BAĞCILAR G.GÜCÜ
 


Klüp Renkleri :
14053
BAĞCILAR G.GÜCÜ
BAĞCILAR GENÇLER GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
AHMET AKDENİZ
İSTANBUL
BAĞCILAR
YILDIZTEPE MAH. 31. SOK. NO:15

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     7.GRUP
1. HaftaNAMIK SEVİK STADI4.2.2018 12:30 ÇELİKSPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ 2 0
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI10.2.2018 12:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - ÇINARALTI SPOR 0 3
3. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI18.2.2018 15:00 SARIGÖL BİRLİK - BAĞCILAR G.GÜCÜ 2 4
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.2.2018 17:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - NİŞANCA GENÇLİK 0 3
5. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ4.3.2018 15:00 BAĞCILAR EVREN - BAĞCILAR G.GÜCÜ 1 2
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI10.3.2018 16:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - BAHÇELİEVLER İ.Y. 1 2
7. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI18.3.2018 18:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - IHLAMURDERE SPOR 2 4
8. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI24.3.2018 17:00 ESENYURT İNCİRTEPE - BAĞCILAR G.GÜCÜ 2 1
9. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.4.2018 14:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - GOP.ŞEMSİPAŞA 3 3
10. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI7.4.2018 13:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - ÇELİKSPOR 3 2
11. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI15.4.2018 16:00 ÇINARALTI SPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ 3 2
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI21.4.2018 12:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - SARIGÖL BİRLİK
U12 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)29.10.2017 16:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - GÜNEŞLİ
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)4.11.2017 16:00 İSTANBUL BULANCAK - BAĞCILAR G.GÜCÜ
3. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)11.11.2017 14:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - RUMELİ İDMANYURDU
4. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)18.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ
5. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)26.11.2017 15:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - BAĞCILAR ASİL KARTAL
6. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)2.12.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR G.GÜCÜ
7. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)10.12.2017 14:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - BAĞCILAR EVREN
8. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)16.12.2017 15:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ
9. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)24.12.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR G.GÜCÜ
10. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)30.12.2017 16:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - CFS BAĞCILAR
11. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)7.1.2018 14:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
U13 Ligi
     8.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ31.3.2018 18:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - TRABZON 1453 SPOR 2 4
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.4.2018 19:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR G.GÜCÜ 6 1
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI14.4.2018 15:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - BAHÇELİEVLER 5 2
4. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ15.4.2018 12:00 YENİYÜZYIL GENÇLİK - BAĞCILAR G.GÜCÜ 3 1
5. HaftaİFA SAHASI21.4.2018 09:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - BAĞCILAR G.GÜCÜ
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI22.4.2018 19:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - MAHMUTBEY
U14/B
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI16.9.2017 14:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - KANARYA AZİM 0(H) 3
U17/B
     13.GRUP
2. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ18.3.2018 14:30 TERAZİDERE - BAĞCILAR G.GÜCÜ 2 2
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.3.2018 11:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - EYÜP ÇIRÇIR İMAR 3 1
4. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI31.3.2018 13:00 FİŞEKSPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ 1 1
7. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI22.4.2018 16:00 GOP.ŞEMSİPAŞA - BAĞCILAR G.GÜCÜ
U19/2.Ligi
     9.GRUP
1. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI31.12.2017 18:30 AKATLAR - BAĞCILAR G.GÜCÜ 6 1
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI6.1.2018 16:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - DENİZKÖŞKLER 5 2
3. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI11.1.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - BAĞCILAR G.GÜCÜ 0 2
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI14.1.2018 18:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - ORTAKÖY 2 1
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI28.1.2018 09:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR G.GÜCÜ 1 3
7. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI31.1.2018 18:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - TOZKOPARAN BİRLİK 2 1
8. HaftaSEYİT ATEŞ STADI3.2.2018 13:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - AKATLAR 12 0
9. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI11.2.2018 15:00 DENİZKÖŞKLER - BAĞCILAR G.GÜCÜ 0 4
10. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI17.2.2018 13:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - ÖRNEKTEPE 2 0
11. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI25.2.2018 09:30 ORTAKÖY - BAĞCILAR G.GÜCÜ 0 0
13. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ11.3.2018 10:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - RUMELİ İDMANYURDU 12 0
14. HaftaSEYİT ATEŞ STADI17.3.2018 15:00 TOZKOPARAN BİRLİK - BAĞCILAR G.GÜCÜ 0(H) 3