BAHÇEKÖY
 


Klüp Renkleri :
BAHÇEKÖY
BAHÇEKÖY SPOR KULÜBÜ
SERDAR TAŞKINSOY
2122263393
2122263394
İSTANBUL
SARIYER
BAHÇEKÖY YENİ MAH. ASMA SOK. NO:10

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     9.GRUP
1. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI2.10.2016 15:00 BAHÇEKÖY - ŞEHREMİNİ 3 0
2. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI8.10.2016 15:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAHÇEKÖY 0 1
3. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI16.10.2016 15:00 BAHÇEKÖY - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 1 2
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI22.10.2016 15:00 ŞAFAK 76 - BAHÇEKÖY 2 4
5. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI30.10.2016 15:00 BAHÇEKÖY - EROĞLU 5 0
6. HaftaNAMIK SEVİK STADI5.11.2016 13:00 ÇAPA - BAHÇEKÖY 4 1
7. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI10.11.2016 15:00 BAHÇEKÖY - GÜNYAMAÇ 6 1
11. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI3.12.2016 15:00 BAHÇEKÖY - BAYRAMPAŞA TEKNİK 1 1
12. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI11.12.2016 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - BAHÇEKÖY 0 0
13. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI14.12.2016 15:00 BAHÇEKÖY - ŞAFAK 76 5 0
15. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI25.12.2016 15:00 BAHÇEKÖY - ÇAPA 1 1
16. HaftaGÖKTÜRK SAHASI31.12.2016 13:00 GÜNYAMAÇ - BAHÇEKÖY 2 6
18. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI28.1.2017 15:00 BAHÇEKÖY - CEYLANSPOR 7 3
U14/B
     11.GRUP
1. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU25.12.2016 13:00 DENİZKÖŞKLER - BAHÇEKÖY 0 8
2. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI25.1.2017 15:00 BAHÇEKÖY - KISIRKAYA 4 0
2. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI31.12.2016 11:00 BAHÇEKÖY - KISIRKAYA 4 0
3. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI8.1.2017 09:30 SEFAKÖY - BAHÇEKÖY 0 2
3. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI22.1.2017 11:30 SEFAKÖY - BAHÇEKÖY 0 2
4. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI28.1.2017 13:00 BAHÇEKÖY - ZEYTİNBURNU ZAFER 4 4
5. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI2.2.2017 11:00 ALTINASLAR - BAHÇEKÖY 0 9
6. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI5.2.2017 15:00 BAHÇEKÖY - YENİBOSNA 1 2
7. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI8.2.2017 10:00 SARIYER F.S.M. - BAHÇEKÖY 3 2
8. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI11.2.2017 12:00 BAHÇEKÖY - DENİZKÖŞKLER 11 3
9. HaftaEYÜP KARADOLAP SAHASI19.2.2017 12:00 KISIRKAYA - BAHÇEKÖY 1 1
10. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI25.2.2017 15:00 BAHÇEKÖY - SEFAKÖY
11. HaftaMERKEZEFENDİ STADI2.3.2017 13:00 ZEYTİNBURNU ZAFER - BAHÇEKÖY
11. HaftaMERKEZEFENDİ STADI2.3.2017 13:00 ZEYTİNBURNU ZAFER - BAHÇEKÖY
U17/B
     3.GRUP
1. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI9.10.2016 14:30 BAHÇEKÖY - GÜZELTEPE 0 5
2. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU15.10.2016 13:00 M.KEMALPAŞA - BAHÇEKÖY 3 1
3. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI20.10.2016 16:00 BAHÇEKÖY - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 1 4
4. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ23.10.2016 13:00 ESENTEPE ADIYAMAN - BAHÇEKÖY 1 4
5. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI29.10.2016 11:00 BAHÇEKÖY - YEŞİLPINAR 1 4
7. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI6.11.2016 13:00 BAHÇEKÖY - BAYRAMPAŞA TEKNİK 2 6
12. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI4.12.2016 11:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - BAHÇEKÖY 4 2
13. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI10.12.2016 15:00 BAHÇEKÖY - ESENTEPE ADIYAMAN 2 0
16. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI24.12.2016 13:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAHÇEKÖY 5 3
18. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI12.1.2017 15:00 BAHÇEKÖY - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 3 5
18. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI24.1.2017 15:00 BAHÇEKÖY - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 3 5