10. Hafta18.11.2017 10:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - KURTKÖYSPOR33
12. Hafta2.12.2017 13:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - 1905 MALTEPE GENÇLİK10
U14/B
     17.GRUP
2. Hafta23.9.2017 11:00 BOSTANCI - İÇERENKÖY İ.Y.03
     18.GRUP
11. Hafta25.11.2017 15:00 CEVİZLİ ANADOLU - GÜLSUYU11
     20.GRUP
1. Hafta16.9.2017 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - PENDİKGÜCÜ32
3. Hafta30.9.2017 11:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ÖZESATPAŞA14
4. Hafta8.10.2017 11:00 ÖZESATPAŞA - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI92
7. Hafta28.10.2017 13:30 HAYDARPAŞA DEMİR - ÖZESATPAŞA21
11. Hafta25.11.2017 10:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - SULTANBEYLİ07
12. Hafta3.12.2017 12:00 ÖZESATPAŞA - TUZLA ŞİFA08
     21.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:30 MALTEPE BELEDİYE - İSTANBUL SİTESPOR40
3. Hafta1.10.2017 11:30 İDEALTEPESPOR - GÜMÜŞSUYU04
4. Hafta7.10.2017 12:30 MALTEPE BELEDİYE - MODAFEN05
5. Hafta15.10.2017 12:00 İDEALTEPESPOR - MALTEPE BELEDİYE24
6. Hafta21.10.2017 10:00 MALTEPE BELEDİYE - GÜMÜŞSUYU12
7. Hafta29.10.2017 12:00 İDEALTEPESPOR - RÜZGARLIBAHÇE150
8. Hafta4.11.2017 10:30 İDEALTEPESPOR - MODAFEN06
10. Hafta18.11.2017 13:30 MALTEPE BELEDİYE - RÜZGARLIBAHÇE91
11. Hafta26.11.2017 12:00 İDEALTEPESPOR - KARTAL ELÇİ61
12. Hafta2.12.2017 10:30 MALTEPE BELEDİYE - İDEALTEPESPOR10
13. Hafta10.12.2017 12:00 İDEALTEPESPOR - İSTANBUL SİTESPOR51
14. Hafta16.12.2017 12:00 MALTEPE BELEDİYE - KARTAL ELÇİ60
     22.GRUP
2. Hafta24.9.2017 15:00 ÖZATAŞEHİR - ÇENGELKÖY09
3. Hafta30.9.2017 12:30 KAYIŞDAĞI - ÖZATAŞEHİR20
6. Hafta22.10.2017 16:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - ÇENGELKÖY13
9. Hafta11.11.2017 12:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - CEVİZLİ KÜLTÜR14
11. Hafta25.11.2017 12:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - KİRAZLITEPE101
14. Hafta17.12.2017 12:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - KAYIŞDAĞI22
U15/A
     14.GRUP
7. Hafta4.2.2018 10:30 YELDEĞİRMENİ - ÇAMLICASPOR01
8. Hafta10.2.2018 10:00 YELDEĞİRMENİ - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR12
10. Hafta24.2.2018 10:30 YELDEĞİRMENİ - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ12
13. Hafta18.3.2018 13:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÇAMLICASPOR04
13. Hafta18.3.2018 12:00 YELDEĞİRMENİ - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI30
     15.GRUP
1. Hafta7.1.2018 12:30 MALTEPE BELEDİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR21
3. Hafta21.1.2018 13:00 MALTEPE BELEDİYE - SOĞANLIK64
6. Hafta1.2.2018 15:00 MALTEPE BELEDİYE - KAYIŞDAĞI30
9. Hafta17.2.2018 14:00 MALTEPE BELEDİYE - ÇUBUKLU03
11. Hafta3.3.2018 10:30 MALTEPE BELEDİYE - PENDİK VELİBABA51
12. Hafta11.3.2018 10:00 MALTEPE BELEDİYE - İSTANBUL SAHİL SPOR14
12. Hafta11.3.2018 17:00 SOĞANLIK - KAYIŞDAĞI22
13. Hafta17.3.2018 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇUBUKLU24
14. Hafta25.3.2018 12:00 MALTEPE BELEDİYE - AYDINLISPOR42
     16.GRUP
11. Hafta4.3.2018 10:30 1905 MALTEPE GENÇLİK - ATAŞEHİR DOĞUŞ50
13. Hafta18.3.2018 10:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BEYKOZ 190802
     18.GRUP
9. Hafta18.2.2018 12:00 ÖRNEK GENÇLİK - PENDİKGÜCÜ61
U15/B
     20.GRUP
8. Hafta10.2.2018 11:30 ÖZESATPAŞA - CEVİZLİ ANADOLU12
11. Hafta4.3.2018 12:00 CEVİZLİ ANADOLU - KİRAZLITEPE42
     21.GRUP
1. Hafta7.1.2018 14:00 BOSTANCI - DOLAYOBA16
3. Hafta21.1.2018 11:00 BOSTANCI - TAÇSPOR15
6. Hafta1.2.2018 13:30 BOSTANCI - İSTANBUL SİTESPOR31
14. Hafta25.3.2018 14:00 BOSTANCI - GÜMÜŞSUYU12
     22.GRUP
1. Hafta6.1.2018 16:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - KÜÇÜKSU YENİ MAH.33
4. Hafta25.1.2018 11:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ESENKENT11
6. Hafta31.1.2018 13:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - TUZLA ŞİFA34
9. Hafta18.2.2018 10:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - İSTANBUL ALTINORDU15
9. Hafta18.2.2018 13:30 ÖZATAŞEHİR - TUZLA ŞİFA15
10. Hafta25.2.2018 10:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ÖZATAŞEHİR25
10. Hafta24.2.2018 12:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI12
12. Hafta10.3.2018 17:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ÖZATAŞEHİR12
14. Hafta24.3.2018 13:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ATAŞEHİR ARENA SPOR20
     23.GRUP
1. Hafta7.1.2018 15:30 İDEALTEPESPOR - KAVACIK21
3. Hafta21.1.2018 15:00 İDEALTEPESPOR - SANCAKTEPE12
5. Hafta27.1.2018 11:00 İDEALTEPESPOR - ÇENGELKÖY12
7. Hafta3.2.2018 16:30 İDEALTEPESPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ40
9. Hafta17.2.2018 10:30 İDEALTEPESPOR - ORTAÇEŞME20
11. Hafta3.3.2018 13:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÇENGELKÖY05
11. Hafta3.3.2018 12:00 İDEALTEPESPOR - ANADOLU KARTALLARI20
12. Hafta11.3.2018 13:30 ERENKÖY ACAR - ATAŞEHİRGÜCÜ35
13. Hafta17.3.2018 14:00 İDEALTEPESPOR - ERENKÖY ACAR10
U16/A
     13.GRUP
2. Hafta30.9.2017 15:30 MALTEPE BELEDİYE - SANCAKTEPE ZİGANA34
4. Hafta14.10.2017 15:30 MALTEPE BELEDİYE - KAVACIK03
7. Hafta5.11.2017 13:30 MALTEPE BELEDİYE - ÇUBUKLU04
8. Hafta11.11.2017 15:00 MALTEPE BELEDİYE - BAĞLARBAŞI25
10. Hafta25.11.2017 13:30 MALTEPE BELEDİYE - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK22
12. Hafta9.12.2017 12:00 MALTEPE BELEDİYE - BULVARSPOR13
13. Hafta17.12.2017 13:30 MALTEPE BELEDİYE - DUDULLU31
     14.GRUP
3. Hafta7.10.2017 15:30 MALTEPE - BAŞIBÜYÜKSPOR37
5. Hafta21.10.2017 16:00 MALTEPE - PAŞABAHÇE05
6. Hafta29.10.2017 13:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BAŞIBÜYÜKSPOR52
7. Hafta4.11.2017 13:30 MALTEPE - ÇENGELKÖY010
9. Hafta18.11.2017 15:00 MALTEPE - PENDİKGÜCÜ34
10. Hafta26.11.2017 13:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇENGELKÖY32
11. Hafta2.12.2017 12:00 MALTEPE - ATAŞEHİR ÇAMOLUK19
13. Hafta16.12.2017 15:00 MALTEPE - BEYKOZ 190806
14. Hafta23.12.2017 10:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - SELİMİYE30
     15.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:30 İDEALTEPESPOR - PENDİK ESENYALI11
1. Hafta24.9.2017 11:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - KARTALSPOR23
2. Hafta30.9.2017 14:00 KARTALSPOR - DOLAYOBA43
3. Hafta8.10.2017 12:30 GİRNE GENÇLİK - PENDİK ESENYALI16
3. Hafta8.10.2017 15:30 İDEALTEPESPOR - KARTALSPOR05
4. Hafta14.10.2017 14:00 KARTALSPOR - GİRNE GENÇLİK31
5. Hafta22.10.2017 12:30 GİRNE GENÇLİK - ÇAKMAKSPOR01
5. Hafta22.10.2017 11:00 İDEALTEPESPOR - HAYDARPAŞA 42
7. Hafta5.11.2017 12:00 İDEALTEPESPOR - DOLAYOBA14
9. Hafta19.11.2017 15:00 İDEALTEPESPOR - GİRNE GENÇLİK13
11. Hafta3.12.2017 15:00 İDEALTEPESPOR - ÇAKMAKSPOR22
11. Hafta3.12.2017 10:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - PENDİK ESENYALI11
12. Hafta9.12.2017 13:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - DOLAYOBA20
13. Hafta17.12.2017 10:30 İDEALTEPESPOR - İSTANBUL SAHİL SPOR01
14. Hafta24.12.2017 12:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - GİRNE GENÇLİK40
     16.GRUP
3. Hafta7.10.2017 14:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - LİBADE22
4. Hafta15.10.2017 13:30 TAÇSPOR - KAYIŞDAĞI21
5. Hafta21.10.2017 14:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ÇAMLICASPOR13
7. Hafta4.11.2017 12:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - KAYIŞDAĞI04
8. Hafta12.11.2017 13:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - ACIBADEM ÜSKÜDAR27
11. Hafta2.12.2017 15:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR03
13. Hafta16.12.2017 13:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - TAÇSPOR21
U16/B
     18.GRUP
1. Hafta23.9.2017 16:00 ÖRNEK GENÇLİK - ORHANLISPOR30
5. Hafta21.10.2017 13:00 GÜLSUYU - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI14
12. Hafta10.12.2017 10:30 ÖRNEK GENÇLİK - KARTAL ÇAVUŞOĞLU51
     19.GRUP
1. Hafta24.9.2017 13:00 BOSTANCI - SARIGAZİ18
3. Hafta8.10.2017 14:00 BOSTANCI - KÜÇÜKSU YENİ MAH.13
6. Hafta28.10.2017 15:00 BOSTANCI - KURTKÖYSPOR12
8. Hafta11.11.2017 13:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - KURTKÖYSPOR00
9. Hafta19.11.2017 13:30 BOSTANCI - KAYNARCA04
11. Hafta3.12.2017 13:30 BOSTANCI - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR35
12. Hafta9.12.2017 10:30 BOSTANCI - İSTANBUL SİTESPOR34
14. Hafta24.12.2017 11:00 BOSTANCI - MODAFEN06
     20.GRUP
5. Hafta21.10.2017 11:30 GÜLENSU SPOR - YAMANSPOR01
     22.GRUP
7. Hafta4.11.2017 15:00 ADALAR - ATAŞEHİR DOĞUŞ41
12. Hafta10.12.2017 13:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ANADOLU KARTALLARI51
14. Hafta23.12.2017 12:30 YELDEĞİRMENİ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI32
     23.GRUP
12. Hafta9.12.2017 15:00 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - GÜMÜŞSUYU04
U17/A
     13.GRUP
3. Hafta18.2.2018 15:00 MALTEPE - DUDULLU23
5. Hafta4.3.2018 13:30 MALTEPE - KAVACIK25
8. Hafta24.3.2018 11:30 MALTEPE - KAYNARCA33
9. Hafta1.4.2018 12:30 MALTEPE - PENDİK ESENYALI47
11. Hafta15.4.2018 14:15 MALTEPE - ORTAÇEŞME02
14. Hafta9.5.2018 14:00 MALTEPE - ÇUBUKLU28
     15.GRUP
1. Hafta4.2.2018 16:00 İDEALTEPESPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR42
4. Hafta24.2.2018 16:00 İDEALTEPESPOR - ÇENGELKÖY13
6. Hafta10.3.2018 13:30 İDEALTEPESPOR - DOLAYOBA33
9. Hafta31.3.2018 12:00 İDEALTEPESPOR - SANCAKTEPE12
10. Hafta11.4.2018 15:00 İDEALTEPESPOR - BAĞLARBAŞI04
13. Hafta28.4.2018 15:00 SANCAKTEPE - ÇENGELKÖY42
14. Hafta6.5.2018 10:30 İDEALTEPESPOR - ÇAKMAKSPOR12
U17/B
     23.GRUP
1. Hafta10.3.2018 10:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - GÜMÜŞSUYU20
3. Hafta24.3.2018 10:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - FERAHSPOR21
5. Hafta8.4.2018 13:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - BOSTANCI00
6. Hafta14.4.2018 14:15 BOSTANCI - FETİH KELKİT42
8. Hafta28.4.2018 12:00 BOSTANCI - İSTANBUL SİTESPOR21
9. Hafta6.5.2018 14:00 BOSTANCI - FERAHSPOR42
     25.GRUP
1. Hafta10.3.2018 11:30 ERENKÖY ACAR - ÇEKMEKÖY ÇARŞI05
     26.GRUP
2. Hafta17.3.2018 10:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ANADOLU ÜSKÜDAR00
4. Hafta1.4.2018 15:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - YENİSAHRA11
8. Hafta29.4.2018 14:15 KÜÇÜKYALI YELKEN - BALKAN YEŞİLBAĞLAR21
10. Hafta13.5.2018 10:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - İSTANBUL ALTINORDU11
     27.GRUP
1. Hafta11.3.2018 11:30 MALTEPE BELEDİYE - KEMAHSPOR70
6. Hafta14.4.2018 16:00 MALTEPE BELEDİYE - BEYLERBEYİ42
9. Hafta6.5.2018 12:15 MALTEPE BELEDİYE - SARIGAZİ11
11. Hafta20.5.2018 12:30 MALTEPE BELEDİYE - KAYIŞDAĞI24
     29.GRUP
10. Hafta12.5.2018 15:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - TRABZON SAMANDIRA20
     30.GRUP
4. Hafta1.4.2018 10:30 ÖZATAŞEHİR - KOŞUYOLU12
U19/1.Ligi
     17.GRUP
2. Hafta31.12.2017 14:30 MALTEPE BELEDİYE - BAĞLARBAŞI08
4. Hafta11.1.2018 15:00 MALTEPE BELEDİYE - KAYNARCA23
7. Hafta25.1.2018 15:00 MALTEPE BELEDİYE - ÇAKMAKSPOR31
8. Hafta28.1.2018 11:00 MALTEPE BELEDİYE - PENDİK KAYNARCA23
10. Hafta11.2.2018 12:30 MALTEPE BELEDİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR41
12. Hafta17.2.2018 15:30 MALTEPE BELEDİYE - TAÇSPOR12
13. Hafta25.2.2018 16:00 MALTEPE BELEDİYE - ANADOLU HİSARI 51
     20.GRUP
4. Hafta10.1.2018 13:00 GİRNE GENÇLİK - YAMANSPOR32
     21.GRUP
1. Hafta23.12.2017 14:30 MALTEPE - SAPANBAĞLARI83
2. Hafta31.12.2017 10:30 İDEALTEPESPOR - MALTEPE21
3. Hafta6.1.2018 14:00 MALTEPE - KURTKÖYSPOR32
5. Hafta14.1.2018 14:30 İDEALTEPESPOR - KURTKÖYSPOR22
5. Hafta14.1.2018 10:30 MALTEPE - PENDİK ESENYALI16
7. Hafta25.1.2018 13:00 İDEALTEPESPOR - PENDİK ESENYALI00
8. Hafta28.1.2018 15:00 İDEALTEPESPOR - ORTAÇEŞME30
9. Hafta3.2.2018 12:30 MALTEPE - İDEALTEPESPOR21
10. Hafta11.2.2018 10:45 İDEALTEPESPOR - SAPANBAĞLARI11
11. Hafta14.2.2018 15:00 MALTEPE - DUDULLU04
13. Hafta25.2.2018 14:00 İDEALTEPESPOR - DUDULLU13
     22.GRUP
5. Hafta13.1.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PENDİK KAVAKPINAR10
U19/2.Ligi
     19.GRUP
1. Hafta31.12.2017 12:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - İÇERENKÖY İ.Y.91
3. Hafta11.1.2018 13:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - KAYIŞDAĞI25
6. Hafta28.1.2018 13:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - ÇEKMEKÖY ÇARŞI18
     20.GRUP
3. Hafta10.1.2018 15:00 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - SANCAKTEPE ZİGANA110
     21.GRUP
2. Hafta6.1.2018 12:00 HASANPAŞA - ATAŞEHİRGÜCÜ13
4. Hafta14.1.2018 12:30 HASANPAŞA - 1923 ESENKENT62
5. Hafta20.1.2018 13:00 HASANPAŞA - TUZLA MİMARSİNAN32
7. Hafta31.1.2018 15:00 HASANPAŞA - HAYDARPAŞA DEMİR32
     22.GRUP
1. Hafta30.12.2017 14:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - İSTANBUL DSİ 03
4. Hafta13.1.2018 13:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - ŞİLE32
6. Hafta27.1.2018 12:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ORHANLISPOR14
9. Hafta10.2.2018 15:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - ORTADAĞSPOR31
12. Hafta4.3.2018 15:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ÜSKÜDAR SALACAK40
     23.GRUP
2. Hafta6.1.2018 10:00 BOSTANCI - ATALAR21
5. Hafta20.1.2018 11:00 ANADOLU KARTALLARI - ATALAR11
5. Hafta20.1.2018 15:00 KOZYATAĞI - BOSTANCI21
8. Hafta3.2.2018 10:30 KOZYATAĞI - ANADOLU KARTALLARI12
     26.GRUP
1. Hafta30.12.2017 12:30 KOŞUYOLU - ÖZATAŞEHİR10