ATAŞEHİR DOĞUŞ
 


Klüp Renkleri :
ATAŞEHİR DOĞUŞ
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR
TUNCAY AKÇA
5326166200
İSTANBUL
ATAŞEHİR
AŞIK VEYSEL MAH. 3056 SOK. NO:20

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     17.GRUP
1. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI2.10.2016 11:00 KARTALGÜCÜ - ATAŞEHİR DOĞUŞ 4 2
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI8.10.2016 11:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÇAKMAKSPOR 0 3
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI22.10.2016 15:00 FİKİRTEPE DUMLUPINAR - ATAŞEHİR DOĞUŞ 3 1
5. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI30.10.2016 15:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - 1923 ESENKENT 2 4
6. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI5.11.2016 13:30 SAPANBAĞLARI - ATAŞEHİR DOĞUŞ 2 1
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.11.2016 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - AYDINLISPOR 2 0
11. HaftaÇAKMAK SAHASI3.12.2016 16:00 ÇAKMAKSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ 0 0
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI14.12.2016 15:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - FİKİRTEPE DUMLUPINAR 2 2
15. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.12.2016 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - SAPANBAĞLARI 3 1
16. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI31.12.2016 13:00 AYDINLISPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ 1 1
U12 Ligi
     28.GRUP
1. HaftaÇENGELKÖY SAHASI15.10.2016 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÖRNEK GENÇLİK
2. HaftaKARABEKİR SAHASI22.10.2016 10:00 ÜNALANSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ
3. HaftaKARABEKİR SAHASI29.10.2016 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ŞİLE YILDIZ
4. HaftaSELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ5.11.2016 13:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATAŞEHİR DOĞUŞ
9. HaftaSELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ11.12.2016 15:00 ÇAKMAKSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ
U14/A
     17.GRUP
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI25.12.2016 15:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÖRNEK GENÇLİK 2 1
2. HaftaSARIGAZİ STADYUMU25.1.2017 15:00 SANCAKTEPE ZİGANA - ATAŞEHİR DOĞUŞ
2. HaftaSARIGAZİ STADYUMU31.12.2016 10:00 SANCAKTEPE ZİGANA - ATAŞEHİR DOĞUŞ
3. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI22.1.2017 11:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - İSTANBUL KARTAL BLD 1 2
3. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI8.1.2017 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - İSTANBUL KARTAL BLD 1 2
U15/B
     15.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI24.9.2016 16:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KÜÇÜKYALI YELKEN 1 7
2. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI2.10.2016 11:00 1923 ESENKENT - ATAŞEHİR DOĞUŞ 2 4
3. HaftaÇAKMAK SAHASI8.10.2016 15:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ORTADAĞSPOR 0 0
5. HaftaŞİLE STADI16.10.2016 15:00 ŞİLE - ATAŞEHİR DOĞUŞ 4 0
6. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI19.10.2016 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - GÜMÜŞSUYU 1 1
7. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI22.10.2016 11:00 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - ATAŞEHİR DOĞUŞ 2 1
8. HaftaÇAKMAK SAHASI30.10.2016 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - FERAHSPOR 0 3
9. HaftaORTAÇEŞME SAHASI2.11.2016 13:00 RÜZGARLIBAHÇE - ATAŞEHİR DOĞUŞ 0 15
10. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI5.11.2016 10:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ATAŞEHİR DOĞUŞ 2 0
15. HaftaORTAÇEŞME SAHASI3.12.2016 10:00 GÜMÜŞSUYU - ATAŞEHİR DOĞUŞ 5 0
16. HaftaDUDULLU STADI11.12.2016 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER 0 3
17. HaftaDUDULLU STADI14.12.2016 15:00 FERAHSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ 4 1
U16/A
     17.GRUP
1. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI7.1.2017 15:00 PENDİKGÜCÜ - ATAŞEHİR DOĞUŞ 3 2
1. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI21.1.2017 15:00 PENDİKGÜCÜ - ATAŞEHİR DOĞUŞ 3 2
2. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI26.1.2017 11:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BOSTANCI
U17/A
     19.GRUP
1. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI9.10.2016 15:00 LİBADE - ATAŞEHİR DOĞUŞ 2 1
2. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI15.10.2016 15:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR ÇAMOLUK 0 3
3. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI20.10.2016 16:00 KURTKÖYSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ 2 1
4. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI23.10.2016 15:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - SANCAKTEPE 1 3
5. HaftaPAŞABAHÇE STADI29.10.2016 13:00 PAŞABAHÇE - ATAŞEHİR DOĞUŞ 5 0
6. HaftaDUDULLU STADI3.11.2016 15:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÇENGELKÖY 2 5
12. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI4.12.2016 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - KURTKÖYSPOR 2 6
13. HaftaSARIGAZİ STADYUMU10.12.2016 12:00 SANCAKTEPE - ATAŞEHİR DOĞUŞ 2 1
17. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI1.1.2017 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - GÜMÜŞSUYU 3 0(H)
18. HaftaKAYNARCA SAHASI27.1.2017 15:00 KAYNARCA - ATAŞEHİR DOĞUŞ
18. HaftaKAYNARCA SAHASI12.1.2017 15:00 KAYNARCA - ATAŞEHİR DOĞUŞ