ADALAR
 


Klüp Renkleri :
12925
ADALAR
ADALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ADNEN MENDERES BAYRAK
İSTANBUL
ADALAR
ÇINAR CADDESİ NO:33 BÜYÜKADA

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori

















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     19.GRUP
1. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI4.2.2018 12:30 SOĞANLIK - ADALAR 1 2
2. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI10.2.2018 13:00 ADALAR - ERENKÖY ACAR 2 0
4. HaftaSELİMİYE STADI24.2.2018 14:00 SELAMSIZ - ADALAR 0 2
5. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI4.3.2018 12:00 ADALAR - ÖZ KARACAAHMET 3 1
6. HaftaSELİMİYE STADI10.3.2018 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ADALAR 1 3
7. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI18.3.2018 13:00 ADALAR - KOZYATAĞI 2 1
8. HaftaSELİMİYE STADI24.3.2018 16:00 FERAHSPOR - ADALAR 1 7
9. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI1.4.2018 11:00 ADALAR - 1453 MALTEPE GENÇLİK 6 1
10. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI7.4.2018 15:00 ADALAR - SOĞANLIK 3 1
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI15.4.2018 16:00 ERENKÖY ACAR - ADALAR 1 4
13. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI29.4.2018 16:30 ADALAR - SELAMSIZ 2 1
14. HaftaSELİMİYE STADI5.5.2018 16:00 ÖZ KARACAAHMET - ADALAR 2 1
15. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI8.5.2018 16:00 ADALAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 6 2
16. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI13.5.2018 14:30 KOZYATAĞI - ADALAR 1 1
18. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI27.5.2018 16:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - ADALAR 1 0
U16/B
     22.GRUP
1. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI23.9.2017 16:00 ANADOLU KARTALLARI - ADALAR 0 7
2. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI1.10.2017 12:30 ADALAR - SULTANBEYLİ 4 1
3. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI7.10.2017 12:30 ADALAR - İSTANBUL ALTINORDU 0 1
4. HaftaSARIGAZİ STADYUMU15.10.2017 14:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ADALAR 0 2
5. HaftaPENDİK BLD. ÇAMLIK STADI21.10.2017 11:30 ADALAR - ATALAR 11 0
6. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI29.10.2017 11:30 YELDEĞİRMENİ - ADALAR 0 4
7. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI4.11.2017 15:00 ADALAR - ATAŞEHİR DOĞUŞ 4 1
8. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI12.11.2017 13:00 ADALAR - ANADOLU KARTALLARI 3 0
9. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI18.11.2017 15:30 SULTANBEYLİ - ADALAR 0(H) 3
10. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI26.11.2017 11:00 İSTANBUL ALTINORDU - ADALAR 0 3
11. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI2.12.2017 12:30 ADALAR - ÇEKMEKÖY ÇARŞI 1 4
12. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI10.12.2017 12:00 ATALAR - ADALAR 0 5
13. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI16.12.2017 12:00 ADALAR - YELDEĞİRMENİ 1 2
14. HaftaDUDULLU STADI23.12.2017 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ADALAR 1 3
U17/B
     27.GRUP
1. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI10.3.2018 16:00 ADALAR - SARIGAZİ 0 0
2. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI18.3.2018 11:00 KAYIŞDAĞI - ADALAR 1 0
3. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI24.3.2018 12:00 MALTEPE BELEDİYE - ADALAR 1 1
4. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI31.3.2018 12:30 ADALAR - TUZLA MİMARSİNAN 9 0
5. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI8.4.2018 15:00 BEYLERBEYİ - ADALAR 1 0
6. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI14.4.2018 13:30 ADALAR - TAÇSPOR 1 4
8. HaftaSARIGAZİ STADYUMU28.4.2018 16:30 SARIGAZİ - ADALAR 3 3
9. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI6.5.2018 16:00 ADALAR - KAYIŞDAĞI 1 1
10. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI12.5.2018 16:00 ADALAR - MALTEPE BELEDİYE 0 0
11. HaftaKAYNARCA SAHASI20.5.2018 14:00 TUZLA MİMARSİNAN - ADALAR 1 6
12. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI26.5.2018 14:30 ADALAR - BEYLERBEYİ 0 0
13. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI3.6.2018 16:00 TAÇSPOR - ADALAR 2 1
14. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI9.6.2018 15:30 ADALAR - KEMAHSPOR 6 1