ANADOLU KARTALLARI
 


Klüp Renkleri :
ANADOLU KARTALLARI
İSTANBUL ANADOLU KARTALLARI SPOR KULÜBÜ
FATİH BORA
2164900041
2164900041
İSTANBUL
PENDİK
AYDINLI YOLU CADDESİ SERÇECİK SOKAK NO:6/1 KAYNARCA

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     17.GRUP
1. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI18.2.2017 15:00 ANADOLU KARTALLARI - ÜSKÜDAR ÇINARSPOR 2 2
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI26.2.2017 15:30 ÖZ KARACAAHMET - ANADOLU KARTALLARI
U14/B
     15.GRUP
1. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI24.12.2016 13:00 YAMANSPOR - ANADOLU KARTALLARI 1 5
2. HaftaKAYNARCA SAHASI31.12.2016 15:00 ANADOLU KARTALLARI - BOSTANCI 2 0
2. HaftaKAYNARCA SAHASI25.1.2017 15:00 ANADOLU KARTALLARI - BOSTANCI 2 0
4. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI28.1.2017 14:00 ANADOLU KARTALLARI - KİRAZLITEPE 5 3
5. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI2.2.2017 13:00 ANADOLU KARTALLARI - GÜLSUYU 4 0
6. HaftaORTAÇEŞME SAHASI5.2.2017 13:00 GÜMÜŞSUYU - ANADOLU KARTALLARI 1 1
7. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI8.2.2017 12:00 ANADOLU KARTALLARI - YELDEĞİRMENİ 0 6
8. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI11.2.2017 12:00 ANADOLU KARTALLARI - YAMANSPOR 0 0
9. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI19.2.2017 11:00 BOSTANCI - ANADOLU KARTALLARI 6 0
11. HaftaÇAKMAK SAHASI2.3.2017 11:00 KİRAZLITEPE - ANADOLU KARTALLARI
U15/B
     14.GRUP
1. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI25.9.2016 16:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR - ANADOLU KARTALLARI H H
2. HaftaKAYNARCA SAHASI1.10.2016 12:00 ANADOLU KARTALLARI - ORTAÇEŞME 0 6
3. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI9.10.2016 13:30 YELDEĞİRMENİ - ANADOLU KARTALLARI 8 0
4. HaftaKAYNARCA SAHASI12.10.2016 15:00 ANADOLU KARTALLARI - KARTAL YUVASI 1 7
5. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI15.10.2016 11:00 SULTANBEYLİ - ANADOLU KARTALLARI 2 0
6. HaftaKAYNARCA SAHASI20.10.2016 14:30 ANADOLU KARTALLARI - ORHANLISPOR 0 7
7. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI23.10.2016 12:00 TUZLA ŞİFA - ANADOLU KARTALLARI 5 1
8. HaftaKAYNARCA SAHASI29.10.2016 12:00 ANADOLU KARTALLARI - İSTANBUL SAHİL SPOR 0 14
10. HaftaKAYNARCA SAHASI6.11.2016 12:30 ANADOLU KARTALLARI - BALKAN YEŞİLBAĞLAR 3 1
15. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI4.12.2016 12:00 ORHANLISPOR - ANADOLU KARTALLARI 5 1
16. HaftaKAYNARCA SAHASI10.12.2016 13:30 ANADOLU KARTALLARI - TUZLA ŞİFA 4 4
17. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI15.12.2016 13:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - ANADOLU KARTALLARI 3 0
U16/B
     19.GRUP
2. HaftaDUDULLU STADI26.1.2017 13:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ANADOLU KARTALLARI 6 3
3. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI29.1.2017 13:30 ANADOLU KARTALLARI - İSTANBUL KARTALLARI 1 5
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI31.1.2017 15:00 YELDEĞİRMENİ - ANADOLU KARTALLARI 4 3
5. HaftaORTAÇEŞME SAHASI4.2.2017 13:00 GÜMÜŞSUYU - ANADOLU KARTALLARI 5 0
6. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI12.2.2017 13:30 ANADOLU KARTALLARI - ATAŞEHİR YONCASPOR 9 1
7. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI18.2.2017 10:30 İSTANBUL DSİ - ANADOLU KARTALLARI 9 1
9. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI26.2.2017 12:00 ANADOLU KARTALLARI - ÜSKÜDAR SALACAK
U17/A
     18.GRUP
2. HaftaYAKACIK SAHASI16.10.2016 15:00 YAKACIK - ANADOLU KARTALLARI 3 1
3. HaftaKAYNARCA SAHASI19.10.2016 16:00 ANADOLU KARTALLARI - BOSTANCI 2 3
4. HaftaORTAÇEŞME SAHASI22.10.2016 13:30 BEYKOZ 1908 - ANADOLU KARTALLARI 4 0
5. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI30.10.2016 11:30 ANADOLU KARTALLARI - İSTANBUL ALTINORDU 1 5
7. HaftaİSTANBUL SİTE SAHASI5.11.2016 15:00 SİTESPOR - ANADOLU KARTALLARI 2 2
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI3.12.2016 15:00 BOSTANCI - ANADOLU KARTALLARI 2 2
13. HaftaKAYNARCA SAHASI11.12.2016 13:30 ANADOLU KARTALLARI - BEYKOZ 1908 1 3
16. HaftaALEMDAĞ STADYUMU25.12.2016 15:00 ANADOLU KARTALLARI - SİTESPOR 2 1
17. HaftaDOLAYOBA SAHASI31.12.2016 15:00 DOLAYOBA - ANADOLU KARTALLARI 9 3
18. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI11.1.2017 15:00 ANADOLU KARTALLARI - ORHANLISPOR 2 4
18. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI27.1.2017 15:00 ANADOLU KARTALLARI - ORHANLISPOR 2 4