AYAZAĞA
 


Klüp Renkleri :
AYAZAĞA
AYAZAĞASPOR
İBRAHİM KESKİN
2122892646
2122890523-3321665
İSTANBUL
SARIYER
AYAZAĞA MAH. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK CAD.NO:8

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     9.GRUP
1. HaftaBEYOĞLU STADI10.9.2016 15:00 HASKÖY - AYAZAĞA 3 1
2. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI18.9.2016 16:00 AYAZAĞA - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ 2 1
3. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI24.9.2016 16:00 İST. ESENLER TOKAT - AYAZAĞA 0 3
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI2.10.2016 14:00 AYAZAĞA - ÇELİKTEPE 1 0
5. HaftaVEFA STADI8.10.2016 15:00 İSTANBUL MALATYASPOR - AYAZAĞA 3 2
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI16.10.2016 15:00 AYAZAĞA - İKİTELLİ 0 1
7. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ22.10.2016 15:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL - AYAZAĞA 0 0
8. HaftaGÖKTÜRK SAHASI30.10.2016 15:00 AYAZAĞA - KARABEKİRSPOR 0 3
9. HaftaPAŞABAHÇE STADI5.11.2016 13:00 ANADOLU HİSARI - AYAZAĞA 1 2
13. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI11.12.2016 15:00 ÇELİKTEPE - AYAZAĞA 0 2
15. HaftaHALKALI ETAP STADI25.12.2016 15:00 İKİTELLİ - AYAZAĞA 3 2
16. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI31.12.2016 13:00 AYAZAĞA - BAŞAKŞEHİR KARTAL 4 1
17. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI8.1.2017 15:00 KARABEKİRSPOR - AYAZAĞA 5 1
17. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI22.1.2017 15:00 KARABEKİRSPOR - AYAZAĞA 5 1
18. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI28.1.2017 15:00 AYAZAĞA - ANADOLU HİSARI 2 0
U12 Ligi
     19.GRUP
1. HaftaSARIYER SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ15.10.2016 14:00 AYAZAĞA - USKUMRU KÖYÜ
2. HaftaSARIYER SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ23.10.2016 16:00 REŞİTPAŞA - AYAZAĞA
3. HaftaSARIYER SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ30.10.2016 14:00 AYAZAĞA - GÜMÜŞDERE
4. HaftaSARIYER SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ6.11.2016 14:00 AÇI GENÇLİK - AYAZAĞA
9. HaftaSARIYER SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ10.12.2016 15:00 YILDIZ KANARYALAR - AYAZAĞA
U13 Ligi
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI19.3.2017 13:00 AYAZAĞA - DİKİLİTAŞ 1 1
2. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI25.3.2017 18:00 YILDIZ - AYAZAĞA
U14/A
     13.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI25.12.2016 12:00 AYAZAĞA - HAZNEDAR 2 2
2. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI25.1.2017 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - AYAZAĞA 2 3
2. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI31.12.2016 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - AYAZAĞA 2 3
3. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI8.1.2017 11:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - AYAZAĞA 6 5
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI22.1.2017 12:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - AYAZAĞA 6 5
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI28.1.2017 13:30 AYAZAĞA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 1
5. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI2.2.2017 17:00 TUNASPOR - AYAZAĞA 6 0
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI5.2.2017 13:00 AYAZAĞA - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 3 1
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.2.2017 15:00 BAKIRKÖY 1903 - AYAZAĞA 5 4
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI11.2.2017 11:00 HAZNEDAR - AYAZAĞA 2 3
9. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI19.2.2017 12:30 AYAZAĞA - TÜRK TELEKOMSPOR 3 1
10. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI25.2.2017 15:00 AYAZAĞA - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 2 2
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA2.3.2017 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - AYAZAĞA 2 3
12. HaftaBEYOĞLU STADI5.3.2017 10:30 AYAZAĞA - TUNASPOR 0 4
13. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.3.2017 11:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - AYAZAĞA 3 5
14. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI11.3.2017 12:30 AYAZAĞA - BAKIRKÖY 1903 3 5
U15/A
     9.GRUP
1. HaftaSEYİT ATEŞ STADI24.9.2016 12:00 ALTINOVA - AYAZAĞA 5 1
2. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI2.10.2016 12:30 AYAZAĞA - ÇELİKTEPE 1 1
3. HaftaİFA SAHASI8.10.2016 11:00 İKİTELLİ - AYAZAĞA 7 2
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI16.10.2016 13:00 AYAZAĞA - HÜR.EĞİTİM 3 1
5. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI19.10.2016 16:00 AYAZAĞA - SÖĞÜTLÜÇEŞME 7 0
6. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI22.10.2016 11:00 İST. ESENLER TOKAT - AYAZAĞA 3 0
7. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI30.10.2016 12:00 AYAZAĞA - ES.KULÜP ATLETİK 1 0
8. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI5.11.2016 12:00 AYAZAĞA - ALTINOVA 1 2
12. HaftaİFA SAHASI3.12.2016 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - AYAZAĞA 1 2
13. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI11.12.2016 12:00 AYAZAĞA - İST. ESENLER TOKAT 1 2
U16/A
     13.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI7.1.2017 15:00 AYAZAĞA - GAZİOSMANPAŞA 2 0
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI21.1.2017 15:00 AYAZAĞA - GAZİOSMANPAŞA 2 0
2. HaftaMERKEZEFENDİ STADI26.1.2017 11:00 DAMLASPOR - AYAZAĞA 3 0
3. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI29.1.2017 15:00 AYAZAĞA - GAZİ MAHALLESİ 0 0
4. HaftaHALKALI ETAP STADI31.1.2017 15:00 BEZİRGANBAHÇE - AYAZAĞA 1 2
5. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI4.2.2017 15:00 AYAZAĞA - İST. ESENLER TOKAT 2 2
6. HaftaBEYOĞLU STADI12.2.2017 12:00 PİYALEPAŞA - AYAZAĞA 0 1
7. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI18.2.2017 15:30 AYAZAĞA - Y.GÜNEŞ 3 0
8. HaftaGAZİOSMANPAŞA STADI23.2.2017 15:30 GAZİOSMANPAŞA - AYAZAĞA 1 2
9. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI26.2.2017 15:30 AYAZAĞA - DAMLASPOR 1 1
10. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI4.3.2017 11:30 GAZİ MAHALLESİ - AYAZAĞA 2 0
11. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI12.3.2017 14:30 AYAZAĞA - BEZİRGANBAHÇE 4 1
12. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI18.3.2017 14:30 İST. ESENLER TOKAT - AYAZAĞA 1 1
13. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI23.3.2017 16:00 AYAZAĞA - PİYALEPAŞA 7 0
14. HaftaMERKEZEFENDİ STADI27.3.2017 16:00 Y.GÜNEŞ - AYAZAĞA
U17/A
     5.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI9.10.2016 15:00 AYAZAĞA - İSTANBUL ARTVİN 10 0(H)
3. HaftaKOCASİNAN SAHASI20.10.2016 14:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - AYAZAĞA 2 0
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI23.10.2016 15:00 AYAZAĞA - POLİGON FETHİYE 3 0(H)
5. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI29.10.2016 15:00 G.O.PAŞA BARBAROS - AYAZAĞA 0 11
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI3.11.2016 15:00 AYAZAĞA - BEŞTELSİZ 14 0
7. HaftaMERKEZEFENDİ STADI6.11.2016 15:00 YEŞİLILGAZ - AYAZAĞA 2 1
12. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI4.12.2016 15:00 AYAZAĞA - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 1 1
13. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI10.12.2016 09:00 POLİGON FETHİYE - AYAZAĞA 1 5
16. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI24.12.2016 13:00 AYAZAĞA - YEŞİLILGAZ 2 1
17. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI1.1.2017 13:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - AYAZAĞA 2 3
18. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI12.1.2017 15:00 AYAZAĞA - YILDIZTABYA 4 1
18. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI24.1.2017 15:00 AYAZAĞA - YILDIZTABYA 4 1
U19/1.Ligi
     7.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.2.2017 11:00 CFS BAĞCILAR - AYAZAĞA 2 4
2. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI5.2.2017 15:00 AYAZAĞA - TUNASPOR 2 2
3. HaftaALİBEYKÖY STADI11.2.2017 15:00 A.PARSELLER - AYAZAĞA 1 1
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI16.2.2017 15:00 AYAZAĞA - MERKEZEFENDİ 1 1
5. HaftaNAMIK SEVİK STADI19.2.2017 09:00 ŞEHREMİNİ - AYAZAĞA 0 3
6. HaftaBEYOĞLU STADI25.2.2017 10:30 PİYALEPAŞA - AYAZAĞA 2 3
7. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI5.3.2017 13:30 AYAZAĞA - ALEMDAR 6 1
8. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI11.3.2017 16:00 AYAZAĞA - CFS BAĞCILAR 6 1
9. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI16.3.2017 12:00 TUNASPOR - AYAZAĞA 2 1
10. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI19.3.2017 15:00 AYAZAĞA - A.PARSELLER 3 2
11. HaftaMERKEZEFENDİ STADI25.3.2017 17:00 MERKEZEFENDİ - AYAZAĞA