BAKIRKÖYSPOR
 


Klüp Renkleri :
166
BAKIRKÖYSPOR
BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ (166)
DR. KEMAL NACİ EKŞİ
5336493947
2125604053
İSTANBUL
BAKIRKÖY
ATAKÖY 3.KISIM RİO DE JENERIO CAD. NO 13/8

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori

















sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     9.GRUP
1. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI9.9.2017 17:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BAKIRKÖYSPOR 0 0
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA17.9.2017 16:30 BAKIRKÖYSPOR - İSTANBUL MALATYASPOR 1 0
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.9.2017 16:00 BAKIRKÖYSPOR - ARAPHAN 2 0
4. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI1.10.2017 15:30 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ - BAKIRKÖYSPOR 0 3
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.10.2017 15:00 BAKIRKÖYSPOR - İFA 1 2
6. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI15.10.2017 14:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAKIRKÖYSPOR 1 1
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA21.10.2017 14:30 BAKIRKÖYSPOR - KEMAHSPOR 4 0
8. HaftaZARA EKİNLİ STADI29.10.2017 14:30 ZARA EKİNLİ - BAKIRKÖYSPOR 0 0
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA4.11.2017 14:30 BAKIRKÖYSPOR - FİKİRTEPE DUMLUPINAR 5 1
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.11.2017 14:30 BAKIRKÖYSPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 0 0
11. HaftaNAMIK SEVİK STADI26.11.2017 14:30 İSTANBUL MALATYASPOR - BAKIRKÖYSPOR 2 5
12. HaftaALİBEYKÖY STADI2.12.2017 14:30 ARAPHAN - BAKIRKÖYSPOR 1 1
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10.12.2017 10:30 BAKIRKÖYSPOR - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ 1 1
14. HaftaİFA SAHASI16.12.2017 15:00 İFA - BAKIRKÖYSPOR 1 0
15. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA24.12.2017 14:30 BAKIRKÖYSPOR - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ 2 0
17. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.1.2018 14:30 BAKIRKÖYSPOR - ZARA EKİNLİ 0 3
18. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI21.1.2018 12:30 FİKİRTEPE DUMLUPINAR - BAKIRKÖYSPOR 3 1
U11 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI15.4.2018 13:00 BAKIRKÖYSPOR - İSTANBUL BARIŞSPOR
3. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI28.4.2018 14:00 BAKIRKÖYSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME
4. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI5.5.2018 12:00 AKYEL SPOR - BAKIRKÖYSPOR
5. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI13.5.2018 11:00 BAKIRKÖYSPOR - BAKIRKÖY 1903
6. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI19.5.2018 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAKIRKÖYSPOR
7. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI27.5.2018 11:00 BAKIRKÖYSPOR - BAKIRKÖY KARTALTEPE
8. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI2.6.2018 11:00 BAKIRKÖYSPOR - OSMANİYE İSTİKLAL
9. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI10.6.2018 13:00 FLORYA SPOR - BAKIRKÖYSPOR
U12 Ligi
     13.GRUP
1. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI28.10.2017 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAKIRKÖYSPOR
2. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI4.11.2017 09:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜNEŞTEPE
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI12.11.2017 09:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - BAKIRKÖYSPOR
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI19.11.2017 11:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜNGÖREN ATLETİK
5. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI26.11.2017 09:00 ŞEHZADEBAŞI - BAKIRKÖYSPOR
6. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI3.12.2017 10:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜNGÖREN DOĞUŞ
7. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI9.12.2017 12:00 HAZNEDAR - BAKIRKÖYSPOR
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI17.12.2017 11:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜNGÖRENSPOR
9. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI23.12.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖYSPOR
10. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI30.12.2017 12:00 BAKIRKÖYSPOR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
11. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI6.1.2018 10:00 BAKIRKÖYSPOR - ALTINOVA
U13 Ligi
     10.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA31.3.2018 17:30 BAKIRKÖYSPOR - TEPEBAĞ KÜLTÜR 3 2
2. HaftaMERKEZEFENDİ STADI1.4.2018 10:15 YEŞİLILGAZ - BAKIRKÖYSPOR 2 1
3. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI14.4.2018 11:00 BAKIRKÖYSPOR - IRMAKSPOR 12 0
4. HaftaMERKEZEFENDİ STADI15.4.2018 11:30 BATI TRAKYA - BAKIRKÖYSPOR 0 2
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA28.4.2018 12:30 BAKIRKÖYSPOR - DAMLASPOR 1 1
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA29.4.2018 18:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAKIRKÖYSPOR 0 4
9. HaftaMERKEZEFENDİ STADI1.5.2018 17:00 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖYSPOR 1 2
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA5.5.2018 10:15 BAKIRKÖYSPOR - THY 0 0
11. HaftaMERKEZEFENDİ STADI6.5.2018 18:30 TELSİZ - BAKIRKÖYSPOR 0 10
12. HaftaMERKEZEFENDİ STADI12.5.2018 11:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - BAKIRKÖYSPOR 3 2
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA13.5.2018 15:00 BAKIRKÖYSPOR - YEŞİLILGAZ 2 3
14. HaftaMERKEZEFENDİ STADI19.5.2018 13:00 IRMAKSPOR - BAKIRKÖYSPOR 0 8
15. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA20.5.2018 10:15 BAKIRKÖYSPOR - BATI TRAKYA 2 0
16. HaftaMERKEZEFENDİ STADI26.5.2018 10:30 BEŞTELSİZ - BAKIRKÖYSPOR 2 2
17. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA27.5.2018 13:30 BAKIRKÖYSPOR - BAKIRKÖY ASLAN 6 0
18. HaftaMERKEZEFENDİ STADI2.6.2018 13:30 DAMLASPOR - BAKIRKÖYSPOR 4 0
19. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.6.2018 15:00 BAKIRKÖYSPOR - OSMANİYE İSTİKLAL 5 1
20. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.6.2018 15:00 BAKIRKÖYSPOR - MERKEZEFENDİ 4 3
21. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.6.2018 12:00 THY - BAKIRKÖYSPOR 0 2
22. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10.6.2018 09:30 BAKIRKÖYSPOR - TELSİZ 10 0
U14/A
     11.GRUP
1. HaftaİFA SAHASI17.9.2017 11:30 İKİTELLİ - BAKIRKÖYSPOR 1 5
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.9.2017 10:00 BAKIRKÖYSPOR - ZARA EKİNLİ 1 3
3. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI1.10.2017 13:30 BEŞYÜZEVLER - BAKIRKÖYSPOR 1 0
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA15.10.2017 10:30 BAKIRKÖYSPOR - GÜNYAMAÇ 2 1
6. HaftaKOCASİNAN SAHASI21.10.2017 10:30 KOCASİNAN - BAKIRKÖYSPOR 2 0
7. HaftaİFA SAHASI29.10.2017 12:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜNGÖRENSPOR 1 0
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA4.11.2017 16:30 BAKIRKÖYSPOR - İKİTELLİ 1 2
9. HaftaZARA EKİNLİ STADI12.11.2017 12:00 ZARA EKİNLİ - BAKIRKÖYSPOR 3 2
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.11.2017 11:00 BAKIRKÖYSPOR - BEŞYÜZEVLER 2 0
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI2.12.2017 13:30 GÜNYAMAÇ - BAKIRKÖYSPOR 1 5
13. HaftaSEYİT ATEŞ STADI10.12.2017 13:00 BAKIRKÖYSPOR - KOCASİNAN 0 2
14. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI16.12.2017 09:00 GÜNGÖRENSPOR - BAKIRKÖYSPOR 3 2
U15/A
     5.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.1.2018 16:30 BAKIRKÖYSPOR - Y.GÜNEŞ 10 0
2. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ13.1.2018 14:30 SULTANGAZİ - BAKIRKÖYSPOR 1 0
3. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI21.1.2018 11:00 K.K.BEKİR MEVLANA - BAKIRKÖYSPOR 1 1
4. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA24.1.2018 13:30 BAKIRKÖYSPOR - EYÜP ÇIRÇIR İMAR 0 2
5. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI27.1.2018 13:30 BEŞYÜZEVLER - BAKIRKÖYSPOR 0 2
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.2.2018 13:30 BAKIRKÖYSPOR - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 3 0
7. HaftaKOCASİNAN SAHASI3.2.2018 10:30 ŞİRİNEVLER - BAKIRKÖYSPOR 2 3
8. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI11.2.2018 09:30 Y.GÜNEŞ - BAKIRKÖYSPOR 0 4
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA17.2.2018 13:30 BAKIRKÖYSPOR - SULTANGAZİ 0 0
10. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI25.2.2018 10:30 BAKIRKÖYSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA 2 3
11. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI3.3.2018 12:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - BAKIRKÖYSPOR 1 2
12. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.3.2018 11:00 BAKIRKÖYSPOR - BEŞYÜZEVLER 1 1
13. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI17.3.2018 14:30 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - BAKIRKÖYSPOR 1 7
14. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.3.2018 09:30 BAKIRKÖYSPOR - ŞİRİNEVLER 3 1
U16/B
     9.GRUP
1. HaftaMERKEZEFENDİ STADI24.9.2017 10:30 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖYSPOR 2 0
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA30.9.2017 13:30 BAKIRKÖYSPOR - LEVENT 2 1
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.10.2017 12:00 BAKIRKÖYSPOR - ATIŞALANI 1 1
4. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI14.10.2017 12:30 RUMELİ İDMANYURDU - BAKIRKÖYSPOR 0 5
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.10.2017 13:30 BAKIRKÖYSPOR - YILDIZ KANARYALAR 0 0
6. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI28.10.2017 11:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAKIRKÖYSPOR 3 1
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA5.11.2017 09:30 BAKIRKÖYSPOR - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR 7 0
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.11.2017 09:30 BAKIRKÖYSPOR - MERKEZEFENDİ 2 3
9. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI19.11.2017 15:00 LEVENT - BAKIRKÖYSPOR 0 5
10. HaftaİBB ESENLER STADI25.11.2017 13:30 ATIŞALANI - BAKIRKÖYSPOR 2 2
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.12.2017 13:00 BAKIRKÖYSPOR - RUMELİ İDMANYURDU 3 0(H)
12. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI9.12.2017 14:30 YILDIZ KANARYALAR - BAKIRKÖYSPOR 2 3
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA17.12.2017 09:00 BAKIRKÖYSPOR - BAYRAMPAŞA TEKNİK 2 2
14. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI24.12.2017 12:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - BAKIRKÖYSPOR 0 8
U17/B
     19.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ10.3.2018 15:00 İSTANBUL BULANCAK - BAKIRKÖYSPOR 0 4
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.3.2018 11:00 BAKIRKÖYSPOR - ZEYTİNBURNU ZAFER 12 0
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA24.3.2018 14:00 BAKIRKÖYSPOR - HAMİDİYESPOR 2 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI31.3.2018 13:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - BAKIRKÖYSPOR 1 2
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.4.2018 16:00 BAKIRKÖYSPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 3 3
6. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI14.4.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - BAKIRKÖYSPOR 1 5
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA28.4.2018 16:00 BAKIRKÖYSPOR - İSTANBUL BULANCAK 4 0
9. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI6.5.2018 13:00 ZEYTİNBURNU ZAFER - BAKIRKÖYSPOR 0 8
10. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI12.5.2018 14:00 HAMİDİYESPOR - BAKIRKÖYSPOR 1 4
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA20.5.2018 16:00 BAKIRKÖYSPOR - ÇELİKTEPE ÜMİT 10 0
12. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ26.5.2018 17:00 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - BAKIRKÖYSPOR 5 1
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.6.2018 17:00 BAKIRKÖYSPOR - NURTEPE GÜNEYYILDIZI 3 0
14. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI9.6.2018 17:00 TOZKOPARAN BİRLİK - BAKIRKÖYSPOR 1 7
U19/1.Ligi
     15.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.12.2017 12:30 BAKIRKÖYSPOR - SULTANMURAT 4 1
2. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI31.12.2017 10:45 İSTANBUL BAFRA - BAKIRKÖYSPOR 2 2
4. HaftaMERKEZEFENDİ STADI11.1.2018 13:00 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖYSPOR 4 2
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA20.1.2018 12:30 BAKIRKÖYSPOR - SULTANGAZİ 1 3
7. HaftaBEYOĞLU STADI25.1.2018 11:00 HASKÖY - BAKIRKÖYSPOR 0 4
8. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI28.1.2018 15:00 SULTANMURAT - BAKIRKÖYSPOR 0 4
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.2.2018 14:30 BAKIRKÖYSPOR - İSTANBUL BAFRA 3 2
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA14.2.2018 15:00 BAKIRKÖYSPOR - MERKEZEFENDİ 2 6
13. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ25.2.2018 16:30 SULTANGAZİ - BAKIRKÖYSPOR 4 3
14. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.3.2018 13:00 BAKIRKÖYSPOR - HASKÖY 3 0(H)