BAKIRKÖY
 


Klüp Renkleri :
BAKIRKÖY
BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ (166)
DR. KEMAL NACİ EKŞİ
5336493947
İSTANBUL
BAKIRKÖY
ATAKÖY 3.KISIM RİO DE JENERIO CAD. NO 13/8

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

SAL KLASMAN GRUBU
     B GRUBU
2. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI18.2.2017 15:30 BAKIRKÖY - ORTAKÖY 2 0
3. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI26.2.2017 15:30 BEYKOZ 1908 - BAKIRKÖY 2 1
4. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU4.3.2017 15:30 BAKIRKÖY - KUŞTEPE 1 2
5. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU12.3.2017 16:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - BAKIRKÖY 1 0
6. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI18.3.2017 16:00 BAKIRKÖY - ÇIKSALIN 1 2
7. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI26.3.2017 16:00 BAKIRKÖY - HASKÖY 0 1
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.4.2017 16:00 YEŞİLKÖY - BAKIRKÖY 3 1
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.4.2017 16:00 BAKIRKÖY - İSTANBULSPOR KULÜBÜ 1 3
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10.9.2016 17:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE 5 1
2. HaftaDOLAYOBA SAHASI17.9.2016 16:00 DOLAYOBA - BAKIRKÖY 3 3
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.9.2016 16:00 BAKIRKÖY - MAHMUTBEY 4 0
4. HaftaORTAÇEŞME SAHASI1.10.2016 15:00 ORTAÇEŞME - BAKIRKÖY 0 2
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.10.2016 15:00 BAKIRKÖY - BOSTANCI 2 0
6. HaftaSELİMİYE STADI15.10.2016 15:00 SELİMİYE - BAKIRKÖY 0 1
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - SULTANBEYLİ 2 2
9. HaftaNAMIK SEVİK STADI3.11.2016 15:00 VARDAR - BAKIRKÖY 2 3
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - ÖMERLİ KÖYÜ 1 1
14. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.12.2016 10:30 MAHMUTBEY - BAKIRKÖY 3 1
15. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.12.2016 15:00 BAKIRKÖY - ORTAÇEŞME 1 1
16. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.12.2016 15:00 BOSTANCI - BAKIRKÖY 0 2
18. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI24.12.2016 15:00 SULTANBEYLİ - BAKIRKÖY 1 1
20. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - VARDAR 1 0
21. HaftaHADIMKÖY SAHASI7.1.2017 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - BAKIRKÖY 0 1
21. HaftaHADIMKÖY SAHASI21.1.2017 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - BAKIRKÖY 0 1
22. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA29.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKKÖY 0 2
U11 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI1.4.2017 14:00 BAKIRKÖY - AKYEL SPOR
2. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI8.4.2017 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAKIRKÖY
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI15.4.2017 09:00 BAKIRKÖY 1903 - BAKIRKÖY
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI23.4.2017 11:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY ASLAN
5. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI29.4.2017 12:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - BAKIRKÖY
U12 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI15.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - 1907 A.Ç.ÇEŞME
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI29.10.2016 13:00 BAKIRKÖY 1903 - BAKIRKÖY
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI6.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY ASLAN
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI4.12.2016 09:00 BAKIRKÖY - OSMANİYE İSTİKLAL
9. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI11.12.2016 12:00 Z.YILDIZ - BAKIRKÖY
11. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI24.12.2016 09:00 Y.GÜNEŞ - BAKIRKÖY
U13 Ligi
     9.GRUP
1. HaftaİFA SAHASI19.3.2017 14:30 BAKIRKÖY - MERKEZEFENDİ 5 1
2. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI26.3.2017 10:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BAKIRKÖY 1 4
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.4.2017 09:00 BAKIRKÖY - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 2 1
4. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI2.4.2017 11:00 CENNET BARBAROS - BAKIRKÖY 0 0
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.4.2017 09:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE 1 1
6. HaftaİFA SAHASI15.4.2017 13:30 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - BAKIRKÖY 0 3
7. HaftaMERKEZEFENDİ STADI17.4.2017 09:00 EROĞLU - BAKIRKÖY 0 2
7. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI22.4.2017 14:00 EROĞLU - BAKIRKÖY 0 2
8. HaftaMERKEZEFENDİ STADI23.4.2017 09:00 MERKEZEFENDİ - BAKIRKÖY 0 2
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA29.4.2017 14:30 BAKIRKÖY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
U14/A
     16.GRUP
1. HaftaMERKEZEFENDİ STADI24.12.2016 11:00 BATI TRAKYA - BAKIRKÖY 3 6
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA26.1.2017 15:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL TRABZON 5 0
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.1.2017 13:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL TRABZON 5 0
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI7.1.2017 15:00 ŞİRİNTEPE - BAKIRKÖY 1 5
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI21.1.2017 11:00 ŞİRİNTEPE - BAKIRKÖY 1 5
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA31.1.2017 11:00 BAKIRKÖY - EROKSPOR 0 1
6. HaftaKANARYA SAHASI4.2.2017 10:30 KANARYA AZİM - BAKIRKÖY 0 7
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.2.2017 15:00 BAKIRKÖY - FATİH SULTAN MEHMET 2 0
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI12.2.2017 10:30 BAKIRKÖY - BATI TRAKYA 0 1
9. HaftaİFA SAHASI18.2.2017 11:00 İSTANBUL TRABZON - BAKIRKÖY 0 3
10. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI26.2.2017 12:30 BAKIRKÖY - ŞİRİNTEPE 4 3
10. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI26.2.2017 12:30 BAKIRKÖY - ŞİRİNTEPE 4 3
12. HaftaEROKSPOR TESİSLERİ4.3.2017 13:30 EROKSPOR - BAKIRKÖY 2 0
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.3.2017 11:00 BAKIRKÖY - KANARYA AZİM 3 0(H)
14. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI12.3.2017 16:00 FATİH SULTAN MEHMET - BAKIRKÖY 0 1
U15/A
     6.GRUP
1. HaftaGAZİOSMANPAŞA STADI25.9.2016 14:00 GAZİOSMANPAŞA - BAKIRKÖY 1 1
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE 2 2
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA9.10.2016 09:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY GENÇLİK 3 0
4. HaftaNAMIK SEVİK STADI15.10.2016 09:30 FATİH YAYLA - BAKIRKÖY 4 3
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA20.10.2016 16:00 BAKIRKÖY - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 2 2
6. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI23.10.2016 10:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - BAKIRKÖY 0 3
7. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI29.10.2016 10:00 BAKIRKÖY - ESENLER 0 3
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.11.2016 09:30 BAKIRKÖY - GAZİOSMANPAŞA 2 3
12. HaftaHALKALI ETAP STADI4.12.2016 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAKIRKÖY 2 1
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL GÜNGÖREN 1 2
U16/B
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.1.2017 09:00 BAKIRKÖY - GÜRZAFER 8 1
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.1.2017 09:00 BAKIRKÖY - GÜRZAFER 8 1
2. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI25.1.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR SPOR - BAKIRKÖY 0 3
3. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI28.1.2017 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - BAKIRKÖY 2 3
4. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA2.2.2017 13:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL ATAKENT 4 0
5. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI5.2.2017 15:00 K.K.BEKİR MEVLANA - BAKIRKÖY 4 1
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.2.2017 11:00 BAKIRKÖY - AVCILAR 1903 SPOR 6 0
7. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI19.2.2017 12:00 KARTALTEPE - BAKIRKÖY 0 3
8. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI22.2.2017 11:30 GÜRZAFER - BAKIRKÖY 3 6
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.2.2017 09:30 BAKIRKÖY - BAHÇEŞEHİR SPOR 6 0
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA5.3.2017 09:00 BAKIRKÖY - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 3 1
11. HaftaKANARYA SAHASI11.3.2017 09:30 İSTANBUL ATAKENT - BAKIRKÖY 2 5
12. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA29.3.2017 14:00 BAKIRKÖY - K.K.BEKİR MEVLANA 0 1
12. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA19.3.2017 09:00 BAKIRKÖY - K.K.BEKİR MEVLANA 0 1
13. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU22.3.2017 16:00 AVCILAR 1903 SPOR - BAKIRKÖY 1 7
14. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI25.3.2017 16:00 BAKIRKÖY - KARTALTEPE 1 1
U17/A
     14.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - FERİKÖY 0 3
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI16.10.2016 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BAKIRKÖY 2 1
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 1 1
4. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI30.10.2016 13:00 İKİNCİ NESİL - BAKIRKÖY 1 3
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA2.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 0 7
6. HaftaALİBEYKÖY STADI5.11.2016 09:00 ALİBEYKÖYSPOR - BAKIRKÖY 0 3
10. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ3.12.2016 11:00 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - BAKIRKÖY 3 2
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - İKİNCİ NESİL 5 1
13. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.12.2016 11:00 BAKIRKÖY - ALİBEYKÖYSPOR 2 0
14. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI31.12.2016 12:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - BAKIRKÖY 4 2
U19/1.Ligi
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.2.2017 13:00 BAKIRKÖY - İSTANBUL GÜMÜŞHANE 3 0
2. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI4.2.2017 15:30 İSTANBULSPOR KULÜBÜ - BAKIRKÖY 0 0
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA12.2.2017 12:00 BAKIRKÖY - HALKALI TAŞTEPE 2 2
4. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI15.2.2017 15:00 S.KARTAL - BAKIRKÖY 4 2
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.2.2017 15:00 BAKIRKÖY - SELVİSPOR 2 1
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA26.2.2017 09:00 BAKIRKÖY - DİKİLİTAŞ 2 4
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA4.3.2017 09:00 BAKIRKÖY - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 4 3
8. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI11.3.2017 13:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - BAKIRKÖY 2 0
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA15.3.2017 16:00 BAKIRKÖY - İSTANBULSPOR KULÜBÜ 0 2
10. HaftaKANARYA SAHASI18.3.2017 10:30 HALKALI TAŞTEPE - BAKIRKÖY 3 3
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.3.2017 11:00 BAKIRKÖY - S.KARTAL 0 2
12. HaftaMERKEZEFENDİ STADI2.4.2017 14:30 SELVİSPOR - BAKIRKÖY 0 0
13. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI6.4.2017 16:00 DİKİLİTAŞ - BAKIRKÖY 2 6
14. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI9.4.2017 10:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAKIRKÖY 0(H) 3