B.EVLER FUTBOL ATLETİK
 


Klüp Renkleri :
16292
B.EVLER FUTBOL ATLETİK
BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK SPOR (16292)
HAKKI ÇELİKEL
2125156983
2125156631
İSTANBUL
BAHÇELİEVLER
MAHMUTBEY CAD.K.SİNAN MERK.MAH. YENİBOSNA KARAYOLU NO:21

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     6.GRUP
1. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ15.4.2018 13:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
2. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ21.4.2018 16:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
U12 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ28.10.2017 13:00 BAHÇELİEVLER - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
2. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ5.11.2017 17:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR
3. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ11.11.2017 17:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
4. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ19.11.2017 14:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - SİYAVUŞPAŞA
5. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ25.11.2017 12:00 KOCASİNAN - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
6. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ3.12.2017 12:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ŞİRİNEVLER
7. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ9.12.2017 15:00 YENİBOSNA - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
8. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ17.12.2017 15:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - YÜCESPOR
9. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ23.12.2017 14:00 KADİM SPOR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
10. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ31.12.2017 12:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAKIRKÖY 1903
11. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ6.1.2018 17:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
U13 Ligi
     7.GRUP
1. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI31.3.2018 12:15 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ATEŞTUĞLA SPOR 1 1
2. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ1.4.2018 09:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 3 1
3. HaftaKANARYA SAHASI14.4.2018 15:30 BAĞCILAR EVREN - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 1 1
4. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI15.4.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR 1 1
5. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ21.4.2018 10:15 BAĞCILAR EĞİTİM - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
6. HaftaKANARYA SAHASI22.4.2018 11:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - İSTANBUL ATAKENT
U14/A
     4.GRUP
1. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI16.9.2017 16:30 DAMLASPOR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 10 0
2. HaftaKOCASİNAN SAHASI24.9.2017 14:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - KOCAMUSTAFAPAŞA 2 4
3. HaftaKOCASİNAN SAHASI30.9.2017 10:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 0 3
5. HaftaKOCASİNAN SAHASI14.10.2017 13:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ESEN BAYBURT 0 2
6. HaftaİBB ESENLER STADI22.10.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 4 1
7. HaftaKOCASİNAN SAHASI28.10.2017 10:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - RAMİ 2 1
8. HaftaKOCASİNAN SAHASI5.11.2017 09:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - DAMLASPOR 0 2
9. HaftaNAMIK SEVİK STADI11.11.2017 09:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 2 0
10. HaftaHALKALI ETAP STADI19.11.2017 09:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 1 3
12. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI3.12.2017 09:30 ESEN BAYBURT - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 2 2
13. HaftaKOCASİNAN SAHASI9.12.2017 12:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ESENLER KENTYILDIZ 3 3
14. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI17.12.2017 12:00 RAMİ - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 2 1
U15/A
     10.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI6.1.2018 15:00 AYAZAĞA - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 1 2
2. HaftaKANARYA SAHASI14.1.2018 12:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - SEKBANLAR SPOR 1 0
3. HaftaKOCASİNAN SAHASI20.1.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - HAZNEDAR 1 1
4. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI25.1.2018 11:00 EROĞLU - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 2 1
5. HaftaKANARYA SAHASI28.1.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. 0 2
6. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI31.1.2018 13:00 DAMLASPOR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 3 0
7. HaftaKANARYA SAHASI4.2.2018 11:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - SARIYER BLD. 3 0
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI10.2.2018 14:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - AYAZAĞA 4 1
9. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI18.2.2018 17:00 SEKBANLAR SPOR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 1 1
10. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI24.2.2018 10:30 HAZNEDAR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 3 2
11. HaftaİFA SAHASI4.3.2018 09:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - EROĞLU 1 0
12. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI10.3.2018 14:00 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O. - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 1 1
13. HaftaİFA SAHASI18.3.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - DAMLASPOR 1 5
14. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI24.3.2018 12:00 SARIYER BLD. - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 3 2
U16/B
     14.GRUP
1. HaftaKOCASİNAN SAHASI23.9.2017 14:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - İSTANBUL KASTAMONU 5 0
2. HaftaSEYİT ATEŞ STADI1.10.2017 15:30 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 0 5
3. HaftaİFA SAHASI7.10.2017 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR 5 1
4. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI15.10.2017 11:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 2 3
5. HaftaİBB ESENLER STADI21.10.2017 11:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - YENİ ORTABAYIR 6 1
6. HaftaKANARYA SAHASI29.10.2017 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - KUŞTEPE 0 2
7. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI4.11.2017 09:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 3 0
8. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI12.11.2017 10:30 İSTANBUL KASTAMONU - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 1 6
9. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI18.11.2017 09:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ 6 1
10. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI26.11.2017 15:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 0 3
11. HaftaHALKALI ETAP STADI2.12.2017 11:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ÇELİKTEPE ÜMİT 4 1
12. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI10.12.2017 09:00 YENİ ORTABAYIR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 0 6
13. HaftaYILDIZTABYA STADI16.12.2017 10:30 KUŞTEPE - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 0 1
14. HaftaKOCASİNAN SAHASI23.12.2017 11:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 1 0