BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI
 
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI
İSTANBUL
BEŞİKTAŞ

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     11.GRUP
2. Hafta7.10.2017 14:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - KÜÇÜK AYASOFYA00
4. Hafta21.10.2017 12:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - CEVİZLİSPOR10
5. Hafta29.10.2017 16:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - SEFAKÖY31
7. Hafta12.11.2017 12:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - YENİKÖY04
9. Hafta26.11.2017 18:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - BAYRAMPAŞA DEMİR23
10. Hafta2.12.2017 16:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR41
12. Hafta16.12.2017 14:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - ŞİŞLİ YAYLA12
15. Hafta7.1.2018 16:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - ÇAYIRGÜCÜ12
17. Hafta21.1.2018 14:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - HAMİDİYESPOR14
     12.GRUP
2. Hafta8.10.2017 18:00 KURUÇEŞME - R.KAVAĞI02
4. Hafta22.10.2017 14:00 KURUÇEŞME - İSTANBUL ÜNYE12
6. Hafta5.11.2017 12:00 KURUÇEŞME - SAĞMALCILAR SPOR33
7. Hafta11.11.2017 14:00 KURUÇEŞME - SAKARYA İMÇ.50
9. Hafta25.11.2017 16:00 KURUÇEŞME - ÖZ YARIMBURGAZ121
10. Hafta3.12.2017 16:00 KURUÇEŞME - ŞEHZADEBAŞI42
12. Hafta17.12.2017 16:00 KURUÇEŞME - İSTANBUL KASTAMONU10
14. Hafta31.12.2017 14:30 KURUÇEŞME - ŞİRİNTEPE11
17. Hafta20.1.2018 09:00 KURUÇEŞME - ÖZALİBEYKÖY22
     13.GRUP
1. Hafta1.10.2017 12:00 MURADİYE - İKİTELLİ03
3. Hafta15.10.2017 14:00 MURADİYE - SÜTLÜCE03
6. Hafta4.11.2017 12:00 MURADİYE - AKSARAY03
8. Hafta18.11.2017 12:00 MURADİYE - GÜNYAMAÇ23
11. Hafta10.12.2017 16:30 MURADİYE - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ12
13. Hafta24.12.2017 16:30 MURADİYE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA41
14. Hafta30.12.2017 16:30 MURADİYE - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE31
16. Hafta15.1.2018 13:00 MURADİYE - PINARSPOR60
     16.GRUP
13. Hafta23.12.2017 16:30 YAMANSPOR - SELİMİYE11
     6.GRUP
2. Hafta8.10.2017 14:00 ULUSSPOR - TRABZON 1453 SPOR07
4. Hafta22.10.2017 16:00 ULUSSPOR - HAVATAŞ SPOR011
6. Hafta5.11.2017 18:00 ULUSSPOR - S.KARTAL16
8. Hafta19.11.2017 14:00 ULUSSPOR - PİYALEPAŞA011
10. Hafta3.12.2017 12:00 ULUSSPOR - FERAHEVLER27
12. Hafta17.12.2017 18:00 ULUSSPOR - YENİGAYRET36
14. Hafta31.12.2017 16:30 ULUSSPOR - HÜR.GÜCÜ16
     7.GRUP
1. Hafta1.10.2017 14:00 TÜRK TELEKOMSPOR - BAHÇELİEVLER62
12. Hafta16.12.2017 16:30 TÜRK TELEKOMSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE00
14. Hafta30.12.2017 14:30 TÜRK TELEKOMSPOR - 1453 FATİH GENÇLİK31
16. Hafta15.1.2018 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA40
     8.GRUP
2. Hafta8.10.2017 12:00 BOĞAZİÇİ - HALİÇ01
4. Hafta22.10.2017 12:00 BOĞAZİÇİ - ZEYTİNBURNU31
6. Hafta5.11.2017 14:00 BOĞAZİÇİ - ESENLER12
8. Hafta19.11.2017 16:00 BOĞAZİÇİ - ABİDEİ HÜRRİYET30
10. Hafta3.12.2017 14:00 BOĞAZİÇİ - MECİDİYEKÖY03
12. Hafta17.12.2017 12:00 BOĞAZİÇİ - OKMEYDANI FETİH01
14. Hafta31.12.2017 12:30 BOĞAZİÇİ - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF25
18. Hafta28.1.2018 12:30 BOĞAZİÇİ - 1863 BOĞAZİÇİ20
2. Amatör Lig
     11.GRUP
3. Hafta18.2.2018 14:30 ETİLER KARTALSPOR - HALİLRIFATPAŞA  
     4.GRUP
1. Hafta3.2.2018 12:30 SARIYER F.S.M. - GENÇOSMAN01
3. Hafta17.2.2018 15:00 SARIYER F.S.M. - EROĞLU  
     7.GRUP
2. Hafta10.2.2018 14:30 IHLAMURDERE SPOR - BAHÇELİEVLER İ.Y.21
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
1. Hafta9.9.2017 15:00 LEVENT - ESENTEPE ADIYAMAN60
3. Hafta23.9.2017 16:00 LEVENT - YENİBOSNA01
6. Hafta15.10.2017 18:00 LEVENT - ALBAYRAK22
8. Hafta21.10.2017 14:00 LEVENT - GÜLTEPE22
10. Hafta4.11.2017 14:00 LEVENT - ÇUBUKLU30
13. Hafta26.11.2017 14:00 LEVENT - DAVUTPAŞA21
18. Hafta24.12.2017 14:30 LEVENT - İSTANBUL BAFRA30
20. Hafta7.1.2018 14:30 LEVENT - DUDULLU21
22. Hafta27.1.2018 14:30 LEVENT - BAŞAKŞEHİR10
     2.GRUP
3. Hafta24.9.2017 17:00 DİKİLİTAŞ - AYAZAĞA11
5. Hafta8.10.2017 16:00 DİKİLİTAŞ - SEKBANLAR SPOR00
7. Hafta19.10.2017 14:00 DİKİLİTAŞ - KARTALGÜCÜ41
10. Hafta5.11.2017 16:00 DİKİLİTAŞ - SULTANBEYLİ11
13. Hafta25.11.2017 14:00 DİKİLİTAŞ - TOPKAPI90
15. Hafta9.12.2017 14:00 DİKİLİTAŞ - KUŞTEPE11
17. Hafta17.12.2017 14:00 DİKİLİTAŞ - ZEYTİNBURNU 195760
20. Hafta9.1.2018 18:00 DİKİLİTAŞ - OKSPOR11
22. Hafta28.1.2018 14:30 DİKİLİTAŞ - 1877 ALEMDAĞ14
     3.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 ORTAKÖY - SOĞUKSUSPOR21
3. Hafta23.9.2017 14:00 ORTAKÖY - ARNAVUTKÖY BLD.12
5. Hafta7.10.2017 16:00 ORTAKÖY - BEŞYÜZEVLER00
8. Hafta21.10.2017 16:00 ORTAKÖY - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK40
10. Hafta4.11.2017 16:00 ORTAKÖY - BEYOĞLU YENİÇARŞI00
13. Hafta26.11.2017 16:00 ORTAKÖY - YILDIRIMBOSNA30
15. Hafta10.12.2017 14:30 ORTAKÖY - DOLAYOBA40
18. Hafta24.12.2017 12:30 ORTAKÖY - İSTANBUL KAYAŞEHİR00
     7.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 AKATLAR - AVCILAR BELEDİYE02
4. Hafta1.10.2017 16:00 AKATLAR - ORTAÇEŞME11
6. Hafta15.10.2017 16:00 AKATLAR - İSTANBUL KARTAL BLD01
9. Hafta29.10.2017 14:00 AKATLAR - YAHYA KEMAL 11
11. Hafta12.11.2017 14:00 AKATLAR - HASKÖY44
12. Hafta18.11.2017 14:00 AKATLAR - ŞAFAKSPOR11
14. Hafta2.12.2017 14:30 AKATLAR - BAĞLARBAŞI22
16. Hafta13.12.2017 14:30 AKATLAR - VEFASPOR14
     9.GRUP
6. Hafta15.10.2017 12:00 ARAPHAN - FİKİRTEPE DUMLUPINAR54
U14/A
     3.GRUP
1. Hafta17.9.2017 12:30 SİMURG SPOR - GAZİ MAHALLESİ16
3. Hafta1.10.2017 18:00 SİMURG SPOR - İST.GENÇLERBİRLİĞİ05
7. Hafta29.10.2017 10:00 SİMURG SPOR - ŞİRİNEVLER11
9. Hafta12.11.2017 16:00 SİMURG SPOR - YENİKÖY12
13. Hafta10.12.2017 18:30 SİMURG SPOR - THY22
     6.GRUP
1. Hafta16.9.2017 16:30 ULUSSPOR - ÇELİKSPOR04
3. Hafta30.9.2017 12:00 ULUSSPOR - ESENLER16
5. Hafta14.10.2017 12:00 ULUSSPOR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI010
9. Hafta11.11.2017 12:00 ULUSSPOR - BAKIRKÖY 190307
11. Hafta25.11.2017 17:30 ULUSSPOR - ALİBEYKÖYSPOR03
U14/B
     13.GRUP
2. Hafta23.9.2017 18:00 ORTAKÖY - AKŞEMSETTİN05
7. Hafta29.10.2017 12:00 ORTAKÖY - ATEŞTUĞLA SPOR05
8. Hafta4.11.2017 18:00 ORTAKÖY - CEVATPAŞA03
10. Hafta18.11.2017 16:00 ORTAKÖY - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ04
13. Hafta10.12.2017 11:00 ORTAKÖY - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR12
     16.GRUP
7. Hafta28.10.2017 16:00 SARIYER F.S.M. - BAĞCILAR EĞİTİM11
     3.GRUP
1. Hafta17.9.2017 14:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - ÇAĞRIM MARMARA 190730
4. Hafta7.10.2017 12:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - KANARYA22
6. Hafta21.10.2017 18:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - FİLİZSPOR60
9. Hafta12.11.2017 17:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - EYÜP ÇIRÇIR İMAR15
10. Hafta18.11.2017 17:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - BEYOĞLU YENİÇARŞI05
12. Hafta2.12.2017 18:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - İSTANBUL BALKAN SPOR14
14. Hafta16.12.2017 18:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - KÜÇÜKÇEKMECE16
     5.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:00 YILDIZ - MAHMUTBEY160
5. Hafta15.10.2017 20:00 YILDIZ - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT43
7. Hafta29.10.2017 18:00 YILDIZ - SEYRANTEPE YEŞİLCE111
8. Hafta4.11.2017 19:30 YILDIZ - HAZNEDAR ÇETİNKAYA22
11. Hafta26.11.2017 12:00 YILDIZ - BAĞCILAR ASİL KARTAL32
     6.GRUP
3. Hafta30.9.2017 14:00 GERÇEK KUZEY - İSTANBUL TRABZON12
5. Hafta14.10.2017 18:00 GERÇEK KUZEY - ŞEHZADEBAŞI01
7. Hafta28.10.2017 10:00 GERÇEK KUZEY - HARMANTEPE13
11. Hafta25.11.2017 19:00 GERÇEK KUZEY - GÜNGÖREN ATLETİK42
13. Hafta9.12.2017 17:30 GERÇEK KUZEY - KAĞITHANE SADABAD50
U15/A
     11.GRUP
2. Hafta13.1.2018 16:00 YILDIZ - GÜNGÖRENSPOR00
4. Hafta24.1.2018 13:30 YILDIZ - BAŞAKŞEHİR01
6. Hafta1.2.2018 13:30 YILDIZ - YILDIRIMBOSNA21
8. Hafta11.2.2018 10:30 YILDIZ - İKİTELLİ04
     13.GRUP
6. Hafta1.2.2018 12:00 FATİH SULTAN MEHMET - BAĞCILAR ASİL KARTAL03
9. Hafta17.2.2018 09:30 FATİH SULTAN MEHMET - BAYRAMPAŞA TEKNİK  
     8.GRUP
2. Hafta14.1.2018 10:30 ULUSSPOR - YILDIZTABYA07
4. Hafta25.1.2018 15:00 ULUSSPOR - İSTANBUL TRABZON05
7. Hafta4.2.2018 11:30 ULUSSPOR - BEZİRGANBAHÇE16
8. Hafta10.2.2018 10:30 ULUSSPOR - HALKALI TAŞTEPE06
     9.GRUP
2. Hafta13.1.2018 09:00 SİMURG SPOR - YEŞİLPINAR01
4. Hafta24.1.2018 15:00 SİMURG SPOR - ALBAYRAK13
5. Hafta27.1.2018 12:30 SİMURG SPOR - BATI TRAKYA03
7. Hafta3.2.2018 17:00 SİMURG SPOR - HAMİDİYESPOR10
U15/B
     11.GRUP
2. Hafta13.1.2018 14:30 MURADİYE - AKYEL SPOR 02
4. Hafta24.1.2018 12:00 MURADİYE - EMİREFENDİ23
6. Hafta1.2.2018 17:00 MURADİYE - ASLANORDU GENÇLİK34
8. Hafta11.2.2018 09:00 MURADİYE - FATİH YAYLA20
     18.GRUP
4. Hafta25.1.2018 13:30 SARIYER F.S.M. - KARTALTEPE17
6. Hafta31.1.2018 11:30 SARIYER F.S.M. - KUŞTEPE18
7. Hafta15.2.2018 14:00 SARIYER F.S.M. - R.KAVAĞI11
9. Hafta18.2.2018 16:30 SARIYER F.S.M. - ALEMDAR  
     9.GRUP
3. Hafta21.1.2018 11:00 İST.BAYBURT - BAĞCILAR ORDU02
U16/A
     11.GRUP
1. Hafta24.9.2017 15:00 SİMURG SPOR - HAMİDİYESPOR11
4. Hafta14.10.2017 16:00 SİMURG SPOR - GÜNYAMAÇ43
6. Hafta28.10.2017 12:00 SİMURG SPOR - KÜÇÜKÇEKMECE10
9. Hafta19.11.2017 19:30 SİMURG SPOR - SEFAKÖY20
12. Hafta9.12.2017 12:00 SİMURG SPOR - BATI TRAKYA13
14. Hafta24.12.2017 18:30 SİMURG SPOR - BAKIRKÖY ASLAN13
     5.GRUP
1. Hafta24.9.2017 11:30 YILDIZ - GÜNGÖRENSPOR24
5. Hafta22.10.2017 18:00 YILDIZ - GAZİOSMANPAŞA43
9. Hafta19.11.2017 18:00 YILDIZ - YENİBOSNA30
11. Hafta3.12.2017 18:00 YILDIZ - ALTINOVA22
U16/B
     13.GRUP
2. Hafta30.9.2017 16:00 MURADİYE - YILDIRIMBOSNA03
4. Hafta14.10.2017 14:00 MURADİYE - FİLİZSPOR61
6. Hafta28.10.2017 14:00 MURADİYE - DAVUTPAŞA15
8. Hafta11.11.2017 16:00 MURADİYE - İSTİNYE21
10. Hafta25.11.2017 12:00 MURADİYE - GEDİKPAŞA21
12. Hafta9.12.2017 16:00 MURADİYE - HÜR.EĞİTİM02
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2017 13:00 LEVENT - ATIŞALANI14
11. Hafta3.12.2017 19:30 LEVENT - YILDIZ KANARYALAR04
U19/1.Ligi
     11.GRUP
1. Hafta23.12.2017 14:30 TÜRK TELEKOMSPOR - ŞİRİNEVLER12
4. Hafta11.1.2018 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - GÜNYAMAÇ61
6. Hafta20.1.2018 10:45 TÜRK TELEKOMSPOR - KOCASİNAN22
U19/2.Ligi
2. Hafta6.1.2018 09:00 MURADİYE - BAYRAMPAŞA DEMİR17
5. Hafta20.1.2018 16:30 MURADİYE - GİRESUN EMEKSAN13
7. Hafta31.1.2018 13:00 MURADİYE - CEVİZLİSPOR31
8. Hafta3.2.2018 09:00 MURADİYE - ŞİŞLİ YAYLA51
10. Hafta17.2.2018 11:00 MURADİYE - PINARSPOR  
     12.GRUP
2. Hafta7.1.2018 10:45 ULUSSPOR - KADIRGA05
     14.GRUP
1. Hafta30.12.2017 18:30 BOĞAZİÇİ - AYAZAĞA ESEN10
3. Hafta10.1.2018 17:00 BOĞAZİÇİ - ÜÇYÜZLÜ31
4. Hafta13.1.2018 10:30 BOĞAZİÇİ - HALKALI ÇAMLIKALTI21
6. Hafta27.1.2018 16:30 BOĞAZİÇİ - ES.KULÜP ATLETİK61
9. Hafta10.2.2018 12:00 BOĞAZİÇİ - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE73
     17.GRUP
2. Hafta6.1.2018 16:30 R.HİSARI - TERAZİDERE16
3. Hafta11.1.2018 17:00 SİMURG SPOR - R.HİSARI10
4. Hafta14.1.2018 14:00 R.HİSARI - GELİŞİMSPOR51
6. Hafta28.1.2018 16:30 SİMURG SPOR - GELİŞİMSPOR30
9. Hafta11.2.2018 14:00 SİMURG SPOR - HALKALI27
10. Hafta17.2.2018 17:00 R.HİSARI - SİMURG SPOR  
     5.GRUP
2. Hafta6.1.2018 10:45 ÖZ GAYRETTEPE SPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR23
3. Hafta11.1.2018 13:00 ÖZ GAYRETTEPE SPOR - EYÜP ÇIRÇIR İMAR06
4. Hafta14.1.2018 12:00 ETİLER KARTALSPOR - Z.YILDIZ41
5. Hafta20.1.2018 12:30 ÖZ GAYRETTEPE SPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ15
6. Hafta28.1.2018 09:00 ETİLER KARTALSPOR - ÖZ GAYRETTEPE SPOR14
7. Hafta31.1.2018 15:00 ÖZ GAYRETTEPE SPOR - GALATA12
8. Hafta3.2.2018 10:45 ETİLER KARTALSPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ03
9. Hafta11.2.2018 18:00 ETİLER KARTALSPOR - EYÜP ÇIRÇIR İMAR14
10. Hafta17.2.2018 13:00 ETİLER KARTALSPOR - GALATA  
     8.GRUP
2. Hafta7.1.2018 09:00 SARIYER F.S.M. - İSTANBUL BARIŞSPOR23
3. Hafta10.1.2018 15:00 SARIYER F.S.M. - İSTANBUL KASTAMONU10
5. Hafta21.1.2018 12:30 SARIYER F.S.M. - HALİÇ31
7. Hafta1.2.2018 15:00 SARIYER F.S.M. - İNCİRLİSPOR11
8. Hafta4.2.2018 13:00 SARIYER F.S.M. - ALTINYILDIZ46
     9.GRUP
1. Hafta31.12.2017 18:30 AKATLAR - BAĞCILAR G.GÜCÜ61
2. Hafta6.1.2018 12:30 ORTAKÖY - ÖRNEKTEPE21
3. Hafta11.1.2018 11:00 AKATLAR - TOZKOPARAN41
5. Hafta20.1.2018 14:30 ORTAKÖY - RUMELİ İDMANYURDU101
6. Hafta28.1.2018 10:45 AKATLAR - ÖRNEKTEPE03
7. Hafta31.1.2018 17:00 ORTAKÖY - AKATLAR10
8. Hafta3.2.2018 14:30 ORTAKÖY - DENİZKÖŞKLER60
9. Hafta11.2.2018 16:00 AKATLAR - RUMELİ İDMANYURDU03