ATIŞALANI
 


Klüp Renkleri :
ATIŞALANI
ATIŞALANI SPOR KULÜBÜ
ALİ İHSAN TETİKLİ
2124304085
İSTANBUL
ESENLER
ATIŞALANI BİRLİK MAH. BARIŞ MANÇO KÜTÜPHANESİ ALTI ZEMİN VE 1.KAT

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     8.GRUP
1. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI16.10.2016 15:00 ATIŞALANI - ASLANORDU GENÇLİK
2. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI23.10.2016 15:00 TOPÇULAR - ATIŞALANI
3. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI30.10.2016 16:00 ES.KULÜP ATLETİK - ATIŞALANI
4. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ5.11.2016 11:00 ATIŞALANI - ESENLER
8. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ4.12.2016 12:00 ATIŞALANI - ÜÇYÜZLÜ
9. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ10.12.2016 09:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - ATIŞALANI
11. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ24.12.2016 12:00 K.K.BEKİR MEVLANA - ATIŞALANI
U13 Ligi
     24.GRUP
1. HaftaAYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU18.3.2017 14:30 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ATIŞALANI 13 1
2. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI26.3.2017 11:00 ATIŞALANI - SEYRANTEPE OF 0 6
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI1.4.2017 14:30 ATIŞALANI - YENİ ORTABAYIR 1 8
4. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI2.4.2017 16:00 SARIYER F.S.M. - ATIŞALANI 3 0
5. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI8.4.2017 09:30 ATIŞALANI - OKMEYDANI FETİH 1 6
6. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI15.4.2017 13:00 HARMANTEPE - ATIŞALANI 5 1
7. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI17.4.2017 11:00 ATIŞALANI - NURTEPE GÜNEYYILDIZI 4 2
7. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI22.4.2017 12:30 ATIŞALANI - NURTEPE GÜNEYYILDIZI 4 2
8. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI26.4.2017 17:00 ATIŞALANI - MAHMUTŞEVKETPAŞA 0 7
9. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI30.4.2017 16:00 SEYRANTEPE OF - ATIŞALANI 7 0
10. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI6.5.2017 12:00 YENİ ORTABAYIR - ATIŞALANI 5 2
11. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI7.5.2017 09:30 ATIŞALANI - SARIYER F.S.M. 1 1
12. HaftaOKMEYDANI FETİH SAHASI13.5.2017 16:00 OKMEYDANI FETİH - ATIŞALANI 3 2
13. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI19.5.2017 11:30 ATIŞALANI - HARMANTEPE 2 2
14. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI21.5.2017 16:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ATIŞALANI 3 1
U16/B
     5.GRUP
1. HaftaBEYOĞLU STADI7.1.2017 11:00 CEVİZLİSPOR - ATIŞALANI 4 3
1. HaftaBEYOĞLU STADI21.1.2017 11:00 CEVİZLİSPOR - ATIŞALANI 4 3
2. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI26.1.2017 13:00 ATIŞALANI - BAKIRKÖY ASLAN 0 8
4. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI31.1.2017 15:00 ATIŞALANI - SARIYER BLD. 0 6
5. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI4.2.2017 13:00 ATIŞALANI - BAĞCILAR ORDU 2 2
6. HaftaKOCASİNAN SAHASI12.2.2017 13:30 ŞİRİNEVLER - ATIŞALANI 4 0
7. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI18.2.2017 14:00 ATIŞALANI - ZEYTİNBURNU ZAFER 5 1
8. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI23.2.2017 13:30 ATIŞALANI - CEVİZLİSPOR 2 4
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA26.2.2017 16:00 BAKIRKÖY ASLAN - ATIŞALANI 4 0
11. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI12.3.2017 12:00 SARIYER BLD. - ATIŞALANI 12 0
12. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI18.3.2017 12:00 BAĞCILAR ORDU - ATIŞALANI 3 0(H)
13. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI23.3.2017 14:00 ATIŞALANI - ŞİRİNEVLER 0(H) 3
U17/B
     7.GRUP
1. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI9.10.2016 13:00 ATIŞALANI - HALİLRIFATPAŞA 0(H) 3
U19/1.Ligi
     17.GRUP
1. HaftaKOCASİNAN SAHASI1.2.2017 15:00 KOCASİNAN - ATIŞALANI 3 0
2. HaftaSEYİT ATEŞ STADI5.2.2017 11:00 ATIŞALANI - İSTANBUL ARTVİN 2 1
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI11.2.2017 13:00 ÇELİKTEPE - ATIŞALANI 3 1
5. HaftaSEYİT ATEŞ STADI19.2.2017 13:00 ATIŞALANI - ŞİRİNTEPE 1 4
6. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI25.2.2017 10:30 DAVUTPAŞA - ATIŞALANI 2 1
7. HaftaSEYİT ATEŞ STADI5.3.2017 13:30 ATIŞALANI - MECİDİYEKÖY 3 0
8. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI12.3.2017 15:00 ATIŞALANI - KOCASİNAN 1 4
9. HaftaKOCASİNAN SAHASI16.3.2017 14:00 İSTANBUL ARTVİN - ATIŞALANI 4 1
10. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI19.3.2017 10:00 ATIŞALANI - ÇELİKTEPE 0 6
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI2.4.2017 13:00 ŞİRİNTEPE - ATIŞALANI 2 1
13. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI5.4.2017 14:00 ATIŞALANI - DAVUTPAŞA 0(H) 3