1907 A.Ç.ÇEŞME
 


Klüp Renkleri :
15583
1907 A.Ç.ÇEŞME
1907 ATAKÖY ÇOBANÇEŞME SPOR KULÜBÜ
GÜLAY YÜRÜYEN
2124658463
İSTANBUL
BAKIRKÖY
LONDRA KAMPİNG KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ YANI YENİBOSNA

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI14.4.2018 14:00 BAKIRKÖY ASLAN - 1907 A.Ç.ÇEŞME
2. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI22.4.2018 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY KARTALTEPE
U12 Ligi
     13.GRUP
1. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI11.11.2017 10:00 GÜNGÖREN ATLETİK - 1907 A.Ç.ÇEŞME
2. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI4.11.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - GÜNGÖREN DOĞUŞ
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI12.11.2017 12:00 GÜNGÖRENSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI19.11.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
5. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI26.11.2017 10:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - 1907 A.Ç.ÇEŞME
6. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI2.12.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL GÜNGÖREN
7. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI10.12.2017 11:00 ŞEHZADEBAŞI - 1907 A.Ç.ÇEŞME
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI16.12.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - HAZNEDAR
9. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI23.12.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖYSPOR
10. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI31.12.2017 12:00 ALTINOVA - 1907 A.Ç.ÇEŞME
11. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI7.1.2018 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - GÜNEŞTEPE
U13 Ligi
     9.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA31.3.2018 13:00 AKYEL SPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 1
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA1.4.2018 10:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY 1903 1 3
3. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI14.4.2018 11:00 EROĞLU - 1907 A.Ç.ÇEŞME 6 0
4. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA15.4.2018 10:15 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY GENÇLİK 1 3
5. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI21.4.2018 14:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - 1907 A.Ç.ÇEŞME
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.4.2018 10:15 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL BARIŞSPOR
U15/B
     4.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.1.2018 16:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - TOPÇULAR 5 1
2. HaftaOKMEYDANI FETİH SAHASI14.1.2018 14:00 OKMEYDANI FETİH - 1907 A.Ç.ÇEŞME 5 0
3. HaftaKEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ20.1.2018 16:00 KEMERBURGAZ - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 3
4. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.1.2018 13:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - NESLİŞAH 6 2
5. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI28.1.2018 12:00 S.KARTAL - 1907 A.Ç.ÇEŞME 1 5
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA31.1.2018 13:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - TRABZON 1453 SPOR 1 2
7. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI4.2.2018 10:45 HAVATAŞ SPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 5 0
8. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI10.2.2018 12:00 TOPÇULAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 3
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.2.2018 16:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - OKMEYDANI FETİH 1 3
10. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI24.2.2018 12:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - KEMERBURGAZ 3 0
11. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI4.3.2018 13:30 NESLİŞAH - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 4
12. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI10.3.2018 15:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - S.KARTAL 12 0
13. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ18.3.2018 11:00 TRABZON 1453 SPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 1
14. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA24.3.2018 12:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - HAVATAŞ SPOR 2 4
U16/A
     8.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.9.2017 14:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - KOCAMUSTAFAPAŞA 7 0
2. HaftaGÖKTÜRK SAHASI1.10.2017 15:00 GÖKTÜRK SARAYSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 5
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.10.2017 13:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - ŞİRİNTEPE 5 0
4. HaftaKOCASİNAN SAHASI15.10.2017 09:30 SİYAVUŞPAŞA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 5
6. HaftaİFA SAHASI29.10.2017 13:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL SOMA 4 1
7. HaftaMERKEZEFENDİ STADI4.11.2017 14:00 DAMLASPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 1 2
8. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI12.11.2017 13:30 KOCAMUSTAFAPAŞA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 7
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.11.2017 12:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - GÖKTÜRK SARAYSPOR 6 0
10. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI26.11.2017 13:30 ŞİRİNTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 2
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA2.12.2017 13:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - SİYAVUŞPAŞA 3 0
13. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU16.12.2017 11:00 İSTANBUL SOMA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 3
14. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.12.2017 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - DAMLASPOR 0 1
U17/A
     6.GRUP
1. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI3.2.2018 11:00 EROĞLU - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 5
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.2.2018 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - ESENLER 1 3
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI17.2.2018 17:00 CFS BAĞCILAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 1 3
4. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.2.2018 16:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - OKMEYDANI FETİH 1 3
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.3.2018 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL BARIŞSPOR 3 2
6. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI11.3.2018 11:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 1
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA17.3.2018 10:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - DAMLASPOR 0 2
8. HaftaİFA SAHASI25.3.2018 14:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - EROĞLU 3 1
9. HaftaİBB ESENLER STADI1.4.2018 15:30 ESENLER - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 0
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.4.2018 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - CFS BAĞCILAR 0 2
11. HaftaOKMEYDANI FETİH SAHASI15.4.2018 15:00 OKMEYDANI FETİH - 1907 A.Ç.ÇEŞME 3 0
12. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA21.4.2018 09:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME
U19/2.Ligi
     16.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI30.12.2017 10:45 HARMANTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME 9 1
2. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI7.1.2018 13:00 TOPÇULAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 3 8
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.1.2018 15:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - TOPKAPI 0 1
4. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI13.1.2018 14:30 KAĞITHANE SADABAD - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 1
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA4.2.2018 12:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - HARMANTEPE 1 1
9. HaftaİFA SAHASI10.2.2018 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - TOPÇULAR 3 4
10. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI18.2.2018 11:00 TOPKAPI - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 3
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA24.2.2018 16:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - KAĞITHANE SADABAD 4 3