BAĞCILAR GÜNEŞLİ
 


Klüp Renkleri :
BAĞCILAR GÜNEŞLİ
BAĞCILAR GÜNEŞLİ SPOR
MİTHAT SAYAR
5326331075
2124343536
İSTANBUL
BAĞCILAR
ÇINAR MAH.5/1 SOKAK. NO:8 2.KAT BAĞCILAR

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     5.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI10.9.2016 17:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - KOCASİNAN 1 1
2. HaftaKAYNARCA SAHASI18.9.2016 16:00 TUZLA ŞİFA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 0 1
3. HaftaALİBEYKÖY STADI24.9.2016 14:00 A.PARSELLER - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 0(H) 3
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI2.10.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - KAYNARCA 4 1
5. HaftaGÜRPINAR STADI8.10.2016 15:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 4 2
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI16.10.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - YAHYA KEMAL 1 1
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.10.2016 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 1 2
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI30.10.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - MECİDİYEKÖY 1 1
9. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI5.11.2016 15:00 ÇAYIRBAŞI - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 1 5
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI3.12.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - A.PARSELLER 4 1
13. HaftaKAYNARCA SAHASI11.12.2016 15:00 KAYNARCA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 3 0
15. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI25.12.2016 15:00 YAHYA KEMAL - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 2 1
16. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI31.12.2016 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - OSMANİYE İSTİKLAL 1 6
17. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI8.1.2017 15:00 MECİDİYEKÖY - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 3 1
17. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI22.1.2017 15:00 MECİDİYEKÖY - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 3 1
18. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI28.1.2017 13:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - ÇAYIRBAŞI 5 3
U12 Ligi
     3.GRUP
1. HaftaCFS HALI SAHA15.10.2016 11:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - BAĞCILAR ORDU
U14/A
     13.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.12.2016 09:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 6
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI25.1.2017 10:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TUNASPOR 0 5
2. HaftaKANARYA SAHASI31.12.2016 11:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TUNASPOR 0 5
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI22.1.2017 16:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TÜRK TELEKOMSPOR 0 3
3. HaftaHALKALI ETAP STADI8.1.2017 09:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - TÜRK TELEKOMSPOR 0 3
4. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA28.1.2017 15:00 BAKIRKÖY 1903 - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 6 0
5. HaftaİFA SAHASI2.2.2017 11:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - HAZNEDAR 1 11
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI5.2.2017 13:00 AYAZAĞA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 3 1
7. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.2.2017 13:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 3 0(H)
8. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI11.2.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 6 1
9. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI19.2.2017 15:00 TUNASPOR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 6 0
10. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI25.2.2017 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 7 2
11. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI2.3.2017 13:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - BAKIRKÖY 1903 0 6
12. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI5.3.2017 09:00 HAZNEDAR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 5 0
13. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.3.2017 11:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - AYAZAĞA 3 5
14. HaftaKOCASİNAN SAHASI11.3.2017 14:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 4 2
U16/A
     3.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI7.1.2017 17:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 10 2
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI21.1.2017 17:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 10 2
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI26.1.2017 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - YENİBOSNA 0 6
3. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI29.1.2017 11:00 REŞİTPAŞA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 9 0
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI31.1.2017 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 6 1
5. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI4.2.2017 12:30 GÜNGÖRENSPOR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 9 0
6. HaftaKOCASİNAN SAHASI12.2.2017 11:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 10 1
7. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI18.2.2017 12:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - SÖĞÜTLÜÇEŞME 0 8
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI23.2.2017 11:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - CFS BAĞCILAR 0 11
9. HaftaKOCASİNAN SAHASI26.2.2017 13:30 YENİBOSNA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 8 0
10. HaftaKANARYA SAHASI4.3.2017 13:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - REŞİTPAŞA 0 7
12. HaftaKANARYA SAHASI18.3.2017 12:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - GÜNGÖRENSPOR 0 10
13. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI23.3.2017 17:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - BAHÇELİEVLER SOĞANLI 1 5
14. HaftaİFA SAHASI26.3.2017 10:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 1 3
U19/2.Ligi
     14.GRUP
1. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI8.4.2017 14:00 M.KEMALPAŞA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 3 2
2. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI4.5.2017 14:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - CEYLANSPOR 7 1
2. HaftaSEYİT ATEŞ STADI17.4.2017 12:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - CEYLANSPOR 7 1
3. HaftaEROKSPOR TESİSLERİ23.4.2017 10:00 K.K.BEKİR MEVLANA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 3 2
4. HaftaNAMIK SEVİK STADI29.4.2017 14:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - AKŞEMSETTİN 3 2
5. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ7.5.2017 14:00 ETİLER KARTALSPOR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 1 8
6. HaftaEYÜP KARADOLAP SAHASI13.5.2017 14:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - SİMURG SPOR 5 0
7. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI21.5.2017 12:00 YENİUFUK - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 0 0
8. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI27.5.2017 12:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - YEŞİLKÖY 3 0(H)