BAĞLARBAŞI
 


Klüp Renkleri :
BAĞLARBAŞI
BAĞLARBAŞI
HASAN ÖNCÜ
2163413788
2164953185
İSTANBUL
ÜSKÜDAR
SELAMİALİ MAH. SU DEPOSU ÇIKMAZ SK. NO:5/2

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     8.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.9.2016 16:30 BAĞLARBAŞI - BEYKOZ 1908 1 2
2. HaftaÇATALCA STADI17.9.2016 16:00 ÇATALCA ÖZNAKKAŞ - BAĞLARBAŞI 0 7
3. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.9.2016 16:00 BAĞLARBAŞI - FERİKÖY 0 1
4. HaftaNAMIK SEVİK STADI1.10.2016 15:00 İSTANBUL KONYA - BAĞLARBAŞI 1 1
5. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI9.10.2016 13:00 BAĞLARBAŞI - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 1 3
6. HaftaKOCASİNAN SAHASI15.10.2016 15:00 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - BAĞLARBAŞI 1 9
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI23.10.2016 14:00 BAĞLARBAŞI - AVCILAR BELEDİYE 2 1
8. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI29.10.2016 15:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - BAĞLARBAŞI 7 2
9. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI6.11.2016 15:00 BAĞLARBAŞI - SİİRT İST.Y.SELİM 1 1
12. HaftaFERİKÖY STADI4.12.2016 14:00 FERİKÖY - BAĞLARBAŞI 1 0
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.12.2016 13:00 BAĞLARBAŞI - İSTANBUL KONYA 4 0
15. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI24.12.2016 13:00 BAĞLARBAŞI - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE 6 1
16. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU1.1.2017 15:00 AVCILAR BELEDİYE - BAĞLARBAŞI 2 1
17. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI7.1.2017 15:00 BAĞLARBAŞI - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 10 3
17. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI21.1.2017 15:00 BAĞLARBAŞI - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 10 3
18. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI28.1.2017 13:00 SİİRT İST.Y.SELİM - BAĞLARBAŞI 4 8
U12 Ligi
     27.GRUP
1. HaftaSELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ15.10.2016 12:00 LİBADE - BAĞLARBAŞI
2. HaftaSELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ22.10.2016 15:00 BAĞLARBAŞI - KOŞUYOLU
3. HaftaSELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ30.10.2016 11:00 VALİDE TAYFUN - BAĞLARBAŞI
4. HaftaKARABEKİR SAHASI6.11.2016 16:00 BAĞLARBAŞI - ÇENGELKÖY
8. HaftaSELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ3.12.2016 15:00 BAĞLARBAŞI - ÜSKÜDAR SALACAK
U14/A
     20.GRUP
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI1.1.2017 11:00 BAĞLARBAŞI - İDEALTEPESPOR 8 0
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI26.1.2017 11:00 BAĞLARBAŞI - İDEALTEPESPOR 8 0
4. HaftaDUDULLU STADI29.1.2017 16:30 BAĞLARBAŞI - SOĞANLIK 3 0
5. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI31.1.2017 13:00 BEYKOZ 1908 - BAĞLARBAŞI 1 0
6. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI4.2.2017 12:00 BAĞLARBAŞI - İSTANBUL SAHİL SPOR 6 0
7. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI9.2.2017 15:00 SULTANBEYLİ - BAĞLARBAŞI 0 2
9. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI18.2.2017 16:00 İDEALTEPESPOR - BAĞLARBAŞI 0 9
11. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI1.3.2017 12:00 SOĞANLIK - BAĞLARBAŞI
11. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI1.3.2017 12:00 SOĞANLIK - BAĞLARBAŞI
U15/A
     18.GRUP
1. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI25.9.2016 14:00 İSTANBUL ALTINORDU - BAĞLARBAŞI 0 7
2. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI1.10.2016 14:00 BAĞLARBAŞI - ÇAMLICASPOR 3 0
3. HaftaDUDULLU STADI9.10.2016 13:30 DUDULLU - BAĞLARBAŞI 1 3
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI12.10.2016 13:00 BAĞLARBAŞI - ÇUBUKLU 5 0
6. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI20.10.2016 14:30 BOSTANCI - BAĞLARBAŞI 0 10
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI23.10.2016 10:30 BAĞLARBAŞI - BAŞIBÜYÜKSPOR 9 2
8. HaftaDOLAYOBA SAHASI29.10.2016 13:00 DOLAYOBA - BAĞLARBAŞI 0 4
9. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI3.11.2016 15:00 BAĞLARBAŞI - PENDİK ESENYALI 1 0
10. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI6.11.2016 13:30 BAĞLARBAŞI - İSTANBUL ALTINORDU 2 1
15. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI4.12.2016 11:00 BAĞLARBAŞI - BOSTANCI 11 0
16. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI10.12.2016 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - BAĞLARBAŞI 1 1
17. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI15.12.2016 12:00 BAĞLARBAŞI - DOLAYOBA 4 0
U16/A
     14.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI22.1.2017 15:00 BAĞLARBAŞI - ÖZATAŞEHİR 7 1
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI8.1.2017 14:30 BAĞLARBAŞI - ÖZATAŞEHİR 7 1
3. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI28.1.2017 15:00 BEYKOZ 1908 - BAĞLARBAŞI 4 1
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI2.2.2017 15:00 BAĞLARBAŞI - ÇAMLICASPOR 4 1
5. HaftaORTAÇEŞME SAHASI5.2.2017 15:00 ÇUBUKLU - BAĞLARBAŞI 1 3
6. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI8.2.2017 15:00 BAĞLARBAŞI - DUDULLU 5 2
7. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI11.2.2017 13:30 İDEALTEPESPOR - BAĞLARBAŞI 1 2
8. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI19.2.2017 16:30 BAĞLARBAŞI - ÇENGELKÖY 1 2
9. HaftaÇAKMAK SAHASI22.2.2017 15:30 İSTANBUL ATAŞEHİR - BAĞLARBAŞI 2 6
10. HaftaÇAKMAK SAHASI25.2.2017 12:00 ÖZATAŞEHİR - BAĞLARBAŞI
U17/A
     22.GRUP
1. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI8.10.2016 16:00 K.BULVARSPOR - BAĞLARBAŞI 1 0
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI16.10.2016 13:00 BAĞLARBAŞI - ORTAÇEŞME 3 0
3. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI22.10.2016 13:30 KARTAL YUVASI - BAĞLARBAŞI 0 6
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI30.10.2016 13:00 BAĞLARBAŞI - CEVİZLİ ANADOLU 6 1
5. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI2.11.2016 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - BAĞLARBAŞI 0 3
6. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI5.11.2016 15:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BAĞLARBAŞI 0 2
10. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI3.12.2016 13:00 BAĞLARBAŞI - KARTAL YUVASI 4 0
11. HaftaKARTAL 75. YIL SAHASI11.12.2016 15:00 CEVİZLİ ANADOLU - BAĞLARBAŞI 1 1
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.12.2016 10:30 BAĞLARBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 0
14. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI31.12.2016 15:00 İDEALTEPESPOR - BAĞLARBAŞI 3 7
U19/1.Ligi
     20.GRUP
1. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI1.2.2017 13:00 CEVİZLİ ANADOLU - BAĞLARBAŞI 0 2
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI4.2.2017 15:00 BAĞLARBAŞI - FERAHSPOR 10 0
3. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI12.2.2017 13:30 BAĞLARBAŞI - PENDİK DOĞAN 5 1
4. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI15.2.2017 13:00 MALTEPE BELEDİYE - BAĞLARBAŞI 2 10
5. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI18.2.2017 15:00 BAĞLARBAŞI - ÇAMLICASPOR 2 0
6. HaftaORTAÇEŞME SAHASI26.2.2017 11:00 ÇENGELKÖY - BAĞLARBAŞI