BAKIRKÖY
 


Klüp Renkleri :
BAKIRKÖY
BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ (166)
DR. KEMAL NACİ EKŞİ
5336493947
İSTANBUL
BAKIRKÖY
ATAKÖY 3.KISIM RİO DE JENERIO CAD. NO 13/8

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     2.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10.9.2016 17:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE 5 1
2. HaftaDOLAYOBA SAHASI17.9.2016 16:00 DOLAYOBA - BAKIRKÖY 3 3
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.9.2016 16:00 BAKIRKÖY - MAHMUTBEY 4 0
4. HaftaORTAÇEŞME SAHASI1.10.2016 15:00 ORTAÇEŞME - BAKIRKÖY 0 2
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.10.2016 15:00 BAKIRKÖY - BOSTANCI 2 0
6. HaftaSELİMİYE STADI15.10.2016 15:00 SELİMİYE - BAKIRKÖY 0 1
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - SULTANBEYLİ 2 2
9. HaftaNAMIK SEVİK STADI3.11.2016 15:00 VARDAR - BAKIRKÖY 2 3
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - ÖMERLİ KÖYÜ 1 1
14. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.12.2016 10:30 MAHMUTBEY - BAKIRKÖY 3 1
15. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.12.2016 15:00 BAKIRKÖY - ORTAÇEŞME 1 1
16. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.12.2016 15:00 BOSTANCI - BAKIRKÖY 0 2
18. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI24.12.2016 15:00 SULTANBEYLİ - BAKIRKÖY 1 1
20. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - VARDAR 1 0
21. HaftaHADIMKÖY SAHASI7.1.2017 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - BAKIRKÖY 0 1
21. HaftaHADIMKÖY SAHASI21.1.2017 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - BAKIRKÖY 0 1
U12 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI15.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - 1907 A.Ç.ÇEŞME
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI29.10.2016 13:00 BAKIRKÖY 1903 - BAKIRKÖY
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI6.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY ASLAN
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI4.12.2016 09:00 BAKIRKÖY - OSMANİYE İSTİKLAL
9. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI11.12.2016 12:00 Z.YILDIZ - BAKIRKÖY
11. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI24.12.2016 09:00 Y.GÜNEŞ - BAKIRKÖY
U14/A
     16.GRUP
1. HaftaMERKEZEFENDİ STADI24.12.2016 11:00 BATI TRAKYA - BAKIRKÖY 3 6
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA26.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL TRABZON
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.1.2017 13:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL TRABZON
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI7.1.2017 15:00 ŞİRİNTEPE - BAKIRKÖY 1 5
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI21.1.2017 11:00 ŞİRİNTEPE - BAKIRKÖY 1 5
U15/A
     6.GRUP
1. HaftaGAZİOSMANPAŞA STADI25.9.2016 14:00 GAZİOSMANPAŞA - BAKIRKÖY 1 1
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE 2 2
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.10.2016 09:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY GENÇLİK 3 0
4. HaftaNAMIK SEVİK STADI15.10.2016 09:30 FATİH YAYLA - BAKIRKÖY 4 3
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA20.10.2016 16:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 2 2
6. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI23.10.2016 10:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - BAKIRKÖY 0 3
7. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI29.10.2016 10:00 BAKIRKÖY - ESENLER 0 3
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.11.2016 09:30 BAKIRKÖY - GAZİOSMANPAŞA 2 3
12. HaftaHALKALI ETAP STADI4.12.2016 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAKIRKÖY 2 1
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL GÜNGÖREN 1 2
U16/B
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.1.2017 09:00 BAKIRKÖY - GÜRZAFER 8 1
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.1.2017 09:00 BAKIRKÖY - GÜRZAFER 8 1
2. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI25.1.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - BAKIRKÖY
U17/A
     14.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - FERİKÖY 0 3
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI16.10.2016 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BAKIRKÖY 2 1
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 1 1
4. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI30.10.2016 13:00 İKİNCİ NESİL - BAKIRKÖY 1 3
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA2.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 0 7
6. HaftaALİBEYKÖY STADI5.11.2016 09:00 ALİBEYKÖYSPOR - BAKIRKÖY 0 3
10. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ3.12.2016 11:00 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - BAKIRKÖY 3 2
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - İKİNCİ NESİL 5 1
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - ALİBEYKÖYSPOR 2 0
14. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI31.12.2016 12:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - BAKIRKÖY 4 2