AYAZAĞA ESEN
 


Klüp Renkleri :
AYAZAĞA ESEN
AYAZAĞA ESEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
A.KADİR KARGIDANOĞLU
2122898327
İSTANBUL
SARIYER
ŞEHİT CANAN TUNCER SOK. CUMHURİYET PARKI NO:8 AYAZAĞA

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     4.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI19.2.2017 15:30 AYAZAĞA ESEN - GELİŞİMSPOR 1 3
2. HaftaKANARYA SAHASI25.2.2017 15:30 GEDİKPAŞA - AYAZAĞA ESEN 1 1
3. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI5.3.2017 15:30 AYAZAĞA ESEN - İST.GENÇLERBİRLİĞİ 2 1
4. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI11.3.2017 16:00 ÇAYIRBAŞI ÖZKAN - AYAZAĞA ESEN 1 1
5. HaftaİFA SAHASI19.3.2017 16:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - AYAZAĞA ESEN 2 7
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI25.3.2017 16:00 AYAZAĞA ESEN - HÜR.EĞİTİM 5 1
8. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI2.4.2017 16:30 AYAZAĞA ESEN - YEŞİLILGAZ 3 1
9. HaftaGAZİOSMANPAŞA STADI8.4.2017 16:00 SARIGÖL BİRLİK - AYAZAĞA ESEN 1 2
10. HaftaBEYOĞLU STADI15.4.2017 16:00 GELİŞİMSPOR - AYAZAĞA ESEN 1 0
11. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI19.4.2017 16:00 AYAZAĞA ESEN - GEDİKPAŞA 2 3
12. HaftaSEYİT ATEŞ STADI22.4.2017 16:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - AYAZAĞA ESEN 6 2
13. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI30.4.2017 12:00 AYAZAĞA ESEN - ÇAYIRBAŞI ÖZKAN
U11 Ligi
     15.GRUP
1. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DİKİLİTAŞ TESİSLERİ2.4.2017 15:30 PİYALEPAŞA - AYAZAĞA ESEN
2. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ8.4.2017 12:00 AYAZAĞA ESEN - KURUÇEŞME
3. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ17.4.2017 10:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - AYAZAĞA ESEN
3. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ22.4.2017 10:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - AYAZAĞA ESEN
4. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DİKİLİTAŞ TESİSLERİ23.4.2017 17:00 AYAZAĞA ESEN - SİMURG SPOR
5. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ29.4.2017 14:00 MECİDİYEKÖY - AYAZAĞA ESEN
6. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DİKİLİTAŞ TESİSLERİ30.4.2017 17:30 AYAZAĞA ESEN - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
U13 Ligi
     20.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI18.3.2017 12:00 AYAZAĞA ESEN - ORTAKÖY 3 0
2. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI26.3.2017 16:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - AYAZAĞA ESEN 2 0
3. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI1.4.2017 16:00 AYAZAĞA ESEN - GÜZELTEPE 2 1
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI2.4.2017 12:00 AYAZAĞA ESEN - YENİ LEVENT KONAKLAR 5 0
5. HaftaNAMIK SEVİK STADI8.4.2017 16:30 ÇELİKSPOR - AYAZAĞA ESEN 5 0
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI15.4.2017 13:00 AYAZAĞA ESEN - FERAHEVLER 0 1
7. HaftaBEYOĞLU STADI17.4.2017 11:30 T.TAYFUN - AYAZAĞA ESEN 3 0
7. HaftaBEYOĞLU STADI22.4.2017 11:00 T.TAYFUN - AYAZAĞA ESEN 3 0
8. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ23.4.2017 14:00 ORTAKÖY - AYAZAĞA ESEN 4 2
9. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI30.4.2017 09:00 AYAZAĞA ESEN - HASİP DİNÇSOY İÖO
U14/B
     12.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI24.12.2016 15:00 AYAZAĞA ESEN - ÇAYIRGÜCÜ 0 2
2. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI1.1.2017 13:00 AYAZAĞA ESEN - VEFASPOR 0 5
2. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI26.1.2017 15:00 AYAZAĞA ESEN - VEFASPOR 0 5
3. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI7.1.2017 13:00 AYAZAĞA ESEN - ASLANORDU GENÇLİK 0 1
3. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI21.1.2017 13:00 AYAZAĞA ESEN - ASLANORDU GENÇLİK 0 1
4. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI29.1.2017 12:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - AYAZAĞA ESEN 4 3
5. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI31.1.2017 15:00 AYAZAĞA ESEN - KARTALTEPE 0 4
6. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI4.2.2017 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - AYAZAĞA ESEN 2 0
7. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI9.2.2017 15:00 AYAZAĞA ESEN - GEDİKPAŞA 1 3
8. HaftaYILDIZTABYA STADI12.2.2017 15:00 ÇAYIRGÜCÜ - AYAZAĞA ESEN 1 2
9. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI18.2.2017 09:30 VEFASPOR - AYAZAĞA ESEN 7 0
10. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI26.2.2017 09:30 ASLANORDU GENÇLİK - AYAZAĞA ESEN 2 1
10. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI26.2.2017 09:30 ASLANORDU GENÇLİK - AYAZAĞA ESEN 2 1
11. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI1.3.2017 13:00 AYAZAĞA ESEN - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 1 2
12. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ4.3.2017 16:00 KARTALTEPE - AYAZAĞA ESEN 3 1
13. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI9.3.2017 13:00 AYAZAĞA ESEN - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 1 1
U17/B
     17.GRUP
1. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI9.10.2016 09:00 YEŞİLDİREK - AYAZAĞA ESEN 2 2
2. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI15.10.2016 15:00 AYAZAĞA ESEN - ZEKERİYAKÖY 5 0
3. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI23.10.2016 13:00 YENİUFUK - AYAZAĞA ESEN 1 3
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI29.10.2016 15:00 AYAZAĞA ESEN - ULUSSPOR 4 0
5. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI3.11.2016 13:00 YENİ ORTABAYIR - AYAZAĞA ESEN 2 2
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI6.11.2016 15:00 AYAZAĞA ESEN - YILDIZ 1 3
10. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI4.12.2016 13:00 AYAZAĞA ESEN - YENİUFUK 1 1
11. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI10.12.2016 18:00 ULUSSPOR - AYAZAĞA ESEN 3 3
13. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI24.12.2016 12:00 YILDIZ - AYAZAĞA ESEN 2 3
14. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI1.1.2017 15:00 AYAZAĞA ESEN - FİŞEKSPOR 2 6
U19/2.Ligi
     8.GRUP
1. HaftaYILDIZTABYA STADI9.4.2017 09:00 GÜZELHİSAR - AYAZAĞA ESEN 2 5
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI17.4.2017 16:00 AYAZAĞA ESEN - ORTAKÖY
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI4.5.2017 16:00 AYAZAĞA ESEN - ORTAKÖY
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI23.4.2017 12:00 TAKSİM - AYAZAĞA ESEN 4 6
4. HaftaALİBEYKÖY STADI29.4.2017 12:00 AYAZAĞA ESEN - GELİŞİMSPOR