ARNAVUTKÖY BLD.
 


Klüp Renkleri :
ARNAVUTKÖY BLD.
ARNAVUTKÖY BELEDİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
TURGUT BARAN
2124445967
2125977550
İSTANBUL
ARNAVUTKÖY
GENÇOSMAN CAD. NO:19

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     3.GRUP
1. HaftaDOLAYOBA SAHASI9.9.2017 17:00 DOLAYOBA - ARNAVUTKÖY BLD. 1 1
2. HaftaBOLLUCA STADI17.9.2017 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. - BEŞYÜZEVLER 0 2
3. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI23.9.2017 14:00 ORTAKÖY - ARNAVUTKÖY BLD. 1 2
4. HaftaBOLLUCA STADI1.10.2017 15:30 ARNAVUTKÖY BLD. - İSTANBUL KAYAŞEHİR 2 1
5. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI7.10.2017 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - ARNAVUTKÖY BLD. 0 3
6. HaftaBOLLUCA STADI15.10.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR 2 0
7. HaftaBEYOĞLU STADI18.10.2017 14:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - ARNAVUTKÖY BLD. 0 0
8. HaftaBOLLUCA STADI21.10.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - ÇAPA 3 2
9. HaftaPAŞABAHÇE STADI29.10.2017 15:00 SOĞUKSUSPOR - ARNAVUTKÖY BLD. 2 1
10. HaftaBOLLUCA STADI4.11.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - YILDIRIMBOSNA 3 1
12. HaftaBOLLUCA STADI18.11.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - DOLAYOBA 1 0
13. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI26.11.2017 14:30 BEŞYÜZEVLER - ARNAVUTKÖY BLD. 1 0
14. HaftaBOLLUCA STADI2.12.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - ORTAKÖY 2 1
15. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI10.12.2017 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD. 0 0
16. HaftaBOLLUCA STADI13.12.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
U14/A
     1.GRUP
1. HaftaGÜZELCE STADI17.9.2017 13:00 GÜZELCE - ARNAVUTKÖY BLD. 0 5
3. HaftaBOLLUCA STADI1.10.2017 13:30 ARNAVUTKÖY BLD. - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ 1 1
4. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI7.10.2017 12:00 BAŞAKŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD. 0 0
5. HaftaBOLLUCA STADI15.10.2017 12:00 ARNAVUTKÖY BLD. - ESENYURT 3 1
6. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI21.10.2017 10:30 ESENYURT ACAR - ARNAVUTKÖY BLD. 1 2
7. HaftaTAŞOLUK STADI29.10.2017 12:30 ARNAVUTKÖY BLD. - İSTANBUL KAYAŞEHİR 1 2
8. HaftaTAŞOLUK STADI4.11.2017 11:00 ARNAVUTKÖY BLD. - GÜZELCE 5 0
10. HaftaGÜRPINAR STADI18.11.2017 12:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - ARNAVUTKÖY BLD. 1 2
11. HaftaTAŞOLUK STADI26.11.2017 12:30 ARNAVUTKÖY BLD. - BAŞAKŞEHİR 1 0
12. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI2.12.2017 13:30 ESENYURT - ARNAVUTKÖY BLD. 1 1
13. HaftaTAŞOLUK STADI10.12.2017 12:00 ARNAVUTKÖY BLD. - ESENYURT ACAR 4 1
U16/A
1. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI24.9.2017 12:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - ARNAVUTKÖY BLD. 1 2
2. HaftaTAŞOLUK STADI30.9.2017 15:30 ARNAVUTKÖY BLD. - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ 0 1
3. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI8.10.2017 15:00 YEŞİLESENYURT - ARNAVUTKÖY BLD. 2 1
4. HaftaTAŞOLUK STADI14.10.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - ESENYURT 6 2
5. HaftaGÜRPINAR STADI22.10.2017 11:30 GÜRPINAR - ARNAVUTKÖY BLD. 1 0
6. HaftaTAŞOLUK STADI28.10.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - BAŞAKŞEHİR 0 2
7. HaftaMİMARSİNAN BABA HAKKI STADI5.11.2017 14:30 B.Ç.M.SİNAN - ARNAVUTKÖY BLD. 3 5
8. HaftaTAŞOLUK STADI11.11.2017 12:00 ARNAVUTKÖY BLD. - BÜYÜKÇEKMECE BLD. 4 0
9. HaftaGÜRPINAR STADI19.11.2017 11:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - ARNAVUTKÖY BLD. 0 1
10. HaftaTAŞOLUK STADI26.11.2017 11:00 ARNAVUTKÖY BLD. - YEŞİLESENYURT 0 3
11. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI3.12.2017 13:00 ESENYURT - ARNAVUTKÖY BLD. 4 1
12. HaftaTAŞOLUK STADI9.12.2017 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - GÜRPINAR 2 1