ABİDEİ HÜRRİYET
 


Klüp Renkleri :
ABİDEİ HÜRRİYET
ABİDE-İ HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
KADİR ŞENDOĞAN
2122214385
İSTANBUL
KAĞITHANE
TALATPAŞA MAH. YAŞARLI CAD. NO:1/3

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     7.GRUP
1. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI2.10.2016 14:00 KUMKAPI SARIÇUBUK - ABİDEİ HÜRRİYET 2 1
2. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI8.10.2016 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - TOPKAPI 0 1
3. HaftaKOCASİNAN SAHASI16.10.2016 13:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ABİDEİ HÜRRİYET 7 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI22.10.2016 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - MAHMUTŞEVKETPAŞA 2 0
5. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI30.10.2016 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - TEPEBAĞ KÜLTÜR 2 1
6. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI5.11.2016 13:00 ALTINOVA - ABİDEİ HÜRRİYET 5 2
11. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI3.12.2016 09:00 TOPKAPI - ABİDEİ HÜRRİYET 2 0
12. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI11.12.2016 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - BAHÇELİEVLER SOĞANLI 2 0
13. HaftaAYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU14.12.2016 15:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET 4 1
15. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI25.12.2016 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ALTINOVA 2 1
17. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI8.1.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ULUTEPE 3 3
17. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI22.1.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ULUTEPE 3 3
18. HaftaBEYOĞLU STADI28.1.2017 11:00 PİYALEPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET 7 1
U12 Ligi
     13.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI15.10.2016 12:00 ÖRNEKTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET
2. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI23.10.2016 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - HAMİDİYESPOR
3. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI29.10.2016 14:00 HÜR.EĞİTİM - ABİDEİ HÜRRİYET
4. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI6.11.2016 10:00 ABİDEİ HÜRRİYET - HÜR.GÜCÜ
8. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI3.12.2016 12:00 ASLANTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET
9. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI10.12.2016 10:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
U14/A
     3.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI25.12.2016 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - KOSOVA GÜÇSPOR 1 5
2. HaftaNAMIK SEVİK STADI25.1.2017 13:00 Y.GÜNEŞ - ABİDEİ HÜRRİYET 1 2
2. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI31.12.2016 16:00 Y.GÜNEŞ - ABİDEİ HÜRRİYET 1 2
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI8.1.2017 09:30 YAHYA KEMAL - ABİDEİ HÜRRİYET 3 1
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI22.1.2017 09:30 YAHYA KEMAL - ABİDEİ HÜRRİYET 3 1
4. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI28.1.2017 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ALBAYRAK 0 10
5. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI2.2.2017 13:00 İST. ESENLER TOKAT - ABİDEİ HÜRRİYET 4 0
6. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI5.2.2017 15:30 ABİDEİ HÜRRİYET - BAYRAMPAŞA TEKNİK 1 4
7. HaftaMERKEZEFENDİ STADI8.2.2017 15:00 IRMAKSPOR - ABİDEİ HÜRRİYET 1 5
8. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI11.2.2017 16:30 KOSOVA GÜÇSPOR - ABİDEİ HÜRRİYET 2 0
9. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI19.2.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - Y.GÜNEŞ 1 4
10. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI25.2.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - YAHYA KEMAL
11. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI2.3.2017 13:00 ALBAYRAK - ABİDEİ HÜRRİYET
U15/B
     7.GRUP
1. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI24.9.2016 16:00 CEVATPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET 3 1
3. HaftaMERKEZEFENDİ STADI8.10.2016 17:00 YEŞİLILGAZ - ABİDEİ HÜRRİYET 5 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI16.10.2016 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - IRMAKSPOR 6 0
5. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI19.10.2016 14:30 HÜR.GÜCÜ - ABİDEİ HÜRRİYET 5 3
6. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI22.10.2016 15:30 ABİDEİ HÜRRİYET - GÜRZAFER 3 3
7. HaftaALİBEYKÖY STADI30.10.2016 09:30 CEVİZLİSPOR - ABİDEİ HÜRRİYET 0 7
8. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI5.11.2016 10:00 ABİDEİ HÜRRİYET - CEVATPAŞA 3 1
12. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI3.12.2016 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - HÜR.GÜCÜ 0 3
13. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI11.12.2016 12:00 GÜRZAFER - ABİDEİ HÜRRİYET 1 2
U16/A
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI7.1.2017 11:00 SEYRANTEPE OF - ABİDEİ HÜRRİYET 9 0
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI21.1.2017 11:00 SEYRANTEPE OF - ABİDEİ HÜRRİYET 9 0
2. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI26.1.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ALBAYRAK 2 1
3. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI29.1.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ÜÇYÜZLÜ 1 1
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI31.1.2017 13:00 GÜNYAMAÇ - ABİDEİ HÜRRİYET 1 3
5. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI4.2.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - KOSOVA GÜÇSPOR 4 1
6. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI12.2.2017 13:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ABİDEİ HÜRRİYET 4 1
7. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI18.2.2017 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - SULTANGAZİ 0 5
8. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI23.2.2017 15:30 ABİDEİ HÜRRİYET - SEYRANTEPE OF 1 8
9. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI26.2.2017 09:30 ALBAYRAK - ABİDEİ HÜRRİYET
U17/A
     13.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI9.10.2016 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ŞİRİNEVLER 5 3
2. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI15.10.2016 15:00 GAZİ MAHALLESİ - ABİDEİ HÜRRİYET 7 2
3. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI23.10.2016 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - BAĞCILAR ASİL KARTAL 1 1
4. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI29.10.2016 09:00 SEFAKÖY - ABİDEİ HÜRRİYET 1 4
5. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI3.11.2016 15:00 ALEMDAR - ABİDEİ HÜRRİYET 0 1
6. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI6.11.2016 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - KUŞTEPE 1 1
10. HaftaKANARYA SAHASI4.12.2016 13:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ABİDEİ HÜRRİYET 3 1
11. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI10.12.2016 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - SEFAKÖY 3 2
13. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI24.12.2016 13:00 KUŞTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET 7 1
14. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI1.1.2017 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - YÜCESPOR 2 3