PUANTAJ ve FİKSTÜR

U14/A 1. Hafta Puan Durumu

İlk Yarı : 123456789
İkinci Yarı : 101112131415161718


1.GRUP
ARNAVUTKÖY BLD.
1 1 0 0 5 0 3 5 0
ESENYURT ACAR
1 1 0 0 2 1 3 1 0
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
1 0 1 0 3 3 1 0 0
İSTANBUL KAYAŞEHİR
1 0 1 0 3 3 1 0 0
BAŞAKŞEHİR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
GÜZELCE
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
ESENYURT
0 0 0 0 0 0
GÜZELCE 0 5 ARNAVUTKÖY BLD.
ESENYURT ACAR 2 1 BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL KAYAŞEHİR 3 3 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
ESENYURT BAY
2.GRUP
YEŞİLESENYURT
1 1 0 0 6 2 3 4 0
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
1 1 0 0 4 3 3 1 0
BEYLİKGÜCÜSPOR
1 1 0 0 1 0 3 1 0
BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU
1 0 0 1 3 4 0 -1 0
BAHÇEŞEHİR SPOR
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
BÜYÜKÇEKMECE BLD.
1 0 0 1 2 6 0 -4 0
BAHÇEŞEHİR SPOR 0 1 BEYLİKGÜCÜSPOR
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR 4 3 BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU
BÜYÜKÇEKMECE BLD. 2 6 YEŞİLESENYURT
3.GRUP
İST.GENÇLERBİRLİĞİ
1 1 0 0 7 1 3 6 0
GAZİ MAHALLESİ
1 1 0 0 6 1 3 5 0
ALTINOVA
1 1 0 0 4 1 3 3 0
ŞİRİNEVLER
1 1 0 0 2 0 3 2 0
YENİKÖY
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
CENNET BARBAROS
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
SİMURG SPOR
1 0 0 1 1 6 0 -5 0
THY
1 0 0 1 1 7 0 -6 0
CENNET BARBAROS 1 4 ALTINOVA
THY 1 7 İST.GENÇLERBİRLİĞİ
ŞİRİNEVLER 2 0 YENİKÖY
SİMURG SPOR 1 6 GAZİ MAHALLESİ
4.GRUP
DAMLASPOR
1 1 0 0 10 0 3 10 0
ESEN BAYBURT
1 1 0 0 3 0 3 3 0
RAMİ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
KOCAMUSTAFAPAŞA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
ESENLER KENTYILDIZ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
1907 A.Ç.ÇEŞME
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
B.EVLER FUTBOL ATLETİK
1 0 0 1 0 10 0 -10 0
ESENLER KENTYILDIZ 0 3 ESEN BAYBURT
RAMİ 3 0(H) 1907 A.Ç.ÇEŞME
DAMLASPOR 10 0 B.EVLER FUTBOL ATLETİK
KOCAMUSTAFAPAŞA 2 1 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
5.GRUP
K.K.BEKİR MEVLANA
1 1 0 0 6 1 3 5 0
GÜNEŞTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
GÜRZAFER
1 1 0 0 3 1 3 2 0
BEZİRGANBAHÇE
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
BAYRAMPAŞA DEMİR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
HAMİDİYESPOR
1 0 0 1 1 6 0 -5 0
HAZNEDAR
0 0 0 0 0 0
GÜNEŞTEPE 3 0 BAYRAMPAŞA DEMİR
HAMİDİYESPOR 1 6 K.K.BEKİR MEVLANA
GÜRZAFER 3 1 BEZİRGANBAHÇE
HAZNEDAR BAY
6.GRUP
ÇELİKSPOR
1 1 0 0 4 0 3 4 0
ALİBEYKÖYSPOR
1 1 0 0 3 1 3 2 0
AYAZAĞA
1 1 0 0 4 3 3 1 0
BAKIRKÖY 1903
1 1 0 0 3 2 3 1 0
HASİP DİNÇSOY İÖO
1 0 0 1 3 4 0 -1 0
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
1 0 0 1 2 3 0 -1 0
ESENLER
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
ULUSSPOR
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
ALİBEYKÖYSPOR 3 1 ESENLER
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 2 3 BAKIRKÖY 1903
ULUSSPOR 0 4 ÇELİKSPOR
AYAZAĞA 4 3 HASİP DİNÇSOY İÖO
7.GRUP
BAHÇELİEVLER ÇINAR
1 1 0 0 2 0 3 2 0
BAYRAMPAŞA TEKNİK
1 1 0 0 1 0 3 1 0
SÖĞÜTLÜÇEŞME
1 0 1 0 1 1 1 0 0
ŞAFAKSPOR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
Y.GÜNEŞ
1 0 1 0 1 1 1 0 0
Z.YILDIZ
1 0 1 0 1 1 1 0 0
BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
ASLAN YUVASI
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
ASLAN YUVASI 0 2 BAHÇELİEVLER ÇINAR
SÖĞÜTLÜÇEŞME 1 1 ŞAFAKSPOR
Y.GÜNEŞ 1 1 Z.YILDIZ
BAYRAMPAŞA TEKNİK 1 0 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
8.GRUP
SULTANGAZİ
1 1 0 0 8 0 3 8 0
GÖKTÜRK SARAYSPOR
1 1 0 0 7 0 3 7 0
BAĞCILAR EVREN
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ÖZALİBEYKÖY
1 1 0 0 3 2 3 1 0
PİYALEPAŞA
1 0 0 1 2 3 0 -1 0
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ABİDEİ HÜRRİYET
1 0 0 1 0 7 0 -7 0
ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN 0 3 BAĞCILAR EVREN
ÖZALİBEYKÖY 3 2 PİYALEPAŞA
GÖKTÜRK SARAYSPOR 7 0 ABİDEİ HÜRRİYET
SULTANGAZİ 8 0 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
9.GRUP
İFA
1 1 0 0 9 1 3 8 0
ALBAYRAK
1 1 0 0 3 1 3 2 0
BATI TRAKYA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
ARENA OLİMPİK GSK
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
TÜRK TELEKOMSPOR
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
GAZİOSMANPAŞA
1 0 0 1 1 9 0 -8 0
MAHMUTŞEVKETPAŞA
0 0 0 0 0 0
ALBAYRAK 3 1 TÜRK TELEKOMSPOR
ARENA OLİMPİK GSK 1 2 BATI TRAKYA
İFA 9 1 GAZİOSMANPAŞA
MAHMUTŞEVKETPAŞA BAY
10.GRUP
SEYRANTEPE OF
1 1 0 0 11 0 3 11 0
ASLANTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
HALKALI TAŞTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAHÇELİEVLER SOĞANLI
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ÇELİKTEPE ÜMİT
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
KADIRGA
1 0 0 1 0 11 0 -11 0
SEKBANLAR SPOR
0 0 0 0 0 0
ÇELİKTEPE ÜMİT 0 3 HALKALI TAŞTEPE
BAHÇELİEVLER SOĞANLI 0 3 ASLANTEPE
KADIRGA 0 11 SEYRANTEPE OF
SEKBANLAR SPOR BAY
11.GRUP
ZARA EKİNLİ
1 1 0 0 7 0 3 7 0
BAKIRKÖY
1 1 0 0 5 1 3 4 0
GÜNGÖRENSPOR
1 1 0 0 6 3 3 3 0
GÜNYAMAÇ
1 0 0 1 3 6 0 -3 0
İKİTELLİ
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
BEŞYÜZEVLER
1 0 0 1 0 7 0 -7 0
KOCASİNAN
0 0 0 0 0 0
ZARA EKİNLİ 7 0 BEŞYÜZEVLER
GÜNGÖRENSPOR 6 3 GÜNYAMAÇ
İKİTELLİ 1 5 BAKIRKÖY
KOCASİNAN BAY
12.GRUP
İSTANBUL GÜNGÖREN
1 1 0 0 4 1 3 3 0
A.PARSELLER
1 1 0 0 2 0 3 2 0
ES.KULÜP ATLETİK
1 1 0 0 1 0 3 1 0
ÖZ Y.SELİM
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
HALİÇ
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
FERİKÖY
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
SİYAVUŞPAŞA
0 0 0 0 0 0
İSTANBUL GÜNGÖREN 4 1 FERİKÖY
HALİÇ 0 2 A.PARSELLER
ÖZ Y.SELİM 0 1 ES.KULÜP ATLETİK
SİYAVUŞPAŞA BAY
13.GRUP
BAĞLARBAŞI
1 1 0 0 4 0 3 4 0
SANCAKTEPE ZİGANA
1 1 0 0 4 0 3 4 0
PENDİK DOĞAN
1 1 0 0 4 2 3 2 0
TAŞDELEN
1 1 0 0 1 0 3 1 0
BULVARSPOR
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
ÇAKMAKSPOR
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
İSTANBUL ATAŞEHİR
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
KAYNARCA
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
KAYNARCA 0 4 BAĞLARBAŞI
TAŞDELEN 1 0 BULVARSPOR
PENDİK DOĞAN 4 2 ÇAKMAKSPOR
SANCAKTEPE ZİGANA 4 0 İSTANBUL ATAŞEHİR
14.GRUP
SELİMİYE
1 1 0 0 5 0 3 5 0
ATAŞEHİR DOĞUŞ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
KARABEKİRSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAŞIBÜYÜKSPOR
1 1 0 0 2 1 3 1 0
KARTAL ÇAVUŞOĞLU
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
ÖRNEK GENÇLİK
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
LİBADE
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
PENDİK VELİBABA
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
ÖRNEK GENÇLİK 0 3 KARABEKİRSPOR
PENDİK VELİBABA 0(H) 3 ATAŞEHİR DOĞUŞ
BAŞIBÜYÜKSPOR 2 1 KARTAL ÇAVUŞOĞLU
SELİMİYE 5 0 LİBADE
15.GRUP
KARTALSPOR
1 1 0 0 2 0 3 2 0
DUDULLU
1 1 0 0 2 1 3 1 0
İSTANBUL SAHİL SPOR
1 1 0 0 2 1 3 1 0
KURTKÖYSPOR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
PENDİK ESENYALI
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
1905 MALTEPE GENÇLİK
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
ÇUBUKLU
0 0 0 0 0 0
KURTKÖYSPOR 1 2 DUDULLU
PENDİK ESENYALI 1 2 İSTANBUL SAHİL SPOR
KARTALSPOR 2 0 1905 MALTEPE GENÇLİK
ÇUBUKLU BAY
16.GRUP
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
1 1 0 0 4 2 3 2 0
SOĞANLIK
1 1 0 0 2 0 3 2 0
ATAŞEHİR ÇAMOLUK
1 1 0 0 2 1 3 1 0
ACIBADEM ÜSKÜDAR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
PAŞABAHÇE
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
ÇAMLICASPOR
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
ORTADAĞSPOR
0 0 0 0 0 0
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 4 2 PAŞABAHÇE
ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 2 ATAŞEHİR ÇAMOLUK
ÇAMLICASPOR 0 2 SOĞANLIK
ORTADAĞSPOR BAY
17.GRUP
EROKSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
PENDİKSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
SULTANBEYLİ BLD.
1 1 0 0 3 0 3 3 0
SANCAKTEPE BLD.
1 1 0 0 2 0 3 2 0
TUZLASPOR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
BAYRAMPAŞA
1 0 1 0 1 1 1 0 0
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
EYÜPSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
SARIYER
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
SULTANBEYLİ BLD. 3 0(H) B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
BAYRAMPAŞA 1 1 TUZLASPOR
SARIYER 0 3 PENDİKSPOR
EROKSPOR 3 0 EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BLD. 2 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK