KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI
 
KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI
05395927807
02122942058
İSTANBUL
KAĞITHANE
YAHYA KEMAL MAH.TALATPAŞA CAD. NO:403

1500
50x100
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     12.GRUP
2. Hafta8.10.2017 15:00 ŞİRİNTEPE - ÖZALİBEYKÖY21
4. Hafta22.10.2017 14:30 ŞİRİNTEPE - İSTANBUL KASTAMONU23
5. Hafta28.10.2017 12:30 ŞİRİNTEPE - KURUÇEŞME31
7. Hafta11.11.2017 15:00 ŞİRİNTEPE - ÖZ YARIMBURGAZ31
9. Hafta25.11.2017 15:00 ŞİRİNTEPE - İSTANBUL ÜNYE31
10. Hafta3.12.2017 15:00 ŞİRİNTEPE - SAĞMALCILAR SPOR32
12. Hafta17.12.2017 14:30 ŞİRİNTEPE - ŞEHZADEBAŞI22
15. Hafta6.1.2018 12:30 ŞİRİNTEPE - SAKARYA İMÇ.10
17. Hafta20.1.2018 16:30 ŞİRİNTEPE - R.KAVAĞI51
     4.GRUP
1. Hafta30.9.2017 15:30 HARMANTEPE - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR13
3. Hafta14.10.2017 14:30 HARMANTEPE - ÇANKIRI MARUF SPOR31
5. Hafta28.10.2017 14:30 HARMANTEPE - İSTANBUL SİNOP10
8. Hafta19.11.2017 14:30 HARMANTEPE - CEYLANSPOR12
11. Hafta9.12.2017 14:30 HARMANTEPE - TELSİZ14
13. Hafta23.12.2017 14:30 HARMANTEPE - TAKSİM33
15. Hafta6.1.2018 14:30 HARMANTEPE - NESLİŞAH11
     5.GRUP
1. Hafta1.10.2017 13:30 İST.BAYBURT - ŞİRİNEVLER21
3. Hafta15.10.2017 12:30 İST.BAYBURT - SULTANMURAT91
5. Hafta29.10.2017 13:00 İST.BAYBURT - BATI TRAKYA00
7. Hafta12.11.2017 10:45 İST.BAYBURT - BAYRAMPAŞA TEKNİK12
8. Hafta18.11.2017 15:00 İST.BAYBURT - ÇAYIRBAŞI ÖZKAN100
11. Hafta10.12.2017 15:00 İST.BAYBURT - CEVAT KÖPRÜBAŞI51
13. Hafta24.12.2017 12:30 İST.BAYBURT - GİRESUN EMEKSAN40
15. Hafta7.1.2018 14:30 İST.BAYBURT - İSTANBUL BULANCAK22
     8.GRUP
1. Hafta30.9.2017 13:30 MECİDİYEKÖY - BOĞAZİÇİ40
4. Hafta22.10.2017 12:30 MECİDİYEKÖY - OKMEYDANI FETİH11
6. Hafta5.11.2017 14:30 MECİDİYEKÖY - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF42
8. Hafta19.11.2017 12:30 MECİDİYEKÖY - YENİ ÖZKARTAL30
11. Hafta9.12.2017 12:30 MECİDİYEKÖY - 1863 BOĞAZİÇİ41
12. Hafta17.12.2017 12:30 MECİDİYEKÖY - HALİÇ12
14. Hafta31.12.2017 12:30 MECİDİYEKÖY - ZEYTİNBURNU41
16. Hafta16.1.2018 15:00 MECİDİYEKÖY - ESENLER30
     9.GRUP
2. Hafta7.10.2017 15:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - SÖĞÜTLÜÇEŞME05
4. Hafta21.10.2017 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - MİMARSİNAN22
6. Hafta4.11.2017 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - MAHMUTŞEVKETPAŞA22
7. Hafta12.11.2017 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - CEVATPAŞA40
9. Hafta26.11.2017 15:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - YEŞİLPINAR11
10. Hafta2.12.2017 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ALTINOVA06
12. Hafta16.12.2017 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GALATA05
14. Hafta30.12.2017 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - G.O.PAŞA BARBAROS41
17. Hafta21.1.2018 14:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - İSTİNYE27
2. Amatör Lig
     10.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 SANAYİ MAHALLESİ - ESENLER KENTYILDIZ24
3. Hafta17.2.2018 15:00 SANAYİ MAHALLESİ - SELVİSPOR13
5. Hafta3.3.2018 15:00 SANAYİ MAHALLESİ - GÖKTÜRKSPOR10
11. Hafta14.4.2018 16:00 SANAYİ MAHALLESİ - BEŞTELSİZ13
13. Hafta28.4.2018 16:00 SANAYİ MAHALLESİ - GÖKTÜRK SARAYSPOR20
18. Hafta26.5.2018 16:00 SANAYİ MAHALLESİ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK  
     5.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - BÜYÜKDERE30
4. Hafta24.2.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ŞİŞLİ GENÇLİK41
6. Hafta10.3.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - THY31
8. Hafta24.3.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ÇELİKTEPE ÜMİT41
11. Hafta15.4.2018 16:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - YENİŞEHİR71
16. Hafta13.5.2018 11:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - GÜZELHİSAR80
     6.GRUP
2. Hafta11.2.2018 14:30 YENİ ORTABAYIR - İSTANBUL ARTVİN50
4. Hafta25.2.2018 15:00 YENİ ORTABAYIR - ATEŞTUĞLA SPOR21
6. Hafta11.3.2018 16:00 YENİ ORTABAYIR - ÖZ Y.SELİM31
10. Hafta8.4.2018 11:00 YENİ ORTABAYIR - DAMLASPOR02
14. Hafta6.5.2018 16:00 YENİ ORTABAYIR - ALTINYILDIZ20
16. Hafta12.5.2018 16:00 YENİ ORTABAYIR - MECİDİYEKÖY TAYFUN42
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
9. Hafta29.10.2017 15:00 GÜLTEPE - GÜNGÖRENSPOR21
11. Hafta12.11.2017 14:30 GÜLTEPE - İSTANBUL BAFRA03
17. Hafta16.12.2017 14:30 GÜLTEPE - DAVUTPAŞA21
19. Hafta30.12.2017 14:30 GÜLTEPE - LEVENT15
21. Hafta21.1.2018 12:30 GÜLTEPE - ALBAYRAK53
     7.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 YAHYA KEMAL - HASKÖY00
4. Hafta1.10.2017 15:30 YAHYA KEMAL - AVCILAR BELEDİYE21
6. Hafta15.10.2017 14:30 YAHYA KEMAL - ORTAÇEŞME52
8. Hafta21.10.2017 14:30 YAHYA KEMAL - İSTANBUL KARTAL BLD41
10. Hafta4.11.2017 14:30 YAHYA KEMAL - GAZİ MAHALLESİ11
14. Hafta2.12.2017 14:30 YAHYA KEMAL - ŞAFAKSPOR01
16. Hafta13.12.2017 14:30 YAHYA KEMAL - BAĞLARBAŞI10
18. Hafta24.12.2017 14:30 YAHYA KEMAL - VEFASPOR21
U13 Ligi
     19.GRUP
1. Hafta31.3.2018 17:00 GÜLTEPE - SEYRANTEPE YEŞİLCE25
3. Hafta14.4.2018 10:30 GÜLTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET06
4. Hafta15.4.2018 11:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - İST.BAYBURT04
4. Hafta15.4.2018 14:00 YAHYA KEMAL - HÜR.EĞİTİM20
7. Hafta28.4.2018 11:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - TAKSİM34
8. Hafta29.4.2018 14:30 GÜLTEPE - HÜR.EĞİTİM14
8. Hafta29.4.2018 17:30 YAHYA KEMAL - SEYRANTEPE YEŞİLCE50
9. Hafta1.5.2018 14:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ABİDEİ HÜRRİYET06
9. Hafta1.5.2018 17:30 YAHYA KEMAL - TAKSİM30
10. Hafta5.5.2018 17:30 GÜLTEPE - KAĞITHANE13
11. Hafta6.5.2018 09:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ÇELİKTEPE03
11. Hafta6.5.2018 18:00 YAHYA KEMAL - ASLANTEPE 50
12. Hafta12.5.2018 11:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GÜLTEPE53
12. Hafta12.5.2018 18:00 YAHYA KEMAL - ÇELİKTEPE03
13. Hafta13.5.2018 18:00 GÜLTEPE - YAHYA KEMAL 04
14. Hafta19.5.2018 10:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - HÜR.EĞİTİM44
14. Hafta19.5.2018 18:00 YAHYA KEMAL - HAMİDİYESPOR31
15. Hafta20.5.2018 12:00 GÜLTEPE - ASLANTEPE 29
16. Hafta26.5.2018 10:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - KAĞITHANE  
16. Hafta26.5.2018 18:00 YAHYA KEMAL - İST.BAYBURT  
17. Hafta27.5.2018 13:30 GÜLTEPE - TAKSİM  
     20.GRUP
1. Hafta31.3.2018 09:30 HARMANTEPE - İSTANBUL GÜMÜŞHANE30
3. Hafta14.4.2018 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - ARENA OLİMPİK GSK07
3. Hafta14.4.2018 18:00 HARMANTEPE - ÖRNEKTEPE40
4. Hafta15.4.2018 12:45 ŞİRİNTEPE - HARMANTEPE60
4. Hafta15.4.2018 10:15 YENİ ORTABAYIR - SEYRANTEPE OF13
7. Hafta28.4.2018 10:15 HARMANTEPE - SEYRANTEPE OF22
7. Hafta28.4.2018 09:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ARENA OLİMPİK GSK08
8. Hafta29.4.2018 13:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - HARMANTEPE18
8. Hafta29.4.2018 11:30 ŞİRİNTEPE - ÖRNEKTEPE43
8. Hafta29.4.2018 10:00 YENİ ORTABAYIR - GÜNYAMAÇ40
9. Hafta1.5.2018 16:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - SEYRANTEPE OF23
10. Hafta5.5.2018 12:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - İSTANBUL GÜMÜŞHANE04
10. Hafta5.5.2018 11:00 YENİ ORTABAYIR - HARMANTEPE24
11. Hafta6.5.2018 14:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - GÜNYAMAÇ17
12. Hafta12.5.2018 09:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - HARMANTEPE03
12. Hafta12.5.2018 10:15 ŞİRİNTEPE - SEYRANTEPE OF43
13. Hafta13.5.2018 19:30 HARMANTEPE - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN00
14. Hafta19.5.2018 13:15 ŞİRİNTEPE - GÜNYAMAÇ51
14. Hafta19.5.2018 12:00 YENİ ORTABAYIR - İSTANBUL GÜMÜŞHANE31
15. Hafta20.5.2018 14:00 HARMANTEPE - ŞİRİNTEPE34
16. Hafta26.5.2018 09:00 ŞİRİNTEPE - HÜR.GÜCÜ  
17. Hafta27.5.2018 12:00 HARMANTEPE - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT  
17. Hafta27.5.2018 10:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ŞİRİNTEPE  
U14/A
     10.GRUP
1. Hafta16.9.2017 16:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - HALKALI TAŞTEPE03
5. Hafta14.10.2017 09:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - BAHÇELİEVLER SOĞANLI18
9. Hafta11.11.2017 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - SEYRANTEPE OF011
11. Hafta25.11.2017 12:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - SEKBANLAR SPOR014
U14/B
1. Hafta16.9.2017 13:30 YENİ ORTABAYIR - TAKSİM60
6. Hafta22.10.2017 11:00 YENİ ORTABAYIR - KÜÇÜKKÖY15
9. Hafta11.11.2017 12:00 YENİ ORTABAYIR - BEŞTELSİZ50
11. Hafta25.11.2017 09:00 YENİ ORTABAYIR - ASLANORDU GENÇLİK14
12. Hafta3.12.2017 12:00 YENİ ORTABAYIR - TEPEBAĞ KÜLTÜR35
14. Hafta17.12.2017 09:30 YENİ ORTABAYIR - İSTANBUL BARIŞSPOR25
     12.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:30 ŞİRİNTEPE - REŞİTPAŞA24
5. Hafta14.10.2017 11:00 ŞİRİNTEPE - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF25
7. Hafta28.10.2017 09:30 ŞİRİNTEPE - IRMAKSPOR12
8. Hafta5.11.2017 11:30 ŞİRİNTEPE - ÇIKSALIN24
13. Hafta9.12.2017 09:30 ŞİRİNTEPE - İST. ESENLER TOKAT22
     15.GRUP
1. Hafta17.9.2017 13:00 YAHYA KEMAL - İSTANBUL BULANCAK21
4. Hafta7.10.2017 10:30 YAHYA KEMAL - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ80
5. Hafta15.10.2017 09:30 İST.BAYBURT - İSTANBUL BAFRA61
6. Hafta21.10.2017 09:30 YAHYA KEMAL - VEFASPOR13
8. Hafta4.11.2017 11:00 İST.BAYBURT - ÖRNEKTEPE03
9. Hafta12.11.2017 09:00 YAHYA KEMAL - İST.BAYBURT22
10. Hafta18.11.2017 10:30 YAHYA KEMAL - SULTANGÜCÜ02
12. Hafta2.12.2017 11:00 YAHYA KEMAL - ÖRNEKTEPE12
14. Hafta16.12.2017 09:30 YAHYA KEMAL - İSTANBUL BAFRA20
     16.GRUP
2. Hafta24.9.2017 13:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ESENLER TURGUTREİS30
     5.GRUP
1. Hafta17.9.2017 14:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAĞCILAR ASİL KARTAL27
3. Hafta1.10.2017 10:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GÜNEŞLİ04
6. Hafta21.10.2017 11:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - MAHMUTBEY23
11. Hafta26.11.2017 10:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - TERAZİDERE16
14. Hafta16.12.2017 11:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - YILDIZ09
     6.GRUP
1. Hafta16.9.2017 15:00 HARMANTEPE - GÜNGÖREN ATLETİK52
3. Hafta30.9.2017 10:00 HARMANTEPE - KAĞITHANE SADABAD60
9. Hafta11.11.2017 10:30 HARMANTEPE - ŞEHZADEBAŞI22
11. Hafta25.11.2017 10:30 HARMANTEPE - İSTANBUL TRABZON12
12. Hafta3.12.2017 10:30 HARMANTEPE - ÇELİKTEPE02
14. Hafta17.12.2017 11:00 HARMANTEPE - GERÇEK KUZEY02
U15/A
     3.GRUP
2. Hafta13.1.2018 09:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - CEVAT KÖPRÜBAŞI40
5. Hafta27.1.2018 13:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - İSTANBUL SOMA 13
8. Hafta11.2.2018 09:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ZEYTİNBURNU ZAFER31
11. Hafta3.3.2018 09:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - KEMER FK33
13. Hafta17.3.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ALTINOVA24
     7.GRUP
2. Hafta13.1.2018 11:00 YAHYA KEMAL - ESEN BAYBURT04
4. Hafta24.1.2018 13:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GAZİ MAHALLESİ06
4. Hafta24.1.2018 12:00 YAHYA KEMAL - YENİKÖY14
5. Hafta27.1.2018 15:00 YAHYA KEMAL - SEYRANTEPE YEŞİLCE31
7. Hafta3.2.2018 09:00 YAHYA KEMAL - MERKEZEFENDİ06
8. Hafta11.2.2018 11:00 YAHYA KEMAL - ZARA EKİNLİ04
10. Hafta25.2.2018 09:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ZARA EKİNLİ03
10. Hafta25.2.2018 17:00 YAHYA KEMAL - GAZİ MAHALLESİ03
12. Hafta11.3.2018 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - YAHYA KEMAL 03
13. Hafta17.3.2018 11:00 YAHYA KEMAL - ÇAYIRGÜCÜ51
U15/B
     12.GRUP
2. Hafta14.1.2018 10:45 HARMANTEPE - OSMANİYE İSTİKLAL17
4. Hafta25.1.2018 13:30 HARMANTEPE - BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU30
8. Hafta10.2.2018 12:30 HARMANTEPE - ÇELİKSPOR22
12. Hafta10.3.2018 09:30 HARMANTEPE - MURATPAŞA21
14. Hafta24.3.2018 13:30 HARMANTEPE - ULUTEPE30
     14.GRUP
3. Hafta20.1.2018 09:30 YENİ ORTABAYIR - T.TAYFUN01
5. Hafta28.1.2018 09:00 YENİ ORTABAYIR - OKSPOR30
6. Hafta31.1.2018 15:00 YENİ ORTABAYIR - YENİ ÖZKARTAL02
9. Hafta18.2.2018 13:30 YENİ ORTABAYIR - ESENLER KENTYILDIZ12
11. Hafta4.3.2018 11:00 YENİ ORTABAYIR - GEDİKPAŞA11
14. Hafta24.3.2018 12:00 YENİ ORTABAYIR - ÇAYIRBAŞI24
     16.GRUP
3. Hafta20.1.2018 11:00 ŞİRİNTEPE - ANADOLU ESENYURT SPOR11
6. Hafta31.1.2018 13:30 ŞİRİNTEPE - ALİBEYKÖYSPOR21
9. Hafta18.2.2018 12:00 ŞİRİNTEPE - ATEŞTUĞLA SPOR30
11. Hafta4.3.2018 09:30 ŞİRİNTEPE - BEŞTELSİZ06
14. Hafta24.3.2018 10:30 ŞİRİNTEPE - GÖKTÜRKSPOR10
     3.GRUP
1. Hafta7.1.2018 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - CEVİZLİSPOR43
5. Hafta27.1.2018 12:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - ÇAPA51
9. Hafta17.2.2018 11:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - İSTANBUL BALKAN SPOR16
13. Hafta17.3.2018 13:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - SULTANMURAT02
     9.GRUP
12. Hafta11.3.2018 14:30 İST.BAYBURT - TOZKOPARAN BİRLİK01
14. Hafta25.3.2018 12:30 İST.BAYBURT - ESENYURT KARTAL80
U16/A
     5.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ALBAYRAK05
3. Hafta8.10.2017 13:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GAZİOSMANPAŞA04
9. Hafta19.11.2017 11:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ALTINOVA010
11. Hafta3.12.2017 13:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GÜNGÖRENSPOR26
     7.GRUP
3. Hafta8.10.2017 12:00 İST.BAYBURT - KANARYA20
7. Hafta5.11.2017 13:00 İST.BAYBURT - GÜNEŞTEPE31
     8.GRUP
2. Hafta1.10.2017 11:30 ŞİRİNTEPE - SİYAVUŞPAŞA42
10. Hafta26.11.2017 13:30 ŞİRİNTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME02
12. Hafta10.12.2017 13:30 ŞİRİNTEPE - DAMLASPOR12
14. Hafta23.12.2017 09:30 ŞİRİNTEPE - GÖKTÜRK SARAYSPOR32
U16/B
     12.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 HARMANTEPE - SARIYER F.S.M.72
3. Hafta7.10.2017 13:30 HARMANTEPE - AKYEL SPOR 26
6. Hafta29.10.2017 11:00 HARMANTEPE - ZEYTİNBURNU ZAFER40
9. Hafta18.11.2017 13:30 HARMANTEPE - KOSOVA GÜÇSPOR23
12. Hafta10.12.2017 10:30 HARMANTEPE - MALKOÇOĞLU SPOR21
14. Hafta23.12.2017 11:00 HARMANTEPE - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF30
     14.GRUP
1. Hafta23.9.2017 12:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR22
1. Hafta23.9.2017 16:00 YENİ ORTABAYIR - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ60
3. Hafta7.10.2017 12:00 YENİ ORTABAYIR - ÇELİKTEPE ÜMİT06
4. Hafta15.10.2017 11:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - B.EVLER FUTBOL ATLETİK23
6. Hafta29.10.2017 09:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - İSTANBUL KASTAMONU55
9. Hafta18.11.2017 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - KUŞTEPE16
9. Hafta18.11.2017 12:00 YENİ ORTABAYIR - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR03
10. Hafta26.11.2017 12:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - YENİ ORTABAYIR42
11. Hafta2.12.2017 09:30 YENİ ORTABAYIR - KUŞTEPE05
12. Hafta10.12.2017 12:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI00
12. Hafta10.12.2017 09:00 YENİ ORTABAYIR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK06
     17.GRUP
2. Hafta30.9.2017 11:30 YAHYA KEMAL - ATEŞTUĞLA SPOR23
4. Hafta14.10.2017 13:00 YAHYA KEMAL - SELVİSPOR23
6. Hafta28.10.2017 11:00 YAHYA KEMAL - MİMARSİNAN32
8. Hafta11.11.2017 13:30 YAHYA KEMAL - SULTANMURAT42
10. Hafta25.11.2017 13:30 YAHYA KEMAL - HAZNEDAR ÇETİNKAYA13
12. Hafta9.12.2017 11:00 YAHYA KEMAL - SÖĞÜTLÜÇEŞME22
14. Hafta24.12.2017 09:00 YAHYA KEMAL - AVCILAR GENÇLİK (AFA)25
U17/A
     11.GRUP
14. Hafta6.5.2018 12:30 İST.BAYBURT - BATI TRAKYA11
     9.GRUP
2. Hafta10.2.2018 10:30 YAHYA KEMAL - CEVAT KÖPRÜBAŞI12
4. Hafta24.2.2018 09:00 YAHYA KEMAL - VEFASPOR53
6. Hafta10.3.2018 11:00 YAHYA KEMAL - KOCASİNAN22
10. Hafta11.4.2018 15:00 YAHYA KEMAL - ALBAYRAK10
14. Hafta9.5.2018 17:00 YAHYA KEMAL - AVCILAR BELEDİYE04
U17/B
     17.GRUP
3. Hafta24.3.2018 17:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - AVCILAR CİHANGİR10
5. Hafta8.4.2018 13:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ20
6. Hafta14.4.2018 14:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA23
9. Hafta6.5.2018 10:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - BEŞYÜZEVLER02
11. Hafta20.5.2018 16:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - G.O.PAŞA BARBAROS11
     19.GRUP
2. Hafta18.3.2018 11:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - İSTANBUL BULANCAK23
4. Hafta31.3.2018 13:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - BAKIRKÖYSPOR12
8. Hafta28.4.2018 14:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - TOZKOPARAN BİRLİK13
10. Hafta12.5.2018 14:15 ÇELİKTEPE ÜMİT - ZEYTİNBURNU ZAFER61
12. Hafta26.5.2018 14:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - HAMİDİYESPOR  
     21.GRUP
2. Hafta18.3.2018 09:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - Y.GÜNEŞ13
4. Hafta31.3.2018 11:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - HALKALI04
6. Hafta14.4.2018 12:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - İSTANBUL ATAKENT40
8. Hafta28.4.2018 13:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAKIRKÖY ASLAN30
10. Hafta12.5.2018 12:45 SEYRANTEPE YEŞİLCE - MERKEZEFENDİ06
12. Hafta26.5.2018 12:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ATAKENT 2015  
     4.GRUP
2. Hafta17.3.2018 17:00 ŞİRİNTEPE - CEYLANSPOR100
3. Hafta25.3.2018 14:30 ŞİRİNTEPE - OKSPOR30
5. Hafta7.4.2018 15:30 ŞİRİNTEPE - HALKALI ÇAMLIKALTI30
8. Hafta29.4.2018 16:00 ŞİRİNTEPE - BEZİRGANBAHÇE21
11. Hafta19.5.2018 14:30 ŞİRİNTEPE - GÜNEŞLİ02
     6.GRUP
1. Hafta11.3.2018 10:30 YENİ ORTABAYIR - BEYOĞLU YENİÇARŞI03
6. Hafta15.4.2018 18:00 YENİ ORTABAYIR - İSTANBUL GİRESUN33
9. Hafta5.5.2018 16:00 YENİ ORTABAYIR - BEŞTELSİZ20
10. Hafta13.5.2018 09:00 YENİ ORTABAYIR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI03
12. Hafta27.5.2018 15:00 YENİ ORTABAYIR - KAĞITHANE  
     8.GRUP
3. Hafta25.3.2018 16:30 HARMANTEPE - ZEYTİNBURNU 195733
5. Hafta7.4.2018 13:30 HARMANTEPE - KEMERBURGAZ12
9. Hafta5.5.2018 14:00 HARMANTEPE - BAĞCILAR GÜNEŞLİ32
11. Hafta19.5.2018 16:00 HARMANTEPE - KAĞITHANE SADABAD43
U19/1.Ligi
     13.GRUP
2. Hafta31.12.2017 10:45 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - İKİTELLİ04
4. Hafta11.1.2018 13:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ALBAYRAK00
12. Hafta17.2.2018 13:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - DAVUTPAŞA20
14. Hafta3.3.2018 11:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - BEYOĞLU YENİÇARŞI10
     2.GRUP
1. Hafta24.12.2017 10:30 ŞİRİNTEPE - GAZİOSMANPAŞA13
3. Hafta7.1.2018 12:30 ŞİRİNTEPE - SEKBANLAR SPOR21
5. Hafta13.1.2018 14:30 ŞİRİNTEPE - DAMLASPOR24
7. Hafta24.1.2018 15:00 ŞİRİNTEPE - A.PARSELLER27
9. Hafta4.2.2018 12:30 ŞİRİNTEPE - GÖKTÜRK SARAYSPOR05
13. Hafta24.2.2018 13:00 ŞİRİNTEPE - İSTANBUL TRABZON33
     5.GRUP
1. Hafta23.12.2017 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - HAMİDİYESPOR12
3. Hafta6.1.2018 10:45 SEYRANTEPE YEŞİLCE - MAHMUTBEY11
5. Hafta14.1.2018 14:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ15
6. Hafta20.1.2018 14:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR20
9. Hafta3.2.2018 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - GAZİ MAHALLESİ07
11. Hafta14.2.2018 15:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ESENYURT20
14. Hafta3.3.2018 13:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAŞAKŞEHİR38
     7.GRUP
2. Hafta31.12.2017 14:30 YAHYA KEMAL - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ21
4. Hafta11.1.2018 15:00 YAHYA KEMAL - BAKIRKÖY ASLAN10
5. Hafta14.1.2018 12:30 YAHYA KEMAL - ARNAVUTKÖY BLD.03
7. Hafta25.1.2018 15:00 YAHYA KEMAL - VEFASPOR10
8. Hafta28.1.2018 12:30 YAHYA KEMAL - İST.BAYBURT23
9. Hafta3.2.2018 10:45 İST.BAYBURT - ESENTEPE ADIYAMAN42
10. Hafta11.2.2018 12:30 YAHYA KEMAL - ESENTEPE ADIYAMAN33
11. Hafta14.2.2018 13:00 İST.BAYBURT - VEFASPOR43
13. Hafta25.2.2018 12:30 İST.BAYBURT - BAKIRKÖY ASLAN81
13. Hafta25.2.2018 10:30 YAHYA KEMAL - BAYRAMPAŞA TEKNİK12
U19/2.Ligi
     16.GRUP
1. Hafta30.12.2017 10:45 HARMANTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME91
3. Hafta10.1.2018 15:00 HARMANTEPE - TOPÇULAR63
5. Hafta21.1.2018 09:00 HARMANTEPE - KAĞITHANE SADABAD10
11. Hafta24.2.2018 11:00 HARMANTEPE - TOPKAPI01
     3.GRUP
1. Hafta31.12.2017 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - Y.GÜNEŞ23
3. Hafta11.1.2018 11:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - MİMARSİNAN30
5. Hafta20.1.2018 12:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - FATİH HİLAL50
6. Hafta28.1.2018 10:45 ÇELİKTEPE ÜMİT - NURTEPE70
     4.GRUP
2. Hafta7.1.2018 10:45 YENİ ORTABAYIR - MECİDİYEKÖY TAYFUN32
4. Hafta13.1.2018 12:30 YENİ ORTABAYIR - CEYLANSPOR41
5. Hafta21.1.2018 10:45 YENİ ORTABAYIR - YILDIZTABYA50
7. Hafta1.2.2018 15:00 YENİ ORTABAYIR - ULUTEPE71
8. Hafta4.2.2018 10:45 YENİ ORTABAYIR - BEŞTELSİZ90
10. Hafta18.2.2018 15:00 YENİ ORTABAYIR - OKSPOR60
13. Hafta10.3.2018 13:00 YENİ ORTABAYIR - ANADOLU ESENYURT SPOR32