BAĞCILAR EĞİTİM
 


Klüp Renkleri :
BAĞCILAR EĞİTİM
BAĞCILAR EĞİTİM SPOR
RIFAT ABAYLI
2126514444
2124892983
İSTANBUL
BAĞCILAR
BARBAROS MAH. 12/4 SOK. NO:9

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     16.GRUP
1. HaftaCFS HALI SAHA1.4.2017 12:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR ASİL KARTAL
2. HaftaCFS HALI SAHA8.4.2017 10:00 ATAKENT GELİŞİM - BAĞCILAR EĞİTİM
3. HaftaCFS HALI SAHA17.4.2017 09:00 BAĞCILAR EVREN - BAĞCILAR EĞİTİM
3. HaftaCFS HALI SAHA22.4.2017 09:00 BAĞCILAR EVREN - BAĞCILAR EĞİTİM
4. HaftaCFS HALI SAHA23.4.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
5. HaftaCFS HALI SAHA29.4.2017 13:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR EĞİTİM
6. HaftaCFS HALI SAHA30.4.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - CFS BAĞCILAR
U12 Ligi
     3.GRUP
1. HaftaCFS HALI SAHA15.10.2016 12:00 BAĞCILAR EĞİTİM - ÇAĞRIM MARMARA 1907
2. HaftaCFS HALI SAHA23.10.2016 11:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR EĞİTİM
3. HaftaCFS HALI SAHA29.10.2016 10:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR EVREN
4. HaftaCFS HALI SAHA6.11.2016 11:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR EĞİTİM
9. HaftaCFS HALI SAHA10.12.2016 09:00 İSTANBUL BULANCAK - BAĞCILAR EĞİTİM
U13 Ligi
     12.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI19.3.2017 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - MURATPAŞA 3 2
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI25.3.2017 09:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR EĞİTİM 4 0
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.4.2017 10:30 BAĞCILAR EĞİTİM - TELSİZ 6 0
4. HaftaTAŞOLUK STADI2.4.2017 11:30 ASLAN YUVASI - BAĞCILAR EĞİTİM 3 1
5. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI8.4.2017 18:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAĞCILAR EĞİTİM 0 0
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15.4.2017 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - İSTANBUL ARTVİN 2 1
7. HaftaMERKEZEFENDİ STADI17.4.2017 12:00 Y.GÜNEŞ - BAĞCILAR EĞİTİM 4 0
7. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI22.4.2017 11:00 Y.GÜNEŞ - BAĞCILAR EĞİTİM 4 0
8. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI23.4.2017 10:30 MURATPAŞA - BAĞCILAR EĞİTİM 2 3
9. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI30.4.2017 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR ORDU
U14/A
     10.GRUP
1. HaftaNAMIK SEVİK STADI24.12.2016 11:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - BAĞCILAR EĞİTİM 2 7
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.1.2017 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - BALAT YEŞİLOVA 8 0
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.1.2017 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - BALAT YEŞİLOVA 8 0
3. HaftaHALKALI ETAP STADI7.1.2017 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAĞCILAR EĞİTİM 6 5
3. HaftaHALKALI ETAP STADI21.1.2017 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAĞCILAR EĞİTİM 6 5
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI29.1.2017 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - ATAKENT 2015 4 0
5. HaftaZARA EKİNLİ STADI31.1.2017 15:00 ZARA EKİNLİ - BAĞCILAR EĞİTİM 0 0
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.2.2017 17:00 BAĞCILAR EĞİTİM - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 1 0
7. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI9.2.2017 15:00 YENİ ÖZKARTAL - BAĞCILAR EĞİTİM 3 6
8. HaftaİFA SAHASI12.2.2017 13:30 BAĞCILAR EĞİTİM - KOCAMUSTAFAPAŞA 3 1
10. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI26.2.2017 17:00 BAĞCILAR EĞİTİM - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 3 1
11. HaftaKANARYA SAHASI1.3.2017 13:00 ATAKENT 2015 - BAĞCILAR EĞİTİM 0(H) 3
12. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI4.3.2017 10:30 BAĞCILAR EĞİTİM - ZARA EKİNLİ 0 1
13. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ9.3.2017 13:00 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - BAĞCILAR EĞİTİM 2 0
14. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI12.3.2017 12:00 BAĞCILAR EĞİTİM - YENİ ÖZKARTAL 7 0
U15/A
     7.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.9.2016 16:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAHÇELİEVLER ÇINAR 9 0
2. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI2.10.2016 09:00 GÜNGÖRENSPOR - BAĞCILAR EĞİTİM 0 4
3. HaftaKANARYA SAHASI8.10.2016 13:00 BAĞCILAR EĞİTİM - ŞİŞLİ ANADOLU 1 0
4. HaftaİFA SAHASI16.10.2016 09:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - BAĞCILAR EĞİTİM 1 3
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA19.10.2016 16:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAĞCILAR EĞİTİM 0 1
6. HaftaKANARYA SAHASI22.10.2016 09:30 BAĞCILAR EĞİTİM - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 5 0
7. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI30.10.2016 11:00 KARADENİZ - BAĞCILAR EĞİTİM 0 7
8. HaftaKOCASİNAN SAHASI5.11.2016 13:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAĞCILAR EĞİTİM 0 6
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI3.12.2016 11:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAKIRKÖY ASLAN 3 0
13. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI11.12.2016 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAĞCILAR EĞİTİM 1 7