ATEŞTUĞLA SPOR
 


Klüp Renkleri :
13080
ATEŞTUĞLA SPOR
ATEŞTUĞLA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
CEVDET BERBER
2125157273
İSTANBUL
BAĞCILAR
DEMİRKAPI MAH. DEDEKORKUT SOKAK 10/B

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)28.10.2017 15:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ATEŞTUĞLA SPOR
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)5.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR EĞİTİM
3. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)11.11.2017 15:00 BAĞCILAR EVREN - ATEŞTUĞLA SPOR
4. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)18.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR G.GÜCÜ
5. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)25.11.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR
6. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)3.12.2017 16:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CFS BAĞCILAR
7. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)9.12.2017 15:00 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - ATEŞTUĞLA SPOR
U14/B
     13.GRUP
1. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI17.9.2017 13:30 AKŞEMSETTİN - ATEŞTUĞLA SPOR 2 4
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI1.10.2017 13:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 1 2
4. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI7.10.2017 10:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CEVATPAŞA 0 2
5. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ15.10.2017 10:30 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - ATEŞTUĞLA SPOR 0 1
6. HaftaSEYİT ATEŞ STADI21.10.2017 13:30 ATEŞTUĞLA SPOR - AMBARLI 4 0
7. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI29.10.2017 12:00 ORTAKÖY - ATEŞTUĞLA SPOR 0 5
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.11.2017 15:30 ATEŞTUĞLA SPOR - AKŞEMSETTİN 3 1
10. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI18.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 6 2
11. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI26.11.2017 16:30 CEVATPAŞA - ATEŞTUĞLA SPOR 3 2
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI2.12.2017 16:30 ATEŞTUĞLA SPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 1 2
13. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU10.12.2017 11:00 AMBARLI - ATEŞTUĞLA SPOR 0(H) 3
U16/B
     17.GRUP
1. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI24.9.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - MİMARSİNAN 3 0
2. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI30.9.2017 11:30 YAHYA KEMAL - ATEŞTUĞLA SPOR 2 3
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.10.2017 18:00 ATEŞTUĞLA SPOR - SULTANMURAT 3 0
4. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU14.10.2017 13:00 AVCILAR GENÇLİK (AFA) - ATEŞTUĞLA SPOR 0 0
5. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI22.10.2017 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ATEŞTUĞLA SPOR 4 2
6. HaftaSEYİT ATEŞ STADI28.10.2017 11:00 ATEŞTUĞLA SPOR - SELVİSPOR 1 3
7. HaftaİFA SAHASI5.11.2017 09:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ATEŞTUĞLA SPOR 2 0
8. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI11.11.2017 09:00 MİMARSİNAN - ATEŞTUĞLA SPOR 1 1
9. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI19.11.2017 17:00 ATEŞTUĞLA SPOR - YAHYA KEMAL 2 5
10. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI25.11.2017 09:00 SULTANMURAT - ATEŞTUĞLA SPOR 0 2
11. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI3.12.2017 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR - AVCILAR GENÇLİK (AFA) 1 9
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI9.12.2017 12:00 ATEŞTUĞLA SPOR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA 0 5