BAHÇELİEVLER
 


Klüp Renkleri :
BAHÇELİEVLER
BAHÇELİEVLER SPOR KULÜBÜ
CİHAN KİLERCİ
5356159338
2125559144
İSTANBUL
BAHÇELİEVLER
TALATPAŞA CAD. HAREKAT ORDUSU SOK. NO:11

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     8.GRUP
1. HaftaKOCASİNAN SAHASI1.10.2016 13:00 BAHÇELİEVLER - KİLYOS 0 1
2. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHDİ SANCAK SAHASI9.10.2016 15:00 SANAYİ MAHALLESİ - BAHÇELİEVLER 1 1
3. HaftaKOCASİNAN SAHASI15.10.2016 13:00 BAHÇELİEVLER - ŞİŞLİ YAYLA 3 1
4. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI23.10.2016 15:00 GÜLTEPE - BAHÇELİEVLER 0 0
5. HaftaKOCASİNAN SAHASI29.10.2016 13:00 BAHÇELİEVLER - CERRAHPAŞA 1 5
6. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI6.11.2016 15:00 Z.YILDIZ - BAHÇELİEVLER 1 1
7. HaftaKOCASİNAN SAHASI9.11.2016 15:00 BAHÇELİEVLER - ESENLER 1 1
11. HaftaKOCASİNAN SAHASI4.12.2016 13:00 BAHÇELİEVLER - SANAYİ MAHALLESİ 4 2
12. HaftaFERİKÖY STADI10.12.2016 13:00 ŞİŞLİ YAYLA - BAHÇELİEVLER 0 0
13. HaftaKOCASİNAN SAHASI15.12.2016 15:00 BAHÇELİEVLER - GÜLTEPE 1 0
15. HaftaKOCASİNAN SAHASI24.12.2016 15:00 BAHÇELİEVLER - Z.YILDIZ 5 2
16. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI1.1.2017 13:00 ESENLER - BAHÇELİEVLER 2 3
17. HaftaKOCASİNAN SAHASI21.1.2017 13:00 BAHÇELİEVLER - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 2 4
17. HaftaKOCASİNAN SAHASI7.1.2017 13:00 BAHÇELİEVLER - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 2 4
18. HaftaHALKALI ETAP STADI29.1.2017 15:00 İSTANBUL TRABZON - BAHÇELİEVLER 0 1
U11 Ligi
     12.GRUP
1. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ1.4.2017 14:00 BAHÇELİEVLER - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
2. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ9.4.2017 14:00 İSTANBUL SİNOP - BAHÇELİEVLER
3. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ15.4.2017 16:00 BAHÇELİEVLER - İSTANBUL BALKAN SPOR
4. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ22.4.2017 14:00 SİYAVUŞPAŞA - BAHÇELİEVLER
5. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ23.4.2017 16:00 BAHÇELİEVLER - İSTANBUL ÜNYE
6. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ29.4.2017 13:00 ŞİRİNEVLER - BAHÇELİEVLER
U12 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ16.10.2016 14:00 BAHÇELİEVLER - SİYAVUŞPAŞA
2. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ23.10.2016 12:00 İSTANBUL ARTVİN - BAHÇELİEVLER
3. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ29.10.2016 13:00 BAHÇELİEVLER - BAHÇELİEVLER ÇINAR
4. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ6.11.2016 15:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇELİEVLER
9. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ11.12.2016 12:00 YENİBOSNA - BAHÇELİEVLER
U13 Ligi
     16.GRUP
1. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI18.3.2017 10:30 ESENLER - BAHÇELİEVLER 9 0
2. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI26.3.2017 12:00 BAHÇELİEVLER - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK 0 3
3. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI1.4.2017 11:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAHÇELİEVLER 3 0
4. HaftaKOCASİNAN SAHASI2.4.2017 10:30 BAHÇELİEVLER - 1907 A.Ç.ÇEŞME 1 10
5. HaftaHALKALI ETAP STADI8.4.2017 14:30 ATAKENT 2015 - BAHÇELİEVLER 3 0
6. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI15.4.2017 12:30 ALBAYRAK - BAHÇELİEVLER 10 1
7. HaftaKOCASİNAN SAHASI17.4.2017 17:00 BAHÇELİEVLER - İSTANBUL BULANCAK 0 4
7. HaftaKOCASİNAN SAHASI22.4.2017 17:00 BAHÇELİEVLER - İSTANBUL BULANCAK 0 4
8. HaftaKOCASİNAN SAHASI27.4.2017 17:00 BAHÇELİEVLER - ESENLER 0 9
9. HaftaİFA SAHASI30.4.2017 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - BAHÇELİEVLER
U15/B
     10.GRUP
1. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI25.9.2016 10:00 MURATPAŞA - BAHÇELİEVLER 3 0(H)
2. HaftaKOCASİNAN SAHASI1.10.2016 11:00 BAHÇELİEVLER - İSTANBUL BAFRA 0(H) 3