ATALAR
 


Klüp Renkleri :
ATALAR
ATALAR SPOR KULÜBÜ
ALİ OSMAN BORAN
2163871942
2163871511
İSTANBUL
KARTAL
ATALAR MAH. DOĞU CAD. KÜBRA SOKAK NO: 3/B2

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     17.GRUP
1. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI18.2.2017 16:00 ATALAR - ÜSKÜDAR SALACAK 1 2
2. HaftaKAYNARCA SAHASI26.2.2017 15:30 ONAYSPOR - ATALAR 5 0
3. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI4.3.2017 15:30 ATALAR - ÜSKÜDAR ÇINARSPOR 0 2
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI12.3.2017 14:30 ÖZ KARACAAHMET - ATALAR 1 0
5. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI18.3.2017 16:30 ATALAR - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 2 1
6. HaftaPAŞABAHÇE STADI26.3.2017 16:00 RÜZGARLIBAHÇE - ATALAR 0 4
7. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI29.3.2017 16:00 ATALAR - ESENKENT 0 5
8. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI1.4.2017 14:00 ANADOLU KARTALLARI - ATALAR 0(H) 3
9. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI9.4.2017 10:00 ATALAR - MARMARA KARAYOLLARI 1 2
10. HaftaSELİMİYE STADI15.4.2017 13:30 ÜSKÜDAR SALACAK - ATALAR 8 0
11. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI20.4.2017 14:00 ATALAR - ONAYSPOR 3 3
12. HaftaÇAKMAK SAHASI23.4.2017 16:30 ÜSKÜDAR ÇINARSPOR - ATALAR 3 1
13. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI29.4.2017 16:00 ATALAR - ÖZ KARACAAHMET 2 5
14. HaftaÇAKMAK SAHASI7.5.2017 16:00 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - ATALAR 4 3
15. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI10.5.2017 14:00 ATALAR - RÜZGARLIBAHÇE 3 0(H)
16. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI13.5.2017 16:00 ESENKENT - ATALAR 9 0
18. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI27.5.2017 16:00 MARMARA KARAYOLLARI - ATALAR 4 1
U13 Ligi
     39.GRUP
2. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI25.3.2017 12:30 SULTANBEYLİ - ATALAR 0 1
3. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI1.4.2017 10:30 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - ATALAR 0 2
4. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI2.4.2017 09:00 ATALAR - K.BULVARSPOR 1 2
5. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI9.4.2017 17:30 KARTAL ÇAVUŞOĞLU - ATALAR 1 0
6. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI15.4.2017 09:30 ATALAR - TUZLA ŞİFA 4 2
7. HaftaKAYNARCA SAHASI22.4.2017 12:00 KAYNARCA - ATALAR 2 1
7. HaftaKAYNARCA SAHASI17.4.2017 12:00 KAYNARCA - ATALAR 2 1
8. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI23.4.2017 11:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR - ATALAR 0(H) 3
9. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI29.4.2017 10:30 ATALAR - SULTANBEYLİ 0 1
10. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI6.5.2017 13:00 ATALAR - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER 0 3
11. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI7.5.2017 13:00 K.BULVARSPOR - ATALAR 2 1
12. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI14.5.2017 13:00 ATALAR - KARTAL ÇAVUŞOĞLU 0 4
13. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI19.5.2017 11:30 TUZLA ŞİFA - ATALAR 0 3
14. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI21.5.2017 13:00 ATALAR - KAYNARCA 1 7
U14/B
     17.GRUP
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI25.12.2016 12:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATALAR 2 0
2. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI1.1.2017 12:00 ATALAR - RÜZGARLIBAHÇE 1 1
2. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI25.1.2017 16:00 ATALAR - RÜZGARLIBAHÇE 1 1
3. HaftaÇAKMAK SAHASI22.1.2017 12:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ATALAR 1 1
3. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI8.1.2017 10:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ATALAR 1 1
5. HaftaÇAKMAK SAHASI2.2.2017 10:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ATALAR 1 5
7. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI8.2.2017 15:00 ATALAR - GÜLENSU SPOR 2 2
8. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI11.2.2017 16:30 ATALAR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK 0 5
9. HaftaORTAÇEŞME SAHASI19.2.2017 13:00 RÜZGARLIBAHÇE - ATALAR 1 4
10. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI25.2.2017 10:30 ATALAR - ÜSKÜDAR SALACAK 1 1
12. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI5.3.2017 09:00 ATALAR - ATAŞEHİRGÜCÜ 3 0
14. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI11.3.2017 10:00 GÜLENSU SPOR - ATALAR 1 1
U16/B
     21.GRUP
1. HaftaÇAKMAK SAHASI7.1.2017 13:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATALAR 3 1
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI21.1.2017 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATALAR 3 1
2. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI26.1.2017 13:00 ATALAR - HİLALSPOR 6 1
3. HaftaKAYNARCA SAHASI29.1.2017 14:00 KAYNARCA - ATALAR 4 0
5. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI4.2.2017 13:00 ATALAR - ÖRNEK GENÇLİK 2 1
6. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI12.2.2017 10:30 GİRNE GENÇLİK - ATALAR 5 0
7. HaftaKARTAL 75. YIL SAHASI18.2.2017 11:00 ATALAR - SİTESPOR 6 3
8. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI23.2.2017 13:30 ATALAR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK 0 7
9. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI26.2.2017 09:30 HİLALSPOR - ATALAR 2 10
10. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI4.3.2017 11:30 ATALAR - KAYNARCA 1 7
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI18.3.2017 12:30 ÖRNEK GENÇLİK - ATALAR 3 0(H)
13. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI23.3.2017 15:30 ATALAR - GİRNE GENÇLİK 1 5
14. HaftaİSTANBUL SİTE SAHASI26.3.2017 15:00 SİTESPOR - ATALAR 3 0(H)
U17/B
     16.GRUP
2. HaftaKARTAL 75. YIL SAHASI16.10.2016 15:00 ATALAR - İSTANBUL SAHİL SPOR 0 1
3. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI22.10.2016 13:00 KOŞUYOLU - ATALAR 3 0
4. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI30.10.2016 09:30 ATALAR - ÖRNEK GENÇLİK 3 0
5. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI2.11.2016 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ATALAR 9 1
6. HaftaKARTAL 75. YIL SAHASI5.11.2016 15:00 ATALAR - GİRNE GENÇLİK 2 3
10. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI3.12.2016 10:30 ATALAR - KOŞUYOLU 2 2
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI11.12.2016 10:30 ÖRNEK GENÇLİK - ATALAR 1 2
13. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI25.12.2016 10:30 GİRNE GENÇLİK - ATALAR 2 0
14. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI31.12.2016 11:00 ATALAR - İSTANBUL DSİ 0(H) 3
U19/2.Ligi
     17.GRUP
1. HaftaDUDULLU STADI8.4.2017 14:30 ATALAR - GÜMÜŞSUYU 1 6
2. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI17.4.2017 16:00 HEYBELİADA - ATALAR 1 0
2. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI3.5.2017 16:00 HEYBELİADA - ATALAR 1 0
3. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI22.4.2017 16:00 ATALAR - KÜÇÜKYALI YELKEN 2 0
4. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI30.4.2017 16:00 SARIGAZİ - ATALAR 4 0
5. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI6.5.2017 18:00 ATALAR - KARTALGÜCÜ 1 1
6. HaftaDOLAYOBA SAHASI14.5.2017 16:00 PENDİK KAYNARCA - ATALAR 8 0
7. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI20.5.2017 16:00 KAYIŞDAĞI - ATALAR 3 0(H)
8. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI28.5.2017 14:00 ATALAR - GİRNE GENÇLİK 0(H) 3