ATEŞTUĞLA SPOR
 


Klüp Renkleri :
13080
ATEŞTUĞLA SPOR
ATEŞTUĞLA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MUZAFFER KARAMEŞE
2125157273
İSTANBUL
BAĞCILAR
DEMİRKAPI MAH. DEDEKORKUT SOKAK 10/B

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     6.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI3.2.2018 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - MECİDİYEKÖY TAYFUN 1 4
2. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI11.2.2018 12:30 ALTINYILDIZ - ATEŞTUĞLA SPOR 2 2
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI17.2.2018 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ÖZ Y.SELİM 1 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI25.2.2018 15:00 YENİ ORTABAYIR - ATEŞTUĞLA SPOR 2 1
6. HaftaNAMIK SEVİK STADI11.3.2018 12:00 ŞEHREMİNİ - ATEŞTUĞLA SPOR 1 0
7. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI17.3.2018 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - DAMLASPOR 0 5
9. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ31.3.2018 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ZEKERİYAKÖY 3 8
10. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI8.4.2018 15:30 MECİDİYEKÖY TAYFUN - ATEŞTUĞLA SPOR 5 2
11. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ14.4.2018 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ALTINYILDIZ 3 2
12. HaftaİBB ESENLER STADI22.4.2018 16:00 ÖZ Y.SELİM - ATEŞTUĞLA SPOR
U11 Ligi
     7.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)14.4.2018 09:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)22.4.2018 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CFS BAĞCILAR
U12 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)28.10.2017 15:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ATEŞTUĞLA SPOR
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)5.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR EĞİTİM
3. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)11.11.2017 15:00 BAĞCILAR EVREN - ATEŞTUĞLA SPOR
4. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)18.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ
5. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)25.11.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR
6. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)3.12.2017 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CFS BAĞCILAR
7. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)9.12.2017 15:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - ATEŞTUĞLA SPOR
8. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)16.12.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - GÜNEŞLİ
9. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)23.12.2017 13:00 İSTANBUL BULANCAK - ATEŞTUĞLA SPOR
10. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)31.12.2017 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - RUMELİ İDMANYURDU
11. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)7.1.2018 16:00 TRABZON 1453 SPOR - ATEŞTUĞLA SPOR
U13 Ligi
     7.GRUP
1. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI31.3.2018 12:15 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ATEŞTUĞLA SPOR 1 1
2. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ1.4.2018 17:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR EVREN 1 0
3. HaftaİFA SAHASI14.4.2018 12:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ATEŞTUĞLA SPOR 2 2
4. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ15.4.2018 09:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR EĞİTİM 0 0
5. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI21.4.2018 14:45 İSTANBUL ATAKENT - ATEŞTUĞLA SPOR
6. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ22.4.2018 09:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR ORDU
U14/B
     13.GRUP
1. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI17.9.2017 13:30 AKŞEMSETTİN - ATEŞTUĞLA SPOR 2 4
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI1.10.2017 13:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 1 2
4. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI7.10.2017 10:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CEVATPAŞA 0 2
5. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ15.10.2017 10:30 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - ATEŞTUĞLA SPOR 0 1
6. HaftaSEYİT ATEŞ STADI21.10.2017 13:30 ATEŞTUĞLA SPOR - AMBARLI 4 0
7. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI29.10.2017 12:00 ORTAKÖY - ATEŞTUĞLA SPOR 0 5
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.11.2017 15:30 ATEŞTUĞLA SPOR - AKŞEMSETTİN 3 1
10. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI18.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 6 2
11. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI26.11.2017 16:30 CEVATPAŞA - ATEŞTUĞLA SPOR 3 2
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI2.12.2017 16:30 ATEŞTUĞLA SPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 1 2
13. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU10.12.2017 11:00 AMBARLI - ATEŞTUĞLA SPOR 0(H) 3
14. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI16.12.2017 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ORTAKÖY 2 0
U15/B
     16.GRUP
1. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI6.1.2018 13:30 ANADOLU ESENYURT SPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 3 2
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI14.1.2018 11:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ŞİRİNTEPE 1 0
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI25.1.2018 17:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ALİBEYKÖYSPOR 0 3
5. HaftaGÖKTÜRK SAHASI28.1.2018 14:30 GÖKTÜRKSPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 2 8
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI31.1.2018 15:30 ATEŞTUĞLA SPOR - FERAHEVLER 5 1
7. HaftaMERKEZEFENDİ STADI3.2.2018 16:30 BEŞTELSİZ - ATEŞTUĞLA SPOR 3 3
8. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ10.2.2018 16:30 ATEŞTUĞLA SPOR - ANADOLU ESENYURT SPOR 3 0
9. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI18.2.2018 12:00 ŞİRİNTEPE - ATEŞTUĞLA SPOR 3 0
11. HaftaALİBEYKÖY STADI4.3.2018 11:00 ALİBEYKÖYSPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 3 0(H)
12. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ10.3.2018 10:00 ATEŞTUĞLA SPOR - GÖKTÜRKSPOR 7 0
U16/B
     17.GRUP
1. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI24.9.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - MİMARSİNAN 3 0
2. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI30.9.2017 11:30 YAHYA KEMAL - ATEŞTUĞLA SPOR 2 3
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.10.2017 18:00 ATEŞTUĞLA SPOR - SULTANMURAT 3 0
4. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU14.10.2017 13:00 AVCILAR GENÇLİK (AFA) - ATEŞTUĞLA SPOR 0 0
5. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI22.10.2017 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ATEŞTUĞLA SPOR 4 2
6. HaftaSEYİT ATEŞ STADI28.10.2017 11:00 ATEŞTUĞLA SPOR - SELVİSPOR 1 3
7. HaftaİFA SAHASI5.11.2017 09:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ATEŞTUĞLA SPOR 2 0
8. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI11.11.2017 09:00 MİMARSİNAN - ATEŞTUĞLA SPOR 1 1
9. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI19.11.2017 17:00 ATEŞTUĞLA SPOR - YAHYA KEMAL 2 5
10. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI25.11.2017 09:00 SULTANMURAT - ATEŞTUĞLA SPOR 0 2
11. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI3.12.2017 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - AVCILAR GENÇLİK (AFA) 1 9
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI9.12.2017 12:00 ATEŞTUĞLA SPOR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA 0 5
13. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI17.12.2017 16:30 SELVİSPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 7 0
14. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.12.2017 19:00 ATEŞTUĞLA SPOR - SÖĞÜTLÜÇEŞME 1 2
U17/B
     16.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ11.3.2018 09:00 ATEŞTUĞLA SPOR - TRABZON 1453 SPOR 0 1
2. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI17.3.2018 09:00 ÇAYIRBAŞI - ATEŞTUĞLA SPOR 3 2
3. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI25.3.2018 10:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ATEŞTUĞLA SPOR 2 2
4. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ1.4.2018 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - RAMİ 1 1
5. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ7.4.2018 13:30 ESENTEPE ADIYAMAN - ATEŞTUĞLA SPOR 1 6
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15.4.2018 12:00 ATEŞTUĞLA SPOR - HÜR.EĞİTİM 1 1
7. HaftaSEYİT ATEŞ STADI21.4.2018 14:00 MALKOÇOĞLU SPOR - ATEŞTUĞLA SPOR
U19/2.Ligi
     14.GRUP
1. HaftaİBB ESENLER STADI30.12.2017 09:00 ÜÇYÜZLÜ - ATEŞTUĞLA SPOR 3 3
2. HaftaİFA SAHASI7.1.2018 10:45 HALKALI ÇAMLIKALTI - ATEŞTUĞLA SPOR 1 9
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI10.1.2018 15:00 TRABZON 1453 SPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 1 2
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI13.1.2018 10:30 ATEŞTUĞLA SPOR - ES.KULÜP ATLETİK 4 1
5. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI21.1.2018 09:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - ATEŞTUĞLA SPOR 3 9
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI27.1.2018 13:00 AYAZAĞA ESEN - ATEŞTUĞLA SPOR 0 3
7. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.2.2018 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BOĞAZİÇİ 2 2
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15.2.2018 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ÜÇYÜZLÜ 1 1
8. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ4.2.2018 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ÜÇYÜZLÜ 1 1
9. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ10.2.2018 12:30 ATEŞTUĞLA SPOR - HALKALI ÇAMLIKALTI 8 0
10. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ18.2.2018 15:00 ATEŞTUĞLA SPOR - TRABZON 1453 SPOR 8 4
11. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI24.2.2018 15:00 ES.KULÜP ATLETİK - ATEŞTUĞLA SPOR 0 7
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.3.2018 17:00 ATEŞTUĞLA SPOR - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 10 2
13. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI10.3.2018 12:00 ATEŞTUĞLA SPOR - AYAZAĞA ESEN 9 0
14. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI18.3.2018 14:30 BOĞAZİÇİ - ATEŞTUĞLA SPOR 2 1