1907 A.Ç.ÇEŞME
 


Klüp Renkleri :
1907 A.Ç.ÇEŞME
1907 ATAKÖY ÇOBANÇEŞME SPOR KULÜBÜ
GÜLAY YÜRÜYEN
2124658463
İSTANBUL
BAKIRKÖY
LONDRA KAMPİNG KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ YANI YENİBOSNA

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI15.10.2016 13:00 BAKIRKÖY - 1907 A.Ç.ÇEŞME
2. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI23.10.2016 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY 1903
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI29.10.2016 12:00 BAKIRKÖY ASLAN - 1907 A.Ç.ÇEŞME
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI6.11.2016 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY GENÇLİK
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI4.12.2016 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - Z.YILDIZ
9. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI10.12.2016 10:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - 1907 A.Ç.ÇEŞME
U14/A
     13.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.12.2016 09:30 BAĞCILAR GÜNEŞLİ - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 6
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.1.2017 13:00 BAKIRKÖY 1903 - 1907 A.Ç.ÇEŞME 3 0
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA31.12.2016 11:00 BAKIRKÖY 1903 - 1907 A.Ç.ÇEŞME 3 0
3. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI22.1.2017 14:00 HAZNEDAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 8 1
3. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI8.1.2017 13:30 HAZNEDAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 8 1
4. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI28.1.2017 13:30 AYAZAĞA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 1
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA2.2.2017 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - B.EVLER FUTBOL ATLETİK 0 4
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA5.2.2017 15:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - TÜRK TELEKOMSPOR 1 2
7. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI8.2.2017 13:30 TUNASPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 4 0
8. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI11.2.2017 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAĞCILAR GÜNEŞLİ 6 1
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA19.2.2017 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY 1903 0 5
10. HaftaKOCASİNAN SAHASI25.2.2017 15:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - HAZNEDAR
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA2.3.2017 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - AYAZAĞA
U15/A
     5.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA24.9.2016 14:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - CFS BAĞCILAR 7 0
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI2.10.2016 13:00 SEYRANTEPE OF - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 0
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.10.2016 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - EROKSPOR 1 1
4. HaftaKANARYA SAHASI16.10.2016 15:00 KANARYA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 1
5. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI19.10.2016 16:00 EROĞLU - 1907 A.Ç.ÇEŞME 1 0
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.10.2016 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN 2 0
7. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI30.10.2016 09:30 KUŞTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 5
8. HaftaKANARYA SAHASI5.11.2016 10:30 CFS BAĞCILAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 6
12. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.12.2016 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - EROĞLU 1 0
13. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI11.12.2016 13:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 2
U16/B
     15.GRUP
1. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI7.1.2017 13:00 TOPÇULAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 10
1. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI21.1.2017 13:00 TOPÇULAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 10
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA29.1.2017 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - ÇELİKTEPE ÜMİT 8 0
4. HaftaBEYOĞLU STADI31.1.2017 15:00 OKSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 5
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA4.2.2017 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ 6 0
6. HaftaKÜÇÜKKÖY STADI12.2.2017 13:00 GOP.ŞEMSİPAŞA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 0
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.2.2017 13:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - MAHMUTŞEVKETPAŞA 1 2
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.2.2017 15:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - TOPÇULAR